Live3s Logo

Romania B Play Off Livescore - Romania B Play Off Live Scores & Results

10/11 18:00
FT 
 Rapid Bucuresti
Universitaea Cluj 
09/11 20:00
FT 
 Politehnica Timisoara
Csikszereda 
09/11 17:00
FT 
 Scolar Resita
Petrolul Ploiesti 
09/11 17:00
 
1 Farul Constanta
Pandurii 1
09/11 17:00
FT 
 Gloria Buzau
Metaloglobus 
09/11 17:00
 
1 Luceafarul Oradea
Dunarea Calarasi 1
08/11 23:30
FT 
 Voin Tate Numa Glenn
Ripensia Timisoara 
06/11 20:00
FT 
 Scm Argesul Pitesti
Scolar Resita 1
05/11 23:45
FT 
 Petrolul Ploiesti
Csikszereda 1
05/11 22:00
FT 
 Gloria Buzau
Politehnica Timisoara 
03/11 17:30
FT 
 Snagov
Rapid Bucuresti 
02/11 17:30
 
 Petrolul Ploiesti
Politehnica Timisoara 
02/11 17:00
FT 
 Dunarea Calarasi
Scolar Resita 
02/11 17:00
FT 
 Gloria Buzau
Farul Constanta 1
02/11 17:00
FT 
 Ripensia Timisoara
Concordia Chiajna 
02/11 00:00
FT 
 Csikszereda
Voin Tate Numa Glenn 
29/10 00:00
FT 
 Scm Argesul Pitesti
Gloria Buzau 
27/10 18:30
FT 
 Scolar Resita
UTA Arad 
26/10 17:00
FT 
 Rapid Bucuresti
Ripensia Timisoara 
26/10 16:00
FT 
 Concordia Chiajna
Csikszereda 
26/10 16:00
 
 Farul Constanta
CS Mioveni 
20/10 16:00
 
 Ripensia Timisoara
Juventus Bucharest 
19/10 21:00
FT 
 Csikszereda
Rapid Bucuresti 
19/10 16:30
FT 
 Petrolul Ploiesti
Concordia Chiajna 
19/10 16:00
FT 
1 Dunarea Calarasi
Voin Tate Numa Glenn 
19/10 16:00
FT 
 Gloria Buzau
Luceafarul Oradea 
19/10 16:00
FT 
 Metaloglobus
Scolar Resita 
17/10 00:30
FT 
 Voin Tate Numa Glenn
UTA Arad 1
16/10 21:00
FT 
 Rapid Bucuresti
Petrolul Ploiesti 
16/10 20:00
 
 CS Mioveni
Snagov 
16/10 20:00
 
 Pandurii
Ripensia Timisoara 
16/10 20:00
FT 
 Concordia Chiajna
Dunarea Calarasi 
16/10 20:00
FT 
 Scolar Resita
Gloria Buzau 
16/10 20:00
FT 
 Juventus Bucharest
Csikszereda 
16/10 20:00
 
 Farul Constanta
Universitaea Cluj 
13/10 22:00
FT 
 Csikszereda
Pandurii 1
12/10 18:30
FT 
 Metaloglobus
Voin Tate Numa Glenn 
12/10 16:00
 
 Luceafarul Oradea
Farul Constanta 
09/10 00:30
FT 
 Voin Tate Numa Glenn
Gloria Buzau 
06/10 18:00
 
 Universitaea Cluj
Ripensia Timisoara 
05/10 19:00
 
 Politehnica Timisoara
Scm Argesul Pitesti 
05/10 17:00
 
 Pandurii
Petrolul Ploiesti 
05/10 16:00
FT 
 Concordia Chiajna
Metaloglobus 
05/10 16:00
 
 Juventus Bucharest
Dunarea Calarasi 
05/10 16:00
FT 
 CS Mioveni
Csikszereda 
28/09 17:00
FT 
 Scm Argesul Pitesti
Voin Tate Numa Glenn 
28/09 16:00
 
 Dunarea Calarasi
Pandurii 
28/09 16:00
FT 
 Scolar Resita
Farul Constanta 
28/09 16:00
FT 
 Gloria Buzau
Concordia Chiajna 1
28/09 16:00
 
 UTA Arad
Juventus Bucharest 
27/09 23:00
FT 
 Csikszereda
Universitaea Cluj 
23/09 22:00
 
 Farul Constanta
Ripensia Timisoara 1
22/09 17:30
FT 
 Rapid Bucuresti
Gloria Buzau 
21/09 17:30
FT 
 Concordia Chiajna
Scm Argesul Pitesti 
21/09 16:00
 
 CS Mioveni
Dunarea Calarasi 
21/09 16:00
 
 Juventus Bucharest
Metaloglobus 1
21/09 16:00
 
 Pandurii
UTA Arad 
20/09 23:00
FT 
 Universitaea Cluj
Petrolul Ploiesti 1
15/09 20:30
FT 
1 Scm Argesul Pitesti
Rapid Bucuresti 
14/09 19:00
 
1 Politehnica Timisoara
Farul Constanta