Live3s Logo

Japan Emperor Cup Livescore - Japan Emperor Cup Live Scores & Results

23/10 18:00
FT 
1 Sagan Tosu
Shimizu S-Pulse 
23/10 18:00
FT 
 Kashima Antlers
Honda 
23/10 18:00
FT 
 V-Varen Nagasaki
Ventforet Kofu 
23/10 18:00
FT 
 Vissel Kobe
Oita Trinita 
25/09 18:00
FT 
 Urawa Red Diamonds
Honda 
25/09 18:00
FT 
 Kashima Antlers
Yokohama F Marinos 
18/09 18:00
AET 
 Ventforet Kofu
Hosei University 
90min [1-1], 120min [2-1], Ventforet Kofu win
18/09 18:00
AET 
 Sanfrecce Hiroshima
Oita Trinita 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [9-10], Oita Trinita win
18/09 18:00
FT 
 Vissel Kobe
Kawasaki Frontale 
18/09 18:00
AET 
 Jubilo Iwata
Shimizu S-Pulse 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [3-4], Shimizu S-Pulse win
18/09 18:00
FT 
 Sagan Tosu
Cerezo Osaka 
18/09 18:00
FT 
 V-Varen Nagasaki
Vegalta Sendai 
14/08 18:00
FT 
 Sanfrecce Hiroshima
Zweigen Kanazawa FC 
14/08 18:00
FT 
 Renofa Yamaguchi
Cerezo Osaka 
14/08 18:00
AET 
 Institute Of Fitness
Oita Trinita 
90min [1-1], 120min [1-2], Oita Trinita win
14/08 18:00
FT 
 Jubilo Iwata
Vanraure Hachinohe 
14/08 18:00
FT 
 Honda
Tokushima Vortis 
14/08 18:00
AET 
 Veertien Kuwana
V-Varen Nagasaki 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [4-5], V-Varen Nagasaki win
14/08 18:00
FT 
 Yokohama F Marinos
Yokohama 
14/08 18:00
AET 
1 Kashiwa Reysol
Sagan Tosu 
90 minutes[0-0], 120 minutes[0-1]
14/08 18:00
FT 
 Omiya Ardija
Vissel Kobe 
14/08 18:00
FT 
 Avispa Fukuoka
Shimizu S-Pulse 
14/08 18:00
AET 
 Okayama
Kawasaki Frontale 
90 minutes[1-1], 120 minutes[1-2]
14/08 18:00
FT 
 Ventforet Kofu
Tokyo 
14/08 18:00
FT 
 Tochigi SC
Kashima Antlers 
14/08 18:00
FT 
 Mito Hollyhock
Urawa Red Diamonds 
14/08 17:30
FT 
 Gamba Osaka
Hosei University 
14/08 17:30
FT 
 Kataller Toyama
Vegalta Sendai 
10/07 18:00
FT 
 Yokohama
Sendai University 
10/07 18:00
AET 
 Cerezo Osaka
Arterivo Wakayama 
90 minutes[1-1], 120 minutes[3-1]
10/07 17:30
FT 
 Tokyo Verdy
Hosei University 
03/07 18:00
FT 
 Kawasaki Frontale
Meiji University 
03/07 18:00
FT 
 Jef Utd Ichihare B
Okayama 
03/07 18:00
FT 
 Jubilo Iwata
Honda Lock SC 
03/07 18:00
AET 
 Matsumoto Yamaga
Vanraure Hachinohe 
90 minutes[1-1], 120 minutes[2-3]
03/07 18:00
FT 
 Shimizu S-Pulse
AC Nagano Parceiro 
03/07 18:00
AET 
 Avispa Fukuoka
Kagoshima United 
90 minutes[1-1], 120 minutes[2-1]
03/07 18:00
FT 
 Gamba Osaka
Kamatamare Sanuki 
03/07 18:00
FT 
 Consadole Sapporo
Honda 
03/07 18:00
AET 
 Tokushima Vortis
Ehime 
90 minutes[0-0], 120 minutes[0-0], Penalty Kicks[5-3]
03/07 18:00
AET 
 V-Varen Nagasaki
Kochi United 
90 minutes[1-1], 120 minutes[2-1]
03/07 18:00
FT 
 Urawa Red Diamonds
Ryutsu Keizai University 
03/07 18:00
FT 
 Mito Hollyhock
Kyoto Purple Sanga 
03/07 18:00
FT 
 Yokohama F Marinos
Ritsumeikan University 
03/07 18:00
FT 
 Zweigen Kanazawa FC
Albirex Niigata 
03/07 18:00
FT 
 Oita Trinita
Gainare Tottori 
03/07 18:00
FT 
 Renofa Yamaguchi
Ryukyu 
03/07 18:00
FT 
 Vissel Kobe
Giravanz Kitakyushu 
03/07 18:00
AET 
 Omiya Ardija
Thespa Kusatsu Gunma 
90 minutes[1-1], 120 minutes[2-1]
03/07 18:00
FT 
 Yamagata Montedio
Tochigi SC 
03/07 18:00
AET 
 Sagan Tosu
Roasso Kumamoto 
90 minutes[1-1], 120 minutes[1-1], Penalty Kicks[4-3]
03/07 18:00
FT 
 Kashiwa Reysol
Grulla Morioka 
03/07 18:00
AET 
 Ventforet Kofu
Gifu 
90 minutes[2-2], 120 minutes[2-2], Penalty Kicks[4-2]
03/07 18:00
FT 
 Vegalta Sendai
Osaka 
03/07 18:00
FT 
 Machida Zelvia
Kataller Toyama 
03/07 18:00
FT 
 Shonan Bellmare
Veertien Kuwana 
03/07 18:00
FT 
 Nagoya Grampus Eight
Institute Of Fitness 
03/07 18:00
FT 
 Kashima Antlers
Hokuriku Electric Power 
03/07 18:00
FT 
 Tokyo
Toin University Of Yokohama 
03/07 17:30
FT 
 Sanfrecce Hiroshima
Okinawa Sv