Live3s Logo

Georgia Soccer Results & Scores

05/12 18:00
FT 
 Telavi
Metalurgi Rustavi 
05/12 18:00
FT 
 Sioni Bolnisi
Samtredia 
01/12 20:00
FT 
 Lokomotiv Tbilisi
Dinamo Batumi 
01/12 18:00
FT 
 Torpedo Kutaisi
Chikhura Sachkhere 
30/11 18:00
FT 
 Saburtalo Tbilisi
Sioni Bolnisi 
30/11 18:00
FT 
 Metalurgi Rustavi
Dila Gori 
24/11 18:00
FT 
 Dinamo Batumi
Metalurgi Rustavi 1
24/11 18:00
FT 
 Dila Gori
Dinamo Tbilisi 
24/11 18:00
FT 
 Chikhura Sachkhere
Saburtalo Tbilisi 
24/11 18:00
FT 
 WIT Georgia Tbilisi
Torpedo Kutaisi 
24/11 18:00
FT 
 Sioni Bolnisi
Lokomotiv Tbilisi 
09/11 22:00
FT 
 Lokomotiv Tbilisi
Chikhura Sachkhere 
09/11 18:00
FT 
 Metalurgi Rustavi
Dinamo Tbilisi 
08/11 23:00
FT 
 Dinamo Batumi
Sioni Bolnisi 1
03/11 23:00
FT 
 Dinamo Tbilisi
Torpedo Kutaisi 
03/11 20:00
FT 
 Dila Gori
Saburtalo Tbilisi 
02/11 22:00
FT 
 WIT Georgia Tbilisi
Lokomotiv Tbilisi 
02/11 18:10
FT 
 Sioni Bolnisi
Metalurgi Rustavi 
01/11 18:00
FT 
 Chikhura Sachkhere
Dinamo Batumi 
27/10 22:00
FT 
 Lokomotiv Tbilisi
Dila Gori 
27/10 19:00
FT 
 Saburtalo Tbilisi
Dinamo Tbilisi 
27/10 18:00
FT 
1 Metalurgi Rustavi
Torpedo Kutaisi 
26/10 19:00
FT 
 Sioni Bolnisi
Chikhura Sachkhere 
25/10 23:00
FT 
 Dinamo Batumi
WIT Georgia Tbilisi 
20/10 23:00
FT 
 Dila Gori
Dinamo Batumi 
20/10 21:00
FT 
 WIT Georgia Tbilisi
Sioni Bolnisi 
20/10 19:00
FT 
 Chikhura Sachkhere
Metalurgi Rustavi 
07/10 00:00
FT 
 Dinamo Batumi
Dinamo Tbilisi 
06/10 20:00
FT 
 Metalurgi Rustavi
Saburtalo Tbilisi 1
06/10 18:00
FT 
 Chikhura Sachkhere
WIT Georgia Tbilisi 
29/09 20:00
FT 
 Torpedo Kutaisi
Dinamo Batumi 
21/09 00:00
FT 
 Dinamo Batumi
Saburtalo Tbilisi 1
20/09 20:00
FT 
 Metalurgi Rustavi
Lokomotiv Tbilisi 1
20/09 20:00
FT 
 Sioni Bolnisi
Torpedo Kutaisi 
15/09 22:00
FT 
 WIT Georgia Tbilisi
Dinamo Tbilisi 
12/09 20:30
FT 
 Chikhura Sachkhere
Torpedo Kutaisi 
12/09 19:00
FT 
 Sioni Bolnisi
Saburtalo Tbilisi 
31/08 21:00
FT 
 Torpedo Kutaisi
WIT Georgia Tbilisi 
31/08 00:00
FT 
 Lokomotiv Tbilisi
Sioni Bolnisi 
30/08 00:00
FT 
 Dinamo Tbilisi
Dila Gori 
04/12 18:00
FT 
 Aragvi Dusheti
Guria Lanchkhuti 
30/11 18:00
FT 
 Samtredia
Shukura Kobuleti 
30/11 18:00
FT 
 Telavi
Baia Zugdidi 
29/11 18:00
FT 
 Kolkheti Poti
Norchi Dinamoeli Tbilisi 
29/11 18:00
FT 
 Shevardeni
Guria Lanchkhuti 
29/11 18:00
FT 
1 Spartaki Tskhinvali
Gagra 
23/11 18:00
FT 
 Baia Zugdidi
Shevardeni 
23/11 18:00
FT 
 Gagra
Kolkheti Poti 
23/11 18:00
FT 
 Shukura Kobuleti
Telavi 
23/11 18:00
FT 
 Guria Lanchkhuti
Spartaki Tskhinvali 
22/11 18:00
FT 
 Norchi Dinamoeli Tbilisi
Samtredia 
10/11 18:00
FT 
 Samtredia
Gagra 
10/11 18:00
FT 
 Telavi
Norchi Dinamoeli Tbilisi 
08/11 18:00
FT 
 Guria Lanchkhuti
Baia Zugdidi 
04/11 18:00
FT 
 Kolkheti Poti
Samtredia 
04/11 18:00
FT 
 Gagra
Telavi 
03/11 18:00
FT 
 Baia Zugdidi
Spartaki Tskhinvali 
03/11 18:00
FT 
 Shukura Kobuleti
Guria Lanchkhuti 
02/11 18:00
FT 
 Norchi Dinamoeli Tbilisi
Shevardeni 
29/10 19:00
FT 
 Baia Zugdidi
Shukura Kobuleti 1
29/10 19:00
FT 
 Telavi
Kolkheti Poti 
28/10 19:00
FT 
 Shevardeni
Gagra 
28/10 19:00
FT 
 Spartaki Tskhinvali
Samtredia 
28/10 19:00
FT 
 Guria Lanchkhuti
Norchi Dinamoeli Tbilisi 
24/10 19:00
FT 
 Samtredia
Telavi 
24/10 19:00
FT 
 Shukura Kobuleti
Spartaki Tskhinvali 
24/10 19:00
FT 
 Norchi Dinamoeli Tbilisi
Baia Zugdidi 
23/10 19:00
FT 
 Gagra
Guria Lanchkhuti 
23/10 19:00
FT 
1 Kolkheti Poti
Shevardeni 
18/10 19:00
FT 
 Shukura Kobuleti
Norchi Dinamoeli Tbilisi 
18/10 19:00
FT 
 Spartaki Tskhinvali
Telavi 
18/10 19:00
FT 
1 Shevardeni
Samtredia 
17/10 19:00
FT 
 Guria Lanchkhuti
Kolkheti Poti 
17/10 19:00
FT 
 Baia Zugdidi
Gagra 1
01/10 20:00
FT 
 Spartaki Tskhinvali
Shevardeni 
01/10 20:00
FT 
 Shukura Kobuleti
Kolkheti Poti 
30/09 20:00
FT 
 Baia Zugdidi
Samtredia 
30/09 20:00
FT 
 Guria Lanchkhuti
Telavi 1
24/09 20:15
FT 
 Shukura Kobuleti
Samtredia 
24/09 20:00
FT 
 Baia Zugdidi
Telavi 
23/09 20:00
FT 
 Gagra
Spartaki Tskhinvali 
23/09 20:00
FT 
 Guria Lanchkhuti
Shevardeni 
20/09 23:00
FT 
 Norchi Dinamoeli Tbilisi
Kolkheti Poti 1
18/09 20:00
FT 
 Telavi
Shukura Kobuleti 1
18/09 20:00
FT 
 Spartaki Tskhinvali
Guria Lanchkhuti 
18/09 20:00
FT 
1 Shevardeni
Baia Zugdidi 
16/09 20:00
FT 
 Samtredia
Norchi Dinamoeli Tbilisi 
16/09 20:00
FT 
 Kolkheti Poti
Gagra 
13/09 20:00
FT 
1 Baia Zugdidi
Guria Lanchkhuti 
13/09 20:00
FT 
 Shukura Kobuleti
Shevardeni 
12/09 23:00
FT 
 Norchi Dinamoeli Tbilisi
Telavi 
12/09 20:00
FT 
 Kolkheti Poti
Spartaki Tskhinvali 
12/09 20:00
FT 
 Gagra
Samtredia 
30/08 21:00
FT 
 Samtredia
Kolkheti Poti 
30/08 21:00
FT 
 Shevardeni
Norchi Dinamoeli Tbilisi 
29/08 21:05
FT 
 Spartaki Tskhinvali
Baia Zugdidi 
23/10 18:30
FT 
 Saburtalo Tbilisi
Torpedo Kutaisi 
23/10 18:00
FT 
 Gareji Sagarejo
Lokomotiv Tbilisi 
24/09 21:55
AET 
1 Merani Martvili
Saburtalo Tbilisi 1
90min [0-0], 120min [0-1], Saburtalo Tbilisi win
24/09 18:55
AET 
 Merani Martvili
Lokomotiv Tbilisi 
90min [1-1], 120min [1-2], Lokomotiv Tbilisi win