Live3s Logo

Poland Soccer Results & Scores

09/12 00:40
FT 
 Slask Wroclaw
Legia Warszawa 
08/12 22:00
FT 
 Pogon Szczecin
Piast Gliwice 
08/12 19:30
FT 
 Cracovia Krakow
Rakow Czestochowa 
08/12 03:00
FT 
 Lechia Gdansk
Wisla Plock 
08/12 00:30
FT 
 Lech Poznan
LKS Lodz 
07/12 22:00
FT 
1 Jagiellonia Bialystok
Zaglebie Lubin 
07/12 03:30
FT 
 Gornik Zabrze
Wisla Krakow 
07/12 01:00
FT 
 Korona Kielce
Arka Gdynia 
02/12 00:30
FT 
 Wisla Krakow
Lechia Gdansk 
01/12 22:00
FT 
 LKS Lodz
Cracovia Krakow 
01/12 19:30
FT 
 Rakow Czestochowa
Jagiellonia Bialystok 
01/12 03:00
FT 
 Legia Warszawa
Korona Kielce 
01/12 00:30
FT 
 Piast Gliwice
Slask Wroclaw 
30/11 22:00
FT 
 Arka Gdynia
Pogon Szczecin 
30/11 03:30
FT 
 Wisla Plock
Lech Poznan 
30/11 01:00
FT 
 Zaglebie Lubin
Gornik Zabrze 
26/11 01:00
FT 
 Cracovia Krakow
Zaglebie Lubin 
25/11 00:30
FT 
 Slask Wroclaw
Wisla Krakow 
24/11 22:00
FT 
 Jagiellonia Bialystok
Arka Gdynia 
24/11 03:00
FT 
 Lechia Gdansk
LKS Lodz 
24/11 00:30
FT 
 Pogon Szczecin
Legia Warszawa 
23/11 22:00
FT 
 Korona Kielce
Rakow Czestochowa 
23/11 03:30
FT 
 Lech Poznan
Piast Gliwice 
23/11 01:00
FT 
 Gornik Zabrze
Wisla Plock 
11/11 00:30
FT 
 Lechia Gdansk
Pogon Szczecin 
10/11 22:00
FT 
 Lech Poznan
Korona Kielce 
10/11 19:30
FT 
 Zaglebie Lubin
Rakow Czestochowa 
10/11 03:00
FT 
 Wisla Krakow
Arka Gdynia 
10/11 00:30
FT 
 Legia Warszawa
Gornik Zabrze 
09/11 22:00
FT 
 Wisla Plock
Cracovia Krakow 
09/11 03:30
FT 
 Piast Gliwice
Jagiellonia Bialystok 1
09/11 01:00
FT 
 LKS Lodz
Slask Wroclaw 
05/11 03:30
FT 
 Rakow Czestochowa
Wisla Krakow 
05/11 01:00
FT 
 Slask Wroclaw
Wisla Plock 
04/11 00:30
FT 
1 Arka Gdynia
Legia Warszawa 
03/11 22:00
FT 
 Gornik Zabrze
Piast Gliwice 
03/11 19:30
FT 
 Jagiellonia Bialystok
LKS Lodz 1
03/11 03:00
FT 
 Pogon Szczecin
Lech Poznan 
03/11 00:30
FT 
 Cracovia Krakow
Lechia Gdansk 
02/11 22:00
FT 
 Korona Kielce
Zaglebie Lubin 
05/12 19:15
FT 
 Blekitni Stargard Szczecinski
Stal Mielec 
05/12 03:45
FT 
 GKS Tychy
LKS Lodz 
05/12 00:45
FT 
 Lechia Gdansk
Zaglebie Lubin 1
04/12 19:15
FT 
 Stal Stalowa Wola
Lech Poznan 
04/12 03:45
FT 
 Gornik Leczna
Legia Warszawa 
04/12 00:45
FT 
 Legia Warszawa B
Piast Gliwice 
31/10 03:30
FT 
 Widzew lodz
Legia Warszawa 
01/12 20:05
FT 
 Bytovia Bytow
GKS Katowice 
01/12 20:00
FT 
 Gryf Wejherowo
Stal Stalowa Wola 
01/12 20:00
FT 
 Pogon Siedlce
Ks Legionovia Legionowo 
01/12 19:30
FT 
 Znicz Pruszkow
Resovia Rzeszow 
30/11 20:00
FT 
 Blekitni Stargard Szczecinski
Widzew lodz 
30/11 20:00
FT 
 Skra Czestochowa
Lech Ii Poznan 
27/11 20:00
FT 
 Skra Czestochowa
Ks Legionovia Legionowo 
24/11 20:05
FT 
 Widzew lodz
Bytovia Bytow 
23/11 20:00
FT 
 Elana Torun
Blekitni Stargard Szczecinski 
23/11 20:00
FT 
 Garbarnia Krakow
Skra Czestochowa 
23/11 20:00
FT 
 Lech Ii Poznan
Gornik Leczna 
23/11 20:00
FT 
 Ks Legionovia Legionowo
Stal Rzeszow 
23/11 19:00
FT 
1 Resovia Rzeszow
Pogon Siedlce 1
17/11 20:05
FT 
 Znicz Pruszkow
GKS Katowice 
17/11 20:00
FT 
 Pogon Siedlce
Stal Rzeszow 
17/11 00:00
FT 
 Gornik Leczna
Garbarnia Krakow 
16/11 20:00
FT 
 Blekitni Stargard Szczecinski
Gornik Polkowice 1
16/11 20:00
FT 
 Lech Ii Poznan
Olimpia Elblag 
16/11 20:00
FT 
1 Resovia Rzeszow
Stal Stalowa Wola 
16/11 02:10
FT 
 Widzew lodz
Gryf Wejherowo 
10/11 20:05
FT 
1 Znicz Pruszkow
Widzew lodz 
10/11 20:00
FT 
 Gryf Wejherowo
Elana Torun 1
10/11 01:00
FT 
 Olimpia Elblag
Garbarnia Krakow 
09/11 20:00
FT 
1 Blekitni Stargard Szczecinski
Lech Ii Poznan 
09/11 20:00
FT 
 Resovia Rzeszow
GKS Katowice 
03/11 20:05
FT 
 Widzew lodz
Resovia Rzeszow 
03/11 20:00
FT 
 Garbarnia Krakow
Blekitni Stargard Szczecinski 
02/11 20:30
FT 
 Ks Legionovia Legionowo
Olimpia Elblag 
30/11 00:00
FT 
 Motor Lublin
Wisla Pulawy 
11/11 20:05
FT 
1 Ks Wieczysta Krakow
Wislanie Jaskowice 
11/11 20:00
FT 
 Skawinka Skawina
Slomniczanka Slomniki 2
24/11 19:00
FT 
 Legia Warszawa B
Rks Radomsko 
24/11 18:00
FT 
 Lechia Tomaszow Mazowiecki
Concordia Elblag 
24/11 18:00
FT 
 Pogon Szczecin Ii
Nielba Wagrowiec 
17/11 20:00
FT 
 Stal Krasnik
Chelmianka Chelm 
17/11 20:00
FT 
 Rks Radomsko
Ursus Warszawa 1
16/11 20:30
FT 
 Gwarek Tarnowskie Gory
Gornik Ii Zabrze 
16/11 20:30
FT 
 Miedz Legnica Ii
Mks Kluczbork 
16/11 20:30
FT 
 Stal Brzeg
Gawin Sleza Wroclaw 
16/11 20:00
FT 
 Lechia Zielona Gora
Gks Pniowek Pawlowice Slaskie 
16/11 20:00
FT 
 Slask Wroclaw Ii
Piast Zmigrod 
16/11 20:00
FT 
 Sokol Aleksandrow Lodzki
Olimpia Zambrow 
16/11 19:00
FT 
 Jutrzenka Giebultow
Sokol Sieniawa 
16/11 18:05
FT 
 Baltyk Koszalin
Chemik Police 
16/11 01:00
FT 
 Bron Radom
Polonia Warszawa 
10/11 21:30
FT 
 Gornik Ii Zabrze
Piast Zmigrod 1
10/11 20:00
FT 
 Radunia Stezyca
Gwardia Koszalin 
10/11 18:00
FT 
1 Lechia Tomaszow Mazowiecki
Swit Nowy Dwor Mazowiecki 
09/11 02:00
FT 
 Polonia Warszawa
Rks Radomsko 
31/10 20:00
FT 
 Slask Wroclaw Ii
Gornik Ii Zabrze 
17/11 19:00
FT 
 Kkp Bydgoszcz Womens
Mks Olimpia Szczecin Womens 
17/11 19:00
FT 
 Czarni Sosnowiec Womens
Ts Mitech Zywiec Womens 
02/11 19:00
FT 
 Gornik Leczna Womens
Uks Lodz Womens