Live3s Logo

New Zealand Soccer Results & Scores

08/12 11:00
FT 
 Eastern Suburbs Afc
Team Wellington 
08/12 09:00
FT 
 Canterbury United
Auckland City 
08/12 09:00
FT 
 Tasman United
Wellington Phoenix Reserve 
07/12 14:00
FT 
 Southern United
Hawkes Bay United 
01/12 11:00
FT 
 Auckland City
Tasman United 
01/12 09:00
FT 
 Team Wellington
Canterbury United 1
01/12 09:00
FT 
 Hawkes Bay United
Eastern Suburbs Afc 
30/11 10:00
FT 
 Waitakere United
Southern United 
24/11 09:00
FT 
 Canterbury United
Hawkes Bay United 
23/11 10:00
FT 
 Wellington Phoenix Reserve
Auckland City 
16/11 09:00
FT 
1 Hamilton Wanderers
Auckland City 
10/11 09:00
FT 
 Canterbury United
Southern United 
10/11 09:00
FT 
 Hamilton Wanderers
Eastern Suburbs Afc 
03/11 09:00
FT 
 Team Wellington
Hamilton Wanderers 
02/11 11:00
FT 
 Southern United
Tasman United 
30/11 06:00
FT 
 Capital Ff Womens
Southern United Womens 
26/10 08:00
FT 
 Southern United Womens
Canterbury United Womens 
19/10 08:00
FT 
 Southern United Nzl Womens
Capital Ff Womens 
19/10 08:00
FT 
 Canterbury United Womens
Northern Football Womens 
21/08 14:15
FT 
 Otago University Afc Womens
Mosgiel Afc Womens 
03/08 08:30
FT 
 Waterside Karori Womens
Western Suburbs Womens 
03/08 08:00
FT 
 Wellington United Diamonds Womens
Seatoun Afc Womens 
27/07 08:00
FT 
 Seatoun Afc Womens
Wairarapa United Womens 
05/06 16:00
FT 
 Otago University Afc Womens
Dunedin Technical Afc Womens 
16/11 09:00
FT 
 Team Wellington U20
Wellington Phoenix U20 
10/11 10:30
FT 
 Wellington Phoenix U20
Hawkes Bay United U20 
19/10 09:00
FT 
 Auckland City U20
Waitakere United U20 
06/10 09:00
FT 
 Team Wellington U20
Southern United U20 
08/09 11:00
FT 
1 Melville United
Napier City Rovers 
24/08 10:00
FT 
 Bay Olympic
Melville United 
03/08 10:00
FT 
 Caversham
Bay Olympic 
03/08 10:00
FT 
 Melville United
Christchurch United 
16/07 15:30
FT 
 Selwyn United
Christchurch United 
07/07 10:00
AET 
 Roslyn Wakari
Caversham 
90min [2-2], 120min [2-3], Caversham win
06/07 15:00
FT 
 Christchurch United
Nelson Suburbs 
06/07 10:00
AET 
 Miramar Rangers
Wellington Olympic 
90min [1-1], 120min [1-3], Wellington Olympic win
06/07 10:00
FT 
 Waitakere City
Melville United 
02/07 15:30
FT 
 Ferrymead Bays
Coastal Spirit 
18/06 15:30
FT 
 Twenty 11
Christchurch United 
16/06 10:00
FT 
 North Wellington Afc
Western Suburbs 
16/06 10:00
FT 
 East Coast Bays
Melville United 
16/06 09:00
FT 
 Nelson Suburbs
Ferrymead Bays 
15/06 14:00
AET 
1 Lower Hutt City
Miramar Rangers 
90min [2-2], 120min [2-5], Miramar Rangers win
15/06 10:00
AET 
 Cashmere Technical
Christchurch United 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [5-3], Cashmere Technical win
15/06 10:00
FT 
 Stop Out
Wellington Olympic 
11/06 15:30
FT 
 Universities Afc Womens
Nomads United Reserves Womens 
31/08 10:45
FT 
 Caversham
Cashmere Technical 
24/08 10:45
FT 
 Queenstown Rovers
Roslyn Wakari 
18/08 08:30
FT 
 Nomads
Caversham 
10/08 10:45
FT 
 Queenstown Rovers
Southland United 
10/08 10:45
FT 
 Roslyn Wakari
Green Island 
03/08 10:40
FT 
 Queenstown Rovers
Northern Afc 
27/07 10:45
FT 
 Roslyn Wakari
Northern Afc 
27/07 10:45
FT 
 Green Island
Southland United 
20/07 10:55
FT 
 Green Island
Northern Afc 
14/07 08:30
FT 
 Caversham
Coastal Spirit 
14/07 08:30
FT 
 Nelson Suburbs
Nomads 
13/07 10:45
FT 
 Cashmere Technical
Western AFC 
13/07 10:45
FT 
 Northern Afc
Southland United 
30/06 08:30
FT 
 Nelson Suburbs
Western AFC 
29/06 10:45
FT 
 Queenstown Rovers
Green Island 
15/06 10:45
FT 
 Northern Afc
Queenstown Rovers 
03/06 10:45
FT 
 Green Island
Caversham 
24/08 10:45
FT 
 Christchurch United
St Albans Shirley 
24/08 10:30
FT 
 Waterside Karori
North Wellington Afc 
17/08 10:45
FT 
 St Albans Shirley
Selwyn United 
10/08 11:00
FT 
 Lower Hutt City
Napier City Rovers 
10/08 10:45
FT 
 Christchurch United
Ferrymead Bays 
10/08 10:30
FT 
1 North Wellington Afc
Stop Out 1
03/08 10:45
FT 
 St Albans Shirley
Twenty 11 
27/07 10:25
FT 
1 North Wellington Afc
Wellington Olympic 
20/07 13:30
FT 
 Lower Hutt City
North Wellington Afc 
13/07 10:45
FT 
 Selwyn United
Christchurch United 
13/07 10:45
FT 
 St Albans Shirley
Ferrymead Bays 
13/07 10:30
FT 
1 North Wellington Afc
Miramar Rangers 
30/06 10:00
FT 
 Western Suburbs
North Wellington Afc 
29/06 13:30
FT 
 Lower Hutt City
Stop Out 2
29/06 11:00
FT 
 Wairarapa United
Napier City Rovers 
22/06 10:45
FT 
 Nomads
Selwyn United 
22/06 10:30
FT 
 North Wellington Afc
Wellington United 1
22/06 08:00
FT 
1 Western Mpl
Nelson Suburbs 
13/06 15:30
FT 
 Western AFC
Cashmere Technical 
09/06 10:00
FT 
 Western Suburbs
Lower Hutt City 
09/06 09:00
FT 
 Napier City Rovers
Waterside Karori 
08/06 11:00
FT 
 Wairarapa United
North Wellington Afc 
08/06 10:45
FT 
 Nomads
Ferrymead Bays 
08/06 10:45
FT 
 Twenty 11
Western AFC 
08/06 10:45
FT 
 Selwyn United
Coastal Spirit 
08/06 08:00
FT 
 Cashmere Technical
Nelson Suburbs 
01/06 14:00
FT 
 Nomads
Cashmere Technical 
01/06 12:00
FT 
1 Western AFC
Selwyn United 
20/07 11:00
FT 
 Central United
Eastern Suburbs Auckland 
08/06 11:00
FT 
 Central United
Melville United 
03/06 10:00
FT 
 Western Suburbs
Waterside Karori 
03/06 10:00
FT 
 Western AFC
Christchurch United 
03/06 10:00
FT 
 Upper Hutt City
Seatoun Afc 
03/06 10:00
FT 
 Napier City Rovers
Tawa 
03/06 10:00
FT 
 Miramar Rangers
Island Bay United 
03/06 10:00
FT 
 Cashmere Technical
Nomads 
03/06 09:30
AET 
1 Lower Hutt City
Sc Victoria University 
90min [1-1], 120min [3-3], Penalty [4-2], Lower Hutt City win