Live3s Logo

Belarus Soccer Results & Scores

10/11 22:30
FT 
 Vitebsk
BATE Borisov 
10/11 20:30
FT 
 Isloch Minsk
Dinamo Brest 1
10/11 18:30
FT 
 Zorka-BDU Minsk
Torpedo Zhodino 
09/11 23:00
FT 
1 Gomel
Torpedo Minsk 
09/11 21:00
FT 
 Shakhter Soligorsk
Slavia Mozyr 
09/11 19:00
FT 
 Slutsksakhar Slutsk
Gorodeya 
08/11 23:00
FT 
 Dinamo Minsk
Dnepr Mogilev 
04/11 19:30
FT 
 Slavia Mozyr
Gomel 2
04/11 00:45
FT 
 BATE Borisov
Isloch Minsk 
03/11 23:00
FT 
 Dinamo Brest
Shakhter Soligorsk 
03/11 21:00
FT 
 Dnepr Mogilev
Vitebsk 
03/11 19:00
FT 
 Torpedo Zhodino
Dinamo Minsk 
02/11 21:00
FT 
 Gorodeya
Neman Grodno 
01/11 23:00
FT 
 Torpedo Minsk
Slutsksakhar Slutsk 
31/10 00:30
FT 
 Dnepr Mogilev
BATE Borisov 
30/10 20:00
FT 
1 Slavia Mozyr
Dinamo Minsk 1
28/10 00:00
FT 
 Shakhter Soligorsk
BATE Borisov 
27/10 22:00
FT 
 Vitebsk
Torpedo Zhodino 
27/10 00:00
FT 
 Isloch Minsk
Dnepr Mogilev 
26/10 22:00
FT 
 Gomel
Dinamo Brest 
26/10 20:00
FT 
 Slutsksakhar Slutsk
Slavia Mozyr 
26/10 18:00
FT 
 Zorka-BDU Minsk
Dinamo Minsk 1
26/10 00:00
FT 
 Neman Grodno
Torpedo Minsk 
22/10 00:00
FT 
 Gorodeya
Zorka-BDU Minsk 
21/10 00:00
FT 
 Dinamo Brest
Slutsksakhar Slutsk 
20/10 22:00
FT 
 Dnepr Mogilev
Shakhter Soligorsk 
20/10 19:30
FT 
 Torpedo Zhodino
Isloch Minsk 
19/10 23:00
FT 
 Dinamo Minsk
Vitebsk 
19/10 21:00
FT 
 BATE Borisov
Gomel 
19/10 19:00
FT 
1 Slavia Mozyr
Neman Grodno 
06/10 23:00
FT 
 Gomel
Dnepr Mogilev 
06/10 19:00
FT 
 Isloch Minsk
Dinamo Minsk 
06/10 01:45
FT 
 Neman Grodno
Dinamo Brest 
05/10 23:00
FT 
 Shakhter Soligorsk
Torpedo Zhodino 
05/10 20:00
FT 
 Slutsksakhar Slutsk
BATE Borisov 
05/10 01:45
FT 
 Gorodeya
Torpedo Minsk 
04/10 21:00
FT 
 Torpedo Minsk
Slavia Mozyr 
30/09 00:00
FT 
 Dinamo Minsk
Shakhter Soligorsk 
29/09 22:00
FT 
 Vitebsk
Isloch Minsk 
29/09 20:00
FT 
 Slavia Mozyr
Gorodeya 
29/09 01:45
FT 
 BATE Borisov
Neman Grodno 
28/09 21:00
FT 
 Torpedo Zhodino
Gomel 
28/09 01:45
FT 
 Dnepr Mogilev
Slutsksakhar Slutsk 
27/09 21:00
FT 
 Dinamo Brest
Torpedo Minsk 
26/09 01:45
FT 
 Dinamo Brest
BATE Borisov 
22/09 22:00
FT 
 Gomel
Dinamo Minsk 
22/09 21:00
FT 
 Torpedo Minsk
BATE Borisov 
22/09 01:45
FT 
 Shakhter Soligorsk
Vitebsk 
21/09 23:00
FT 
 Neman Grodno
Dnepr Mogilev 
21/09 21:00
FT 
1 Slutsksakhar Slutsk
Torpedo Zhodino 
21/09 00:45
FT 
 Gorodeya
Dinamo Brest 1
20/09 23:00
FT 
 Torpedo Minsk
Slavia Mozyr 1
17/09 00:30
FT 
 Vitebsk
Gomel 
16/09 00:00
FT 
 Dinamo Minsk
Slutsksakhar Slutsk 
15/09 22:00
FT 
 Isloch Minsk
Shakhter Soligorsk 
15/09 01:45
FT 
 BATE Borisov
Gorodeya 1
14/09 23:30
FT 
 Dinamo Brest
Torpedo Minsk 
14/09 21:00
FT 
 Torpedo Zhodino
Neman Grodno 
13/09 21:00
FT 
 Dnepr Mogilev
Torpedo Minsk 
02/09 00:45
FT 
 Torpedo Minsk
BATE Borisov 
31/08 23:45
FT 
 Gomel
Isloch Minsk 
31/08 22:00
FT 
 Slutsksakhar Slutsk
Vitebsk 
31/08 20:00
FT 
 Slavia Mozyr
Dinamo Brest 
31/08 00:45
FT 
 Gorodeya
Dnepr Mogilev 
30/08 21:00
FT 
 Torpedo Minsk
Torpedo Zhodino 
26/08 01:45
FT 
 BATE Borisov
Slavia Mozyr 
25/08 23:45
FT 
 Shakhter Soligorsk
Gomel 
25/08 21:45
FT 
 Torpedo Zhodino
Gorodeya 
25/08 21:00
FT 
 Dinamo Minsk
Torpedo Minsk 
24/08 21:00
FT 
 Vitebsk
Neman Grodno 
24/08 00:45
FT 
 Dnepr Mogilev
Torpedo Minsk 
23/08 23:00
FT 
 Isloch Minsk
Slutsksakhar Slutsk 
19/08 23:00
FT 
 Slutsksakhar Slutsk
Shakhter Soligorsk 
19/08 00:45
FT 
 Gorodeya
Dinamo Minsk 
18/08 21:00
FT 
 Torpedo Minsk
Vitebsk 
17/08 23:45
FT 
1 Torpedo Minsk
Torpedo Zhodino 
17/08 21:45
FT 
 Slavia Mozyr
Dnepr Mogilev 
17/08 01:45
FT 
 Neman Grodno
Isloch Minsk 
12/08 23:45
FT 
 Shakhter Soligorsk
Neman Grodno 
12/08 01:45
FT 
 Dinamo Minsk
Torpedo Minsk 
11/08 22:00
FT 
 Vitebsk
Gorodeya 
10/08 23:45
FT 
 Dnepr Mogilev
Dinamo Brest 
10/08 22:00
FT 
 Gomel
Slutsksakhar Slutsk 
09/08 23:00
FT 
 Torpedo Zhodino
Slavia Mozyr 
22/07 01:45
FT 
 Vitebsk
Torpedo Minsk 
21/07 01:45
FT 
 Dinamo Brest
Torpedo Zhodino 
20/07 22:00
FT 
 Gorodeya
Isloch Minsk 
20/07 01:45
FT 
1 Neman Grodno
Gomel 
30/10 20:00
FT 
 Lokomotiv Gomel
Rukh Brest 
16/10 21:00
FT 
 Smorgon FC
Lokomotiv Gomel 
13/10 18:00
FT 
 Krumkachy
Khimik Svetlogorsk 
04/08 20:00
FT 
 Naftan Novopolock
Torpedo Zhodino 
28/07 23:30
AET 
 Lida
Slutsksakhar Slutsk 
90min [3-3], 120min [3-3], Penalty [2-3], Slutsksakhar Slutsk win
28/07 23:00
FT 
 Belshina Babruisk
Torpedo Minsk 
28/07 22:30
FT 
 Oshmyany
Isloch Minsk 
28/07 22:00
FT 
 Arsenal Dzyarzhynsk
Zorka-BDU Minsk 
28/07 00:45
FT 
1 Rukh Brest
Dinamo Brest 
27/07 22:00
FT 
 Smorgon FC
Gomel 
24/07 23:30
AET 
 Naftan Novopolock
Neman Grodno 
90min [1-1], 120min [2-1], Naftan Novopolock win
24/07 23:00
FT 
 Fc Baranovichi
Torpedo Zhodino