Live3s Logo

Football Czech 2. Liga Results - Football Czech 2. Liga Live Scores

22/07 16:15
FT 
 Viktoria Zizkov
Chrudim 
05/11 00:00
FT 
 Budejovice
Vysocina Jihlava 
29/09 16:15
FT 
1 Chrudim
Hradec Kralove 1
22/09 16:15
FT 
1 Pardubice
Brno 
03/09 00:00
FT 
 SC Znojmo
Prostejov 
18/08 00:30
FT 
 Brno
Budejovice 
21/09 22:30
FT 
 Lisen
Prostejov 
21/09 16:15
FT 
 Dukla Praha
Usti nad Labem 
14/09 16:15
FT 
 Pardubice
Dukla Praha 
01/09 23:00
FT 
 Sk Slovan Varnsdorf
Usti nad Labem 
04/08 16:15
FT 
 Dukla Praha
Viktoria Zizkov 
14/04 21:30
FT 
 Fk Mas Taborsko
Brno 
13/04 19:00
FT 
 Pardubice
Viktoria Zizkov 
17/03 22:00
FT 
 Fk Graffin Vlasim
Fk Mas Taborsko 
29/07 23:00
FT 
 Hradec Kralove
Dukla Praha 
05/05 22:00
FT 
 Fk Mas Taborsko
Fk Graffin Vlasim 
16/11 20:30
FT 
 Lisen
Chrudim 1
10/11 22:00
FT 
 Hradec Kralove
Vitkovice 
10/11 21:00
FT 
 Sk Slovan Varnsdorf
Dukla Praha 
10/11 17:15
FT 
 Viktoria Zizkov
Usti nad Labem 
09/11 17:15
FT 
 Fotbal Trinec
Lisen 
09/11 17:15
FT 
 Chrudim
Fk Banik Sokolov 
09/11 17:15
FT 
 Slavoj Vysehrad
Pardubice 
09/11 02:00
FT 
 Brno
Prostejov 1
09/11 01:00
FT 
 Vysocina Jihlava
Fk Graffin Vlasim 
03/11 21:00
FT 
 Fk Graffin Vlasim
Viktoria Zizkov 
02/11 20:15
FT 
 Prostejov
Vysocina Jihlava 1
02/11 17:15
FT 
 Fk Banik Sokolov
Fotbal Trinec 
02/11 17:15
FT 
 Dukla Praha
Lisen 
02/11 17:15
FT 
 Pardubice
Chrudim 
02/11 02:00
FT 
 Brno
Slavoj Vysehrad 
02/11 01:00
FT 
 Usti nad Labem
Hradec Kralove 
02/11 00:00
FT 
 Vitkovice
Sk Slovan Varnsdorf 
27/10 22:00
FT 
 Hradec Kralove
Prostejov 1
27/10 21:30
FT 
 Sk Slovan Varnsdorf
Fk Banik Sokolov 
26/10 20:30
FT 
 Lisen
Vitkovice 
26/10 19:00
FT 
 Viktoria Zizkov
Brno 
26/10 16:15
FT 
 Chrudim
Dukla Praha 
26/10 16:15
FT 
 Fotbal Trinec
Usti nad Labem 
26/10 16:15
FT 
 Slavoj Vysehrad
Fk Graffin Vlasim 
26/10 00:00
FT 
 Vysocina Jihlava
Pardubice 
20/10 21:30
FT 
 Fk Graffin Vlasim
Hradec Kralove 
19/10 20:30
FT 
 Prostejov
Viktoria Zizkov 
19/10 16:15
FT 
 Pardubice
Fotbal Trinec 
19/10 16:15
FT 
 Fk Banik Sokolov
Lisen 
19/10 16:15
FT 
 Slavoj Vysehrad
Vysocina Jihlava 1
19/10 01:00
FT 
 Brno
Sk Slovan Varnsdorf 
19/10 00:00
FT 
 Usti nad Labem
Chrudim 
18/10 23:00
FT 
 Vitkovice
Dukla Praha 
06/10 22:00
FT 
 Sk Slovan Varnsdorf
Fk Graffin Vlasim