Live3s Logo

LiveScore 16 Dec 2019

17/12 03:45
 
 Crystal Palace
Brighton 
17/12 03:45
 
 Cagliari
Lazio 
17/12 03:30
 
 Boston United
Rochdale 
17/12 03:00
 
 Santa Clara
Sporting Lisbon 
17/12 04:15
 
 Porto
Desportivo de Tondela 
16/12 23:00
 
 Ferroviario Do Huambo
Interclube Luanda 
16/12 23:00
 
 Estrela Clube 1 De Maio
Recreativo Caala 
16/12 23:00
 
 Progresso
Petro Atletico De Luanda 
16/12 23:00
 
 Sagrada Esperanca
Onze Bravos 
16/12 23:00
 
 Sporting Cabinda
Academica Lobito 
17/12 03:00
 
 Mc Alger
Al Quwa Al Jawiya 
16/12 22:00
 
 Neftci Baku
Standard Sumqayit 
17/12 00:00
 
 Qarabag
FK Inter Baku 
17/12 01:30
 
 St Truidense Vv U21
Kv Mechelen U21 
17/12 01:30
 
 Club Brugge Youth
Genk U21 
17/12 01:30
 
 Standard Liege U21
Oud Heverlee Leuven U21 
17/12 01:30
 
 Gent U21
Anderlecht U21 
17/12 01:30
 
 Red Star Waasland Beveren U21
Excelsior Mouscron U21 
17/12 01:30
 
 Royal Antwerp U21
Kortrijk U21 
17/12 01:30
 
 Lokeren U21
Kv Oostende U21 
17/12 01:30
 
 Westerlo U21
Cercle Brugge U21 
17/12 01:30
 
 Lommel Sk U21
Zulte Waregem U21 
17/12 01:30
 
 St Gilloise U21
Roeselare U21 
17/12 01:30
 
 Beerschot Wilrijk U21
Excelsior Virton U21 
17/12 01:00
 
 APOEL Nicosia
Ethnikos Achnas 
17/12 02:00
 
 Kobenhavn
Odense BK 
16/12 20:30
 
 Tanta
El Entag Al Harby 
16/12 23:00
 
 Arab Contractors
Wadi Degla SC 
16/12 23:00
 
 Misr Elmaqasah
Ittihad Alexandria 
17/12 01:30
 
 Talaea Ei Gaish
El Zamalek 
17/12 03:45
 
 Leatherhead
Potters Bar Town 
16/12 20:00
 
 Coventry U23
Bristol City U23 
16/12 21:00
 
 Ipswich U23
Crystal Palace U23 
16/12 21:00
 
 Queens Park Rangers U23
Cardiff City U23 
17/12 03:00
 
 Bolton Wanderers U23
Leeds United U23 
17/12 03:00
 
 Colchester United U23
Charlton Athletic U23 
17/12 03:00
 
 Sheffield United U23
Wigan Athletic U23 
17/12 03:00
 
 Mansfield Town U18
Queens Park Rangers U18 
17/12 03:00
 
 Preston North End U18
Bristol City U18 
17/12 03:45
 
 Guingamp
ES Troyes AC 
17/12 02:00
 
 Ingolstadt 04
Munchen 1860 
17/12 03:30
 
 Darmstadt
VfB Stuttgart 
16/12 22:00
 
 Kissamikos
PAE Levadiakos 
17/12 02:00
 
 Gyirmot Se
ETO Gyori FC 
16/12 16:30
 
 Minerva Academy
AIFF XI 
16/12 19:30
 
 Mohun Bagan
Gokulam Kerala 
16/12 16:30
 
 Persipura Jayapura
Barito Putera 
16/12 16:30
 
 Persib Bandung
Perseru Badak Lampung 
16/12 19:30
 
 Bhayangkara Surabaya United
Kalteng Putra 
16/12 19:30
 
 Arema Malang
Bali United 
17/12 01:00
 
 Hapoel Akko
Maccabi Petah Tikva FC 
17/12 01:00
 
 Hapoel Natzrat Illit
Hapoel Katamon Jerusalem 
17/12 01:00
 
 Beitar Tel Aviv Ramla
Hapoel Afula 
17/12 02:15
 
 Hapoel Beer Sheva
Beitar Jerusalem 
17/12 04:00
 
 Trapani
Pisa 
17/12 09:00
 
 Cavalier
Siti Worley Garden J 
16/12 21:05
 
 Al Yarmouk
Al Kuwait SC 
16/12 23:30
 
 Al Shabab Kuw
Al-Qadsia 
16/12 20:15
 
 Salam Zgharta
Trables Sports Club 
16/12 20:15
 
 Shabab Al Ghazieh
Al-Nejmeh 
16/12 22:00
 
 Al-Ahed
Al-Safa 
16/12 22:00
 
 Al Bourj
Tadamon Sour 
16/12 23:00
 
 Cd Aves U23
Portimonense U23 
17/12 02:00
 
 CFR Cluj
Astra Ploiesti 
17/12 02:00
 
 Hottain
Al taqdom 
16/12 20:30
 
 Al Arabi Ksa
Al Safa Ksa 
16/12 20:15
 
 Al Taawon
Al Wehda Mecca 
16/12 22:45
 
 Al Faisaly Harmah
Al Hilal 
17/12 00:40
 
 Al Ahli Jeddah(KSA)
Dhamk 
16/12 22:00
 
 Kilmarnock R
St Mirren R 
16/12 21:30
 
 Ts Galaxy
Tshakhuma Tm 
16/12 19:00
 
 Ted Contois Feng
Cd Miajadas 
16/12 19:00
 
 UB Conquense
Ud Socuellamos 
16/12 19:00
 
 CD Azuqueca
Quintanar Del Rey 
16/12 19:00
 
 Ei San Martin
Urraca 
16/12 19:00
 
 UD Gijon Industrial
L Entregu 
16/12 19:00
 
 Cd Colunga
Real Aviles 
16/12 19:00
 
 Cerdanyola del Valles
Reus Deportiu 
16/12 19:15
 
 Silva SD
Polvorin 
16/12 19:15
 
 Cd Llanes
Ud Llanera 
16/12 19:30
 
 Arcos
Coria 
16/12 19:30
 
 La Quadra
Atletico Union Guimar 
16/12 20:00
 
 Cd Atletico Paso
Atletico Tacoronte 
16/12 20:00
 
 Tenerife B
Panaderia Pulido 
16/12 20:00
 
 Ad Union Adarve
Leganes B 
16/12 22:30
 
 Cd Cayon
Racing B 
16/12 22:30
 
 CD Mirandes B
Atletico Bembibre 
16/12 22:45
 
 Beroil Bupolsa
Ud Santa Marta 
16/12 23:00
 
 Racing Villalbes
Rapido de Bouzas 
16/12 23:00
 
 Calahorra B
Cd Arnedo 
16/12 23:00
 
 Cd Pradejon
SD Logrones 
16/12 23:00
 
 Cd Pedroneras
Albacete B 
16/12 23:30
 
 Cp Valdivia
Cd Calamonte 
16/12 23:30
 
 Jerez Industrial
Cd Azuaga 
16/12 23:30
 
 CD Corellano
Cd Beti Onak 
17/12 00:00
 
 Cd Estradense
Ud Somozas 
17/12 00:00
 
 Ecija Balompie
AD Ceuta 
17/12 00:00
 
 Atletico Pulpileno
Lorca Deportiva FC 
17/12 00:00
 
 Cdfc La Calzada
Cd Anguiano 
17/12 00:00
 
 Cd Barquereno
Samanod 
17/12 00:00
 
 Ue Vilassar De Mar
Igualada 
17/12 01:00
 
 Trabzonspor
Denizlispor 
17/12 01:00
 
 Istanbul Basaksehir
Konyaspor 
16/12 22:00
 
 Al Wehda UAE
Khor Fakkan 
16/12 22:00
 
 Ittihad Kalba
Al Wehda UAE 
17/12 00:30
 
 Al Ahli Dubai
Al-Wasl