Live3s Logo

Football South Africa Live Scores - Live Football South Africa Results

17/11 16:00
FT 
 Black Leopards Reserves
Chippa United Reserves 
17/11 16:00
FT 
 Stellenbosch Reserves
Cape Town City Reserves 
03/11 18:00
FT 
 Cape Town City Reserves
Bidvest Wits Reserves 
03/11 16:00
FT 
 Mamelodi Sundowns Reserves
Maritzburg United Reserves 
02/11 18:00
FT 
 Orlando Pirates Reserves
Stellenbosch Reserves 
02/11 16:00
FT 
 Chippa United Reserves
Bloem Celtic Reserves 1
02/11 16:00
FT 
 Supersport United Reserves
Highlands Park Reserves 
27/10 18:00
FT 
 Cape Town City Reserves
Highlands Park Reserves 
20/10 16:00
FT 
 Kaizer Chiefs Reserves
Chippa United Reserves 
13/10 16:00
FT 
 Amazulu Reserves
Stellenbosch Reserves 
12/10 16:00
FT 
 Polokwane City Reserves
Maritzburg United Reserves 
24/09 21:00
 
 Cape Town City Reserves
Kaizer Chiefs Reserves 
24/09 18:00
 
 Chippa United Reserves
Orlando Pirates Reserves 
24/09 15:00
FT 
1 Stellenbosch Reserves
Mamelodi Sundowns Reserves 
22/09 16:00
FT 
 Bidvest Wits Reserves
Maritzburg United Reserves 
08/09 16:00
FT 
 Stellenbosch Reserves
Baroka Reserves 
01/09 18:00
FT 
 Baroka Reserves
Supersport United Reserves 
10/11 21:30
FT 
 Lamontville Golden Arrows
Mamelodi Sundowns 
10/11 21:30
FT 
 Black Leopards
Kaizer Chiefs FC 
10/11 02:15
FT 
 AmaZulu
Chippa United FC 
09/11 21:30
FT 
 Polokwane City
Baroka 
09/11 21:30
FT 
1 Stellenbosch
Highlands Park 
09/11 21:30
FT 
1 Kaizer Chiefs FC
Orlando Pirates 
09/11 02:00
FT 
 Bidvest Wits
Supersport United 
09/11 02:00
FT 
 Maritzburg United
Bloemfontein Celtic 
07/11 01:30
FT 
 AmaZulu
Stellenbosch 
07/11 01:30
FT 
1 Baroka
Mamelodi Sundowns 
07/11 01:30
FT 
 Chippa United FC
Kaizer Chiefs FC 
07/11 01:30
FT 
 Kaizer Chiefs FC
Polokwane City 
06/11 01:30
FT 
 Bloemfontein Celtic
Highlands Park 
06/11 01:30
FT 
1 Orlando Pirates
Maritzburg United 1
06/11 01:30
FT 
 Supersport United
Lamontville Golden Arrows 
27/10 21:30
 
 Baroka
AmaZulu 
26/10 21:30
FT 
 Lamontville Golden Arrows
Polokwane City 
26/10 21:30
FT 
 Stellenbosch
Orlando Pirates 
24/10 01:30
FT 
 Mamelodi Sundowns
Highlands Park 
03/10 01:30
FT 
 Polokwane City
Stellenbosch 
29/09 21:00
 
 Highlands Park
Polokwane City 
90min [0-0], Aggregate [0-0], Penalty [4-3], Highlands Park win
29/09 21:00
 
 Black Leopards
Bloemfontein Celtic 
29/09 02:15
FT 
 Supersport United
AmaZulu 
28/09 21:00
FT 
 Lamontville Golden Arrows
Stellenbosch 
22/09 21:00
FT 
 Baroka
Highlands Park 1
22/09 21:00
 
 Kaizer Chiefs FC
Lamontville Golden Arrows 
21/09 21:00
 
 Chippa United FC
Bloemfontein Celtic 
21/09 21:00
 
 Polokwane City
Supersport United 1
21/09 21:00
FT 
 Stellenbosch
Black Leopards 
15/09 21:00
 
 Black Leopards
Baroka 
15/09 21:00
FT 
 Bloemfontein Celtic
Stellenbosch 
14/09 21:00
 
 Lamontville Golden Arrows
AmaZulu 
14/09 21:00
 
 Orlando Pirates
Chippa United FC 
29/08 01:30
FT 
 Bidvest Wits
Stellenbosch 
25/08 21:00
 
 Baroka
Bloemfontein Celtic 1
25/08 21:00
FT 
 Stellenbosch
Maritzburg United 
24/08 21:00
 
 Black Leopards
Highlands Park 
24/08 21:00
 
 Lamontville Golden Arrows
Chippa United FC 
07/11 21:30
FT 
 Cape Umoya United
Uthongathi 
02/11 21:30
FT 
 Royal Eagles
Tshakhuma Tm 
02/11 21:30
FT 
 Uthongathi
Jomo Cosmos 
02/11 21:30
FT 
 Ajax Cape Town
Cape Umoya United 
02/11 21:30
FT 
 Pretoria Univ
Ts Sporting 
01/11 21:30
FT 
 Steenberg United
Real Kings 
26/10 21:30
FT 
 Mbombela United
Steenberg United 
26/10 21:30
FT 
 Real Kings
Free State Stars 
26/10 21:30
FT 
 Ts Sporting
Ajax Cape Town 
26/10 21:30
FT 
 Uthongathi
Richards Bay 
25/10 21:30
FT 
1 Cape Umoya United
Royal Eagles 
23/10 21:30
FT 
 Steenberg United
Ts Galaxy 
16/10 21:30
FT 
 Maccabi
Ts Galaxy 
16/10 21:30
FT 
 Royal Eagles
Mbombela United 
16/10 21:30
FT 
 Real Kings
Uthongathi 
27/09 21:00
FT 
 Cape Umoya United
Steenberg United 
23/08 21:00
 
 Cape Umoya United
Maccabi 
18/08 19:00
FT 
 Ts Galaxy
Jomo Cosmos 
03/11 02:15
FT 
 Supersport United
Lamontville Golden Arrows 
02/11 02:00
AET 
 Maritzburg United
Highlands Park 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [4-3], Maritzburg United win
23/10 01:30
FT 
 Chippa United FC
Bloemfontein Celtic 
20/10 21:00
AET 
 Highlands Park
Black Leopards 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [6-5], Highlands Park win
20/10 21:00
FT 
 Mamelodi Sundowns
AmaZulu 
20/10 00:00
FT 
 Orlando Pirates
Stellenbosch 
19/10 21:15
AET 
 Kaizer Chiefs FC
Kaizer Chiefs FC 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [2-4], Kaizer Chiefs FC win