Live3s Logo

LiveScore 20 Dec 2019

21/12 04:00
 
 Eibar
Granada 
21/12 03:45
 
 Fiorentina
AS Roma 
21/12 03:30
 
 Hoffenheim
Borussia Dortmund 
21/12 03:45
 
 Middlesbrough
Stoke City 
21/12 03:00
 
 RKC Waalwijk
Twente Enschede 
21/12 03:30
 
 KV Mechelen
Oostende 
21/12 03:45
 
 Hibernian
Glasgow Rangers 
20/12 16:30
 
 Western Sydney
Western United 
21/12 11:45
 
 Wellington Phoenix
Sydney 
21/12 07:30
 
 Central Coast Mariners Fc Am
Canberra United U21 
20/12 14:00
 
 Ws Wanderers Womens
Sydney Womens 
20/12 14:00
 
 Melbourne Victory Womens
Brisbane Roar Womens 
20/12 21:00
 
 Standard Sumqayit
Neftci Baku 
21/12 00:00
 
 FK Inter Baku
Qarabag 
20/12 21:15
 
 Al Ittihad Bhr
Sitra 
20/12 23:00
 
 Al Ittifaq
Al Budaiya 
20/12 23:00
 
 Isa Town
Qalali 
20/12 23:45
 
 Malkia
Al Tadhmon 
21/12 03:30
 
 KVSK Lommel
KFCO wilrijk 
21/12 01:00
 
 Anorthosis Famagusta FC
E.N.Paralimni 
21/12 00:00
 
 Alki Oroklini
Agia Napa 
20/12 20:30
 
 Aswan
El Entag Al Harby 
20/12 20:30
 
 Haras El Hedoud
Arab Contractors 
20/12 23:00
 
 Ittihad Alexandria
Masr 
20/12 23:00
 
 Misr Elmaqasah
Tanta 
21/12 01:30
 
 El Zamalek
Smouha SC 
20/12 23:00
 
 AFC Fylde
Notts County 
20/12 23:00
 
 Halifax Town
Dover Athletic 
20/12 23:00
 
 Hartlepool United FC
Eastleigh 
20/12 23:00
 
 Boston United
Curzon Ashton 
20/12 23:00
 
 Spennymoor Town
Altrincham 
21/12 03:45
 
 Boston United
Brackley Town 
20/12 23:00
 
 Maidstone United
Hemel Hempstead Town 
20/12 23:00
 
 Stalybridge Celtic
Nantwich Town 
20/12 23:00
 
 Nantwich Town
Atherton Collieries 
20/12 23:00
 
 East Thurrock United
Enfield Town 
20/12 23:00
 
 Wingate Finchley
Leatherhead 
20/12 23:00
 
 Gosport Borough
Weston Super Mare 
20/12 23:00
 
 Merthyr Town
Hayes&Yeading 
20/12 23:00
 
 Merthyr Town
Taunton Town 
20/12 23:00
 
 Hartley Wintney
Taunton Town 
20/12 23:00
 
 Salisbury City
Beaconsfield Sycob 
21/12 03:00
 
 Scunthorpe U23
Hull City U23 
20/12 21:00
 
 Nottingham Forest U23
Leeds United U23 
21/12 03:00
 
 Bolton Wanderers U23
Millwall U23 
20/12 23:00
 
 Bromsgrove Sporting
Redditch United 
20/12 23:00
 
 Hednesford Town
Peterborough Sports 
20/12 23:00
 
 Coalville
Tamworth 
20/12 23:00
 
 Royston Town
Redditch United 
20/12 23:00
 
 Stourbridge
Barwell 
20/12 21:00
 
 Liverpool U23
PSG B 
21/12 03:00
 
 Newcastle U23
Blackburn Rovers U23 
21/12 03:00
 
 Everton U23
Porto B 
21/12 01:00
 
 US Boulogne
Pau 
21/12 03:00
 
 Avranches
Creteil 
21/12 03:00
 
 Bastia CA
Stade Lavallois MFC 
21/12 03:00
 
 Avenir Sportif Beziers
Red Star 93 
21/12 03:00
 
 Cholet So
Dunkerque 
21/12 03:00
 
 Ajaccio GFCO
Concarneau 
21/12 03:00
 
 Le Puy Foot 43 Auvergne
Villefranche 
21/12 03:00
 
 Lyon la Duchere
Bourg Peronnas 
21/12 03:00
 
 Quevilly
Toulon 
21/12 03:00
 
 Valenciennes
Lorient 
21/12 03:00
 
 Orleans US 45
Sochaux 
21/12 03:00
 
 Le Havre
Chambly 
21/12 03:00
 
 Chateauroux
Guingamp 
21/12 03:00
 
 Grenoble
Rodez AF 
21/12 03:00
 
 Auxerre
Nancy 
21/12 03:00
 
 Caen
Clermont Foot 
21/12 02:00
 
 Viktoria Koln
Hansa Rostock 
21/12 01:30
 
 Karlsruher
SV Wehen Wiesbaden 
21/12 01:30
 
 Nurnberg
Dynamo Dresden 
20/12 13:30
 
 Sao Jose Ap
Wan Chai Sf 
20/12 19:30
 
 Aizawl
Minerva Academy 
20/12 19:30
 
 Trau
Real Kashmir 
20/12 19:30
 
 Mohun Bagan
East Bengal 
20/12 19:30
 
 Churchill Brothers
AIFF XI 
20/12 22:00
 
 Chennai Titans
Kerala Blasters 
20/12 19:00
 
 Hapoel Natzrat Illit
Hapoel Marmorek Irony Rehovot 
20/12 19:00
 
 Maccabi Lroni Kiryat Malakhi
Hapoel Raanana 
20/12 19:00
 
 Moadon Sport Tira
Maccabi Netanya 
20/12 20:00
 
 Hapoel Bnei Lod
Hapoel Haifa 
20/12 20:00
 
 Maccabi Petah Tikva FC
Hapoel Ironi Kiryat Shmona 
21/12 04:00
 
 Spezia
Cremonese 
20/12 20:15
 
 Salam Zgharta
Shabab Sahel 
20/12 20:15
 
 Shabab Al Ghazieh
Al Ansar Lib 
20/12 22:00
 
 Al-Nejmeh
Al-Safa 
20/12 20:30
 
 Big Bullets
Karonga United 
20/12 20:30
 
 Mzuzu University
Masters Security 
20/12 20:30
 
 Silver Strikers
Big Bullets 
20/12 23:00
 
 RCA Raja Casablanca Atlhletic
Union Touarga Sport Rabat 
21/12 02:00
 
 SBV Excelsior
Cambuur Leeuwarden 
21/12 03:00
 
 Almere City FC
Roda JC Kerkrade 
21/12 03:00
 
 Den Bosch
Jong PSV Eindhoven 
21/12 03:00
 
 Eindhoven
NEC Nijmegen 
21/12 03:00
 
 Volendam
De Graafschap 
21/12 03:00
 
 Jong Ajax Amsterdam
Oss 
21/12 03:00
 
 Utrecht Am
Go Ahead Eagles 
21/12 03:00
 
 MVV Maastricht
Helmond Sport 
20/12 13:30
 
 Canterbury United
Tasman United 
21/12 10:00
 
 Waitakere United
Team Wellington 
21/12 11:00
 
 Southern United
Auckland City 
20/12 23:00
 
 Mfm
Enyimba International 
21/12 03:45
 
 Glentoran
Glenavon Lurgan 
21/12 03:45
 
 Ballymena United
Glenavon Lurgan 
20/12 20:40
 
 Oman Club
Bahla 
20/12 23:00
 
 AL-Nahda
Al Oruba Sur 
20/12 23:30
 
 Alrstak
Fnjaa SC 
21/12 01:00
 
 Cracovia Krakow
Slask Wroclaw 
21/12 01:00
 
 Pogon Szczecin
Korona Kielce 
21/12 03:30
 
 Zaglebie Lubin
Legia Warszawa 
20/12 23:30
 
 Astra Ploiesti
Clinceni 
21/12 02:30
 
 Gaz Metan Medias
Viitorul Constanta 
20/12 19:55
 
 Al Rawdhah
Al Suqoor Ksa 
20/12 20:10
 
 Al Qaisoma
Al Riyadh 
20/12 20:30
 
 Al Akhdoud
Al Jndal 
20/12 23:00
 
 Al Adalh
Al Feiha 
20/12 23:00
 
 Al Ahli Jeddah(KSA)
Abha 
20/12 23:00
 
 Al Hazm
Al Shabab Ksa 
20/12 23:00
 
 Dhamk
Al-Ettifaq 
20/12 23:00
 
 Al Faisaly Harmah
Al-Raed 
20/12 23:00
 
 Al Taawon
Al-Fath 
20/12 23:00
 
 Al-Nasr Riyadh
Al Ittihad Ksa 
20/12 23:00
 
 Al Hilal
Al Wehda Mecca 
20/12 19:55
 
 Al Ettifaq Youths
Al Faisaly Harmah Youth 
20/12 19:55
 
 Al Qadasiya Youths
Al Hilal Youths 
20/12 20:15
 
 Al Shabab Youth
Al Ittihad Youths 
20/12 20:20
 
 Al Taawon Youths
Ohud Medina Youths 
20/12 20:30
 
 Al Tai Youth
Al Fath Youths 
20/12 20:40
 
 Abha U20
Al Ahli Jeddah Youth 
20/12 20:45
 
 Al Wehda Youth
Al Nasr Riyadh Youths 
20/12 23:00
 
 Fort William
Brora Rangers 
20/12 22:00
 
 Cape Umoya United
Real Kings 
20/12 22:00
 
 Mbombela United
Maccabi 
20/12 22:00
 
 Richards Bay
Steenberg United 
21/12 02:00
 
 Bidvest Wits
Kaizer Chiefs FC 
21/12 02:00
 
 Xota Navarra Futsal
Palma Futsal 
21/12 04:00
 
 Deportivo La Coruna
Tenerife 
20/12 23:00
 
 Esperance Sportive de Tunis
U.s.monastir 
21/12 01:30
 
 Antalyaspor
Ankaragucu 
20/12 22:00
 
 Ittihad Kalba
Khor Fakkan 
20/12 22:00
 
 Al-Wasl
Banni Yas 
21/12 00:45
 
 Al Ain
Al Ahli Dubai 
21/12 03:45
 
 Aberystwyth Town
Barry Town Afc 
21/12 03:45
 
 Connahs Quay Nomads
Bala Town 
21/12 04:00
 
 The New Saints
Uwic Inter Cardiff