Live3s Logo

Israel C League Livescore - Israel C League Live Scores & Results

15/11 19:00
 
 Ms Ironi Kuseife
Sc Beer Sheva 
15/11 18:30
 
 Hapoel Qalansawe
MS Tseirey Taybe 
08/11 19:15
FT 
1 Bnei Baqa United
Hapoel Tirat Karmel 
08/11 19:00
FT 
 Beitar Yavne
Moadon Zeirey Rahat 1
08/11 18:30
FT 
 Hapoel Ironi Gedera
Maccabi Ironi Netivot 
08/11 18:30
FT 
 Maccabi Ironi Sderot
Sc Shicun Hamizrah 
08/11 18:25
FT 
 Maccabi Maalot Tarshiha
Maccabi Bnei Nahf 
08/11 18:00
FT 
 Hapoel Mahane Yehuda
Hapoel Qalansawe 
08/11 18:00
FT 
 Tzeirey Kafr Kana
Tzeirey Tamra 
08/11 18:00
FT 
 Beitar Ramat Gan
MS Tseirey Taybe 
08/11 17:00
FT 
 Otzma Holon
Hapoel Hod Hasharon 
08/11 16:00
FT 
 Maccabi Um El Fahem
Ms Pardes Hana Karkur 
05/11 01:20
FT 
 Sc Beer Sheva
Ms Hapoel Yeroham 
05/11 01:00
FT 
 Maccabi Ironi Amishav Petah Tikva
Beitar Ramat Gan 
04/11 20:30
FT 
 Maccabi Ironi Sderot
Hapoel Ironi Gedera 
04/11 20:30
FT 
 Hapoel Tirat Karmel
Maccabi Um El Fahem 
04/11 20:30
FT 
 Beitar Ironi Maale Adumim
Bnei Eilat 
04/11 20:30
FT 
1 Ironi Beit Dagan
Beitar Kfar Saba Shlomi 
04/11 20:30
FT 
 Sc Shicun Hamizrah
Ironi Modiin 
04/11 20:30
FT 
 Hapoel Sandala Gilboa
Hapoel Beit Shean 
04/11 20:15
FT 
 Hapoel Kiryat Ono
Beitar Petah Tikva 
04/11 20:00
FT 
 Ironi Nesher
Ihud Bnei Jat 
04/11 20:00
FT 
 Shimshon Tel Aviv
Hapoel Ortodoxim Jaffa 
01/11 20:30
FT 
 Hapoel Kfar Qasm Shuaa
Shimshon Bnei Tayibe 
01/11 20:00
FT 
1 Hapoel Ramot Menashe
Ihud Bnei Kfar Kara 
01/11 19:30
FT 
 Hapoel Kfar Bara
Hapoel Mahane Yehuda 
01/11 19:00
FT 
 Beitar Ironi Kiryat Gat
Beitar Yavne 
25/10 20:30
FT 
1 Bnei Majdal Krum United
Hapoel Bueine 1
25/10 19:00
FT 
 Maccabi Ironi Netivot
Beitar Ironi Kiryat Gat 1
25/10 19:00
FT 
 Hapoel Beit Shean
Hapoel Ramot Menashe 
25/10 18:30
FT 
 Dimona
Ms Hapoel Yeroham 
25/10 18:00
FT 
 Ironi Modiin
Maccabi Ironi Sderot 1
25/10 18:00
FT 
1 Sc Beer Sheva
Beitar Ironi Maale Adumim 
25/10 17:15
FT 
 Beitar Nahariya
Alnada Nazareth 
25/10 17:00
FT 
 Beitar Kfar Saba Shlomi
Hapoel Kfar Bara 
25/10 17:00
FT 
 Hapoel Ironi Gedera
Moadon Zeirey Rahat 
25/10 16:55
FT 
 Hapoel Ortodoxim Jaffa
Hapoel Kiryat Ono 
25/10 16:40
FT 
 Hapoel Bnei Parades
Hapoel Tirat Karmel 
25/10 15:45
FT 
1 Beitar Yavne
Ms Ironi Kuseife 
25/10 00:30
FT 
 Otzma Holon
Maccabi Ironi Amishav Petah Tikva 
23/10 00:00
FT 
1 Ironi Nesher
Maccabi Bnei Raina 
22/10 20:30
FT 
 Ihud Bnei Jat
Ms Pardes Hana Karkur 
22/10 20:30
FT 
 Hapoel Bnei Musmus
Hapoel Tirat Karmel 1
22/10 20:00
FT 
 Maccabi Ironi Sderot
Moadon Zeirey Rahat 1
18/10 20:00
FT 
 Hapoel Kfar Qasm Shuaa
Hapoel Ortodoxim Jaffa 
18/10 19:30
FT 
 Beitar Kfar Saba Shlomi
Hapoel Mahane Yehuda 
18/10 18:30
FT 
 Ironi Beit Dagan
Beitar Petah Tikva 
18/10 18:30
FT 
 Ironi Modiin
Hapoel Ironi Gedera 
18/10 18:00
FT 
2 Tzeirey Tamra
Beitar Nahariya 
18/10 18:00
FT 
 Hapoel Kiryat Ono
Beitar Ramat Gan 
18/10 18:00
FT 
 Sc Shicun Hamizrah
Sc Beer Sheva 
18/10 17:30
FT 
 Beitar Ironi Maale Adumim
Dimona 
18/10 17:30
FT 
 Ms Hapoel Yeroham
Maccabi Lroni Kiryat Malakhi 
18/10 16:30
FT 
1 Beitar Ironi Kiryat Gat
Moadon Zeirey Rahat 
18/10 16:00
FT 
 Maccabi Bnei Raina
Ihud Bnei Jat 1
18/10 16:00
FT 
 Maccabi Ahva Yarka
Ironi Bnei Kabul 
18/10 00:00
FT 
 Ahi Acre
Bnei Majdal Krum United 
16/10 00:30
FT 
1 Hapoel Mahane Yehuda
MS Tseirey Taybe 
16/10 00:00
FT 
 Sc Beer Sheva
Maccabi Ironi Sderot 
15/10 23:30
FT 
 Otzma Holon
Hapoel Kiryat Ono