Live3s Logo

Football Bulgaria Cup Results - Football Bulgaria Cup Live Scores

25/09 22:00
FT 
 Litex Lovech
Etar Veliko Tarnovo 
27/09 00:00
FT 
 CSKA Sofia
Dunav Ruse 
27/09 00:00
FT 
 Botev Galabovo
Etar Veliko Tarnovo 
26/09 23:00
FT 
 Chernomorets Balchik
Vitosha Bistritsa 
26/09 21:00
FT 
 Hebar Pazardzhik
Arda 
26/09 21:00
FT 
 Balkan Botevgrad
Lokomotiv Plovdiv 
26/09 21:00
FT 
 Chernomorets Pomorie
Beroe 
26/09 21:00
FT 
 Septemvri Simitli
Spartak Pleven 
26/09 00:00
FT 
 Litex Lovech
PFK Montana 
26/09 00:00
FT 
 Neftohimik
Ludogorets Razgrad 
24/09 23:30
FT 
 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
CSKA Sofia 
24/09 21:00
FT 
 Kariana Erden
Tsarsko Selo 
16/05 00:00
FT 
 Botev Plovdiv
Lokomotiv Plovdiv 
25/04 00:00
FT 
 CSKA Sofia
Botev Plovdiv 2
24/04 00:00
FT 
 Septemvri Simitli
Lokomotiv Plovdiv 
18/04 00:00
FT 
 Botev Plovdiv
CSKA Sofia 1
17/04 00:00
FT 
 Lokomotiv Plovdiv
Septemvri Simitli 
04/04 23:30
AET 
 Botev Plovdiv
Cherno More Varna 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [3-1], Botev Plovdiv win
04/04 21:00
FT 
 Strumska Slava
Septemvri Simitli 
03/04 23:30
FT 
 Ludogorets Razgrad
CSKA Sofia 
02/04 23:30
AET 
 Etar Veliko Tarnovo
Lokomotiv Plovdiv 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [6-7], Lokomotiv Plovdiv win
02/11 01:00
AET 
 Beroe
Botev Plovdiv 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [3-4], Botev Plovdiv win
01/11 01:00
AET 
 Ludogorets Razgrad
Slavia Sofia 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [4-3], Ludogorets Razgrad win
01/11 00:00
FT 
 Etar Veliko Tarnovo
Vereya 
31/10 20:00
FT 
 Lokomotiv Sofia
Septemvri Simitli 
31/10 01:00
FT 
 CSKA Sofia
Vitosha Bistritsa 
30/10 23:30
FT 
 Dunav Ruse
Lokomotiv Plovdiv 
30/10 20:00
FT 
 Strumska Slava
Chernomorets Balchik 
28/09 00:00
AET 
 Spartak Varna
Vereya 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [4-5], Vereya win
28/09 00:00
FT 
 Pirin Blagoevgrad
Slavia Sofia 
27/09 00:00
FT 
 Cska 1948 Sofia
Botev Plovdiv 
26/09 23:00
FT 
 Chernomorets Balchik
Botev Vratsa 
26/09 22:00
AET 
 Lokomotiv Plovdiv
Dunav Ruse 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [6-7], Dunav Ruse win
26/09 21:00
FT 
 Arda
Cherno More Varna 1
26/09 21:00
FT 
 Pfc Nesebar
Ludogorets Razgrad 
26/09 00:00
FT 
 PFK Montana
CSKA Sofia 
25/09 21:00
AET 
 Botev Galabovo
Vitosha Bistritsa 1
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [8-9], Vitosha Bistritsa win
25/09 21:00
FT 
 Dobrudzha
Lokomotiv Sofia 
25/09 21:00
FT 
 Hebar Pazardzhik
Beroe 
25/09 21:00
FT 
 Kariana Erden
Septemvri Simitli 1
25/09 21:00
FT 
 Atletik Kuklen
Levski Sofia 
25/09 21:00
FT 
 Chernomorets Pomorie
Lokomotiv Plovdiv 
25/09 21:00
FT 
1 Strumska Slava
Tsarsko Selo 1
10/05 00:30
AET 
 Slavia Sofia
Levski Sofia 
90min [0-0], 120min [2-2], Penalty [4-2], Slavia Sofia win
25/04 23:30
FT 
1 Levski Sofia
CSKA Sofia 
24/04 23:30
FT 
 Slavia Sofia
Botev Plovdiv 
11/04 23:00
FT 
 CSKA Sofia
Levski Sofia 
10/04 23:59
FT 
 Botev Plovdiv
Slavia Sofia 
15/12 22:30
FT 
 Dunav Ruse
Levski Sofia 
14/12 23:30
AET 
 CSKA Sofia
Ludogorets Razgrad 
90 minutes[1-1],120 minutes[2-1]