Live3s Logo

Football Italy Serie D Cup Results - Football Italy Serie D Cup Live Scores

11/09 21:00
FT 
 Audace Cerignola
Fbc Gravina 
28/11 21:30
FT 
 Montevarchi
Us Pianese 
05/10 02:30
FT 
 Potenza
Team Altamura 
05/10 00:30
AET 
 Legnago Salus
Azy Based Nano Bo 1
90min [1-1], Penalty [4-3], Legnago Salus win
04/10 21:00
FT 
 Lentigione
Us Fiorenzuola 1
04/10 21:00
FT 
 Ciliverghe Mazzano
Darfo Boario 
04/10 21:00
AET 
1 Imolese
Castle Witt Lo 
90min [3-3], Penalty [5-4], Imolese win
04/10 21:00
FT 
 Savona
Unione Sanremo 
04/10 21:00
AET 
 Ercolanese 1924
Nocerina 
90min [0-0], Penalty [3-4], Nocerina win
04/10 21:00
FT 
 Igea Virtus
Us Palmese 
01/03 21:30
FT 
 Darfo Boario
Chieri 
10/10 02:00
FT 
 Savoia 1908
As Andria Bat 
09/10 21:00
FT 
 Taranto Sport
Audace Cerignola 
22/08 02:00
FT 
 Fb Brindisi 1912
Foggia 
28/11 22:00
FT 
 As Casale Calcio
Unione Sanremo 
28/11 21:30
AET 
 Asd Flaminia Civita Castellana
Giulianova 
90min [0-0], Penalty [3-4], Giulianova win
28/11 21:30
FT 
 Gsd Ambrosiana
Rezzato 
28/11 21:30
FT 
 Sorrento
Albalonga 
28/11 21:00
FT 
 Sammaurese
Societa Sportiva Matelica Calcio 
25/10 02:30
FT 
 Audace Cerignola
Az Picerno Asd 2
11/10 01:00
FT 
 Taranto Sport
As Sorrento Calcio 
11/10 00:30
FT 
 Rezzato
Legnago Salus 
10/10 21:30
FT 
 Sammaurese
Union Feltre Asd 1
10/10 21:30
AET 
 Team Altamura
Audace Cerignola 
90min [0-0], Penalty [3-5], Audace Cerignola win
10/10 21:00
FT 
 Clodiense
Gsd Ambrosiana 
10/10 21:00
FT 
 Albalonga
Savoia 1908 
10/10 21:00
FT 
 Asd Flaminia Civita Castellana
Aprilia 
10/10 21:00
FT 
 As Casale Calcio
Pavia 
10/10 21:00
AET 
 Gela
Messina 
90min [1-1], Penalty [2-4], Messina win
10/10 21:00
AET 
 Lecco
Mantova 1
90min [1-1], Penalty [4-5], Mantova win
10/10 21:00
FT 
 Real Forte Querceta
Montevarchi 
10/10 21:00
FT 
 Giulianova
Cassino 
10/10 21:00
FT 
 Us Pianese
Asd Seravezza Calcio 
10/10 21:00
AET 
 Sc Caronnese
Asd Villa Dalme 
90min [2-2], Penalty [3-4], Asd Villa Dalme win
03/10 21:30
FT 
 Team Altamura
Us Bitonto 
09/09 22:00
AET 
 Fbc Gravina
Citta Di Fasano 
90min [1-1], Penalty [3-4], Citta Di Fasano win
04/09 02:30
FT 
1 Ac Crema 1908
Us Pergolettese 
02/09 21:05
AET 
 Virtus Francavilla
Giulianova 
90min [2-2], Penalty [5-7], Giulianova win
29/08 23:45
AET 
1 As Ostia Mare
Budoni 
90min [1-1], Penalty [4-5], Budoni win
02/05 21:00
FT 
 Acd Campodarsego
Ac Crema 1908 
14/03 23:59
AET 
 Pomigliano
Ac Crema 1908 
90min [1-1], Penalty [3-5], Ac Crema 1908 win
14/03 21:30
FT 
 Audace Cerignola
Potenza 
09/03 22:00
FT 
 Societa Sportiva Matelica Calcio
San Donato Tavarnelle 
09/03 21:30
FT 
 Imolese
Acd Campodarsego 
07/02 22:30
FT 
 Audace Cerignola
Monticelli 
07/02 22:00
FT 
 Ac Crema 1908
Usd Grumellese 
07/02 21:30
FT 
 Societa Sportiva Matelica Calcio
Albalonga 1
07/02 21:30
AET 
 San Donato Tavarnelle
As Ostia Mare 1
90min [0-0], Penalty [5-4], San Donato Tavarnelle win
07/02 21:30
FT 
 Imolese
Us Pianese 
07/02 21:30
FT 
 Acd Campodarsego
Usd Virtus Verona