Live3s Logo

Romania Liga 3 Livescore - Romania Liga 3 Live Scores & Results

08/11 20:00
FT 
 ACS Poli Timisoara
Cetate Deva 
08/11 20:00
FT 
 Dunarea Galati
SC Bacau 
08/11 20:00
FT 
 Afc Metalul Buzau
Unirea 2004 Slobozia 
08/11 20:00
FT 
 Afc Progresul Spartac Bucuresti
Astra Giurgiu Ii 
08/11 20:00
FT 
 Avantul Reghin
Metalurgistul Cugir 
08/11 20:00
FT 
 Cluj Ii
Ariesu Turda 
08/11 20:00
FT 
 Crisul Chisineu Cris
Gloria Lunca Teuz Cermei 
08/11 20:00
FT 
 Tunari
Medgidia 
08/11 20:00
 
 Csm Flacara Moreni
Voluntari B 
08/11 20:00
FT 
 Csm Focsani
Otelul Galati 
08/11 20:00
 
 Pascani
Acs Somuz Falticeni 
08/11 20:00
FT 
 Steaua Bucuresti 2
Cs Faurei 
08/11 20:00
FT 
 ACS Foresta Suceava
Husana Husi 
08/11 20:00
FT 
 Ghiroda Si Giarmata Vii
Acso Filiasi 
08/11 20:00
FT 
 Unirea Dej
Cs Sanatatea Servicii Publice Cluj 
08/11 20:00
FT 
 Sr Brasov
Cs Sporting Rosiori 
08/11 20:00
FT 
 Zalau
Luceafarul Oradea B 
01/11 20:00
 
 Cluj Ii
Unirea Dej 
01/11 20:00
FT 
 Csm Flacara Moreni
Afc Progresul Spartac Bucuresti 
01/11 20:00
FT 
 Voluntari B
Css Slatina 
01/11 20:00
 
 Unirea Bascov
Pucioasa 
01/11 20:00
FT 
1 Balotesti
Cs Blejoi 
01/11 20:00
FT 
 Cs Universitatea Craiova B
Acs Vedita Colonesti Ms 
01/11 20:00
FT 
 Inainte Modelu
Mostistea Ulmu 
01/11 20:00
FT 
 Ariesu Turda
Sanmartin 
25/10 20:00
 
 Dacia Unirea Braila
Unirea 2004 Slobozia 
25/10 20:00
FT 
 ACS Poli Timisoara
Gloria Lunca Teuz Cermei 
25/10 20:00
FT 
1 Cs Aerostar Bacau
Otelul Galati 
25/10 20:00
 
 Astra Giurgiu Ii
Cs Sporting Rosiori 1
25/10 20:00
 
 Avantul Reghin
Ariesu Turda 
25/10 20:00
FT 
 Sanmartin
Cluj Ii 
25/10 20:00
FT 
 Css Slatina
Csm Flacara Moreni 1
25/10 20:00
FT 
 Botosani 2
Bucovina Radauti 
25/10 20:00
 
1 Steaua Bucuresti 2
Inainte Modelu 1
25/10 20:00
FT 
 Unirea Dej
Odorheiu Secuiesc 
25/10 20:00
FT 
 Fcm Alexandria
Acs Olimpic Cetate Rasnov 
25/10 20:00
FT 
 Ozana Targu Neamt
Acs Somuz Falticeni 1
25/10 20:00
FT 
 Cs Sanatatea Servicii Publice Cluj
Luceafarul Oradea B 
25/10 20:00
FT 
 Acs Dumbravita
Cs Gilortul Targu Carbunesti 
18/10 20:00
 
 Ariesu Turda
Acs Unu Fotbal Club Gloria 
18/10 20:00
FT 
 Balotesti
Sr Brasov 
18/10 20:00
FT 
 Soimii Lipova
Acs Dumbravita 1
18/10 20:00
FT 
 Cs Universitatea Craiova B
Pucioasa 
18/10 20:00
FT 
 Css Slatina
Afc Progresul Spartac Bucuresti 
18/10 20:00
FT 
 Sanmartin
Unirea Dej 
11/10 20:00
FT 
1 Acs Dumbravita
National Sebis 
11/10 20:00
FT 
1 ACS Poli Timisoara
Corvinul Hunedoara 
11/10 20:00
 
1 Astra Giurgiu Ii
Unirea Bascov 
11/10 20:00
FT 
 Afc Metalul Buzau
Inainte Modelu 
11/10 20:00
FT 
1 Cetate Deva
U Craiova 1948 Sa 
11/10 20:00
FT 
 Dacia Unirea Braila
Cs Faurei 
04/10 21:00
FT 
 Acso Filiasi
Cetate Deva 1
04/10 20:00
FT 
 Voluntari B
Sr Brasov 
04/10 20:00
FT 
 Ariesu Turda
Zalau 
04/10 20:00
FT 
 Balotesti
Astra Giurgiu Ii 1
04/10 20:00
FT 
1 Soimii Lipova
Becicherecu Mic 
04/10 20:00
 
 Steaua Bucuresti 2
Tunari 
04/10 19:55
 
 Csm Flacara Moreni
Pucioasa 2
27/09 22:00
FT 
 Astra Giurgiu Ii
Cs Universitatea Craiova B 
27/09 22:00
FT 
1 Dacia Unirea Braila
Inainte Modelu 1