Live3s Logo

Poland 3. Liga Livescore - Poland 3. Liga Live Scores & Results

17/11 20:00
FT 
 Stal Krasnik
Chelmianka Chelm 
17/11 20:00
FT 
 Rks Radomsko
Ursus Warszawa 1
16/11 20:30
FT 
 Gwarek Tarnowskie Gory
Gornik Ii Zabrze 
16/11 20:30
FT 
 Miedz Legnica Ii
Mks Kluczbork 
16/11 20:30
FT 
 Stal Brzeg
Gawin Sleza Wroclaw 
16/11 20:00
FT 
 Lechia Zielona Gora
Gks Pniowek Pawlowice Slaskie 
16/11 20:00
FT 
 Slask Wroclaw Ii
Piast Zmigrod 
16/11 20:00
FT 
 Sokol Aleksandrow Lodzki
Olimpia Zambrow 
16/11 19:00
FT 
 Jutrzenka Giebultow
Sokol Sieniawa 
16/11 18:05
FT 
 Baltyk Koszalin
Chemik Police 
16/11 01:00
FT 
 Bron Radom
Polonia Warszawa 
10/11 21:30
FT 
 Gornik Ii Zabrze
Piast Zmigrod 1
10/11 20:00
FT 
 Radunia Stezyca
Gwardia Koszalin 
10/11 18:00
FT 
1 Lechia Tomaszow Mazowiecki
Swit Nowy Dwor Mazowiecki 
09/11 02:00
FT 
 Polonia Warszawa
Rks Radomsko 
31/10 20:00
FT 
 Slask Wroclaw Ii
Gornik Ii Zabrze 
25/10 23:00
FT 
 Baltyk Gdynia
Baltyk Koszalin 
23/10 21:00
 
 Lechia Tomaszow Mazowiecki
Legia Warszawa B 1
16/10 21:30
 
 Orleta Radzyn Podlaski
Podlasie Biala Podlaska 
13/10 20:00
FT 
 Lechia Zielona Gora
KS Energetyk ROW 
13/10 19:00
FT 
 Korona Ii Kielce
Stal Krasnik 
12/10 18:00
FT 
1 Jutrzenka Giebultow
Podhale Nowy 
10/10 00:00
FT 
 Bron Radom
Olimpia Zambrow 
08/10 21:00
FT 
1 Gwarek Tarnowskie Gory
Ruch Chorzow 
06/10 17:15
FT 
 Pelikan Lowicz
Rks Radomsko 
28/09 18:00
FT 
 Jutrzenka Giebultow
Orleta Radzyn Podlaski 
22/09 17:15
FT 
 Pelikan Lowicz
Concordia Elblag 
21/09 01:30
FT 
 Swit Nowy Dwor Mazowiecki
Sokol Ostroda 
20/09 22:00
FT 
 Podhale Nowy
Lks Wolczanka Wolka Pelkinska 
18/09 23:00
FT 
 Ruch Chorzow
Zaglebie Lubin B 
18/09 22:00
FT 
 Ruch Zdzieszowice
Mks Kluczbork 
13/09 23:00
FT 
1 Sokol Kleczew
Pogon Szczecin Ii 
12/09 00:00
FT 
 KS Energetyk ROW
Stal Brzeg 
11/09 22:00
FT 
 Korona Ii Kielce
Podlasie Biala Podlaska 1
10/09 21:30
FT 
 Gwarek Tarnowskie Gory
Polonia Bytom 
07/09 23:00
FT 
 Slask Wroclaw Ii
Rekord Bielsko Biala 
07/09 21:00
FT 
 Nielba Wagrowiec
Unia Janikowo 
07/09 19:00
FT 
1 Stal Brzeg
Ruch Zdzieszowice 
07/09 18:00
FT 
 Avia Swidnik
Podhale Nowy 1
06/09 23:00
FT 
 Huragan Morag
Unia Skierniewice 1
05/09 23:00
FT 
 Kszo Ostrowiec
Sokol Sieniawa 
05/09 19:00
FT 
1 Sokol Aleksandrow Lodzki
Concordia Elblag 
04/09 23:00
FT 
 Rekord Bielsko Biala
Ruch Chorzow 
01/09 19:30
 
 Zaglebie Lubin B
Rekord Bielsko Biala 
01/09 18:00
 
 Legia Warszawa B
Huragan Morag 
01/09 17:15
 
 Pelikan Lowicz
Sokol Aleksandrow Lodzki 
30/08 23:45
FT 
1 Stal Brzeg
Slask Wroclaw Ii 
30/08 23:00
FT 
 Unia Skierniewice
Swit Nowy Dwor Mazowiecki 
28/08 23:00
FT 
 Hutnik Krakow
Sokol Sieniawa 
28/08 23:00
FT 
 Korona Ii Kielce
Wisla Pulawy 
28/08 23:00
FT 
 Siarka Tarnobrzeg
Chelmianka Chelm 2
28/08 23:00
FT 
 Wisloka Debica
Jutrzenka Giebultow 
28/08 23:00
FT 
 Orleta Radzyn Podlaski
Avia Swidnik 
25/08 17:00
 
 Pogon Szczecin Ii
Swit Skolwin 
24/08 19:00
FT 
 Jutrzenka Giebultow
Hutnik Krakow 
18/08 20:00
FT 
1 Lechia Zielona Gora
Gawin Sleza Wroclaw 1
18/08 18:00
FT 
 Korona Ii Kielce
Jutrzenka Giebultow 
18/08 18:00
FT 
 Miedz Legnica Ii
Slask Wroclaw Ii 
18/08 17:15
 
 Pelikan Lowicz
Mlks Znicz Biala Piska 
16/08 00:00
FT 
 Jarota Jarocin
Kp Calisia Kalisz