Live3s Logo

Football Croatia Live Scores - Live Football Croatia Results

11/11 20:30
FT 
 Hajduk Split Ii
Medjimurje 
10/11 20:30
FT 
 Croatia Zmijavci
HNK Sibenik 
10/11 20:30
FT 
 Rudes
Solin 
09/11 20:00
FT 
 Kustosija
Cibalia 1
08/11 20:30
FT 
 Dubrava Zagreb
Bijelo Brdo 1
02/11 20:00
FT 
 Radnik Sesvete
Rudes 
01/11 00:00
FT 
 Medjimurje
Dugopolje 1
30/10 21:00
FT 
 Dinamo Zagreb 2
Solin 
27/10 20:00
FT 
 Croatia Zmijavci
Dinamo Zagreb 2 
25/10 21:00
FT 
 Dubrava Zagreb
Medjimurje 
19/10 00:00
FT 
 Medjimurje
Croatia Zmijavci 
18/10 21:00
FT 
 Radnik Sesvete
Dugopolje 1
18/10 21:00
FT 
 Hrvatski Dragovoljac
Hajduk Split Ii 
06/10 21:30
FT 
 Bijelo Brdo
Cibalia 
06/10 21:30
FT 
 Croatia Zmijavci
Solin 
02/10 23:00
FT 
 Medjimurje
HNK Sibenik 
02/10 22:30
FT 
 Orijent Rijeka
Dugopolje 
02/10 22:00
FT 
 Osijek Ii
Hajduk Split Ii 1
02/10 21:30
FT 
 Solin
Kustosija 
02/10 21:30
FT 
 Dinamo Zagreb 2
Bijelo Brdo 
02/10 21:30
FT 
 Cibalia
Rudes 
02/10 21:30
FT 
 Hrvatski Dragovoljac
Dubrava Zagreb 
02/10 21:30
FT 
 Radnik Sesvete
Croatia Zmijavci 
11/11 00:30
FT 
 NK Rijeka
Dinamo Zagreb 
10/11 22:00
FT 
2 Hajduk Split
ZNK Osijek 
10/11 00:30
FT 
 Varteks Varazdin
Slaven Belupo Koprivnica 
09/11 22:00
FT 
 NK Lokomotiva Zagreb
Zapresic 
09/11 01:00
FT 
 Istra 1961
Hnk Gorica 
05/11 01:00
FT 
 NK Lokomotiva Zagreb
Varteks Varazdin 
04/11 00:30
FT 
 ZNK Osijek
NK Rijeka 
03/11 22:00
FT 
 Slaven Belupo Koprivnica
Istra 1961 
03/11 00:30
FT 
1 Hnk Gorica
Hajduk Split 
02/11 22:00
FT 
 Dinamo Zagreb
Zapresic 
28/10 00:30
FT 
 Dinamo Zagreb
ZNK Osijek 
27/10 22:00
FT 
 Istra 1961
NK Lokomotiva Zagreb 
26/10 23:30
FT 
1 NK Rijeka
Hnk Gorica 
26/10 21:00
FT 
 Hajduk Split
Slaven Belupo Koprivnica 
26/10 00:00
FT 
1 Varteks Varazdin
Zapresic 
20/10 23:30
FT 
 NK Lokomotiva Zagreb
Hajduk Split 
20/10 21:00
FT 
 Zapresic
ZNK Osijek 
19/10 23:30
FT 
 Slaven Belupo Koprivnica
NK Rijeka 
19/10 21:00
FT 
 Varteks Varazdin
Istra 1961 
19/10 00:00
FT 
 Hnk Gorica
Dinamo Zagreb 1
07/10 01:00
FT 
 NK Rijeka
NK Lokomotiva Zagreb 
06/10 01:00
FT 
 ZNK Osijek
Hnk Gorica 1
05/10 23:00
FT 
 Dinamo Zagreb
Slaven Belupo Koprivnica 
05/10 21:00
FT 
 Hajduk Split
Varteks Varazdin 1
05/10 00:00
FT 
 Istra 1961
Zapresic 
30/09 01:00
FT 
 Istra 1961
Hajduk Split 
29/09 21:30
FT 
 Zapresic
Hnk Gorica 1
29/09 01:00
FT 
 Slaven Belupo Koprivnica
ZNK Osijek 
28/09 22:30
FT 
1 Varteks Varazdin
NK Rijeka 
28/09 00:00
FT 
 NK Lokomotiva Zagreb
Dinamo Zagreb 
31/10 00:30
FT 
 Opatija
Dinamo Zagreb 
31/10 00:00
FT 
 Hnk Gorica
Hajduk Split 
30/10 23:00
FT 
 Astra Ploiesti
Zapresic 
30/10 21:00
FT 
 Bijelo Brdo
Slaven Belupo Koprivnica 
30/10 21:00
FT 
 HNK Sibenik
Belisce 
30/10 21:00
FT 
 Vinogradar
NK Lokomotiva Zagreb 
23/10 23:00
FT 
 Zadar
ZNK Osijek 
26/09 00:00
FT 
 Varteks Varazdin
Rudes 
25/09 21:30
AET 
 Zagora Unesic
Zadar 
90min [1-1], 120min [1-2], Zadar win
25/09 21:30
 
 Opatija
Novigrad 
25/09 21:30
FT 
 Mladost Petrinja
Hajduk Split 
25/09 21:30
AET 
 Belisce
NK Split 1
90min [0-0], 120min [3-1], Belisce win
25/09 21:30
FT 
 Jadran Porec
Zapresic 
25/09 21:30
FT 
 Bijelo Brdo
Cibalia 1
25/09 21:30
AET 
 Udarnik Kurilovec
Astra Ploiesti 
90min [2-2], 120min [2-3], Astra Ploiesti win
24/09 21:30
FT 
 Karlovac
Dinamo Zagreb 
24/09 21:30
FT 
1 Hrvace
Koprivnica 
24/09 21:30
FT 
 Vuteks Sloga
ZNK Osijek 
24/09 21:30
FT 
 Oriolik
NK Lokomotiva Zagreb 
18/10 21:00
 
 Rudes U19
Zagreb Locomotive U19 
07/10 21:30
 
 Hrvatski Dragovoljac U19
Slaven Belupo U19 
07/10 17:00
FT 
 Rudes U19
Varazdin U19 
06/10 16:00
FT 
 Dugopolje U19
Istra 1961 U19 
30/09 22:00
FT 
 Slaven Belupo U19
Inter Zapresic U19 1
28/09 16:00
 
 Rijeka U19
Znk Osijek U19 
28/09 16:00
 
1 Istra 1961 U19
Rudes U19 
27/09 21:30
FT 
 Dinamo Zagreb U19
Sesvete U19