Live3s Logo

Football Czech Cup Results - Football Czech Cup Live Scores

16/08 00:00
FT 
 Mfk Havirov
Odra Petrkovice 
17/11 01:30
FT 
 Slavia Praha
Chrudim 
14/08 23:00
FT 
 Novy Jicin
Frydek-mistek 1
14/08 23:00
FT 
 Slovan Rosice
Velke Mezirici 
28/07 23:20
FT 
 HFK Olomouc
Vyskov 
16/08 00:00
AET 
 Benatky Nad Jizerou
Benesov 
90 minutes[1-1], 120 minutes[2-1]
04/08 17:00
FT 
 Tachov
Horovicko 
07/11 00:00
AET 
 Synot Slovacko
Viktoria Zizkov 1
90min [1-1], 120min [3-1], Synot Slovacko win
31/10 00:30
FT 
 Slovan Liberec
Teplice 
31/10 00:00
FT 
 Budejovice
Sparta Praha 
31/10 00:00
AET 
 Banik Ostrava
Slavia Praha 
90min [0-0], 120min [2-0], Banik Ostrava win
30/10 21:30
FT 
 Mlada Boleslav
Zlin 
30/10 00:00
FT 
 SK Sigma Olomouc
Dukla Praha 
29/10 23:00
AET 
 Opava
Baumit Jablonec 
90min [0-0], 120min [0-2], Baumit Jablonec win
01/10 23:00
FT 
 Teplice
Fotbal Trinec 
01/10 23:00
FT 
 SK Sigma Olomouc
Lisen 1
01/10 22:30
FT 
 Baumit Jablonec
Brno 
01/10 22:00
FT 
 Mlada Boleslav
Chrudim 
26/09 00:00
FT 
 Banik Ostrava
Hradec Kralove 
25/09 23:30
FT 
 Slovan Liberec
Prostejov 
25/09 23:00
FT 
 Vysocina Jihlava
Sparta Praha 
25/09 22:00
FT 
 Fk Loko Vltavin
Budejovice 
25/09 22:00
FT 
 Domazlice
Dukla Praha 
25/09 22:00
FT 
 Slavia Praha
Slavoj Vysehrad 1
25/09 22:00
FT 
 Mfk Karvina
Viktoria Zizkov 
25/09 22:00
FT 
 Hlucin
Viktoria Plzen 
24/09 22:30
FT 
 Sk Slovan Varnsdorf
Zlin 
24/09 22:00
FT 
 Benesov
Synot Slovacko 
24/09 22:00
FT 
 Fk Banik Sokolov
Opava 
10/09 22:30
FT 
1 Hlucin
Vitkovice 1
04/09 23:30
FT 
 Sokol Lanzho
Vysocina Jihlava 
04/09 23:00
FT 
 Admira Praha
Hradec Kralove 
03/09 23:00
FT 
 Benesov
Pardubice 
28/08 23:30
FT 
 Stechovice
Fk Banik Sokolov 
28/08 23:00
FT 
 Kraluv Dvur
Dukla Praha 
28/08 23:00
AET 
 Domazlice
Usti nad Labem 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [4-3], Domazlice win
28/08 23:00
AET 
 Fk Mas Taborsko
Sk Slovan Varnsdorf 
90min [4-4], 120min [4-4], Penalty [3-5], Sk Slovan Varnsdorf win
28/08 23:00
FT 
 Sk Motorlet Praha
Slavoj Vysehrad 
28/08 23:00
AET 
 Odra Petrkovice
Brno 
90min [3-3], 120min [3-4], Brno win
28/08 23:00
FT 
 Prepere
Chrudim 
28/08 23:00
FT 
 Slovan Velvary
Viktoria Zizkov 
28/08 23:00
FT 
 Fk Loko Vltavin
Fk Graffin Vlasim 
28/08 23:00
FT 
 Zdirec Nad Doubravou
Lisen 
28/08 23:00
FT 
 Frydek-mistek
Mfk Karvina 
28/08 23:00
FT 
 Sokol Lanzho
Banik Ostrava 
28/08 23:00
FT 
 Marianske Lazne
Slovan Liberec 
28/08 23:00
FT 
 Olesnice U Bouzova
Opava 
28/08 23:00
FT 
 Pisek
Teplice 
28/08 23:00
FT 
 Unicov
Zlin 
28/08 23:00
FT 
 Jiskra Usti Nad Orlici
Budejovice