Live3s Logo

Austria Soccer Results & Scores

09/12 00:00
FT 
 Rapid Wien
Austria Wien 
08/12 21:30
FT 
 Mattersburg
Trenkwalder Admira 
08/12 21:30
FT 
 Sturm Graz
Rheindorf Altach 
08/12 00:00
FT 
 Wolfsberger AC
LASK Linz 
08/12 00:00
FT 
 TSV Hartberg
St.Polten 1
08/12 00:00
FT 
 Red Bull Salzburg
WSG Wattens 
02/12 00:00
FT 
1 LASK Linz
Rapid Wien 
01/12 21:30
FT 
 Trenkwalder Admira
Red Bull Salzburg 
01/12 21:30
FT 
 Rheindorf Altach
Wolfsberger AC 
01/12 00:00
FT 
 Austria Wien
TSV Hartberg 
01/12 00:00
FT 
 St.Polten
Mattersburg 
01/12 00:00
FT 
 WSG Wattens
Sturm Graz 
25/11 00:00
FT 
 Rapid Wien
Sturm Graz 
24/11 21:30
FT 
 Trenkwalder Admira
Austria Wien 
24/11 21:30
FT 
1 TSV Hartberg
Rheindorf Altach 
24/11 00:00
FT 
 Mattersburg
Wolfsberger AC 
24/11 00:00
FT 
 Red Bull Salzburg
St.Polten 
24/11 00:00
FT 
 WSG Wattens
LASK Linz 
11/11 00:00
FT 
 Wolfsberger AC
Red Bull Salzburg 
10/11 21:30
FT 
 Austria Wien
Mattersburg 
10/11 21:30
FT 
 LASK Linz
Trenkwalder Admira 
10/11 00:00
FT 
 Rheindorf Altach
Rapid Wien 
10/11 00:00
FT 
 St.Polten
WSG Wattens 
10/11 00:00
FT 
 Sturm Graz
TSV Hartberg 
04/11 00:00
FT 
 LASK Linz
Austria Wien 
03/11 21:30
FT 
 Trenkwalder Admira
TSV Hartberg 2
03/11 21:30
FT 
 WSG Wattens
Rheindorf Altach 
03/11 00:00
FT 
 Mattersburg
Red Bull Salzburg 
03/11 00:00
FT 
 Rapid Wien
St.Polten 
03/11 00:00
FT 
 Sturm Graz
Wolfsberger AC 
01/12 17:30
FT 
 Liefering
Blau Weiss Linz 
30/11 21:30
FT 
 Dornbirn
SV Ried 
30/11 21:00
FT 
 SK Vorwarts Steyr
Kapfenberg Superfund 2
30/11 02:10
FT 
 Wacker Innsbruck
SV Horn 
30/11 02:10
FT 
 FAC Team Fur Wien
Juniors OO 
30/11 02:10
FT 
 SKU Amstetten
Grazer AK 
30/11 02:10
FT 
 Austria Wien Youth
SG Austria Klagenfurt 
30/11 02:10
FT 
 Lafnitz
Austria Lustenau 
24/11 17:30
FT 
 SV Ried
Dornbirn 
23/11 21:30
FT 
1 Austria Lustenau
Lafnitz 
23/11 21:30
FT 
 Juniors OO
FAC Team Fur Wien 
23/11 02:10
FT 
 Kapfenberg Superfund
SK Vorwarts Steyr 
23/11 02:10
FT 
 Blau Weiss Linz
Liefering 
23/11 02:10
FT 
 SG Austria Klagenfurt
Austria Wien Youth 
23/11 02:10
FT 
 SV Horn
Wacker Innsbruck 
23/11 02:10
FT 
1 Grazer AK
SKU Amstetten 
10/11 17:30
FT 
 Lafnitz
Grazer AK 2
09/11 21:30
FT 
 Liefering
SK Vorwarts Steyr 1
09/11 21:30
FT 
 Dornbirn
Blau Weiss Linz 
09/11 03:15
FT 
 Wacker Innsbruck
SG Austria Klagenfurt 
09/11 02:10
FT 
 FAC Team Fur Wien
SV Ried 
09/11 02:10
FT 
 SKU Amstetten
Austria Lustenau 
09/11 02:10
FT 
 Austria Wien Youth
Kapfenberg Superfund 
09/11 02:10
FT 
 SV Horn
Juniors OO 
03/11 17:30
FT 
 Austria Lustenau
Wacker Innsbruck 
02/11 21:30
FT 
 Austria Wien Youth
Dornbirn 1
02/11 02:10
FT 
 SV Ried
SV Horn 
02/11 02:10
FT 
 Kapfenberg Superfund
FAC Team Fur Wien 
02/11 02:10
FT 
 Blau Weiss Linz
Lafnitz 
02/11 02:10
FT 
 SG Austria Klagenfurt
SKU Amstetten 
02/11 02:10
FT 
 Liefering
Juniors OO 
02/11 02:10
FT 
 SK Vorwarts Steyr
Grazer AK 
30/11 02:00
FT 
 Sc Mannsworth
Gersthofer SV 
30/11 01:30
FT 
 First Vienna
Sv Donau 
28/11 02:30
FT 
1 Nussdorfer Ac
Slovan Hac 
28/11 02:00
AET 
1 Sv Wienerberger
Sportunion Mauer 
90min [0-0], 120min [0-2], Sportunion Mauer win
28/11 02:00
FT 
 Hellas Kagran
Sv Gerasdorf Stammer 
27/11 01:30
FT 
 Sv Schwechat
Lac Inter 
16/11 02:00
FT 
 Sv Feldbach
Tus Bad Waltersdorf 1
24/11 17:30
FT 
 Waf Brigittenau
Sv Gerasdorf Stammer 
23/11 01:00
FT 
1 Sv Schwechat
Sc Mannsworth 
16/11 01:00
FT 
 SC/ESV Parndorf
St Margarethen 
16/11 01:00
FT 
 Sv Schwechat
Waf Brigittenau 
09/11 02:00
FT 
 USV Fliesen Klampfer Gabersdorf
Sv Strass 1
03/11 17:15
FT 
1 Favoritner Ac
Fv Austria Xiii 
02/11 02:30
FT 
 Sv Eltendorf
Sc Ritzing 
02/11 02:00
FT 
 Sv Lebring
Sv Ilz 
02/11 01:00
FT 
 Sv Schwechat
First Vienna 
01/11 03:00
FT 
 Ardagger
Kremser 
01/11 02:30
FT 
 Union St.florian
Sv Grieskirchen 
01/11 02:30
FT 
1 Spg Innsbruck West
Schonwies Mils 
17/11 01:00
FT 
 Team Wiener Linien
SC Wiener Neustadt 
17/11 00:00
FT 
 Sv Leobendorf
Sc Neusiedl 1919 
16/11 22:00
FT 
 Wiener Viktoria
Fcm Traiskirchen 
16/11 21:00
FT 
 Sv Stripfing Weiden
Andelsbuch 
16/11 02:30
FT 
 Wiener Sportklub
Karabakh Vienna 1
16/11 02:30
FT 
 Trenkwalder Admira Youth
Rapid Vienna Youth 
16/11 02:00
FT 
 Sv Mattersburg Amateure
SC Mannsdorf 
09/11 21:00
FT 
 Sv Stripfing Weiden
SC Mannsdorf 
09/11 02:30
FT 
 Ask Ebreichsdorf
Sv Leobendorf 
09/11 02:30
FT 
 Wiener Sportklub
Andelsbuch 
09/11 02:00
FT 
 Sv Mattersburg Amateure
Rapid Vienna Youth 
09/11 01:30
FT 
 Fcm Traiskirchen
Sc Neusiedl 1919 1
02/11 02:30
FT 
 SC Mannsdorf
Wiener Sportklub 
02/11 02:00
FT 
1 Rapid Vienna Youth
Sv Stripfing Weiden 
01/11 21:00
FT 
 Sc Neusiedl 1919
Trenkwalder Admira Youth 
09/11 21:00
FT 
 Wolfsberger Ac Amateur
Vocklamarkt 
09/11 02:00
FT 
 Deutschlandsberger Sc
Wsc Hertha Wels 
09/11 02:00
FT 
 SV Allerheiligen
SC Weiz 
09/11 02:00
FT 
 Sturm Graz Amateur
Sc Gleisdorf 1