Live3s Logo

LiveScore 15 Dec 2019

15/12 22:00
 
 Manchester United
Everton 
15/12 22:00
 
 Wolves
Tottenham Hotspur 
16/12 00:30
 
 Arsenal
Manchester City 
15/12 19:00
 
 Getafe
Valladolid 
15/12 21:00
 
 Celta Vigo
Mallorca 
15/12 23:00
 
 Espanyol
Real Betis 
16/12 01:30
 
 Sevilla
Villarreal 
16/12 04:00
 
 Valencia
Real Madrid 
15/12 19:30
 
 Hellas Verona
Torino 
15/12 22:00
 
 Juventus
Udinese 
15/12 22:00
 
 Bologna
Atalanta 
15/12 22:00
 
 AC Milan
Sassuolo 
16/12 01:00
 
 AS Roma
Spal 
16/12 03:45
 
 Fiorentina
Inter Milan 
15/12 22:30
 
 Wolfsburg
Monchengladbach 
16/12 01:00
 
 Schalke 04
Eintr. Frankfurt 
15/12 22:00
 
 Bordeaux
Strasbourg 
16/12 00:00
 
 Lyon
Stade Rennais 
16/12 04:00
 
 Saint Etienne
PSG 
15/12 19:15
 
 Emmen
Sparta Rotterdam 
15/12 21:30
 
 Feyenoord Rotterdam
PSV Eindhoven 
15/12 23:45
 
 AZ Alkmaar
Ajax Amsterdam 
15/12 23:45
 
 Heracles Almelo
Utrecht 
15/12 21:30
 
 Standard Liege
Anderlecht 
16/12 01:00
 
 Club Brugge
KV Mechelen 
16/12 03:00
 
 Oostende
Gent 
15/12 23:00
 
 Moreirense
Belenenses 
16/12 01:30
 
 Gil Vicente
Vitoria Guimaraes 
16/12 04:00
 
 Sporting Braga
Pacos Ferreira 
15/12 20:00
 
 Motherwell
Glasgow Rangers 
15/12 23:00
 
 Celtic
Hibernian 
15/12 15:30
FT 
 Newcastle Jets
Melbourne City 
15/12 18:30
FT 
 South Korea
China 
15/12 15:15
FT 
 South Korea womens
Chinese Taipei womens 
15/12 18:30
FT 
 Somalia
Eritrea 
15/12 21:00
 
 Uganda
Djibouti 
15/12 12:00
 
 Melbourne Heart Youth
Melbourne Victory Fc Am 
15/12 13:00
FT 
 Newcastle Jets Womens
Sydney Womens 
15/12 21:30
 
 Austria Wien
Wolfsberger AC 
15/12 21:30
 
 WSG Wattens
Mattersburg 
16/12 00:00
 
 LASK Linz
Sturm Graz 
15/12 19:00
 
 Gilan Gabala
Sabah 
15/12 21:00
 
 Sabail
Zira 
15/12 23:00
 
 St Gilloise
Lokeren 
15/12 22:00
 
 Urs Lixhe Lanaye
Olympic Charleroi 
16/12 03:00
 
 Destroyers
Club Guabira 
16/12 03:00
 
 Real Potosi
San Jose 
16/12 04:00
 
 Bolivar
Aurora 
16/12 05:15
 
 Royal Pari
Sport Boys Warnes 
16/12 05:15
 
 Jorge Wilstermann
The Strongest 
16/12 07:30
 
 Oriente Petrolero
Nacional Potosi 
15/12 18:00
FT 
 Vitosha Bistritsa
Botev Plovdiv 
15/12 20:15
 
 Lokomotiv Plovdiv
Levski Sofia 
15/12 22:30
 
 Slavia Sofia
Ludogorets Razgrad 
15/12 22:00
 
 Apejes Academy
Tonnerre Yaounde 
15/12 22:00
 
 As Fortuna Mfou
Coton Sport 
15/12 22:00
 
 Bamboutos De
Stade Renard De Melong 
15/12 22:00
 
 Feutcheu
Canon Yaounde 
15/12 22:00
 
 Young Sports
Union Douala 
16/12 06:30
 
 Herediano
Alajuelense 
15/12 22:00
 
 ZNK Osijek
Slaven Belupo Koprivnica 
16/12 00:30
 
 Hajduk Split
Istra 1961 
15/12 23:00
 
 E.N.Paralimni
AEL Limassol 
16/12 01:00
 
 Nea Salamis
Omonia Nicosia 
15/12 21:00
 
 Omonia Psevda
Aris Limassol 
15/12 21:30
 
 Viktoria Plzen
Teplice 
16/12 00:00
 
 Slavia Praha
Budejovice 
15/12 19:00
 
 Horsens
Sonderjyske 
15/12 21:00
 
 Lyngby
Silkeborg IF 
15/12 21:00
 
 Randers
Esbjerg FB 
15/12 23:00
 
 Brondby
Hobro I.K. 
16/12 01:00
 
 Midtjylland
Aarhus AGF 
16/12 04:00
 
 Delfin
Liga Dep. Universitaria Quito 
15/12 20:30
 
 Fayoum
Asyut Petroleum 
15/12 20:30
 
 National Bank Of Egypt
Al Minya 
15/12 20:30
 
 Telephonaat Bani Suweif
Telefonat Beni Suef 
15/12 20:30
 
 Masr
El Ismaily 
15/12 23:00
 
 Smouha SC
Aswan 
16/12 01:30
 
 Al Ahly
Haras El Hedoud 
16/12 05:00
 
 CD FAS
Santa Tecla 
16/12 07:00
 
 Alianza San Salvador
Sonsonate 
15/12 23:00
 
 Kingstonian
Woking 
15/12 20:30
 
 Everton Cd Womens
Arsenal Womens 
15/12 20:30
 
 Manchester City Womens
Brighton Ha Womens 
15/12 22:00
 
 Birmingham Womens
Manchester United Womens 
15/12 22:00
 
 Liverpool Womens
Chelsea Fc Womens 
15/12 22:00
 
 Reading Womens
Tottenham Hotspur Womens 
15/12 21:00
 
 Crystal Palace Womens
Durham Wildcats Womens 
15/12 22:00
 
 Leicester City Womens
Sheffield United Womens 
15/12 22:00
 
 Lewes Womens
Charlton Athletic Womens 
15/12 22:00
 
 London Bees Womens
Blackburn Rovers Womens 
15/12 23:00
 
 Aston Villa Womens
London City Lionesses Womens 
15/12 20:00
 
 Manchester City U23
Tottenham Hotspur U23 
15/12 21:00
 
 Norwich City U23
Sunderland U23 
15/12 22:00
 
 Fylde Lfc Womens
Nottingham Forest Womens 
15/12 22:00
 
 Loughborough Foxes Womens
Middlesbrough Womens 
15/12 22:00
 
 Oxford United Womens
Plymouth Argyle Womens 
15/12 21:45
 
 Paris Womens
PSG Womens 
15/12 20:00
 
 SG Sonnenhof Grobaspach
Carl Zeiss Jena 
15/12 21:00
 
 SpVgg Unterhaching
MSV Duisburg 
15/12 21:00
 
 Koln Womens
Hoffenheim (w) 
15/12 21:00
 
 Sg Essen Schonebeck (w)
Sc Sand (w) 
15/12 21:00
 
 Sc Freiburg (w)
Bayer Leverkusen (w) 
15/12 21:00
 
 Ff Usv Jena (w)
Turbine Potsdam (w) 
15/12 18:00
FT 
 Energie Cottbus U19
Werder Bremen U19 
15/12 18:00
FT 
 Mainz U19
Schalke 04 U19 
15/12 18:00
FT 
 Dynamo Dresden U19
Bayer Leverkusen U19 1
15/12 20:30
 
 Nurnberg
Holstein Kiel 
15/12 20:30
 
 SV Sandhausen
Hamburger 
15/12 20:30
 
 VfL Osnabruck
Dynamo Dresden 
15/12 20:00
 
 Hertha 06 Charlotten
Hansa Rostock Ii 
15/12 21:00
 
 Mtv Wolfenbuttel
Martini Wolfsburg 
15/12 21:30
 
 Kaan Marienborn
Tsg Sprockhovel 
15/12 21:30
 
 Asc 09 Dortmund
Sc Paderborn 07 Ii 
15/12 21:30
 
 Tus Ennepetal
Erndtebruck 
15/12 21:00
 
 Hsc Hannover
BSV Rehden 
15/12 21:00
 
 Holstein Kiel 2
VfB Lubeck 
15/12 20:30
 
 Berliner Ak 07
FSV Union Furstenwalde 
15/12 20:30
 
 Berliner Fc Dynamo
Bischofswerdaer FV 08 
15/12 20:30
 
 Lokomotive Leipzig
Rot-weiss Erfurt 
15/12 21:00
 
 Ae Moschatou
Kallithea 
15/12 21:00
 
 Agios Ierotheos
Ae Kifisias 
15/12 21:00
 
 Ao Giouchtas
Aeek Synka 
15/12 21:00
 
 Apo Keratsini
Ilisiakos 
15/12 21:00
 
 Edessaikos
Thermaikos Thermis 
15/12 21:00
 
 Ethnikos Pireaus
Ermis Koridalou 
15/12 21:00
 
 Kitheron Kapareliou
Marko 
15/12 21:00
 
 Makedonikos
Anagennisi Giannitsa 
15/12 21:00
 
 Panthrakikos
Thyella Diastavroseos 
15/12 21:00
 
 Nea Kallikrateia
Niki Agkathias 
15/12 21:00
 
 Poros
Irodotos 
15/12 21:00
 
 Rethymniakos
Atsalenios 
15/12 21:00
 
 Akratitos Neon Liosion
Panthiraikos Santorini 
15/12 21:00
 
 Larisa
Atromitos Athens 
15/12 23:15
 
 Volos Nfc
Panionios 
16/12 01:30
 
 Panaitolikos Agrinio
PAOK Saloniki 
16/12 01:30
 
 Asteras Tripolis
Olympiakos Piraeus 
15/12 20:45
 
 Apollon Larissas
Apollon Smirnis 
15/12 21:00
 
 Apollon Kalamaria
Panahaiki-2005 
15/12 18:30
FT 
 Platanias U19
Levadiakos U19 
15/12 19:00
 
 Xanthi U19
Aek Athens U19 1
15/12 20:00
 
 Asteras Tripolis U19
Olympiakos Piraeus U19 
16/12 04:00
 
 Cd Achuapa
CD Marquense 
16/12 01:30
 
 Antigua Gfc
Deportivo Sanarate 
15/12 14:30
FT 
 Leeman
Hong Kong Rangers FC 
15/12 13:30
FT 
 Fu Moon
Wan Chai Sf 
15/12 13:30
FT 
 Tung Sing
Double Flower Fa 
15/12 13:30
FT 
 Kwai Tsing District Fa
Kowloon City 
15/12 15:30
FT 
1 Yau Tsim Mong Ft
Mutual Football Club 
15/12 15:30
FT 
2 Wong Tai Sin District Rsc
Sham Shui Po 
15/12 20:15
 
 Hong Kong
Tai Chung 
16/12 01:00
 
 Diosgyor
Ferencvarosi TC 
15/12 20:00
 
 Vac-Dunakanyar
Csakvari Tk 
15/12 20:00
 
 Bekescsaba
Kazincbarcika 
15/12 20:00
 
 Budaorsi Sc
MTK Hungaria FC 
15/12 20:00
 
 Dorogi
Nyiregyhaza 
15/12 20:00
 
 Siofok
Szombathelyi Haladas 
15/12 20:00
 
 Soroksar
Vasas 
15/12 20:00
 
 Szolnoki MAV
Budafoki Mte 
16/12 00:00
 
 Ajka
Duna Tisza 
15/12 22:00
 
 Bengaluru
Mumbai City 
15/12 19:30
 
 PSM Makassar
Pss Sleman 
15/12 19:05
 
 Bangor Celtic
Mochtas 
16/12 01:00
 
 Ashdod MS
Hapoel Hadera 
16/12 02:15
 
 Maccabi Netanya
Hapoel Tel Aviv 
15/12 19:00
 
 Hapoel Bnei Zalfa
Hapoel Ironi Baka El Garbiya 
15/12 17:00
FT 
 Bologna U20
Atalanta U19 
15/12 19:00
 
 AS Roma U19
Juventus U19 1
15/12 21:30
 
 Chievo Youth
Pescara Youth 
15/12 19:30
 
 Fiorentina Womens
Inter Milan Womens 
15/12 22:15
 
 Alessandria
Pro Vercelli 
15/12 22:15
 
 Giana
Pro Patria 
15/12 22:15
 
 Novara
Robur Siena Ssd 
15/12 22:15
 
 Olbia
Juventus U23 
15/12 22:15
 
 Renate Ac
Arezzo 
16/12 00:45
 
 Como
Albinoleffe 
16/12 00:45
 
 Pomigliano
Us Pergolettese 
16/12 00:45
 
 Pistoiese
Lecco 
16/12 00:45
 
 Pontedera
Ac Monza 
15/12 22:15
 
 Azy Based Nano Bo
Cesena 
15/12 22:15
 
 Gubbio
Fermana 
15/12 22:15
 
 Alto Adige/sudtirol
Piacenza 
16/12 00:45
 
 Carpi
Sambenedettese 
16/12 00:45
 
 Alma Juventus Fano
Usd Virtus Verona 
16/12 00:45
 
 Imolese
Vicenza 
15/12 22:15
 
 Teramo
Catania 
15/12 22:15
 
 Viterbese
Virtus Francavilla 
15/12 22:15
 
 Rende
Rieti 
16/12 00:45
 
 Bisceglie 1913
Vibonese 
16/12 00:45
 
 Us Casertana 1908
Bari 
16/12 00:45
 
 Catanzaro
Az Picerno Asd 
16/12 00:45
 
 Ac Monopoli
Avellino 
16/12 00:45
 
 Potenza
Paganese 
15/12 22:00
 
 Cremonese
Perugia 
15/12 22:00
 
 Cosenza Calcio 1914
Pordenone Calcio Ssd 
16/12 04:00
 
 Salernitana
Crotone 
15/12 21:30
 
 Acireale
Giugliano 
15/12 21:30
 
 Messina
Us Palmese 
15/12 21:30
 
 Asd Pineto Calcio
Giulianova 
15/12 21:30
 
 Asd San Luigi Calcio
Ac Vigasio 
15/12 21:30
 
 Asd Sporting Trestina
Pomezia 
15/12 21:30
 
 Trastevere Calcio
Ap Turris 
15/12 21:30
 
 Fezzanese
Ghivizzano 
15/12 21:30
 
 Forli
Vigor Carpaneto 
15/12 21:30
 
 Grosseto
San Donato Tavarnelle 
15/12 21:30
 
 Legnago Salus
Apdc Chions 
15/12 21:30
 
 Ponsacco
Aglianese 
15/12 21:30
 
 Ponte San Pietro
Us Dro 
15/12 21:30
 
 Prato
Chieri 
15/12 21:30
 
 Scanzorosciate
Arconatese 
15/12 21:30
 
 Taranto Sport
Audace Cerignola 
15/12 21:30
 
 Asd Bra
Lucchese 
15/12 21:30
 
 Asd Fanfulla
Sammaurese 
15/12 21:30
 
 Asd Seravezza Calcio
Ligorna 
15/12 21:30
 
 Vado
Borgosesia 
15/12 21:30
 
 Tsv Klausdorf
Real Forte Querceta 
15/12 21:30
 
 Sc Caronnese
As Casale Calcio 
15/12 21:30
 
 Caravaggio
Virtus Bolzano 
15/12 21:30
 
 Sangiovannese
Scandicci 
15/12 21:30
 
 Cittanovese
Messina 
15/12 21:30
 
 Gladiator
As Sorrento Calcio 
16/12 04:00
 
 Uwi
Portmore United 
16/12 04:00
 
 Vere United
Humble Lions 
15/12 18:10
FT 
 Muranga Seal
Administration Police 
15/12 20:00
 
 Nzoia United
Weston Shitima 
15/12 20:00
 
 Kariobangi Sharks
Posta Rangers 
15/12 20:00
 
 Modern Coast
St Josephs Youth 
15/12 20:05
 
 Talanta
Shabana 
15/12 21:15
 
 Tusker
Afc Leopards Sc 
15/12 21:05
 
 Kazma
Al Ttadamon 
15/12 23:30
 
 Al Salmiyah
Al Sahel 
15/12 20:30
 
 Big Bullets
Moyale Barracks 
15/12 20:30
 
 Karonga United
Dwangwa United 
15/12 18:00
FT 
 Qormi
Mqabba 2
15/12 21:00
 
 Sliema Wanderers FC
Floriana 
15/12 23:00
 
 Hamrun Spartans
Valletta FC 
15/12 20:00
 
 Iskra Danilovgrad
Podgorica 
15/12 20:00
 
 OFK Petrovac
Ofk Titograd 
15/12 20:00
 
 Grbalj Radanovici
FK Buducnost Podgorica 
15/12 22:00
 
 Rcoz Oued Zem
RCA Raja Casablanca Atlhletic 
16/12 00:00
 
 Wydad Casablanca
Forces Armee Royales 
16/12 05:00
 
 Deportivo Capiata
Libertad Asuncion 
16/12 05:00
 
 Sportivo San Lorenzo
Ca River Plate Asuncion 
16/12 05:00
 
 Deportivo Santani
Sportivo Luqueno 
16/12 05:00
 
 Cerro Porteno
General Diaz 
16/12 05:00
 
 Guarani CA
Nacional Asuncion 
16/12 04:30
 
 Alianza Lima
Em Deportivo Binacional 
15/12 19:30
 
 Piast Gliwice
LKS Lodz 
15/12 22:00
 
 Korona Kielce
Cracovia Krakow 
16/12 00:30
 
 Jagiellonia Bialystok
Lechia Gdansk 
15/12 19:15
 
 UD Oliveirense
Penafiel 
15/12 23:00
 
 SC Farense
Feirense 
15/12 23:00
 
 Sporting Covilha
Academica Coimbra 
15/12 19:00
 
 Benf.C.Branco
Sp. Ideal 
15/12 23:00
 
 Alverca
Aljustrelense 
15/12 23:00
 
 Amora
Oriental Lisboa 
15/12 23:00
 
 Caldas
Oliveira Hospital 
15/12 23:00
 
 Maritimo B
Maria da Fonte 
15/12 23:00
 
 Fabril Barreiro
Sintrense 
15/12 23:00
 
 Leca
Sanjoanense 
15/12 23:00
 
 Loures
Olhanense SC 
15/12 23:00
 
 Sc Coimbroes
Felgueiras 
15/12 23:00
 
 Scpraiense
GD Vitoria Sernache 
15/12 23:00
 
 CF Uniao Madeira
Assoc.Desportiva Oliveirense 
15/12 23:00
 
 Merelinense
Sporting Braga B 
16/12 02:00
 
 Fatima
Beira Mar 
16/12 00:00
 
 Chindia Targoviste
Hermannstadt 
16/12 02:30
 
 Viitorul Constanta
Steaua Bucuresti 
15/12 20:00
 
 Ukhta Tyumen Futsal
Norilsky Nickel Futsal 
15/12 21:00
 
 Espoir
Muhanga 
15/12 21:00
 
 Musanze
Etincelles 
15/12 21:00
 
 Rayon Sports
Mukura 
15/12 21:00
 
 Sunrise
Marines 
16/12 00:30
 
 As Douanes Dakar
Ngb Asc Niarry Tally 
15/12 20:00
 
 Radnik Surdulica
Partizan Belgrade 
15/12 22:00
 
 Crvena Zvezda
Cukaricki 
15/12 18:00
FT 
 Amazulu Reserves
Maritzburg United Reserves 
15/12 18:30
FT 
1 Elche U19
Levante U19 
15/12 19:00
 
1 Lugo U19
Atletico Perines U19 
15/12 19:00
 
 Ad Nervion U19
Sevilla U19 
15/12 19:00
 
 Cordoba U19
Recreativo Huelva U19 3
15/12 19:00
 
 Real Betis U19
Malaga U19 
15/12 20:00
 
 Danok Bat U19
Real Sociedad U19 
15/12 19:00
 
 Catgas Energia Futsal
Rios Renovables Ribera Navarra Futsal 
15/12 19:00
 
 Madrid Cff Womens
Deportivo La Coruna Womens 
15/12 19:00
 
 Rayo Vallecano Womens
Cd Tacon Womens 
15/12 19:00
 
 Extremadura
Malaga 
15/12 23:00
 
 Real Oviedo
Cadiz 
16/12 01:00
 
 Elche
Las Palmas 
16/12 01:00
 
 CD Lugo
Sporting de Gijon 
16/12 03:00
 
 Fuenlabrada
Almeria 
16/12 03:00
 
 Rayo Vallecano
Albacete 
15/12 18:00
 
 Coruxo
Las Palmas Atletico 
15/12 18:30
FT 
 Real Oviedo B
UD Melilla 
15/12 19:00
 
 Atletico De Madrid B
Celta Vigo B 
15/12 19:00
 
 Sporting De Gijon B
Scr Pena Deportiva 
15/12 19:00
 
 Inter De Madrid
San Sebastian Reyes 
15/12 19:00
 
 Real Madrid Castilla
Getafe B 
15/12 19:00
 
 Ud Ibiza
Marino luanco 
15/12 19:00
 
 CD Tudelano
Cultural Leonesa 
16/12 00:00
 
 Burgos CF
CD Izarra 
16/12 00:00
 
 Ud Levante B
Gimnastic Tarragona 
16/12 00:00
 
 Sabadell
AE Prat 
16/12 01:00
 
 Barcelona B
CF La Nucia 
15/12 18:00
FT 
 Uf Beniganim
Elche Cf Ilicitano 
15/12 18:15
FT 
 SD Deusto
Cd Vitoria Spa 
15/12 18:30
FT 
 Acero
Hercules Ii 
15/12 18:30
FT 
 Alcorcon B
RSD Alcala Henares 1
15/12 19:00
 
 Cd Gerena
Cordoba B 
15/12 19:00
 
 San Rafael
Soller 
15/12 19:00
 
 Cd Cuarte Industrial
CD Sarinena 
15/12 19:00
 
 SD Gernika
Santurtzi Cd 
15/12 19:00
 
 EC Granollers
Cf Peralada 
15/12 19:00
 
 Sant Andreu
Vilafranca 
15/12 19:00
 
 Almeria B
Ejido 
15/12 19:00
 
 Velez
Atletico Mancha Real 
15/12 19:00
 
 Atletico Pinto
Villaverde Boetticher 
15/12 19:15
 
 Ue Sants
Ue Castelldefels 
15/12 19:30
 
 Ud Collerense
Sd Formentera 
15/12 19:30
 
 Eg El Palmar
Ciudad Murcia 
15/12 20:00
 
 Cd Buzanada
Ud Gran Tarajal St 
15/12 20:00
 
 Marino
Lanzarote 
15/12 20:00
 
 Villa Santa Brigida
UD Ibarra 
15/12 23:00
 
 Cd Llosetense
Santa Catalina Atletico 
15/12 23:00
 
 Cp Calasancio
Vianes 
15/12 23:00
 
 Ad Almudevar
Barbastro 
15/12 23:00
 
 Tamar Ritter
Villanueva 
15/12 23:00
 
 CD Tuilla
Cd Vallobin 
15/12 23:30
 
 Cd Valdefierro
Utebo 
16/12 00:00
 
 Cd Choco
Cf Alondras 
16/12 00:00
 
 Cd San Roque De Lepe
Xerez CD 
16/12 00:00
 
 Xerez CD
Ciudad Lucena 
16/12 00:00
 
 Lorca Deportiva
Huercal 
16/12 00:30
 
 Ud Los Barrios
Cd Utrera 
16/12 00:30
 
 Murcia B
Cartagena B 
16/12 00:30
 
 JD Somorrostro
Real Sociedad C 
16/12 00:30
 
 Suodu Pei
Pasaia Ke 
16/12 00:30
 
 Huetor Tajar
Malaga B 
16/12 01:30
 
 CD Tudelano
Ccd Alberite 
15/12 19:00
 
 Don Benito
Talavera De La Reina 
15/12 19:00
 
 Murcia
Yeclano Deportivo 
15/12 19:30
 
 Linense
Cordoba 
15/12 23:30
 
 Atletico Sanluqueno
Cd San Fernando Isleno 
16/12 00:00
 
 Merida Ad
CP Villarrobledo 
15/12 21:30
 
 Wil 1900
Winterthur 
15/12 22:00
 
 Aarau
Chiasso 
15/12 23:00
 
 Vaduz
Kriens 
15/12 23:00
 
 Luzern
Basel 
15/12 23:00
 
 Lugano
Young Boys 
15/12 23:00
 
 Sion
Neuchatel Xamax 
15/12 21:00
 
 Chebba
Us Ben Guerdane 
15/12 21:00
 
 Cs. Hammam-lif
Us Tataouine 
15/12 21:00
 
 J.s. Kairouanaise
C. A. Bizertin 
15/12 21:00
 
 Stade Tunisien
Es Du Sahel 
16/12 01:00
 
 Club Africain
Club Sportif Sfaxien 
15/12 19:00
 
 Gazisehir Gaziantep
Kayserispor 
15/12 21:30
 
 Sivasspor
Fenerbahce 
16/12 00:00
 
 Besiktas
Yeni Malatyaspor 
15/12 19:00
 
 Keciorengucu
Hatayspor 
15/12 19:00
 
1 Umraniyespor
Osmanlispor 
15/12 21:30
 
 Balikesirspor
Akhisar Bld.Geng 
16/12 00:00
 
 Altinordu
Bursaspor 
15/12 18:00
FT 
 Wing Larsburg
Kizilcabolukspor 1
15/12 18:30
FT 
 Tire 1922 Spor
Duzcespor 
15/12 18:30
FT 
 Catalca Spor
Artvin Hopaspor 
15/12 18:30
FT 
 Sile Yildizspor
Serik Belediyespor 
15/12 18:30
FT 
 Erzin Belediyespor
Karaman Belediyesi Spor 
15/12 18:00
FT 
 Fatsa Belediyespor
Cizrespor 
15/12 18:30
FT 
 Karsiyaka
Ofspor 2
15/12 18:30
FT 
 Erokspor
Payas BS 1975 
15/12 18:30
FT 
 Korfez Bld
Elazig Belediyespor 1
15/12 18:00
FT 
 Pazarspor
Osmaniyespor 
15/12 18:30
FT 
 Darica Genclerbirligi
Nevsehirspor Genclik 
15/12 18:00
FT 
1 Surfaspor
Pendikspor 
15/12 18:30
FT 
 Hacettepe Spor
Tarsus Idman Yurdu 1
15/12 18:30
FT 
 Kirklarelispor
Corum Belediyespor 
15/12 18:30
 
 Sariyer
Gumushanespor 1
15/12 18:00
FT 
 Bayburt Ozel Idare
Sakaryaspor 
15/12 18:00
FT 
1 Elazigspor
Kastamonuspor 
15/12 18:00
FT 
 Kahramanmaras
Ergene Velimese 
15/12 18:30
FT 
 Bandirmaspor
Etimesgut Belediye Spor 
15/12 18:30
FT 
 Bodrumspor
Usakspor 1
15/12 18:30
FT 
 Nigde Belediyespor
Sivas Dort Eylul Belediyespor 
15/12 18:30
FT 
 Karabukspor
Ankara Demirspor 
15/12 22:00
 
 Al-Jazira UAE
Ahli Al-Fujirah 
15/12 22:00
 
 Al-Dhafra
Ittihad Kalba 
15/12 22:00
 
 Ajman
Al Ain 
16/12 00:30
 
 Banni Yas
Hatta 
16/12 00:30
 
 Al Nasr Dubai
Al-Sharjah 
15/12 20:00
 
 Desna Chernihiv
Dynamo Kyiv 
15/12 20:00
 
 Vorskla Poltava
Karpaty Lviv 
15/12 23:00
 
 Dnipro 1
PFC Oleksandria 
16/12 04:00
 
 Nacional Montevideo
CA Penarol 
16/12 07:00
 
 Caracas FC
Estudiantes Merida 
15/12 19:00
 
 Vietnam U19
Cambodia U19 
16/12 05:30
 
 Brazil (w)
Mexico Womens 
15/12 21:00
 
 Black Rhinos Fc
Manica Diamond