Live3s Logo

Romania Soccer Results & Scores

10/12 22:00
FT 
 Sepsi
Clinceni 
09/12 02:30
FT 
 Astra Ploiesti
Universitatea Craiova 
08/12 23:30
FT 
 Botosani
CFR Cluj 
08/12 02:30
FT 
 Hermannstadt
Dinamo Bucuresti 
08/12 00:00
FT 
 Chindia Targoviste
Politehnica Iasi 
07/12 02:30
FT 
 Steaua Bucuresti
Gaz Metan Medias 
06/12 02:30
FT 
 Viitorul Constanta
Astra Ploiesti 
06/12 00:00
FT 
 Universitatea Craiova
Botosani 
05/12 02:30
FT 
 Dinamo Bucuresti
Chindia Targoviste 
05/12 00:00
FT 
 CFR Cluj
Sepsi 
04/12 20:00
FT 
 Clinceni
Hermannstadt 
04/12 02:30
FT 
 Politehnica Iasi
Steaua Bucuresti 
04/12 00:00
FT 
 Gaz Metan Medias
Cs Voluntari 
03/12 02:30
FT 
 Botosani
Viitorul Constanta 
02/12 01:00
FT 
 Hermannstadt
CFR Cluj 
01/12 22:00
FT 
 Chindia Targoviste
Clinceni 
30/11 23:30
FT 
 Sepsi
Universitatea Craiova 
30/11 02:30
FT 
 Dinamo Bucuresti
Politehnica Iasi 1
30/11 00:00
FT 
 Astra Ploiesti
Gaz Metan Medias 
26/11 02:30
FT 
 Viitorul Constanta
Sepsi 2
25/11 01:30
FT 
 Universitatea Craiova
Hermannstadt 
24/11 22:30
FT 
 Gaz Metan Medias
Botosani 
24/11 19:30
FT 
 Clinceni
Dinamo Bucuresti 
24/11 02:30
FT 
 Steaua Bucuresti
Astra Ploiesti 
24/11 00:00
FT 
 Politehnica Iasi
Cs Voluntari 
23/11 02:30
FT 
 CFR Cluj
Chindia Targoviste 
08/12 23:00
FT 
 Luceafarul Oradea
Universitaea Cluj 1
08/12 19:00
FT 
 UTA Arad
Petrolul Ploiesti 1
07/12 20:00
FT 
 Politehnica Timisoara
Pandurii 
07/12 18:00
FT 
 Dunarea Calarasi
Farul Constanta 1
07/12 17:00
FT 
 Scolar Resita
CS Mioveni 
07/12 17:00
FT 
 Gloria Buzau
Ripensia Timisoara 
07/12 17:00
FT 
 Metaloglobus
Csikszereda 
30/11 21:00
FT 
 Universitaea Cluj
Scolar Resita 
30/11 19:00
FT 
 Farul Constanta
Rapid Bucuresti 
30/11 17:00
FT 
 Csikszereda
Gloria Buzau 
27/11 20:00
FT 
 Dunarea Calarasi
Rapid Bucuresti 
26/11 23:00
FT 
 CS Mioveni
Voin Tate Numa Glenn 1
26/11 20:00
FT 
 UTA Arad
Concordia Chiajna 1
26/11 00:00
FT 
 Petrolul Ploiesti
Gloria Buzau 
23/11 17:00
FT 
 Csikszereda
Scm Argesul Pitesti 
23/11 17:00
FT 
 Pandurii
Concordia Chiajna 
23/11 17:00
FT 
 Snagov
Scolar Resita 
21/11 01:30
FT 
 Voin Tate Numa Glenn
Petrolul Ploiesti 
20/11 20:00
FT 
 Rapid Bucuresti
UTA Arad 
17/11 22:30
FT 
 Voin Tate Numa Glenn
Universitaea Cluj 
17/11 17:00
FT 
 Concordia Chiajna
CS Mioveni 
16/11 18:00
FT 
 Rapid Bucuresti
Pandurii 
16/11 17:00
FT 
 Scolar Resita
Ripensia Timisoara 
16/11 17:00
FT 
 Gloria Buzau
Dunarea Calarasi 
16/11 17:00
FT 
 Luceafarul Oradea
Csikszereda 
01/12 17:00
FT 
 Uni Alexandria Womens
Fairplay Bucuresti Womens 
30/11 19:00
FT 
 Css Targoviste Womens
Luceafarul Filiasi Womens 
30/11 19:00
FT 
 Olimpia Cluj Womens
Heniu Prundu Bargaului Womens 
30/11 17:00
FT 
 Vasas Odorhei Womens
Becicherecu Mic Womens 1
30/11 17:00
FT 
 Fcm Targu Mures Womens
Cs Navobi Iasi Womens 
30/11 17:00
FT 
 Vulpitele Galbene Roman Womens
Onix Ramnicu Sarat Womens 
24/11 17:10
FT 
 Cs Navobi Iasi Womens
Vasas Odorhei 2 Womens 
24/11 17:05
FT 
 Heniu Prundu Bargaului Womens
Vasas Odorhei Womens 
24/11 17:05
FT 
 Luceafarul Filiasi Womens
Uni Alexandria Womens 
24/11 17:00
FT 
 Universitatea Galati Womens
Css Targoviste Womens 
23/11 18:00
FT 
 Fairplay Bucuresti Womens
Independenta Baia Mare Womens 
20/11 17:00
FT 
 Piros Security Womens
Uni Alexandria Womens 
17/11 17:05
FT 
 Vasas Odorhei Womens
Piros Security Womens 1
17/11 17:05
FT 
 Fcm Targu Mures Womens
Vulpitele Galbene Roman Womens 
17/11 17:00
FT 
 Becicherecu Mic Womens
Universitatea Galati Womens 
17/11 17:00
FT 
 Independenta Baia Mare Womens
Luceafarul Filiasi Womens 
17/11 17:00
FT 
 Uni Alexandria Womens
Css Targoviste Womens 
17/11 17:00
FT 
 Banat Girls Womens
Olimpia Cluj 2 Womens 
29/11 20:00
FT 
 Balotesti
Voluntari B 
29/11 20:00
FT 
 Metalurgistul Cugir
Ariesu Turda 1
29/11 20:00
FT 
 Cs Sanatatea Cluj
Acs Viitorul Selimbar 
29/11 20:00
FT 
1 Cs Universitatea Craiova B
Afc Progresul Spartac Bucuresti 
29/11 20:00
FT 
 Fcm Alexandria
Sr Brasov 
29/11 20:00
FT 
 SC Bacau
Cs Aerostar Bacau 
29/11 20:00
FT 
 Odorheiu Secuiesc
Acs Unu Fotbal Club Gloria 
29/11 20:00
FT 
1 Unirea Bascov
Csm Flacara Moreni 
22/11 20:00
FT 
 Acs Vedita Colonesti Ms
Acs Olimpic Cetate Rasnov 
22/11 20:00
FT 
 Acs Viitorul Selimbar
Odorheiu Secuiesc 
22/11 20:00
FT 
 Afc Progresul Spartac Bucuresti
Fcm Alexandria 
22/11 20:00
FT 
 Ariesu Turda
Comuna Recea 
22/11 20:00
FT 
1 Becicherecu Mic
Cetate Deva 1
22/11 20:00
FT 
1 Cluj Ii
Metalurgistul Cugir 
22/11 20:00
FT 
 Cs Blejoi
Cs Sporting Rosiori 
22/11 20:00
FT 
 Csm Flacara Moreni
Balotesti 
22/11 20:00
FT 
 Css Slatina
Unirea Bascov 
22/11 20:00
FT 
 Steaua Bucuresti 2
Unirea 2004 Slobozia 
22/11 20:00
FT 
 ACS Foresta Suceava
Acs Somuz Falticeni 
22/11 20:00
FT 
 National Sebis
Acso Filiasi 1
22/11 20:00
FT 
 Unirea Dej
Unirea Alba Iulia 
16/11 20:00
FT 
 Afumati
Afc Metalul Buzau 
15/11 20:00
FT 
1 Balotesti
Css Slatina 1
15/11 20:00
FT 
 Cs Sanatatea Servicii Publice Cluj
Unirea Alba Iulia 
15/11 20:00
FT 
 SC Bacau
ACS Foresta Suceava 
15/11 20:00
FT 
2 Voluntari B
Afc Progresul Spartac Bucuresti 
15/11 20:00
FT 
1 Inainte Modelu
Tunari 
15/11 20:00
FT 
 Odorheiu Secuiesc
Zalau 
15/11 20:00
FT 
 Unirea Bascov
Acs Vedita Colonesti Ms 1
15/11 20:00
FT 
 Cs Sanatatea Cluj
Unirea Alba Iulia 
15/11 20:00
FT 
 Soimii Lipova
ACS Poli Timisoara 2