Live3s Logo

Bulgaria Soccer Results & Scores

06/12 23:00
FT 
 Tsarsko Selo
Etar Veliko Tarnovo 
02/12 00:00
FT 
 CSKA Sofia
Ludogorets Razgrad 
01/12 20:30
FT 
1 Vitosha Bistritsa
Dunav Ruse 
01/12 18:00
FT 
1 Lokomotiv Plovdiv
Arda 
30/11 23:30
FT 
 Beroe
Levski Sofia 
30/11 21:00
FT 
 Tsarsko Selo
Botev Plovdiv 
30/11 18:30
FT 
 Cherno More Varna
Botev Vratsa 
29/11 22:30
FT 
 Etar Veliko Tarnovo
Slavia Sofia 
25/11 23:30
FT 
 Botev Plovdiv
Etar Veliko Tarnovo 
24/11 23:45
FT 
 Levski Sofia
Tsarsko Selo 
24/11 21:15
FT 
 Dunav Ruse
Beroe 
23/11 23:30
FT 
 Ludogorets Razgrad
Lokomotiv Plovdiv 
23/11 21:00
FT 
 Botev Vratsa
CSKA Sofia 
23/11 18:30
FT 
1 Slavia Sofia
Cherno More Varna 
22/11 23:30
FT 
 Arda
Vitosha Bistritsa 
11/11 23:30
FT 
 Tsarsko Selo
Dunav Ruse 
10/11 23:45
FT 
 Vitosha Bistritsa
Ludogorets Razgrad 
10/11 21:15
FT 
 Botev Plovdiv
Levski Sofia 
10/11 18:45
FT 
 Beroe
Arda 
09/11 23:30
FT 
 CSKA Sofia
Slavia Sofia 1
09/11 21:00
FT 
 Etar Veliko Tarnovo
Cherno More Varna 
08/11 23:30
FT 
 Lokomotiv Plovdiv
Botev Vratsa 
07/11 21:30
FT 
 Arda
Tsarsko Selo 
06/11 21:30
FT 
 Levski Sofia
Etar Veliko Tarnovo 
06/11 19:00
FT 
 Dunav Ruse
Botev Plovdiv 1
05/11 23:30
FT 
 Cherno More Varna
CSKA Sofia 
05/11 21:00
FT 
 Slavia Sofia
Lokomotiv Plovdiv 
05/11 18:30
FT 
 Botev Vratsa
Vitosha Bistritsa 
02/11 23:30
FT 
 Ludogorets Razgrad
Beroe 
31/10 22:00
FT 
 Vitosha Bistritsa
Slavia Sofia 
31/10 00:30
FT 
1 Etar Veliko Tarnovo
CSKA Sofia 
30/10 22:00
FT 
 Botev Plovdiv
Arda 
30/10 00:30
FT 
 Tsarsko Selo
Ludogorets Razgrad 
29/10 22:00
FT 
1 Lokomotiv Plovdiv
Cherno More Varna 
29/10 19:30
FT 
 Beroe
Botev Vratsa 1
22/10 01:00
FT 
 Beroe
Slavia Sofia 
21/10 22:30
FT 
 Tsarsko Selo
Botev Vratsa 
20/10 22:45
FT 
1 Lokomotiv Plovdiv
CSKA Sofia 
20/10 01:00
FT 
 Levski Sofia
Arda 
19/10 22:30
FT 
 Botev Plovdiv
Ludogorets Razgrad 
19/10 01:00
FT 
 Dunav Ruse
Etar Veliko Tarnovo 
18/10 22:30
FT 
 Vitosha Bistritsa
Cherno More Varna 
07/10 01:15
FT 
 Ludogorets Razgrad
Levski Sofia 
06/10 22:30
FT 
1 Arda
Dunav Ruse 
06/10 01:00
FT 
 CSKA Sofia
Vitosha Bistritsa 
05/10 22:30
FT 
 Etar Veliko Tarnovo
Lokomotiv Plovdiv 
05/10 20:00
FT 
 Botev Vratsa
Botev Plovdiv 1
05/10 01:00
FT 
 Cherno More Varna
Beroe 
04/10 22:30
FT 
 Slavia Sofia
Tsarsko Selo 
01/10 01:00
FT 
 Vitosha Bistritsa
Lokomotiv Plovdiv 
30/09 22:30
FT 
 Arda
Etar Veliko Tarnovo 
30/09 01:30
FT 
 Beroe
CSKA Sofia 
29/09 23:15
FT 
 Dunav Ruse
Ludogorets Razgrad 
05/12 23:30
FT 
 Lokomotiv Plovdiv
Litex Lovech 
05/12 19:30
FT 
1 Arda
CSKA Sofia 1
04/12 23:30
FT 
 Levski Sofia
Cherno More Varna 
04/12 22:00
FT 
 Botev Vratsa
Kariana Erden 
04/12 21:00
FT 
 Botev Galabovo
Vitosha Bistritsa 
04/12 19:30
FT 
 Septemvri Simitli
Ludogorets Razgrad 
03/12 23:30
FT 
 Slavia Sofia
Botev Plovdiv 
03/12 20:30
FT 
 Beroe
CSKA Sofia 
02/12 20:30
FT 
 Ludogorets Razgrad Ii
Pirin Blagoevgrad 
30/11 19:30
FT 
 Botev Galabovo
Cska 1948 Sofia 
29/11 19:30
FT 
 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Septemvri Simitli 
24/11 20:30
FT 
 Hebar Pazardzhik
Botev Galabovo 
24/11 18:15
FT 
 Neftohimik
Lokomotiv Sofia 
15/11 20:30
FT 
 Ludogorets Razgrad Ii
Kariana Erden 
10/11 20:30
FT 
 Lokomotiv Sofia
Kariana Erden 
10/11 20:30
FT 
 Spartak Varna
Litex Lovech 
09/11 18:15
FT 
 PFK Montana
Septemvri Simitli 
09/11 01:00
FT 
 Cska 1948 Sofia
Pirin Blagoevgrad 
01/11 00:00
FT 
 Pirin Blagoevgrad
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 
31/10 22:30
FT 
 Litex Lovech
Spartak Pleven 
31/10 21:00
FT 
 Chernomorets Balchik
Lokomotiv Sofia 
31/10 20:30
FT 
 Strumska Slava
Chernomorets Pomorie 
31/10 20:30
FT 
 Septemvri Simitli
Spartak Varna 
31/10 20:30
FT 
 Kariana Erden
Botev Galabovo 
31/10 19:30
FT 
 Hebar Pazardzhik
Cska 1948 Sofia 
30/10 23:30
FT 
 Neftohimik
Ludogorets Razgrad Ii 
25/10 00:00
FT 
 Cska 1948 Sofia
Neftohimik 
24/10 23:00
FT 
 Botev Galabovo
Chernomorets Balchik 
24/10 22:00
FT 
 PFK Montana
Strumska Slava 
24/10 21:00
FT 
 Hebar Pazardzhik
Pirin Blagoevgrad 
24/10 21:00
FT 
 Spartak Pleven
Septemvri Simitli 
24/10 21:00
FT 
 Chernomorets Pomorie
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 
24/10 20:00
FT 
 Lokomotiv Sofia
Litex Lovech 
18/10 21:00
FT 
 Chernomorets Balchik
Ludogorets Razgrad Ii 
10/10 21:00
FT 
 Septemvri Simitli
Ludogorets Razgrad Ii 
08/10 00:00
FT 
 Neftohimik
Pirin Blagoevgrad 
01/10 22:30
FT 
 Litex Lovech
Cska 1948 Sofia 
30/09 23:00
FT 
 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Spartak Pleven 
30/09 23:00
FT 
 Chernomorets Balchik
Hebar Pazardzhik 
30/11 20:00
FT 
 Cherno More U19
Tsarsko Selo U19 
24/10 20:00
FT 
1 Botev Plovdiv U19
Tsarsko Selo U19 
24/10 16:00
FT 
 Dunav Ruse U19
Montana U19 
18/10 20:30
FT 
1 Beroe U19
Slavia Sofia U19 
18/10 20:30
FT 
 Ludogorets Razgrad U19
Pirin Blagoevgrad U19 
18/10 20:30
FT 
 Lokomotiv Plovdiv U19
Vereya Stara Zagora U19 
18/10 20:30
FT 
 Tsarsko Selo U19
Levski Sofia U19 
03/10 20:30
FT 
 Dunav Ruse U19
Beroe U19