Live3s Logo

Football Poland Cup Results - Football Poland Cup Live Scores

05/12 19:15
FT 
 Blekitni Stargard Szczecinski
Stal Mielec 
05/12 03:45
FT 
 GKS Tychy
LKS Lodz 
05/12 00:45
FT 
 Lechia Gdansk
Zaglebie Lubin 1
04/12 19:15
FT 
 Stal Stalowa Wola
Lech Poznan 
04/12 03:45
FT 
 Gornik Leczna
Legia Warszawa 
04/12 00:45
FT 
 Legia Warszawa B
Piast Gliwice 
31/10 03:30
FT 
 Widzew lodz
Legia Warszawa 
31/10 01:30
FT 
 Pogon Siedlce
Piast Gliwice 
31/10 01:00
FT 
 Olimpia Elblag
Rakow Czestochowa 
31/10 01:00
FT 
 Legia Warszawa B
Odra Opole 
31/10 00:30
FT 
 Stal Mielec
Pogon Szczecin 
30/10 20:00
FT 
 Chelmianka Chelm
Lechia Gdansk 
30/10 03:30
FT 
 LKS Lodz
Gornik Zabrze 
30/10 02:00
AET 
 Miedz Legnica
Gks Jastrzebie 
90min [0-0], 120min [1-0], Miedz Legnica win
29/10 20:00
FT 
 GKP Gorzow Wielkopolski
Zaglebie Lubin 
29/10 20:00
FT 
 Radomiak Radom
GKS Tychy 
29/10 20:00
FT 
 Blekitni Stargard Szczecinski
Sandecja 1
29/10 20:00
FT 
 Rekord Bielsko Biala
Gornik Leczna 
29/10 20:00
FT 
 Cwks Resovia Rzeszow
Lech Poznan 
27/09 02:30
FT 
 Zaglebie Sosnowiec
LKS Lodz 
26/09 23:30
FT 
 Odra Opole
Arka Gdynia 
26/09 22:00
AET 
 Unia Skierniewice
Piast Gliwice 
90min [1-1], 120min [1-5], Piast Gliwice win
26/09 02:30
FT 
 Puszcza Niepolomice
Legia Warszawa 
26/09 01:30
FT 
 Chojniczanka Chojnice
Rakow Czestochowa 
26/09 01:00
FT 
1 Olimpia Grudziadz
Stal Mielec 
26/09 00:30
FT 
 Belchatow
GKS Tychy 
26/09 00:30
FT 
 Pogon Siedlce
Podbeskidzie 
26/09 00:00
FT 
 Gks Jastrzebie
LKS Nieciecza 
25/09 23:30
FT 
 Cracovia Krakow
Jagiellonia Bialystok 
25/09 22:00
FT 
 Chemik Bydgoszcz
Wisla Plock 
25/09 22:00
FT 
 Blekitni Stargard Szczecinski
Wisla Krakow 
25/09 22:00
FT 
 Rekord Bielsko Biala
Concordia Elblag 3
25/09 22:00
FT 
 Gryf Slupsk
Gornik Leczna 
25/09 22:00
FT 
 Chemik Police
Stal Stalowa Wola 
25/09 21:30
AET 
1 Hutnik Krakow
Resovia Rzeszow 
90min [1-1], 120min [2-3], Resovia Rzeszow win
25/09 21:00
FT 
 Garbarnia Krakow
Bytovia Bytow 
25/09 20:30
FT 
 Stal Rzeszow
Pogon Szczecin 
25/09 02:30
FT 
 Widzew lodz
Slask Wroclaw 1
25/09 00:00
FT 
 Kszo Ostrowiec
Sandecja 
25/09 00:00
FT 
 Korona Kielce
Zaglebie Lubin 
24/09 23:30
FT 
 Chrobry Glogow
Lech Poznan 
24/09 23:00
AET 
 Ruch Chorzow
Olsztyn OKS 1945 
90min [2-2], 120min [3-3], Penalty [3-4], Olsztyn OKS 1945 win
24/09 23:00
FT 
 Legia Warszawa B
Wigry Suwalki 
24/09 22:30
FT 
 GKP Gorzow Wielkopolski
Olimpia Zambrow 
24/09 22:00
AET 
 Zaglebie Lubin B
Miedz Legnica 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [1-3], Miedz Legnica win
24/09 21:30
FT 
 Gryf Wejherowo
Lechia Gdansk 
24/09 21:30
FT 
 Stal Brzeg
Olimpia Elblag 1
07/08 23:30
FT 
 Gryf Wejherowo
Siarka Tarnobrzeg 
07/08 23:00
FT 
 Skra Czestochowa
Ruch Chorzow 
07/08 01:00
FT 
 Olimpia Elblag
KS Energetyk ROW 1