Live3s Logo

Czech Soccer Results & Scores

09/12 00:00
FT 
 Sparta Praha
Mlada Boleslav 1
08/12 21:30
FT 
 Budejovice
Marila Pribram 
08/12 21:30
FT 
 Mfk Karvina
SK Sigma Olomouc 
08/12 00:00
FT 
 Synot Slovacko
Viktoria Plzen 
07/12 21:30
FT 
 Opava
Baumit Jablonec 
07/12 21:30
FT 
 Teplice
Zlin 
07/12 02:30
FT 
 Slovan Liberec
Slavia Praha 
07/12 00:30
FT 
 Bohemians 1905
Banik Ostrava 
02/12 00:00
FT 
 Slavia Praha
Mfk Karvina 
01/12 21:30
FT 
 Baumit Jablonec
Budejovice 
01/12 21:30
FT 
 Mlada Boleslav
Teplice 
01/12 21:30
FT 
 Viktoria Plzen
Bohemians 1905 
01/12 00:00
FT 
 Marila Pribram
Sparta Praha 
30/11 21:30
FT 
 SK Sigma Olomouc
Slovan Liberec 
30/11 21:30
FT 
 Zlin
Synot Slovacko 
30/11 01:00
FT 
1 Banik Ostrava
Opava 
26/11 01:00
FT 
 Synot Slovacko
Baumit Jablonec 
25/11 00:00
FT 
 Mfk Karvina
Viktoria Plzen 
24/11 21:30
FT 
 Teplice
Banik Ostrava 
24/11 00:00
FT 
 SK Sigma Olomouc
Slavia Praha 1
23/11 21:30
FT 
 Bohemians 1905
Marila Pribram 
23/11 21:30
FT 
 Slovan Liberec
Zlin 1
23/11 21:30
FT 
 Opava
Mlada Boleslav 
23/11 01:00
FT 
 Sparta Praha
Budejovice 
11/11 00:00
FT 
 Slavia Praha
Teplice 
10/11 21:30
FT 
 Budejovice
Synot Slovacko 
10/11 21:30
FT 
 Viktoria Plzen
Slovan Liberec 1
10/11 00:00
FT 
 Baumit Jablonec
Sparta Praha 
09/11 21:30
FT 
 Marila Pribram
Opava 
09/11 21:30
FT 
 Zlin
SK Sigma Olomouc 
09/11 01:00
FT 
 Mlada Boleslav
Bohemians 1905 1
09/11 01:00
FT 
 Banik Ostrava
Mfk Karvina 
05/11 01:00
FT 
1 Zlin
Viktoria Plzen 
24/11 20:30
FT 
 Fk Graffin Vlasim
Prostejov 
23/11 17:15
FT 
1 Fk Banik Sokolov
Viktoria Zizkov 
23/11 17:15
FT 
 Dukla Praha
Hradec Kralove 
23/11 17:15
FT 
 Pardubice
Brno 
23/11 17:15
FT 
 Fotbal Trinec
Sk Slovan Varnsdorf 
23/11 01:00
FT 
 Usti nad Labem
Slavoj Vysehrad 
23/11 00:00
FT 
 Vitkovice
Vysocina Jihlava 
16/11 20:30
FT 
 Lisen
Chrudim 1
10/11 22:00
FT 
 Hradec Kralove
Vitkovice 
10/11 21:00
FT 
 Sk Slovan Varnsdorf
Dukla Praha 
10/11 17:15
FT 
 Viktoria Zizkov
Usti nad Labem 
09/11 17:15
FT 
 Fotbal Trinec
Lisen 
09/11 17:15
FT 
 Chrudim
Fk Banik Sokolov 
09/11 17:15
FT 
 Slavoj Vysehrad
Pardubice 
09/11 02:00
FT 
 Brno
Prostejov 1
09/11 01:00
FT 
 Vysocina Jihlava
Fk Graffin Vlasim 
23/11 17:30
FT 
 Banik Ostrava u19
Opava U19 
16/11 18:45
FT 
 Brno U19
Meteor Praha U19 
16/11 17:30
AET 
 Ceske Budejovice u19
Opava U19 
90min [1-1], Penalty [2-3], Opava U19 win
16/11 17:30
FT 
 Viktoria Plzen U19
Pribram U19 
09/11 18:00
AET 
 Zlin U19
Synot Slovacko U19 
90min [1-1], Penalty [3-4], Synot Slovacko U19 win
09/11 18:00
AET 
 Pardubice U19
Brno U19 
90min [3-3], Penalty [4-2], Pardubice U19 win
09/11 18:00
FT 
 Meteor Praha U19
Viktoria Plzen U19 
09/11 18:00
FT 
 Sparta Praha U19
Slavia Praha u19 
09/11 17:30
FT 
1 Hradec Kralove u19
Sk Sigma Olomouc u19 
08/11 19:00
AET 
 Pribram U19
Mlada Boleslav U19 
90min [3-3], Penalty [5-4], Pribram U19 win
08/11 17:30
AET 
 Opava U19
Mfk Karvina U19 
90min [2-2], Penalty [4-3], Opava U19 win
05/11 18:00
FT 
 Sparta Praha U19
Viktoria Plzen U19 1
05/11 18:00
FT 
 Sk Sigma Olomouc u19
Banik Ostrava u19 
17/11 17:30
FT 
 Karlovy Vary Dvory
Plzen B 
17/11 17:20
FT 
 Dukla Praha B
Zivanice 
17/11 17:15
AET 
 Slovan Liberec Ii
Jiskra Usti Nad Orlici 
90min [3-3], Penalty [3-5], Jiskra Usti Nad Orlici win
17/11 17:15
FT 
 Sparta Praha B
Fk Loko Vltavin 
16/11 20:35
AET 
 Fk Mas Taborsko
Kraluv Dvur 
90min [2-2], Penalty [5-3], Fk Mas Taborsko win
16/11 20:30
FT 
 Slovan Velvary
Zbuzany 1953 
16/11 17:30
FT 
 Prepere
Sokol Zapy 
16/11 17:15
FT 
 Mlada Boleslav B
Sokol Brozany 
16/11 17:15
AET 
 Sk Motorlet Praha
Benesov 
90min [2-2], Penalty [2-3], Benesov win
16/11 17:15
AET 
 Pisek
Admira Praha 
90min [1-1], Penalty [4-2], Pisek win
16/11 17:15
FT 
 Stechovice
Domazlice 
16/11 17:05
FT 
 Pribram B
Sokol Hostoun 
10/11 21:00
FT 
 Sokol Brozany
Jablonec B 
10/11 17:30
FT 
 Plzen B
Slavia Prague B 
10/11 17:15
FT 
1 Pardubice B
Mlada Boleslav B 
10/11 17:15
FT 
 Admira Praha
Sparta Praha B 
09/11 17:30
AET 
 Kraluv Dvur
Sk Motorlet Praha 
90min [1-1], Penalty [6-7], Sk Motorlet Praha win
09/11 17:15
FT 
 Fk Loko Vltavin
Stechovice 
09/11 17:15
FT 
 Zbuzany 1953
Dukla Praha B 
06/11 21:00
FT 
 Plzen B
Sparta Praha B 
17/11 17:15
FT 
 Zenit Caslav
Velke Hamry 
17/11 17:05
FT 
 Meteor Praha
Cesky Brod 
16/11 17:30
FT 
 Jindrichuv Hradec
Rokycany 
16/11 17:15
FT 
 Aritma Praha
Brandys Nad Labem 
16/11 17:15
FT 
 Sk Mondi Steti
Kladno 
10/11 17:00
FT 
 Sk Rudolfov
Jiskra Trebon 
16/11 20:30
FT 
 Hlucin
Sigma Olomouc B 
16/11 20:30
FT 
1 Odra Petrkovice
Slavia Kromeriz 
16/11 20:30
FT 
 Uhersky Brod
Banik Ostrava B 
16/11 20:30
FT 
 Vrchovina
Blansko 
16/11 20:30
FT 
 SC Znojmo
Zlin B 
16/11 17:15
FT 
 Frydek-mistek
Velke Mezirici 
16/11 17:15
FT 
 Viktoria Otrokovice
Slovan Rosice 
16/11 17:15
FT 
1 Slovacko Ii
Dolni Benesov 1
10/11 17:30
FT 
 Zlin B
Slovacko Ii 
10/11 17:15
FT 
 Sigma Olomouc B
Slovan Rosice 
10/11 17:15
FT 
 Velke Mezirici
Odra Petrkovice 
07/11 00:00
AET 
 Synot Slovacko
Viktoria Zizkov 1
90min [1-1], 120min [3-1], Synot Slovacko win