Live3s Logo

Germany Oberliga Livescore - Germany Oberliga Live Scores & Results

10/11 22:30
FT 
 Eddersheim
Viktoria Griesheim 
10/11 21:00
FT 
 Sv Oberachern
Tsv Ilshofen 
10/11 20:30
FT 
 Hansa Rostock Ii
Blaus Weiss 90 Berlin 
10/11 17:45
FT 
 Uhlenhorster Sc Paloma
Suderelbe 
09/11 21:00
FT 
 Meiendorfer Sv
Hamburger Sv Iii 1
09/11 21:00
FT 
 Sc Staaken
Brandenburger Sc Sud 05 
09/11 21:00
FT 
 Eintracht Trier
Tsv Schott Mainz 
09/11 21:00
FT 
 TuS Koblenz
TSG Pfeddersheim 1
09/11 02:45
FT 
1 Sandhausen Ii
Neckarsulmer Sport-Union 
09/11 02:30
FT 
 Oberneuland
Sfl Bremerhaven 
09/11 02:30
FT 
 SC Victoria Hamburg
Bramfelder Sv 
09/11 02:30
FT 
 TeBe Berlin
Torgelower Sv Greif 
09/11 02:30
FT 
 Sg Union Sandersdorf
Wacker Nordhausen 2 
09/11 02:30
FT 
1 SC Wiedenbruck
Sv Westfalia Rhynern 1
09/11 02:00
FT 
 Sc Eltersdorf
Djk Ammerthal 1
09/11 02:00
FT 
1 VfR Wormatia Worms
Arminia Ludwigshafen 
05/11 02:30
FT 
1 Fv Dudenhofen
TUS Mechtersheim 
03/11 20:30
FT 
 Hertha 06 Charlotten
Hertha Zehlendorf 
03/11 20:00
FT 
 Bramfelder Sv
Tsv Sasel 
02/11 02:30
FT 
 Hessen Dreieich
Eintracht Stadtallendorf 
01/11 22:00
FT 
 Sv Oberachern
Goppinger Sv 1
01/11 22:00
FT 
 Neckarsulmer Sport-Union
Fsv 08 Bissingen 
01/11 21:00
 
 Tsv Nordlingen
Deisenhofen 
01/11 02:00
FT 
 Engers
TuS Koblenz 
31/10 22:30
FT 
 Sc Concordia Hamburg
Uhlenhorster Sc Paloma 
31/10 22:00
FT 
1 Arminia Hannover
Heeslinger Sc 
31/10 22:00
FT 
1 Eintracht Celle
Mtv Gifhorn 
31/10 22:00
FT 
 Vfl Oldenburg
Freie Turnerschaft Braunschweig 
31/10 21:30
FT 
 Teutonia 05
Suderelbe 1
31/10 21:00
FT 
 Hsv Barmbek Uhlenhorst
Hamm United 
31/10 21:00
FT 
 Fsv Luckenwalde
Sg Union Sandersdorf 
31/10 20:00
FT 
 Oberlausitz
Vfb 1921 Krieschow 
31/10 03:00
FT 
 Duren
Wegberg Beeck 
31/10 02:30
FT 
 Tus Osdorf
Sv Curslack Neuengamme 1
31/10 02:00
FT 
 TSG Neustrelitz
Greifswalder 
29/10 02:30
FT 
 Fv Dudenhofen
Arminia Ludwigshafen 1
26/10 01:35
FT 
 Sv Westfalia Rhynern
Sc Paderborn 07 Ii 
26/10 01:30
FT 
 TeBe Berlin
Hertha 06 Charlotten 1
26/10 01:30
FT 
 Hassia Bingen
Engers 1
26/10 01:30
FT 
 SC Wiedenbruck
Eintracht Rheine 
26/10 01:30
FT 
 Tsg Sprockhovel
Westfalia Herne 
26/10 01:00
FT 
 Bramfelder Sv
Niendorfer Tsv 
26/10 01:00
FT 
 Eilenburg
International Leipzig 
26/10 01:00
FT 
 Nottingen
Sv Oberachern 
24/10 02:00
FT 
1 Sv Breinig
Sv Deutz 05 
24/10 01:40
FT 
 Ssvg Velbert
VfB Hilden 
24/10 01:30
FT 
 Blau Weib Friesdorf
Spvg Wesseling Urfeld 
23/10 01:30
FT 
1 Hessen Dreieich
Waldgirmes 1
19/10 02:00
FT 
 Suderelbe
Bramfelder Sv 
19/10 02:00
FT 
 Fsv Luckenwalde
Sv 1899 Merseburg 
19/10 01:30
FT 
 Ingolstadt 04 Am
Ismaning 
19/10 01:30
FT 
 Tus Osdorf
Uhlenhorster Sc Paloma 
19/10 01:00
FT 
 Engers
Kaiserslautern Am 
19/10 01:00
FT 
 Hertha Wiesbach
Sv Elversberg Ii 
17/10 01:30
FT 
 Sc Staaken
Sv Tasmania Berlin 
17/10 01:30
FT 
 Hessen Dreieich
Ksv Hessen Kassel 
17/10 01:15
FT 
 Holzwickeder Sc
Asc 09 Dortmund 
13/10 22:00
FT 
 Ssv Jahn Regensburg Ii
Tsv Dachau 1865 
13/10 21:30
FT 
 Siegburger Sv 04
Borussia Freialdenhoven 
13/10 21:15
FT 
 Spvg Frechen 20
Viktoria Arnoldsweiler