Live3s Logo

Israel Cup Livescore - Israel Cup Live Scores & Results

01/11 01:45
FT 
 Sc Maccabi Ashdod
Hapoel Bnei Sakhnin FC 
30/10 01:40
FT 
 Hapoel Ramat Gan FC
Maccabi Petah Tikva FC 
30/10 01:35
FT 
 Hapoel Rishon Letzion
Beitar Tel Aviv Ramla 1
30/10 01:15
FT 
 As Ashdod
Hapoel Akko 
29/10 19:00
FT 
 Maccabi Ironi Kiryat Ata
Ironi Ramat Hasharon 
29/10 19:00
FT 
 Hapoel Marmorek Irony Rehovot
Maccabi Tzur Shalom 
29/10 19:00
FT 
 Maccabi Bnei Raina
Ironi Nesher 
29/10 19:00
AET 
 Hapoel Kaukab
Maccabi Lroni Kiryat Malakhi 
90min [1-1], 120min [2-3], Maccabi Lroni Kiryat Malakhi win
29/10 19:00
FT 
 Moadon Sport Tira
Bnei Mamba Golan 
07/10 23:00
FT 
 Alnada Nazareth
Maccabi Ironi Kiryat Ata 
07/10 20:00
FT 
 Hapoel Migdal Haemek
Moadon Sport Tira 
07/10 20:00
FT 
 Hapoel Holon Yaniv
Beitar Ramat Gan 
07/10 20:00
AET 
1 Hapoel Bnei Zalfa
Maccabi Bnei Reineh 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [4-5], Maccabi Bnei Reineh win
07/10 20:00
AET 
 Hapoel Iksal
Bnei Mamba Golan 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [3-4], Bnei Mamba Golan win
07/10 20:00
FT 
 Maccabi Ironi Sderot
Ironi Or Yehuda 
07/10 20:00
FT 
 Maccabi Yavne
Maccabi Kabilio Jaffa 
24/09 23:00
FT 
1 Ironi Nesher
Maccabi Um El Fahem 
24/09 20:30
FT 
1 Beitar Ramat Gan
Ironi Beit Dagan 2
24/09 20:30
FT 
 Maccabi Ironi Sderot
Maccabi Ironi Netivot 
24/09 20:30
AET 
 MS Tseirey Taybe
Beitar Kfar Saba Shlomi 
90min [2-2], 120min [3-3], Penalty [3-4], Beitar Kfar Saba Shlomi win
24/09 20:30
FT 
 Ironi Modiin
Maccabi Lroni Kiryat Malakhi 
16/09 19:30
FT 
 Hapoel Asi Gilboa
Maccabi Tzur Shalom 
10/09 20:00
 
 Hapoel Tirat Karmel
Ms Pardes Hana Karkur 1
10/09 19:30
 
 Beitar Nahariya
Bnei Majdal Krum United 
09/09 20:30
FT 
 Maccabi Ahi Iksal
Sc Daburiyya Osama 
09/09 20:00
FT 
 Ironi Tiberias
Hapoel Kaukab 
06/09 19:30
FT 
 Maccabi Yavne
Hapoel Bikat Hayarden 1
03/09 20:30
FT 
 Tzeirey Kafr Kana
Alnada Nazareth 
02/09 21:15
FT 
 Dimona
Bnei Eilat 
30/08 20:30
AET 
 Beitar Kfar Saba Shlomi
Shimshon Bnei Tayibe 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [4-3], Beitar Kfar Saba Shlomi win
30/08 20:30
FT 
1 Beitar Ramat Gan
Hapoel Kiryat Ono 
30/08 20:30
 
1 Hapoel Tirat Karmel
Hapoel Ramot Menashe 
30/08 20:30
AET 
 Ms Hapoel Lod
Beitar Yavne 
90min [2-2], 120min [2-3], Beitar Yavne win
30/08 20:30
FT 
 Ms Pardes Hana Karkur
Ihud Bnei Jat 
30/08 20:30
FT 
 Otzma Holon
Hapoel Mahane Yehuda 1
30/08 19:30
AET 
 Maccabi Ironi Netivot
Sc Beer Sheva 1
90min [1-1], 120min [2-1], Maccabi Ironi Netivot win
30/08 16:45
FT 
 Ms Hapoel Yeroham
Maccabi Ironi Sderot 
02/08 00:30
FT 
 Hapoel Afula
Maccabi Petah Tikva FC 
02/08 00:30
FT 
 Hapoel Ashkelon
Hapoel Rishon Letzion 
02/08 00:30
FT 
 Hapoel Bnei Lod
Hapoel Ramat Gan FC 
02/08 00:30
FT 
 Hapoel Katamon Jerusalem
Beitar Tel Aviv Ramla 1
02/08 00:30
FT 
 Hapoel Petah Tikva
Ironi Ramat Hasharon 
02/08 00:30
FT 
 Hapoel Umm Al Fahm
Kfar Kasem 
16/05 01:45
AET 
 Maccabi Netanya
Bnei Yehuda Tel Aviv 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [4-5], Bnei Yehuda Tel Aviv win
04/04 01:45
FT 
 Bnei Yehuda Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv 
03/04 01:45
FT 
 Hapoel Hadera
Maccabi Netanya 
28/02 02:45
FT 
 Maccabi Petah Tikva FC
Maccabi Netanya 
28/02 01:00
FT 
 Hapoel Hadera
Kfar Kasem 
27/02 02:45
FT 
1 Maccabi Tel Aviv
Hapoel Bnei Sakhnin FC 
27/02 01:00
FT 
 Bnei Yehuda Tel Aviv
Hapoel Afula 
07/02 03:00
FT 
 Hapoel Bnei Sakhnin FC
Maccabi Tel Aviv 
06/02 19:00
FT 
 Kfar Kasem
Hapoel Hadera 
06/02 03:00
FT 
 Maccabi Netanya
Maccabi Petah Tikva FC 
06/02 01:00
FT 
 Hapoel Afula
Bnei Yehuda Tel Aviv 
23/01 02:30
FT 
 Hapoel Bnei Sakhnin FC
Maccabi Haifa 
18/01 02:30
FT 
 Hapoel Tel Aviv
Hapoel Hadera 
18/01 01:00
FT 
 Maccabi Tel Aviv
Hapoel Akko 
17/01 19:00
FT 
 Kfar Kasem
Hapoel Ironi Kiryat Shmona 
17/01 01:30
FT 
 Bnei Yehuda Tel Aviv
Hapoel Natzrat Illit 
16/01 02:45
AET 
1 Maccabi Netanya
Hapoel Beer Sheva 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [4-2], Maccabi Netanya win