Live3s Logo

Football Czech Live Scores - Live Football Czech Results

11/11 00:00
FT 
 Slavia Praha
Teplice 
10/11 21:30
FT 
 Budejovice
Synot Slovacko 
10/11 21:30
FT 
 Viktoria Plzen
Slovan Liberec 1
10/11 00:00
FT 
 Baumit Jablonec
Sparta Praha 
09/11 21:30
FT 
 Marila Pribram
Opava 
09/11 21:30
FT 
 Zlin
SK Sigma Olomouc 
09/11 01:00
FT 
 Mlada Boleslav
Bohemians 1905 1
09/11 01:00
FT 
 Banik Ostrava
Mfk Karvina 
05/11 01:00
FT 
1 Zlin
Viktoria Plzen 
04/11 00:00
FT 
 Opava
Sparta Praha 
03/11 21:30
FT 
 Mfk Karvina
Baumit Jablonec 
03/11 21:30
FT 
 Slovan Liberec
Marila Pribram 
03/11 21:30
FT 
 Teplice
Budejovice 
03/11 00:00
FT 
 Slavia Praha
Banik Ostrava 1
02/11 21:30
FT 
 SK Sigma Olomouc
Mlada Boleslav 
02/11 01:00
FT 
 Bohemians 1905
Synot Slovacko 
10/11 22:00
FT 
 Hradec Kralove
Vitkovice 
10/11 21:00
FT 
 Sk Slovan Varnsdorf
Dukla Praha 
10/11 17:15
FT 
 Viktoria Zizkov
Usti nad Labem 
09/11 17:15
FT 
 Fotbal Trinec
Lisen 
09/11 17:15
FT 
 Chrudim
Fk Banik Sokolov 
09/11 17:15
FT 
 Slavoj Vysehrad
Pardubice 
09/11 02:00
FT 
 Brno
Prostejov 1
09/11 01:00
FT 
 Vysocina Jihlava
Fk Graffin Vlasim 
03/11 21:00
FT 
 Fk Graffin Vlasim
Viktoria Zizkov 
02/11 20:15
FT 
 Prostejov
Vysocina Jihlava 1
02/11 17:15
FT 
 Fk Banik Sokolov
Fotbal Trinec 
02/11 17:15
FT 
 Dukla Praha
Lisen 
02/11 17:15
FT 
 Pardubice
Chrudim 
02/11 02:00
FT 
 Brno
Slavoj Vysehrad 
02/11 01:00
FT 
 Usti nad Labem
Hradec Kralove 
02/11 00:00
FT 
 Vitkovice
Sk Slovan Varnsdorf 
10/11 21:00
FT 
 Sokol Brozany
Jablonec B 
10/11 17:30
FT 
 Plzen B
Slavia Prague B 
10/11 17:15
FT 
1 Pardubice B
Mlada Boleslav B 
10/11 17:15
FT 
 Admira Praha
Sparta Praha B 
09/11 17:30
AET 
 Kraluv Dvur
Sk Motorlet Praha 
90min [1-1], Penalty [6-7], Sk Motorlet Praha win
09/11 17:15
FT 
 Fk Loko Vltavin
Stechovice 
09/11 17:15
FT 
 Zbuzany 1953
Dukla Praha B 
06/11 21:00
FT 
 Plzen B
Sparta Praha B 
03/11 21:00
FT 
 Sokol Hostoun
Plzen B 
03/11 21:00
FT 
 Fk Mas Taborsko
Fk Loko Vltavin 
03/11 21:00
FT 
 Stechovice
Admira Praha 
03/11 17:30
FT 
 Karlovy Vary Dvory
Benesov 
03/11 17:15
FT 
 Sparta Praha B
Rakovnik 
02/11 17:15
FT 
 Motorlet Praha
Jiskra Domazlice 
02/11 01:00
FT 
 Pisek
Slavia Prague B 
02/11 00:00
FT 
 Pribram B
Kraluv Dvur 
10/11 17:30
FT 
 Zlin B
Slovacko Ii 
10/11 17:15
FT 
 Sigma Olomouc B
Slovan Rosice 
10/11 17:15
FT 
 Velke Mezirici
Odra Petrkovice 
03/11 17:15
FT 
 Viktoria Otrokovice
Sigma Olomouc B 
03/11 17:15
 
 Unicov
Vrchovina 
02/11 17:15
FT 
 Frydek-mistek
Zlin B 
02/11 17:15
 
 Odra Petrkovice
Dolni Benesov 
02/11 01:00
FT 
1 SC Znojmo
Vyskov 1
10/11 17:00
FT 
 Sk Rudolfov
Jiskra Trebon 
09/11 18:00
AET 
 Zlin U19
Synot Slovacko U19 
90min [1-1], Penalty [3-4], Synot Slovacko U19 win
09/11 18:00
AET 
 Pardubice U19
Brno U19 
90min [3-3], Penalty [4-2], Pardubice U19 win
09/11 18:00
FT 
 Meteor Praha U19
Viktoria Plzen U19 
09/11 18:00
FT 
 Sparta Praha U19
Slavia Praha u19 
09/11 17:30
FT 
1 Hradec Kralove u19
Sk Sigma Olomouc u19 
08/11 19:00
AET 
 Pribram U19
Mlada Boleslav U19 
90min [3-3], Penalty [5-4], Pribram U19 win
08/11 17:30
AET 
 Opava U19
Mfk Karvina U19 
90min [2-2], Penalty [4-3], Opava U19 win
05/11 18:00
FT 
 Sparta Praha U19
Viktoria Plzen U19 1
05/11 18:00
FT 
 Sk Sigma Olomouc u19
Banik Ostrava u19 
02/11 19:00
FT 
 Brno U19
Slavia Praha u19 
02/11 19:00
FT 
 Ceske Budejovice u19
Hradec Kralove u19 
02/11 18:00
AET 
 Mlada Boleslav U19
Meteor Praha U19 
90min [2-2], Penalty [2-4], Meteor Praha U19 win
02/11 18:00
AET 
 Viktoria Plzen U19
Pardubice U19 
90min [1-1], Penalty [4-2], Viktoria Plzen U19 win
02/11 18:00
FT 
 Synot Slovacko U19
Pribram U19 1
02/11 17:00
FT 
 Sk Sigma Olomouc u19
Zlin U19 
01/11 21:00
FT 
 Mfk Karvina U19
Banik Ostrava u19 
01/11 20:30
FT 
 Opava U19
Sparta Praha U19 
07/11 00:00
AET 
 Synot Slovacko
Viktoria Zizkov 1
90min [1-1], 120min [3-1], Synot Slovacko win
31/10 00:30
FT 
 Slovan Liberec
Teplice 
31/10 00:00
FT 
 Budejovice
Sparta Praha 
31/10 00:00
AET 
 Banik Ostrava
Slavia Praha 
90min [0-0], 120min [2-0], Banik Ostrava win
30/10 21:30
FT 
 Mlada Boleslav
Zlin 
30/10 00:00
FT 
 SK Sigma Olomouc
Dukla Praha