Live3s Logo

Belarus Premier League Livescore - Belarus Premier League Live Scores & Results

10/11 22:30
FT 
 Vitebsk
BATE Borisov 
10/11 20:30
FT 
 Isloch Minsk
Dinamo Brest 1
10/11 18:30
FT 
 Zorka-BDU Minsk
Torpedo Zhodino 
09/11 23:00
FT 
1 Gomel
Torpedo Minsk 
09/11 21:00
FT 
 Shakhter Soligorsk
Slavia Mozyr 
09/11 19:00
FT 
 Slutsksakhar Slutsk
Gorodeya 
08/11 23:00
FT 
 Dinamo Minsk
Dnepr Mogilev 
04/11 19:30
FT 
 Slavia Mozyr
Gomel 2
04/11 00:45
FT 
 BATE Borisov
Isloch Minsk 
03/11 23:00
FT 
 Dinamo Brest
Shakhter Soligorsk 
03/11 21:00
FT 
 Dnepr Mogilev
Vitebsk 
03/11 19:00
FT 
 Torpedo Zhodino
Dinamo Minsk 
02/11 21:00
FT 
 Gorodeya
Neman Grodno 
01/11 23:00
FT 
 Torpedo Minsk
Slutsksakhar Slutsk 
31/10 00:30
FT 
 Dnepr Mogilev
BATE Borisov 
30/10 20:00
FT 
1 Slavia Mozyr
Dinamo Minsk 1
28/10 00:00
FT 
 Shakhter Soligorsk
BATE Borisov 
27/10 22:00
FT 
 Vitebsk
Torpedo Zhodino 
27/10 00:00
FT 
 Isloch Minsk
Dnepr Mogilev 
26/10 22:00
FT 
 Gomel
Dinamo Brest 
26/10 20:00
FT 
 Slutsksakhar Slutsk
Slavia Mozyr 
26/10 18:00
FT 
 Zorka-BDU Minsk
Dinamo Minsk 1
26/10 00:00
FT 
 Neman Grodno
Torpedo Minsk 
22/10 00:00
FT 
 Gorodeya
Zorka-BDU Minsk 
21/10 00:00
FT 
 Dinamo Brest
Slutsksakhar Slutsk 
20/10 22:00
FT 
 Dnepr Mogilev
Shakhter Soligorsk 
20/10 19:30
FT 
 Torpedo Zhodino
Isloch Minsk 
19/10 23:00
FT 
 Dinamo Minsk
Vitebsk 
19/10 21:00
FT 
 BATE Borisov
Gomel 
19/10 19:00
FT 
1 Slavia Mozyr
Neman Grodno 
06/10 23:00
FT 
 Gomel
Dnepr Mogilev 
06/10 19:00
FT 
 Isloch Minsk
Dinamo Minsk 
06/10 01:45
FT 
 Neman Grodno
Dinamo Brest 
05/10 23:00
FT 
 Shakhter Soligorsk
Torpedo Zhodino 
05/10 20:00
FT 
 Slutsksakhar Slutsk
BATE Borisov 
05/10 01:45
FT 
 Gorodeya
Torpedo Minsk 
04/10 21:00
FT 
 Torpedo Minsk
Slavia Mozyr 
30/09 00:00
FT 
 Dinamo Minsk
Shakhter Soligorsk 
29/09 22:00
FT 
 Vitebsk
Isloch Minsk 
29/09 20:00
FT 
 Slavia Mozyr
Gorodeya 
29/09 01:45
FT 
 BATE Borisov
Neman Grodno 
28/09 21:00
FT 
 Torpedo Zhodino
Gomel 
28/09 01:45
FT 
 Dnepr Mogilev
Slutsksakhar Slutsk 
27/09 21:00
FT 
 Dinamo Brest
Torpedo Minsk 
26/09 01:45
FT 
 Dinamo Brest
BATE Borisov 
25/09 23:45
 
 Gorodeya
Shakhter Soligorsk 
25/09 21:30
 
 Slavia Mozyr
Vitebsk 
22/09 22:00
FT 
 Gomel
Dinamo Minsk 
22/09 21:00
FT 
 Torpedo Minsk
BATE Borisov 
22/09 01:45
FT 
 Shakhter Soligorsk
Vitebsk 
21/09 23:00
FT 
 Neman Grodno
Dnepr Mogilev 
21/09 21:00
FT 
1 Slutsksakhar Slutsk
Torpedo Zhodino 
21/09 00:45
FT 
 Gorodeya
Dinamo Brest 1
20/09 23:00
FT 
 Torpedo Minsk
Slavia Mozyr 1
17/09 00:30
FT 
 Vitebsk
Gomel 
16/09 00:00
FT 
 Dinamo Minsk
Slutsksakhar Slutsk 
15/09 22:00
FT 
 Isloch Minsk
Shakhter Soligorsk 
15/09 01:45
FT 
 BATE Borisov
Gorodeya 1
14/09 23:30
FT 
 Dinamo Brest
Torpedo Minsk 
14/09 21:00
FT 
 Torpedo Zhodino
Neman Grodno