Live3s Logo

LiveScore 21 Dec 2019

21/12 20:30
 
 Everton
Arsenal 
21/12 23:00
 
 Aston Villa
Southampton 
21/12 23:00
 
 Bournemouth
Burnley 
21/12 23:00
 
 Brighton
Sheffield United 
21/12 23:00
 
 Newcastle United
Crystal Palace 
21/12 23:00
 
 Norwich
Wolves 
21/12 23:00
 
 West Ham
Liverpool 
22/12 01:30
 
 Manchester City
Leicester City 
21/12 20:00
 
 Mallorca
Sevilla 
21/12 23:00
 
 Barcelona
Alaves 
22/12 01:30
 
 Villarreal
Getafe 
22/12 04:00
 
 Valladolid
Valencia 
21/12 22:00
 
 Udinese
Cagliari 
22/12 01:00
 
 Inter Milan
Genoa 
22/12 03:45
 
 Torino
Spal 
21/12 22:30
 
 Mainz 05
Bayer Leverkusen 
21/12 22:30
 
 Schalke 04
Freiburg 
21/12 22:30
 
 RB Leipzig
Augsburg 
21/12 22:30
 
 Bayern Munich
Wolfsburg 
21/12 22:30
 
 Koln
Werder Bremen 
22/12 01:30
 
 Hertha Berlin
Monchengladbach 
22/12 03:45
 
 Dijon
Metz 
22/12 03:45
 
 Marseille
Nimes 
22/12 03:45
 
 AS Monaco
Lille 
22/12 03:45
 
 Montpellier
Stade Brestois 
22/12 03:45
 
 Nantes
Angers SCO 
22/12 03:45
 
 Nice
Toulouse 
22/12 03:45
 
 PSG
Amiens 
22/12 03:45
 
 Stade Reims
Lyon 
22/12 03:45
 
 Stade Rennais
Bordeaux 
22/12 03:45
 
 Strasbourg
Saint Etienne 
21/12 20:30
 
 Cardiff City
Preston North End 
21/12 23:00
 
 Fulham
Leeds United 
21/12 23:00
 
 Reading
Derby County 
21/12 23:00
 
 Queens Park Rangers
Charlton Athletic 
21/12 23:00
 
 Hull City
Birmingham 
21/12 23:00
 
 Luton Town
Swansea City 
21/12 23:00
 
 Millwall
Barnsley 
21/12 23:00
 
 West Bromwich
Brentford 
21/12 23:00
 
 Huddersfield Town
Nottingham Forest 
22/12 01:30
 
 SC Heerenveen
Heracles Almelo 
22/12 02:45
 
 Sparta Rotterdam
AZ Alkmaar 
22/12 02:45
 
 PSV Eindhoven
Zwolle 
22/12 03:45
 
 Willem II
Fortuna Sittard 
22/12 01:00
 
 Mouscron Peruwelz
Sporting Charleroi 
22/12 03:00
 
 Cercle Brugge
Zulte-Waregem 
22/12 03:00
 
 AS Eupen
Kortrijk 
22/12 03:30
 
 Red Star Waasland-Beveren
Standard Liege 
21/12 23:00
 
 Celtic
Aberdeen 
21/12 23:00
 
 Hamilton
Hearts 
21/12 23:00
 
 Kilmarnock
Motherwell 
21/12 23:00
 
 Livingston
Ross County 
21/12 23:00
 
 St. Johnstone
St. Mirren 
21/12 14:00
 
 Melbourne City
Melbourne Victory 
21/12 16:30
 
 Perth Glory
Newcastle Jets 
21/12 22:00
 
 Academica Lobito
Estrela Clube 1 De Maio 
21/12 22:00
 
 Recreativo Caala
Santa Rita 
21/12 22:00
 
 Casa Militar
Ferroviario Do Huambo 
21/12 22:00
 
 Onze Bravos
Desportivo Huila 
21/12 13:00
 
 Brisbane Roar Am
Melbourne Heart Youth 
22/12 10:30
 
 Perth Glory Am
Melbourne Victory Fc Am 
22/12 00:00
 
 Roeselare
St Gilloise 
22/12 00:00
 
 Lokeren
Westerlo 
22/12 03:30
 
 Oud Heverlee
Excelsior Virton 
22/12 04:00
 
 San Jose
Club Guabira 
22/12 04:00
 
 Blooming
Aurora 
22/12 04:00
 
 Destroyers
The Strongest 
22/12 04:00
 
 Real Potosi
Sport Boys Warnes 
22/12 04:00
 
 Bolivar
Royal Pari 
22/12 04:00
 
 Jorge Wilstermann
Oriente Petrolero 
22/12 05:15
 
 Destroyers
San Jose 
22/12 04:00
 
 Palestino
Union Espanola 
22/12 04:00
 
 Audax Italiano
Cobresal 
22/12 04:00
 
 Univ. Catolica
Colo Colo 
22/12 04:00
 
 Deportes Iquique
Huachipato 
22/12 04:00
 
 Coquimbo Unido
O Higgins 
21/12 23:00
 
 Omonia Nicosia
AEK Larnaca 
21/12 23:00
 
 Ethnikos Achnas
Doxa Katokopias 
21/12 23:00
 
 AEP Paphos
Apollon Limassol FC 
21/12 23:00
 
 Olympiakos Nicosia
Nea Salamis 
22/12 01:00
 
 AEL Limassol
APOEL Nicosia 
21/12 20:30
 
 AE Zakakiou
Anagenisis Dherina 
21/12 20:30
 
 Akritas Chloraka
Xylotympou 
21/12 20:30
 
 Ermis Aradippou
Onisilos Sotiras 
21/12 20:30
 
 Othellos Athienou
Digenis Morphou 
21/12 20:30
 
 Karmiotissa Pano Polemidion
Asil Lysi 
21/12 20:30
 
 Aris Limassol
Omonia Aradippou 
21/12 20:30
 
 El Gounah
Talaea Ei Gaish 
22/12 01:30
 
 EL Masry
Pyramids 
21/12 23:00
 
 AFC Fylde
Yeovil Town 
21/12 23:00
 
 Aldershot Town
Stockport County 
21/12 23:00
 
 Boreham Wood
Harrogate Town 
21/12 23:00
 
 Bromley
Eastleigh 
21/12 23:00
 
 Chorley
Dover Athletic 
21/12 23:00
 
 Ebbsfleet United
Woking 
21/12 23:00
 
 Halifax Town
Notts County 
21/12 23:00
 
 Hartlepool United FC
Dagenham and Redbridge 
21/12 23:00
 
 Maidenhead United
Barnet 
21/12 23:00
 
 Sutton United
Wrexham 
21/12 23:00
 
 Torquay United
Chesterfield 
22/12 01:20
 
 Solihull Moors
Barrow 
21/12 23:00
 
 Alfreton Town
Kettering Town 
21/12 23:00
 
 Altrincham
Kidderminster 
21/12 23:00
 
 Blyth Spartans
Southport FC 
21/12 23:00
 
 Boston United
Gateshead 
21/12 23:00
 
 Brackley Town
Curzon Ashton 
21/12 23:00
 
 Chester FC
AFC Telford United 
21/12 23:00
 
 Farsley Celtic
Leamington 
21/12 23:00
 
 Gloucester City
Kings Lynn 
21/12 23:00
 
 Hereford
Guiseley 
21/12 23:00
 
 Spennymoor Town
Bradford Park Avenue 
21/12 23:00
 
 York City
Darlington 
21/12 23:00
 
 Billericay Town
Oxford City 
21/12 23:00
 
 Braintree Town
Havant and Waterlooville 
21/12 23:00
 
 Chippenham Town
Chelmsford City 
21/12 23:00
 
 Dartford
Concord Rangers 
21/12 23:00
 
 Eastbourne Borough
Bath City 
21/12 23:00
 
 Hampton & Richmond
Slough Town 
21/12 23:00
 
 Hemel Hempstead Town
Tonbridge Angels 
21/12 23:00
 
 Hungerford Town
Dulwich Hamlet 
21/12 23:00
 
 Maidstone United
Dorking 
21/12 23:00
 
 Wealdstone
Welling United 
21/12 23:00
 
 Weymouth
St Albans City 
21/12 21:00
 
 Gillingham
Milton Keynes Dons 
21/12 23:00
 
 Portsmouth
Ipswich 
21/12 23:00
 
 Oxford United
Wycombe Wanderers 
21/12 23:00
 
 Bolton Wanderers
Southend United 
21/12 23:00
 
 Tranmere Rovers
AFC Wimbledon 
21/12 23:00
 
 Burton Albion
Rochdale 
21/12 23:00
 
 Coventry
Lincoln City 
21/12 23:00
 
 Bristol Rovers
Peterborough United 
21/12 23:00
 
 Doncaster Rovers
Accrington Stanley 
21/12 23:00
 
 Rotherham United
Fleetwood Town 
21/12 23:00
 
 Blackpool
Shrewsbury Town 
21/12 23:00
 
 Bury
Sunderland 
21/12 21:00
 
 Grimsby Town
Scunthorpe United 
21/12 23:00
 
 Stevenage Borough
Crewe Alexandra 
21/12 23:00
 
 Exeter City
Walsall 
21/12 23:00
 
 Cambridge United
Leyton Orient 
21/12 23:00
 
 Port Vale
Cheltenham Town 
21/12 23:00
 
 Bradford AFC
Salford City 
21/12 23:00
 
 Macclesfield Town
Plymouth Argyle 
21/12 23:00
 
 Forest Green Rovers
Swindon 
21/12 23:00
 
 Mansfield Town
Northampton Town 
21/12 23:00
 
 Oldham Athletic
Crawley Town 
21/12 23:00
 
 Morecambe
Newport County 
21/12 23:00
 
 Colchester United
Carlisle 
21/12 23:00
 
 Atherton Collieries
Ashton United 
21/12 23:00
 
 Bamber Bridge
Matlock Town 
21/12 23:00
 
 Basford Utd
Hyde United 
21/12 23:00
 
 Buxton FC
Scarborough 
21/12 23:00
 
 Gainsborough Trinity
Nantwich Town 
21/12 23:00
 
 Morpeth Town
Warrington Town AFC 
21/12 23:00
 
 South Shields
Radcliffe Borough 
21/12 23:00
 
 Stafford Rangers
Lancaster City 
21/12 23:00
 
 Stalybridge Celtic
Mickleover Sports 
21/12 23:00
 
 Fc United Of Manchester
Grantham Town 
21/12 23:00
 
 Witton Albion
Whitby Town 
21/12 23:00
 
 Brightlingsea Regent
Bishop's Stortford 
21/12 23:00
 
 Carshalton Athletic
Merstham 
21/12 23:00
 
 Cheshunt
Bowers Pitsea 
21/12 23:00
 
 East Thurrock United
AFC Hornchurch 
21/12 23:00
 
 Kingstonian
Corinthian Casuals 
21/12 23:00
 
 Wingate Finchley
Potters Bar Town 
21/12 23:00
 
 Cray Wanderers
Leatherhead 
21/12 23:00
 
 Enfield Town
Haringey Borough 
21/12 23:00
 
 Folkestone
Margate 
21/12 23:00
 
 Lewes
Bognor Regis Town 
21/12 23:00
 
 Worthing
Horsham 
21/12 23:00
 
 Beaconsfield Sycob
Hayes&Yeading 
21/12 23:00
 
 Chesham United
Swindon Supermarine 
21/12 23:00
 
 Dorchester Town
Tiverton Town 
21/12 23:00
 
 Farnborough Town
Taunton Town 
21/12 23:00
 
 Harrow Borough
Weston Super Mare 
21/12 23:00
 
 Hendon
Hartley Wintney 
21/12 23:00
 
 Metropolitan Police
Gosport Borough 
21/12 23:00
 
 Salisbury City
Poole Town 
21/12 23:00
 
 Truro City
Yate Town 
21/12 23:00
 
 Walton Casuals
Blackfield Langley 
21/12 23:00
 
 Wimborne Town
Merthyr Town 
21/12 23:00
 
 Alvechurch
Tamworth 
21/12 23:00
 
 Banbury United
Needham Market 
21/12 23:00
 
 Bromsgrove Sporting
Rushden&Diamonds 
21/12 23:00
 
 Hednesford Town
Stratford Town 
21/12 23:00
 
 Hitchin Town
Leiston 
21/12 23:00
 
 Kings Langley
Lowestoft Town 
21/12 23:00
 
 Nuneaton Town
St Ives Town 
21/12 23:00
 
 Peterborough Sports
Barwell 
21/12 23:00
 
 Redditch United
Biggleswade Town 
21/12 23:00
 
 Royston Town
Stourbridge 
21/12 23:00
 
 Rushall Olympic
Coalville 
21/12 22:00
 
 Paris Fc
Le Mans 
21/12 22:00
 
 Lens
Chamois Niortais 
21/12 23:00
 
 ES Troyes AC
Ajaccio 
21/12 21:00
 
 Bayern Munich (am)
Wurzburger Kickers 
21/12 21:00
 
 Eintr. Braunschweig
1. Magdeburg 
21/12 21:00
 
 SG Sonnenhof Grobaspach
MSV Duisburg 
21/12 21:00
 
 Hallescher
Uerdingen 
21/12 21:00
 
 Ingolstadt 04
Carl Zeiss Jena 
21/12 21:00
 
 SV Waldhof Mannheim
Chemnitzer 
21/12 21:00
 
 Preuben Munster
Munchen 1860 
21/12 21:00
 
 SpVgg Unterhaching
Kaiserslautern 
21/12 21:00
 
 Fsv Zwickau
Sv Meppen 
21/12 20:00
 
 Erzgebirge Aue
Greuther Furth 
21/12 20:00
 
 Darmstadt
Hamburger 
21/12 20:00
 
 Hannover 96
VfB Stuttgart 
21/12 20:00
 
 St. Pauli
Arminia Bielefeld 
22/12 01:30
 
 Asteras Tripolis
Xanthi 
22/12 01:30
 
 Lamia
AEK Athens 
21/12 14:30
 
 Yuen Long
Happy Valley 
21/12 21:30
 
 Chennai City
Neroca 
21/12 22:00
 
 Fateh Hyderabad
Atletico De Kolkata 
21/12 20:00
 
 Hapoel Tel Aviv
Hapoel Katamon Jerusalem 
21/12 20:00
 
 Beitar Jerusalem
Hapoel Rishon Letzion 
21/12 21:00
 
 Maccabi Haifa
Sektzia Nes Tziona 
21/12 23:30
 
 Ashdod MS
Hapoel Beer Sheva 
22/12 01:50
 
 Hapoel Umm Al Fahm
Maccabi Tel Aviv 
21/12 18:00
 
 Lazio U20
Fiorentina U20 
21/12 22:00
 
 Atalanta U19
Inter Milan U20 
21/12 22:00
 
 Cagliari U19
AS Roma U19 
21/12 22:00
 
 Empoli U20
Genoa U20 
21/12 22:00
 
 Juventus U19
Bologna U20 
21/12 22:00
 
 Pescara Youth
Torino U19 
21/12 22:00
 
 Sampdoria U19
Napoli U19 
21/12 22:00
 
 Sassuolo Calcio Youth
Chievo Youth 
21/12 22:00
 
 Cittadella
Chievo 
21/12 22:00
 
 Juve Stabia
Venezia 
21/12 22:00
 
 Empoli
Salernitana 
21/12 22:00
 
 Perugia
Virtus Entella 
21/12 22:00
 
 Crotone
Livorno 
22/12 01:00
 
 Benevento
Frosinone 
21/12 13:05
 
 Vissel Kobe
Shimizu S-Pulse 
21/12 15:05
 
 Kashima Antlers
V-Varen Nagasaki 
21/12 20:00
 
 Gor Mahia
Sofapaka 
21/12 20:00
 
 Sony Sugar
Chemelil Sugar 
21/12 20:00
 
 Ulinzi Stars Nakuru
Kakamega 
21/12 20:00
 
 Kericho
Mathare United 
21/12 20:00
 
 Kisumu All Stars
Bandari 
21/12 22:00
 
 Chabab Rif Hoceima
ASS Association Sportive de Sale 
21/12 22:00
 
 Kawkab de Marrakech
Olympique Dcheira 
21/12 22:00
 
 SCCM Chabab Mohamedia
Maghreb Fez 
21/12 22:00
 
 Tas De Casablanca
Union Sportive Sidi Kacem 
21/12 23:00
 
 Forces Armee Royales
Cayb Club Athletic Youssoufia Berrechid 
21/12 23:00
 
 Raja de Beni Mellal
OCK Olympique de Khouribga 
21/12 23:00
 
 Renaissance Zmamra
Renaissance Sportive de Berkane 
21/12 23:00
 
 RCA Raja Casablanca Atlhletic
MCO Mouloudia Oujda 
21/12 23:00
 
 Maghrib Association Tetouan
IRT Itihad de Tanger 
22/12 02:45
 
 NAC Breda
Dordrecht 90 
21/12 23:00
 
 Lobi Stars
Enugu Rangers International 
21/12 22:00
 
 Harland Wolff Welders
Ballyclare Comrades 
21/12 22:00
 
 Knockbreda Parish
Dergview 
21/12 22:00
 
 Queens University
Ballinamallard United 
21/12 23:00
 
 Ards
Loughgall 
21/12 23:00
 
 Newry City
Dundela 
21/12 23:00
 
 Portadown FC
Police Service Of Northern Ireland 
21/12 23:00
 
 Carrick Rangers
Glentoran 
21/12 23:00
 
 Cliftonville
Coleraine 
21/12 23:00
 
 Dungannon Swifts
Institute 
21/12 23:00
 
 Linfield FC
Crusaders FC 
21/12 23:00
 
 Warrenpoint Town
Larne 
21/12 20:45
 
 Al-Suwaiq Club
Mrbat 
21/12 21:10
 
 Dhufar
Saham 
21/12 23:00
 
 Al Seeb
Muscat 
21/12 23:30
 
 Sohar Club
Al Nasr(OMA) 
21/12 22:00
 
 Lechia Gdansk
Rakow Czestochowa 
22/12 00:30
 
 Wisla Plock
Piast Gliwice 
22/12 03:00
 
 Gornik Zabrze
Jagiellonia Bialystok 
21/12 19:00
 
 Belenenses U23
Vitoria Setubal U23 
21/12 19:00
 
 Famalicao U23
Maritimo U23 
21/12 19:00
 
 Leixoes U23
Aves U23 
21/12 19:00
 
 Rio Ave U23
Sporting Braga U23 
21/12 19:00
 
 Portimonense U23
Sporting Lisbon U23 
21/12 19:00
 
 Porto Sad U17
Rio Ave U17 
21/12 23:00
 
 Maritimo
Penafiel 
22/12 01:00
 
 Rio Ave
Gil Vicente 
22/12 01:00
 
 Portimonense
Sporting Lisbon 
22/12 04:00
 
 Vitoria Guimaraes
Sporting Covilha 
22/12 04:00
 
 Vitoria Setubal
Benfica 
21/12 20:30
 
 Hermannstadt
Politehnica Iasi 
22/12 00:00
 
 Steaua Bucuresti
Universitatea Craiova 
22/12 00:00
 
 Sepsi
Chindia Targoviste 
22/12 02:00
 
 Cs Voluntari
CFR Cluj 
21/12 23:00
 
 Alloa Athletic
Greenock Morton 
21/12 23:00
 
 Dundee United
Ayr Utd 
21/12 23:00
 
 Inverness C.T.
Dunfermline 
21/12 23:00
 
 Partick Thistle
Dundee 
21/12 23:00
 
 Queen of the South
Arbroath 
21/12 23:00
 
 Clyde
Airdrie United 
21/12 23:00
 
 Montrose
Falkirk 
21/12 23:00
 
 Peterhead
East Fife 
21/12 23:00
 
 Raith Rovers
Dumbarton 
21/12 23:00
 
 Stranraer
Forfar Athletic 
21/12 23:00
 
 Albion Rovers
Annan Athletic 
21/12 23:00
 
 Cowdenbeath
Stenhousemuir 
21/12 23:00
 
 Elgin City
Brechin City 
21/12 23:00
 
 Queens Park
Cove Rangers 
21/12 23:00
 
 Stirling Albion
Edinburgh City 
21/12 23:00
 
 Deveronvale
Formartine United 
21/12 23:00
 
 Forres Mechanics
Inverurie Loco Works 
21/12 23:00
 
 Fraserburgh
Buckie Thistle 
21/12 23:00
 
 Keith
Fort William 
21/12 23:00
 
 Lossiemouth
Brora Rangers 
21/12 23:00
 
 Nairn County
Rothes 
21/12 23:00
 
 Strathspey Thistle
Turriff United 
21/12 23:00
 
 Wick Academy
Clachnacuddin 
21/12 21:30
 
 Ajax Cape Town
Jomo Cosmos 
21/12 21:30
 
 Ts Sporting
Ts Galaxy 
21/12 21:30
 
 Tshakhuma Tm
Pretoria Univ 
21/12 21:30
 
 Jdr Stars
Uthongathi 
21/12 22:00
 
 Royal Eagles
Free State Stars 
21/12 21:30
 
 Baroka
Stellenbosch 
21/12 21:30
 
 Highlands Park
Lamontville Golden Arrows 
21/12 21:30
 
 Orlando Pirates
Black Leopards 
22/12 02:15
 
 Chippa United FC
Supersport United 
22/12 00:00
 
 Eipozo Murcia Turistica Futsal
Sala 10 Zaragoza Futsal 
22/12 01:30
 
 Cd Burela Fs Pescados Ruben Futsal
Peinsa Fs Cartagena Futsal 
22/12 01:30
 
 Catgas Energia Futsal
Cordoba Futsal 
22/12 01:30
 
 Peniscola Futsal
Fcbarcelona Futsal 
22/12 01:30
 
 Levante Futsal
Rios Renovables Ribera Navarra Futsal 
22/12 01:30
 
 Inter Movistar Futsal
Jaen Paraiso Interior Futsal 
22/12 02:00
 
 Vaidepenas Futsal
Paruro Five Foot 
22/12 00:00
 
 Atletico De Madrid Womens
Cd Tacon Womens 
22/12 00:00
 
 Deportivo La Coruna Womens
Real Sociedad Womens 
22/12 00:00
 
 Cdef Logrono Womens
Real Betis Womens 
22/12 00:00
 
 Levante Ud Womens
Rcd Espanyol Womens 
21/12 23:00
 
 Albacete
Elche 
21/12 23:00
 
 Malaga
CD Lugo 
22/12 01:00
 
 Las Palmas
Rayo Vallecano 
22/12 01:00
 
 Sporting de Gijon
Extremadura 
22/12 03:00
 
 Racing de Santander
Real Oviedo 
22/12 04:00
 
 Cadiz
Numancia 
21/12 20:00
 
 Yeni Malatyaspor
Rizespor 
21/12 22:30
 
 Kasimpasa
Gazisehir Gaziantep 
22/12 01:00
 
 Goztepe
Galatasaray 
21/12 19:00
 
 Hatayspor
Adanaspor 
21/12 21:30
 
 Eskisehirspor
Balikesirspor 
22/12 00:00
 
 Akhisar Bld.Geng
Boluspor 
21/12 20:40
 
 Dabba Al-Fujairah
Al Hamriyah 
21/12 20:40
 
 Emirate
Al Oruba Uae 
21/12 20:45
 
 Masfut
Al Thaid 
21/12 22:30
 
 Carmarthen
Caernarfon 
21/12 22:30
 
 Airbus
Newi Cefn Druids 
21/12 22:30
 
 Penybont
Newtown 
21/12 20:00
 
 KuPS
Mp Mikkeli