Live3s Logo

Germany Regionalliga Nordost Livescore - Germany Regionalliga Nordost Live Scores & Results

10/11 20:30
FT 
 Lichtenberg 47
Rot-weiss Erfurt 
10/11 20:30
FT 
 Wacker Nordhausen
Berliner Ak 07 
09/11 20:30
FT 
 VSG Altglienicke
Hertha Bsc Berlin Am 
09/11 20:30
FT 
 Bischofswerdaer FV 08
VFB Auerbach 
09/11 20:30
FT 
 Bsg Chemie Leipzig
Zfc Meuselwitz 
09/11 20:30
FT 
 FSV Union Furstenwalde
Energie Cottbus 
09/11 02:00
FT 
 SV Babelsberg 03
FSV Optik Rathenow 
09/11 02:00
FT 
 Germania Halberstadt
Lokomotive Leipzig 
09/11 02:00
FT 
 Viktoria Berlin 1889
Berliner Fc Dynamo 
03/11 20:30
FT 
1 Berliner Ak 07
Berliner Fc Dynamo 
03/11 20:30
FT 
 Energie Cottbus
Bischofswerdaer FV 08 
03/11 20:30
FT 
 Lokomotive Leipzig
FSV Union Furstenwalde 1
02/11 20:30
FT 
1 VSG Altglienicke
Viktoria Berlin 1889 
02/11 20:30
FT 
 VFB Auerbach
SV Babelsberg 03 
02/11 20:30
FT 
 FSV Optik Rathenow
Bsg Chemie Leipzig 
02/11 02:00
FT 
 Rot-weiss Erfurt
Germania Halberstadt 1
02/11 02:00
FT 
 Hertha Bsc Berlin Am
Lichtenberg 47 
02/11 01:00
FT 
 Zfc Meuselwitz
Wacker Nordhausen 
27/10 21:05
FT 
 SV Babelsberg 03
Energie Cottbus 
27/10 20:30
FT 
 Berliner Fc Dynamo
Zfc Meuselwitz 1
27/10 20:30
FT 
 Bsg Chemie Leipzig
VFB Auerbach 
26/10 19:30
FT 
 FSV Union Furstenwalde
Rot-weiss Erfurt 
26/10 19:30
FT 
 Germania Halberstadt
Hertha Bsc Berlin Am 
26/10 19:30
FT 
 Lichtenberg 47
VSG Altglienicke 
26/10 01:00
FT 
 Wacker Nordhausen
FSV Optik Rathenow 
26/10 01:00
FT 
 Viktoria Berlin 1889
Berliner Ak 07 
25/10 22:00
FT 
1 Bischofswerdaer FV 08
Lokomotive Leipzig 
23/10 00:30
FT 
 Viktoria Berlin 1889
Zfc Meuselwitz 
22/10 01:00
FT 
 Lokomotive Leipzig
SV Babelsberg 03 
20/10 19:30
FT 
 Energie Cottbus
Bsg Chemie Leipzig 
20/10 19:30
FT 
 Hertha Bsc Berlin Am
FSV Union Furstenwalde 1
19/10 19:30
FT 
 VSG Altglienicke
Germania Halberstadt 
19/10 19:30
FT 
 VFB Auerbach
Wacker Nordhausen 
19/10 19:30
FT 
 Lichtenberg 47
Viktoria Berlin 1889 
19/10 19:30
FT 
 Zfc Meuselwitz
Berliner Ak 07 
19/10 19:30
FT 
 FSV Optik Rathenow
Berliner Fc Dynamo 
19/10 01:00
FT 
 Rot-weiss Erfurt
Bischofswerdaer FV 08 
06/10 19:30
FT 
 Berliner Ak 07
FSV Optik Rathenow 
06/10 19:30
FT 
 Berliner Fc Dynamo
VFB Auerbach 
06/10 19:30
FT 
2 Bischofswerdaer FV 08
Hertha Bsc Berlin Am 
06/10 19:30
FT 
1 FSV Union Furstenwalde
VSG Altglienicke 
06/10 19:30
FT 
1 Wacker Nordhausen
Energie Cottbus 1
06/10 19:00
FT 
 Bsg Chemie Leipzig
Lokomotive Leipzig 
05/10 19:30
FT 
 SV Babelsberg 03
Rot-weiss Erfurt 1
05/10 01:00
FT 
 Germania Halberstadt
Lichtenberg 47 
29/09 19:30
FT 
 Lichtenberg 47
FSV Union Furstenwalde 
29/09 19:30
FT 
 VSG Altglienicke
Bischofswerdaer FV 08 
29/09 19:30
FT 
 VFB Auerbach
Berliner Ak 07 1
29/09 19:30
FT 
 Rot-weiss Erfurt
Bsg Chemie Leipzig 
29/09 19:30
FT 
 Germania Halberstadt
Viktoria Berlin 1889 
28/09 19:30
FT 
 Energie Cottbus
Berliner Fc Dynamo 1
28/09 19:30
FT 
 Hertha Bsc Berlin Am
SV Babelsberg 03 
28/09 19:30
FT 
 FSV Optik Rathenow
Zfc Meuselwitz 
28/09 01:30
FT 
 Lokomotive Leipzig
Wacker Nordhausen 
22/09 19:30
FT 
1 Berliner Fc Dynamo
Lokomotive Leipzig 
22/09 19:30
FT 
 FSV Union Furstenwalde
Germania Halberstadt 
22/09 19:30
FT 
 Zfc Meuselwitz
VFB Auerbach 1
21/09 19:30
FT 
 Bischofswerdaer FV 08
Lichtenberg 47 1
21/09 19:30
FT 
1 Bsg Chemie Leipzig
Hertha Bsc Berlin Am 
21/09 19:30
FT 
 Viktoria Berlin 1889
FSV Optik Rathenow