Live3s Logo

Luxembourg Soccer Results & Scores

12/12 03:00
FT 
 Us Mondorf-les-bains
Fola Esch 
12/12 03:00
FT 
 CS Petange
Progres Niedercorn 
08/12 23:00
FT 
 Blue Boys Muhlench
Hostert 
01/12 23:00
FT 
 Differdange 03
Rodange 91 
01/12 23:00
FT 
 Etzella Ettelbruck
F91 Dudelange 
01/12 22:00
FT 
 Una Strassen
Victoria Rosport 
01/12 01:30
FT 
 Jeunesse Esch
Hostert 
24/11 23:00
FT 
 Victoria Rosport
Differdange 03 
24/11 23:00
FT 
 Rodange 91
Us Mondorf-les-bains 
24/11 23:00
FT 
 F91 Dudelange
Una Strassen 
24/11 23:00
FT 
 Hostert
Fola Esch 
24/11 23:00
FT 
 Racing Union Luxemburg
Etzella Ettelbruck 
24/11 23:00
FT 
 Jeunesse Esch
Union Titus Petange 
24/11 00:00
FT 
 Progres Niedercorn
Blue Boys Muhlench 
21/11 03:00
FT 
 Una Strassen
Jeunesse Esch 
20/11 03:00
FT 
1 Rodange 91
Victoria Rosport 1
03/11 23:00
FT 
 Differdange 03
F91 Dudelange 
03/11 23:00
FT 
 Us Mondorf-les-bains
Victoria Rosport 
03/11 23:00
FT 
 Etzella Ettelbruck
Progres Niedercorn 
03/11 23:00
FT 
 Union Titus Petange
Hostert 
03/11 23:00
FT 
 Blue Boys Muhlench
Jeunesse Esch 
03/11 23:00
FT 
 Una Strassen
Racing Union Luxemburg 
03/11 22:00
FT 
 Fola Esch
Rodange 91 
27/10 23:00
FT 
 Hostert
Rodange 91 
27/10 23:00
FT 
 Jeunesse Esch
Etzella Ettelbruck 
27/10 23:00
FT 
 Victoria Rosport
Fola Esch 
27/10 23:00
FT 
 F91 Dudelange
Us Mondorf-les-bains 
27/10 23:00
FT 
 Racing Union Luxemburg
Differdange 03 
27/10 23:00
FT 
 Union Titus Petange
Blue Boys Muhlench 
26/10 23:00
FT 
 Progres Niedercorn
Una Strassen 
20/10 22:00
FT 
 Fola Esch
F91 Dudelange 
20/10 22:00
FT 
 Us Mondorf-les-bains
Racing Union Luxemburg 
20/10 22:00
FT 
 Etzella Ettelbruck
Union Titus Petange 
20/10 00:30
FT 
 Differdange 03
Progres Niedercorn 
06/10 22:00
FT 
 Hostert
Victoria Rosport 
06/10 22:00
FT 
 Progres Niedercorn
Us Mondorf-les-bains 
06/10 22:00
FT 
 F91 Dudelange
Rodange 91 
06/10 22:00
FT 
 Racing Union Luxemburg
Fola Esch 
06/10 22:00
FT 
 Union Titus Petange
Una Strassen 
06/10 22:00
FT 
 Blue Boys Muhlench
Etzella Ettelbruck 
06/10 01:00
FT 
 Jeunesse Esch
Differdange 03 
30/09 00:30
FT 
 Fola Esch
Progres Niedercorn 
30/09 00:30
FT 
 Differdange 03
Union Titus Petange 
29/09 22:00
FT 
 Etzella Ettelbruck
Hostert 
29/09 22:00
FT 
 Victoria Rosport
F91 Dudelange 
29/09 22:00
FT 
 Us Mondorf-les-bains
Jeunesse Esch 
29/09 22:00
FT 
 Una Strassen
Blue Boys Muhlench 
29/09 22:00
FT 
 Rodange 91
Racing Union Luxemburg 
26/09 02:00
FT 
 Union Titus Petange
F91 Dudelange 
17/09 02:00
FT 
 Progres Niedercorn
Rodange 91 
15/09 22:00
FT 
 Etzella Ettelbruck
Una Strassen 
15/09 22:00
FT 
 Jeunesse Esch
Fola Esch 
15/09 22:00
FT 
 Racing Union Luxemburg
Victoria Rosport 
15/09 22:00
FT 
 Union Titus Petange
Us Mondorf-les-bains 
15/09 22:00
FT 
 Blue Boys Muhlench
Differdange 03 
14/09 23:00
FT 
 Hostert
F91 Dudelange 
01/09 22:00
FT 
 Differdange 03
Etzella Ettelbruck 
01/09 22:00
FT 
 Una Strassen
Hostert 
01/09 22:00
FT 
 Us Mondorf-les-bains
Blue Boys Muhlench 
01/09 22:00
FT 
 Fola Esch
Union Titus Petange 
01/09 22:00
FT 
 F91 Dudelange
Racing Union Luxemburg 
01/09 01:00
FT 
 Rodange 91
Jeunesse Esch 
01/09 00:00
FT 
 Victoria Rosport
Progres Niedercorn 
27/08 02:00
FT 
 Progres Niedercorn
F91 Dudelange 1
26/08 00:00
FT 
 Etzella Ettelbruck
Us Mondorf-les-bains 
26/08 00:00
FT 
 Una Strassen
Differdange 03 
25/08 22:00
FT 
 Jeunesse Esch
Victoria Rosport 
25/08 22:00
FT 
 Hostert
Racing Union Luxemburg 
25/08 22:00
FT 
 Blue Boys Muhlench
Fola Esch 
25/08 00:30
FT 
 Union Titus Petange
Rodange 91 
19/08 00:30
FT 
 Differdange 03
Hostert 
19/08 00:00
FT 
 Us Mondorf-les-bains
Una Strassen 
18/08 22:00
FT 
 Fola Esch
Etzella Ettelbruck 
18/08 22:00
FT 
 Rodange 91
Blue Boys Muhlench 
18/08 22:00
FT 
 Victoria Rosport
Union Titus Petange 
18/08 22:00
FT 
 Racing Union Luxemburg
Progres Niedercorn 
17/08 23:00
FT 
 F91 Dudelange
Jeunesse Esch 
12/08 00:00
FT 
 Una Strassen
Fola Esch 
11/08 22:00
FT 
 Jeunesse Esch
Racing Union Luxemburg 
11/08 22:00
FT 
 Hostert
Progres Niedercorn 
11/08 22:00
FT 
 Etzella Ettelbruck
Rodange 91 
11/08 22:00
FT 
 Differdange 03
Us Mondorf-les-bains 
11/08 22:00
FT 
 Blue Boys Muhlench
Victoria Rosport 
06/08 02:00
FT 
 Progres Niedercorn
Jeunesse Esch 
05/08 00:30
FT 
 Fola Esch
Differdange 03 
04/08 22:00
FT 
 Victoria Rosport
Etzella Ettelbruck 
04/08 22:00
FT 
 Racing Union Luxemburg
Union Titus Petange 
04/08 22:00
FT 
 F91 Dudelange
Blue Boys Muhlench 
04/08 22:00
FT 
 Rodange 91
Una Strassen 
04/08 22:00
FT 
 Hostert
Us Mondorf-les-bains 
25/05 02:00
FT 
 Us Hostetter
Swift Hesperange 
27/04 02:00
FT 
 CS Petange
Racing Union 
16/03 03:00
FT 
 Una Strassen
Us Mondorf-les-bains 
16/03 03:00
FT 
 CS Petange
Fola Esch 
16/03 03:00
FT 
 Progres Niedercorn
Hamm Rm Benfica 
16/03 03:00
FT 
 Us Rumelange
Hostert 
08/12 23:00
FT 
 Us Esch
Differdange 03 
08/12 23:00
FT 
 Racing Beirut
Una Strassen 1
25/04 02:00
FT 
 F91 Dudelange
Progres Niedercorn 
04/04 02:00
AET 
 Etzella Ettelbruck
Una Strassen 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [7-6], Etzella Ettelbruck win