Live3s Logo

Football Romania B Play Off Results - Football Romania B Play Off Live Scores

03/08 23:00
FT 
 Universitaea Cluj
Metaloglobus 
10/10 16:00
FT 
 Snagov
Balotesti 
01/09 16:00
FT 
 CS Mioveni
Metaloglobus 
25/08 15:55
FT 
 Luceafarul Oradea
ACS Poli Timisoara 
09/12 18:00
FT 
 Petrolul Ploiesti
Balotesti 
10/03 19:00
FT 
 Luceafarul Oradea
Universitaea Cluj 
10/11 18:00
FT 
 Rapid Bucuresti
Universitaea Cluj 
09/11 20:00
FT 
 Politehnica Timisoara
Csikszereda 
09/11 17:00
FT 
 Scolar Resita
Petrolul Ploiesti 
09/11 17:00
FT 
 Gloria Buzau
Metaloglobus 
08/11 23:30
FT 
 Voin Tate Numa Glenn
Ripensia Timisoara 
06/11 20:00
FT 
 Scm Argesul Pitesti
Scolar Resita 1
05/11 23:45
FT 
 Petrolul Ploiesti
Csikszereda 1
05/11 22:00
FT 
 Gloria Buzau
Politehnica Timisoara 
03/11 17:30
FT 
 Snagov
Rapid Bucuresti 
02/11 17:00
FT 
 Dunarea Calarasi
Scolar Resita 
02/11 17:00
FT 
 Gloria Buzau
Farul Constanta 1
02/11 17:00
FT 
 Ripensia Timisoara
Concordia Chiajna 
02/11 00:00
FT 
 Csikszereda
Voin Tate Numa Glenn 
29/10 00:00
FT 
 Scm Argesul Pitesti
Gloria Buzau 
27/10 18:30
FT 
 Scolar Resita
UTA Arad 
26/10 17:00
FT 
 Rapid Bucuresti
Ripensia Timisoara 
26/10 16:00
FT 
 Concordia Chiajna
Csikszereda 
19/10 21:00
FT 
 Csikszereda
Rapid Bucuresti 
19/10 16:30
FT 
 Petrolul Ploiesti
Concordia Chiajna 
19/10 16:00
FT 
1 Dunarea Calarasi
Voin Tate Numa Glenn 
19/10 16:00
FT 
 Gloria Buzau
Luceafarul Oradea 
19/10 16:00
FT 
 Metaloglobus
Scolar Resita 
17/10 00:30
FT 
 Voin Tate Numa Glenn
UTA Arad 1
16/10 21:00
FT 
 Rapid Bucuresti
Petrolul Ploiesti 
16/10 20:00
FT 
 Concordia Chiajna
Dunarea Calarasi 
16/10 20:00
FT 
 Scolar Resita
Gloria Buzau 
16/10 20:00
FT 
 Juventus Bucharest
Csikszereda 
13/10 22:00
FT 
 Csikszereda
Pandurii 1
12/10 18:30
FT 
 Metaloglobus
Voin Tate Numa Glenn 
09/10 00:30
FT 
 Voin Tate Numa Glenn
Gloria Buzau 
05/10 16:00
FT 
 Concordia Chiajna
Metaloglobus 
05/10 16:00
FT 
 CS Mioveni
Csikszereda 
28/09 17:00
FT 
 Scm Argesul Pitesti
Voin Tate Numa Glenn 
28/09 16:00
FT 
 Scolar Resita
Farul Constanta 
28/09 16:00
FT 
 Gloria Buzau
Concordia Chiajna 1
27/09 23:00
FT 
 Csikszereda
Universitaea Cluj 
22/09 17:30
FT 
 Rapid Bucuresti
Gloria Buzau 
21/09 17:30
FT 
 Concordia Chiajna
Scm Argesul Pitesti 
20/09 23:00
FT 
 Universitaea Cluj
Petrolul Ploiesti 1
15/09 20:30
FT 
1 Scm Argesul Pitesti
Rapid Bucuresti 
14/09 16:30
FT 
 Dunarea Calarasi
Universitaea Cluj 
14/09 16:00
FT 
 Scolar Resita
Voin Tate Numa Glenn 
14/09 16:00
FT 
 Gloria Buzau
Juventus Bucharest 
14/09 16:00
FT 
 Luceafarul Oradea
Concordia Chiajna 1