Live3s Logo

Football Poland 3. Liga Results - Football Poland 3. Liga Live Scores

10/11 21:30
FT 
 Gornik Ii Zabrze
Piast Zmigrod 1
10/11 20:00
FT 
 Radunia Stezyca
Gwardia Koszalin 
10/11 18:00
FT 
1 Lechia Tomaszow Mazowiecki
Swit Nowy Dwor Mazowiecki 
09/11 02:00
FT 
 Polonia Warszawa
Rks Radomsko 
31/10 20:00
FT 
 Slask Wroclaw Ii
Gornik Ii Zabrze 
25/10 23:00
FT 
 Baltyk Gdynia
Baltyk Koszalin 
13/10 20:00
FT 
 Lechia Zielona Gora
KS Energetyk ROW 
13/10 19:00
FT 
 Korona Ii Kielce
Stal Krasnik 
12/10 18:00
FT 
1 Jutrzenka Giebultow
Podhale Nowy 
10/10 00:00
FT 
 Bron Radom
Olimpia Zambrow 
08/10 21:00
FT 
1 Gwarek Tarnowskie Gory
Ruch Chorzow 
06/10 17:15
FT 
 Pelikan Lowicz
Rks Radomsko 
28/09 18:00
FT 
 Jutrzenka Giebultow
Orleta Radzyn Podlaski 
22/09 17:15
FT 
 Pelikan Lowicz
Concordia Elblag 
21/09 01:30
FT 
 Swit Nowy Dwor Mazowiecki
Sokol Ostroda 
20/09 22:00
FT 
 Podhale Nowy
Lks Wolczanka Wolka Pelkinska 
18/09 23:00
FT 
 Ruch Chorzow
Zaglebie Lubin B 
18/09 22:00
FT 
 Ruch Zdzieszowice
Mks Kluczbork 
13/09 23:00
FT 
1 Sokol Kleczew
Pogon Szczecin Ii 
12/09 00:00
FT 
 KS Energetyk ROW
Stal Brzeg 
11/09 22:00
FT 
 Korona Ii Kielce
Podlasie Biala Podlaska 1
10/09 21:30
FT 
 Gwarek Tarnowskie Gory
Polonia Bytom 
07/09 23:00
FT 
 Slask Wroclaw Ii
Rekord Bielsko Biala 
07/09 21:00
FT 
 Nielba Wagrowiec
Unia Janikowo 
07/09 19:00
FT 
1 Stal Brzeg
Ruch Zdzieszowice 
07/09 18:00
FT 
 Avia Swidnik
Podhale Nowy 1
06/09 23:00
FT 
 Huragan Morag
Unia Skierniewice 1
05/09 23:00
FT 
 Kszo Ostrowiec
Sokol Sieniawa 
05/09 19:00
FT 
1 Sokol Aleksandrow Lodzki
Concordia Elblag 
04/09 23:00
FT 
 Rekord Bielsko Biala
Ruch Chorzow 
30/08 23:45
FT 
1 Stal Brzeg
Slask Wroclaw Ii 
30/08 23:00
FT 
 Unia Skierniewice
Swit Nowy Dwor Mazowiecki 
28/08 23:00
FT 
 Hutnik Krakow
Sokol Sieniawa 
28/08 23:00
FT 
 Korona Ii Kielce
Wisla Pulawy 
28/08 23:00
FT 
 Siarka Tarnobrzeg
Chelmianka Chelm 2
28/08 23:00
FT 
 Wisloka Debica
Jutrzenka Giebultow 
28/08 23:00
FT 
 Orleta Radzyn Podlaski
Avia Swidnik 
24/08 19:00
FT 
 Jutrzenka Giebultow
Hutnik Krakow 
18/08 20:00
FT 
1 Lechia Zielona Gora
Gawin Sleza Wroclaw 1
18/08 18:00
FT 
 Korona Ii Kielce
Jutrzenka Giebultow 
18/08 18:00
FT 
 Miedz Legnica Ii
Slask Wroclaw Ii 
16/08 00:00
FT 
 Jarota Jarocin
Kp Calisia Kalisz 
15/08 23:00
FT 
 Chelmianka Chelm
Motor Lublin 
15/08 23:00
FT 
 Orleta Radzyn Podlaski
Stal Krasnik 
15/08 23:00
FT 
 Radunia Stezyca
Swit Skolwin 
15/08 23:00
FT 
 Sokol Sieniawa
Wisla Pulawy 
15/08 23:00
FT 
 Avia Swidnik
Hetman Zamosc 
15/08 23:00
FT 
 Sokol Kleczew
Unia Janikowo 
15/08 23:00
FT 
 Wisla Sandomierz
Korona Ii Kielce 
15/08 22:00
FT 
 Chemik Police
Baltyk Gdynia