Live3s Logo

Russian First Division Livescore - Russian First Division Live Scores & Results

17/11 22:00
FT 
 Baltika
Ska Khabarovsk 
17/11 22:00
FT 
 Khimki
Chertanovo Moscow 
17/11 21:00
FT 
 Torpedo Armavir
Torpedo Moscow 
17/11 20:00
FT 
 Mordovia Saransk
Fakel Voronezh 
17/11 20:00
FT 
1 Volga Olimpiets
Chayka K Sr 
17/11 20:00
FT 
 Rotor Volgograd
Krasnodar II 
17/11 19:00
FT 
 Avangard
Shinnik Yaroslavl 
17/11 18:30
FT 
 Spartak Moscow II
Luch-Energiya 
17/11 18:00
FT 
 Tekstilshchik Ivanovo
Neftekhimik Nizhnekamsk 
17/11 17:00
FT 
 Yenisey Krasnoyarsk
Tom Tomsk 
14/11 00:30
FT 
 Torpedo Moscow
Volga Olimpiets 
14/11 00:00
FT 
 Chertanovo Moscow
Baltika 2
13/11 23:30
FT 
1 Fakel Voronezh
Ska Khabarovsk 
13/11 23:30
FT 
 Chayka K Sr
Mordovia Saransk 
13/11 23:30
FT 
 Khimki
Rotor Volgograd 
13/11 23:30
FT 
 Shinnik Yaroslavl
Luch-Energiya 
13/11 23:30
FT 
 Tekstilshchik Ivanovo
Tom Tomsk 
13/11 20:00
FT 
1 Krasnodar II
Yenisey Krasnoyarsk 
13/11 19:00
FT 
 Neftekhimik Nizhnekamsk
Avangard 
13/11 17:30
FT 
1 Spartak Moscow II
Torpedo Armavir 
09/11 22:00
FT 
 Baltika
Fakel Voronezh 
09/11 21:00
FT 
 Torpedo Armavir
Shinnik Yaroslavl 
09/11 20:00
FT 
 Avangard
Tom Tomsk 
09/11 20:00
FT 
1 Mordovia Saransk
Torpedo Moscow 
09/11 20:00
FT 
 Volga Olimpiets
Spartak Moscow II 
09/11 20:00
FT 
 Rotor Volgograd
Chertanovo Moscow 
09/11 18:00
FT 
 Tekstilshchik Ivanovo
Krasnodar II 
09/11 17:00
FT 
 Yenisey Krasnoyarsk
Khimki 
09/11 13:00
FT 
 Ska Khabarovsk
Chayka K Sr 
09/11 12:00
FT 
1 Luch-Energiya
Neftekhimik Nizhnekamsk 
04/11 19:00
FT 
 Krasnodar II
Avangard 
04/11 00:30
FT 
 Torpedo Moscow
Ska Khabarovsk 1
03/11 22:00
FT 
1 Khimki
Tekstilshchik Ivanovo 
03/11 21:00
FT 
 Chayka K Sr
Baltika 
03/11 20:00
FT 
 Chertanovo Moscow
Fakel Voronezh 
03/11 20:00
FT 
 Rotor Volgograd
Yenisey Krasnoyarsk 
03/11 19:20
FT 
 Shinnik Yaroslavl
Volga Olimpiets 
03/11 19:00
FT 
 Neftekhimik Nizhnekamsk
Torpedo Armavir 
03/11 19:00
FT 
 Spartak Moscow II
Mordovia Saransk 
03/11 17:00
FT 
 Tom Tomsk
Luch-Energiya 
27/10 22:00
FT 
 Torpedo Armavir
Tom Tomsk 
27/10 22:00
FT 
1 Baltika
Torpedo Moscow 
27/10 21:00
FT 
 Chayka K Sr
Fakel Voronezh 
27/10 20:00
FT 
 Avangard
Khimki 1
27/10 20:00
FT 
 Mordovia Saransk
Shinnik Yaroslavl 
27/10 20:00
FT 
 Volga Olimpiets
Neftekhimik Nizhnekamsk 
27/10 18:00
FT 
1 Tekstilshchik Ivanovo
Rotor Volgograd 
27/10 16:00
FT 
 Yenisey Krasnoyarsk
Chertanovo Moscow 
27/10 14:00
FT 
 Luch-Energiya
Krasnodar II 
27/10 13:00
FT 
 Ska Khabarovsk
Spartak Moscow II 
24/10 00:00
FT 
 Torpedo Moscow
Chayka K Sr 
24/10 00:00
FT 
 Chertanovo Moscow
Tekstilshchik Ivanovo 
23/10 23:40
FT 
 Khimki
Torpedo Armavir 
23/10 23:30
FT 
 Shinnik Yaroslavl
Baltika 
23/10 23:00
FT 
 Neftekhimik Nizhnekamsk
Ska Khabarovsk 1
23/10 23:00
FT 
 Rotor Volgograd
Luch-Energiya 
23/10 21:00
FT 
 Krasnodar II
Volga Olimpiets 
23/10 20:00
FT 
 Spartak Moscow II
Fakel Voronezh 
23/10 20:00
FT 
 Yenisey Krasnoyarsk
Avangard 
23/10 19:30
FT 
 Tom Tomsk
Mordovia Saransk