Live3s Logo

LiveScore 14 Dec 2019

14/12 22:00
FT 
1 Al Hilal
Esperance Sportive de Tunis 
15/12 01:30
FT 
 Monterrey
Al-Sadd 
14/12 20:30
FT 
 Liverpool
Watford 
14/12 23:00
FT 
 Burnley
Newcastle United 
14/12 23:00
FT 
 Chelsea
Bournemouth 
14/12 23:00
FT 
 Leicester City
Norwich 
14/12 23:00
FT 
 Sheffield United
Aston Villa 
15/12 01:30
FT 
 Southampton
West Ham 
14/12 20:00
FT 
 Granada
Levante 
14/12 23:00
FT 
 Real Sociedad
Barcelona 
15/12 01:30
FT 
 Athletic Bilbao
Eibar 
15/12 04:00
FT 
 Atletico Madrid
Osasuna 
14/12 22:00
FT 
 Brescia
Lecce 
15/12 01:30
FT 
 Napoli
Parma 
15/12 03:45
FT 
 Genoa
Sampdoria 
14/12 22:30
FT 
 Koln
Bayer Leverkusen 2
14/12 22:30
FT 
 Mainz 05
Borussia Dortmund 
14/12 22:30
FT 
 Hertha Berlin
Freiburg 
14/12 22:30
FT 
 Paderborn 07
Union Berlin 
14/12 22:30
FT 
 Bayern Munich
Werder Bremen 
15/12 01:30
FT 
 Fortuna Dusseldorf
RB Leipzig 
15/12 00:30
FT 
 Metz
Marseille 
15/12 03:00
FT 
 Amiens
Dijon 
15/12 03:00
FT 
 Angers SCO
AS Monaco 
15/12 03:00
FT 
 Stade Brestois
Nice 
15/12 03:00
FT 
 Nimes
Nantes 
15/12 03:00
FT 
 Toulouse
Stade Reims 
14/12 20:30
FT 
 Birmingham
West Bromwich 
14/12 23:00
FT 
 Swansea City
Middlesbrough 2
14/12 23:00
FT 
 Nottingham Forest
Sheffield Wed. 
14/12 23:00
FT 
 Wigan Athletic
Huddersfield Town 
14/12 23:00
FT 
 Brentford
Fulham 
14/12 23:00
FT 
 Preston North End
Luton Town 
14/12 23:00
FT 
 Barnsley
Queens Park Rangers 
14/12 23:00
FT 
 Derby County
Millwall 
14/12 23:00
FT 
 Leeds United
Cardiff City 1
14/12 23:00
FT 
 Stoke City
Reading 
14/12 23:00
FT 
 Bristol City
Blackburn Rovers 
15/12 01:30
FT 
1 ADO Den Haag
Groningen 1
15/12 02:45
FT 
 Fortuna Sittard
RKC Waalwijk 1
15/12 02:45
FT 
 VVV Venlo
Zwolle 
15/12 03:45
FT 
 Twente Enschede
Vitesse Arnhem 
15/12 01:00
FT 
 Royal Antwerp
AS Eupen 1
15/12 03:00
FT 
 Sporting Charleroi
Cercle Brugge 
15/12 03:00
FT 
 Zulte-Waregem
Sint Truidense VV 
15/12 03:30
FT 
 Genk
Red Star Waasland-Beveren 
14/12 23:30
FT 
 Maritimo
Boavista 1
15/12 02:00
FT 
 Benfica
Famalicao 
15/12 04:30
FT 
 Vitoria Setubal
Aves 
14/12 23:00
FT 
 Aberdeen
Hamilton 
14/12 23:00
FT 
 Hearts
St. Johnstone 
14/12 23:00
FT 
 Ross County
Kilmarnock 
14/12 23:00
FT 
 St. Mirren
Livingston 
14/12 14:00
FT 
1 Melbourne Victory
Wellington Phoenix 
14/12 16:30
FT 
 Sydney
Central Coast Mariners 
14/12 18:45
FT 
 Perth Glory
Western Sydney 
14/12 12:00
FT 
 Shonan Bellmare
Tokushima Vortis 
14/12 18:30
FT 
 Japan
Hong Kong 
14/12 14:55
FT 
 China (w)
Japan women 
14/12 18:30
 
 Kenya
Zanzibar 
14/12 21:00
FT 
 Sudan
Tanzania 
14/12 17:30
FT 
 Madagascar U20
Angola U20 
14/12 21:00
FT 
 Zambia U20
South Africa U20 
14/12 20:00
FT 
 Flamurtari
Ks Bylis 
14/12 20:00
FT 
 KF Laci
Luftetari Gjirokaster 
14/12 23:00
FT 
 KS Perparimi Kukesi
Teuta Durres 1
14/12 23:00
FT 
 Skenderbeu Korca
Vllaznia Shkoder 1
15/12 12:00
 
 Melbourne Heart Youth
Melbourne Victory Fc Am 
14/12 14:30
FT 
 Brisbane Roar Womens
Adelaide United Womens 
15/12 00:00
FT 
 Trenkwalder Admira
Rapid Wien 
15/12 00:00
FT 
 TSV Hartberg
Red Bull Salzburg 1
15/12 00:00
FT 
 St.Polten
Rheindorf Altach 
14/12 21:15
FT 
 Al-Riffa
Al-hala 
14/12 23:45
FT 
 Manama Club
Al-shabbab 
15/12 00:00
FT 
 Excelsior Virton
KVSK Lommel 
15/12 03:30
FT 
 Westerlo
KFCO wilrijk 
15/12 03:00
FT 
 Kmsk Deinze
KSK Heist 
15/12 03:00
FT 
 Lierse Kempenzonen
Lalouviere 
15/12 03:00
FT 
 Jeunesse Molenbeek
Tubize 
15/12 03:00
FT 
 Always Ready
Blooming 
14/12 18:00
FT 
 Beroe
Tsarsko Selo 
14/12 20:15
FT 
 Cherno More Varna
Arda 
14/12 22:45
FT 
 CSKA Sofia
Dunav Ruse 
14/12 22:00
FT 
 Fovu De Baham
Ums De Loum 
14/12 20:00
FT 
 As Matelots
Yafoot 
14/12 20:20
FT 
 Fauve Azur Elite
Renaissance Ngoumou 
14/12 22:00
FT 
 NK Rijeka
Varteks Varazdin 
15/12 00:30
FT 
 Dinamo Zagreb
NK Lokomotiva Zagreb 
14/12 23:00
FT 
 AEK Larnaca
AEP Paphos 1
15/12 01:00
FT 
 Apollon Limassol FC
Anorthosis Famagusta FC 
14/12 20:30
FT 
 Digenis Morphou
Anagenisis Dherina 
14/12 20:30
FT 
 Onisilos Sotiras
Akritas Chloraka 
14/12 20:30
 
 Omonia Aradippou
Karmiotissa Pano Polemidion 
14/12 20:30
 
 Omonia Psevda
Aris Limassol 
14/12 21:30
FT 
 Slovan Liberec
Mfk Karvina 
14/12 21:30
FT 
 Marila Pribram
Synot Slovacko 
14/12 21:30
FT 
 SK Sigma Olomouc
Bohemians 1905 
14/12 21:30
FT 
 Zlin
Opava 
15/12 00:00
FT 
 Banik Ostrava
Sparta Praha 
14/12 23:00
FT 
 Dartford
Billericay Town 
14/12 23:00
FT 
 Shrewsbury Town
Coventry 
14/12 23:00
FT 
 Peterborough United
Bolton Wanderers 
14/12 23:00
FT 
 Accrington Stanley
Portsmouth 
14/12 23:00
FT 
 Fleetwood Town
Gillingham 
14/12 23:00
FT 
 Southend United
Rotherham United 
14/12 23:00
FT 
 Wycombe Wanderers
Burton Albion 
14/12 23:00
FT 
 Ipswich
Bristol Rovers 1
14/12 23:00
FT 
 AFC Wimbledon
Doncaster Rovers 
14/12 23:00
FT 
 Lincoln City
Tranmere Rovers 1
14/12 23:00
FT 
 Milton Keynes Dons
Oxford United 
14/12 23:00
FT 
1 Sunderland
Blackpool 
14/12 23:00
FT 
 Leyton Orient
Bradford AFC 
14/12 23:00
FT 
 Carlisle
Grimsby Town 
14/12 23:00
FT 
 Crewe Alexandra
Mansfield Town 
14/12 23:00
FT 
 Swindon
Oldham Athletic 
14/12 23:00
FT 
 Scunthorpe United
Colchester United 
14/12 23:00
FT 
 Plymouth Argyle
Morecambe 1
14/12 23:00
FT 
 Walsall
Macclesfield Town 
14/12 23:00
FT 
 Salford City
Exeter City 
14/12 23:00
FT 
 Newport County
Stevenage Borough 
14/12 23:00
FT 
 Northampton Town
Forest Green Rovers 
14/12 21:00
FT 
 Chesterfield
Notts County 
14/12 23:00
FT 
 Solihull Moors
Darlington 
14/12 23:00
FT 
 Bradford Park Avenue
Halesowen Town 
14/12 23:00
FT 
 Harrogate Town
Hartlepool United FC 
14/12 23:00
FT 
 Hednesford Town
Chester FC 
14/12 23:00
FT 
 Halifax Town
Wrexham 1
14/12 23:00
FT 
 Matlock Town
Chorley 1
14/12 23:00
FT 
 Fc United Of Manchester
Kettering Town 
14/12 23:00
FT 
 AFC Fylde
Curzon Ashton 
14/12 23:00
FT 
 Yeovil Town
Welling United 
14/12 23:00
FT 
 AFC Hornchurch
Dulwich Hamlet 
14/12 23:00
AET 
 Kings Lynn
Dover Athletic 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [4-2],
14/12 23:00
FT 
 Carshalton Athletic
Aveley 
14/12 23:00
FT 
 Eastleigh
Yate Town 
14/12 23:00
FT 
 Tonbridge Angels
Hampton & Richmond 
14/12 23:00
FT 
1 Barnet
Weymouth 
14/12 23:00
FT 
 Chelmsford City
Havant and Waterlooville 
14/12 23:00
FT 
 Enfield Town
Ebbsfleet United 
14/12 23:00
FT 
 Eastbourne Borough
Salisbury City 
14/12 23:00
FT 
 Maidenhead United
Hemel Hempstead Town 
14/12 23:00
FT 
 Sutton United
Dagenham and Redbridge 
14/12 23:00
FT 
 Maidstone United
Concord Rangers 
14/12 23:00
FT 
 Torquay United
Aldershot Town 
14/12 23:00
FT 
 Dorking
Bromley 
14/12 23:00
FT 
 Royston Town
Boreham Wood  1
14/12 23:00
FT 
 Farsley Celtic
Altrincham 
14/12 23:00
FT 
 South Shields
Southport FC 
14/12 23:00
FT 
 Stockport County
Blyth Spartans 
14/12 23:00
FT 
 Bognor Regis Town
Cray Wanderers 
14/12 23:00
FT 
 Bowers Pitsea
Folkestone 
14/12 23:00
FT 
 Corinthian Casuals
Wingate Finchley 
14/12 23:00
FT 
 Horsham
East Thurrock United 
14/12 23:00
FT 
 Merstham
Lewes 
14/12 23:15
FT 
 Leatherhead
Brightlingsea Regent 
14/12 23:00
FT 
 Liverpool U23
Chelsea U23 1
14/12 20:00
FT 
 Shire Endaselassie
Welwalo Adigrat 
14/12 22:00
FT 
1 St Maur Lusitanos
Schiltigheim 
15/12 01:00
FT 
 Drancy
Lille B 
15/12 01:00
FT 
 Sedan
Stade Reims Ii 
15/12 01:00
FT 
 Vitre
Chartres 
15/12 01:00
FT 
 Marseille Endoume
Martigues 1
15/12 01:00
FT 
 Monaco B
Graces 
14/12 21:30
FT 
 Marseille Womens
Bordeaux Womens 
15/12 02:00
FT 
 Pau
Le Puy Foot 43 Auvergne 
15/12 01:00
FT 
 Saint Etienne B
Trelissac 
14/12 23:00
FT 
 Ajaccio
Lens 
14/12 21:00
FT 
 Bayern Munich (am)
Kaiserslautern 
14/12 21:00
FT 
 Eintr. Braunschweig
Sv Meppen 
14/12 21:00
FT 
 Hallescher
Wurzburger Kickers 
14/12 21:00
FT 
 Hansa Rostock
Chemnitzer 
14/12 21:00
FT 
 Viktoria Koln
Uerdingen 
14/12 21:00
FT 
 Fsv Zwickau
SV Waldhof Mannheim 
14/12 20:00
FT 
 Wolfsburg womens
Fcr 2001 Duisburg (w) 
14/12 19:00
FT 
 Vfb Stuttgart U19
Bochum U19 
14/12 18:00
FT 
 Bochum U17
Bayer Leverkusen U17 
14/12 20:00
FT 
 Heidenheimer
Arminia Bielefeld 
14/12 20:00
FT 
 Karlsruher
Greuther Furth 
14/12 20:00
FT 
 St. Pauli
SV Wehen Wiesbaden 
14/12 20:00
FT 
 Hertha Zehlendorf
Msv Pampow 1
14/12 21:00
FT 
 Ssvg Velbert
Bocholt 
14/12 21:00
FT 
 International Leipzig
Hallen 
14/12 22:00
FT 
 VfB Hilden
Ratingen Sv 1
14/12 22:00
FT 
 Sc Preussen Munster Ii
Hammer Spvg 
14/12 23:00
FT 
 Sc Union Nettetal
Kray 
14/12 23:00
FT 
 Spvg Schonnebeck
Turu Dusseldorf 2
14/12 23:00
FT 
 Tvd Velbert
Schwarz-Weiss Essen 
14/12 20:00
FT 
 Hamburger Sv Ii
St Pauli 2 
14/12 20:30
FT 
 Energie Cottbus
Hertha Bsc Berlin Am 
14/12 20:30
FT 
 Zfc Meuselwitz
Germania Halberstadt 
14/12 20:30
FT 
 FSV Optik Rathenow
Lichtenberg 47 
14/12 21:00
FT 
 Bergisch Gladbach 09
Koln Am 
14/12 21:00
Postp. 
 Bonner sc
SV Lippstadt 
14/12 21:00
FT 
 Sportfreunde Lotte
Dortmund(am) 1
15/12 00:00
FT 
 Fortuna Dusseldorf Ii
TSV Alemannia Aachen 
14/12 23:15
FT 
 OFI Crete
Aris Thessaloniki 
15/12 01:30
FT 
 Panathinaikos
Lamia 1
15/12 02:00
FT 
1 Xanthi
AEK Athens 
14/12 21:00
 
 Doxa Dramas
Ergotelis 
14/12 17:30
FT 
 Panaitolikos U19
Paok Saloniki U19 
14/12 18:00
FT 
 Ofi Crete U19
Aris Thessaloniki U19 
14/12 18:30
FT 
 Volos Nps U19
Panionios U19 
14/12 19:00
FT 
 Ael Larisa U19
Atromitos U19 
14/12 19:00
FT 
 Apollon Pontou Kalamaria U19
Ae Karaiskakis U19 
14/12 19:30
FT 
 Panahaiki 2005 U19
Ergotelis U19 
14/12 20:00
FT 
 Panathinaikos U19
Pas Lamia U19 
14/12 21:00
FT 
 Apollon Larissa U19
Doxa Dramas U19 
15/12 10:00
FT 
1 Club Comunicaciones
Guastatoya 1
14/12 14:30
FT 
 Happy Valley
Wofoo Tai Po 1
14/12 20:30
FT 
 Lucky Mile
Sao Jose Ap 
15/12 00:00
FT 
 Kaposvar
Debreceni VSC 
15/12 00:00
FT 
 Varda Se
Mol Fehervar 
15/12 00:00
FT 
 Paksi SE
Mezokovesd-Zsory 
15/12 00:00
FT 
1 Puskas Akademia
Zalaegerszegi TE 
15/12 02:30
FT 
 Budapest Honved
Ujpesti TE 
14/12 18:00
FT 
 Puskas Akademia Fehervar U19
Gyori Eto Fc U19 
14/12 18:00
FT 
 Mtk Hungaria Fc U19
Budapest Honved U19 
14/12 19:30
FT 
 East Bengal
Trau 
14/12 22:00
FT 
 Goa
Atletico De Kolkata 
14/12 16:15
FT 
 Psid Jombang
Bontang City 
14/12 16:30
FT 
 Persekat Kabupaten Tegal
Persitas Tasikmalaya 
14/12 16:30
FT 
 Sleman United
Persinga Ngawi 
14/12 16:30
FT 
1 757 Kepri
Psbl Langsa 
14/12 16:30
FT 
 Karo United
Persikota Tangerang 
14/12 16:30
FT 
 Gaspa 1958
Psn Ngada 
14/12 16:30
FT 
 Perseden Denpasar
Persidago Gorontalo 1
14/12 20:00
FT 
 Protaba Bantul
Persiba Bantul 
14/12 20:00
FT 
1 Persibri Batanghari
Persidi Idi 1
14/12 20:00
FT 
1 Tornado
Ks Tiga Naga 1
15/12 10:00
FT 
 Persibas Banyumas
Pskc Cimahi 
14/12 19:30
FT 
1 Saipa
Persepolis 
14/12 20:00
FT 
 Pars Jonoubi Jam
Naft Masjed Soleyman 
14/12 20:30
FT 
 Gol Gohar
Zob Ahan 
14/12 21:10
FT 
 Sanat-Naft
Mashin Sazi 
14/12 22:00
FT 
 Esteghlal Tehran
Shahin Bushehr 
14/12 14:40
FT 
 Raad Sorkh U23
Moghavemat Tehran U23 
14/12 18:30
FT 
 Maccabi Bnei Raina
Maccabi Um El Fahem 
14/12 20:30
FT 
 Tzeirey Tamra
Ahi Acre 
14/12 20:30
FT 
 Hapoel Sandala Gilboa
Bnei Baqa United 1
14/12 21:00
FT 
 Maccabi Tel Aviv
Sektzia Nes Tziona 
14/12 23:30
FT 
 Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Bnei Yehuda Tel Aviv 
15/12 00:30
FT 
 Hapoel Haifa
Hapoel Kfar Saba 
15/12 01:50
FT 
 Hapoel Raanana
Maccabi Haifa 
14/12 16:00
FT 
 Ihud Bnei Baqa U19
Maccabi Herzliya U19 1
14/12 16:30
FT 
 Beitar Shimshon Tel Aviv U19
Maccabi Yavne Shimon U19 
14/12 16:30
FT 
1 Hapoel Petach Tikva U19
Bnei Yehuda Tel Aviv U19 1
14/12 16:50
FT 
 Football Club Nave Yosef U19
Maccabi Achi Nazareth U19 
14/12 17:00
FT 
 Maccabi Tzur Shalomu19
Maccabi Ironi Kiryat Ata U19 
14/12 17:00
FT 
 Ironi Modiin U19
Hapoel Katamon U19 
14/12 17:15
FT 
 Hapoel Herzliya U19
Hapoel Kfar Saba U19 
14/12 17:30
FT 
 Hapoel Akko U19
Ironi Tiberias U19 
14/12 17:30
FT 
 Hapoel Ashkelon U19
Maccabi Yaffo Kabilio U19 
14/12 18:00
FT 
 Fiorentina U20
Cagliari U20 
14/12 18:00
FT 
1 Benevento Youth
Lecce U20 
14/12 18:30
FT 
 Trapani Youth
Cosenza Calcio Youth 
14/12 18:30
FT 
 Juve Stabia U20
Frosinone Youth 
14/12 18:30
FT 
 Ascoli Youth
Livorno U19 1
14/12 20:00
FT 
 Inter Milan U20
Sassuolo Calcio Youth 
14/12 21:30
FT 
 Napoli U19
Lazio U20 
14/12 21:30
FT 
 Torino U19
Empoli U20 
14/12 21:30
FT 
 Pisa Youth
Perugia Youth 
14/12 21:45
FT 
 Salernitana Youth
Crotone Youth 
14/12 19:00
FT 
1 Agsm Verona Womens
Ac Milan Womens 
14/12 19:00
FT 
 Juventus Womens
Bari Womens 
14/12 21:30
FT 
 Gs Roma Womens
Orobica Womens 
14/12 21:30
FT 
 Empoli Womens
Sassuolo Womens 
15/12 04:00
FT 
 Carrarese
Us Pianese 
14/12 22:15
FT 
 Modena
Ravenna 1
15/12 04:00
FT 
 Cavese
Ternana 
14/12 22:00
FT 
 Virtus Entella
Empoli 1
14/12 22:00
FT 
 Ascoli
Cittadella 
14/12 22:00
FT 
 Venezia
Spezia 1
14/12 22:00
FT 
 Frosinone
Pescara 
15/12 01:00
FT 
 Livorno
Benevento 
14/12 12:30
AET 
 Fukuoka University
Hosei University 
90min [0-0], 120min [1-4],
14/12 12:30
FT 
 Kwansei Gakuin University
Tokai Gakuen University 
14/12 20:00
FT 
 Kisumu All Stars
Bandari 
14/12 20:00
FT 
 Bidco United
Fortune Sacco 
14/12 20:00
FT 
 Migori Youth
Vihiga Bullets 
14/12 20:10
FT 
 Nairobi Star City
Kibera Black Stars 
14/12 21:05
FT 
 Al-Nasar
Al-Arabi Club 
14/12 20:30
FT 
 Azam Tigers
Moyale Barracks 
14/12 20:30
FT 
1 Epac United
Mzuzu University 
14/12 21:00
FT 
 Qrendi
Pembroke Athleta 
14/12 21:00
Postp. 
 Mosta
Gudja United 
14/12 21:30
FT 
 Excelsior Maassluis
de Treffers 
15/12 09:00
FT 
 Hawkes Bay United
Waitakere United 
15/12 09:00
FT 
1 Tasman United
Hamilton Wanderers 
15/12 09:00
FT 
 Team Wellington
Southern United 
14/12 22:00
FT 
 Harland Wolff Welders
Knockbreda Parish 
14/12 22:00
FT 
 Loughgall
Queens University 
14/12 23:00
FT 
 Ballymena United
Dungannon Swifts 
14/12 23:00
FT 
1 Glentoran
Crusaders FC 
14/12 23:00
FT 
 Institute
Glenavon Lurgan 
14/12 23:00
FT 
 Larne
Coleraine 
14/12 23:00
FT 
 Warrenpoint Town
Linfield FC 
14/12 20:40
FT 
 Al Oruba Sur
Al-Suwaiq Club 
14/12 20:40
FT 
 Al Seeb
Oman Club 
14/12 21:00
FT 
1 Wadi Al Nes
Shabab Alsamu 
15/12 05:00
FT 
 Sol De America
Olimpia Asuncion 
15/12 04:15
FT 
 Atletico Grau
Deportivo Llacuabamba 
14/12 22:00
FT 
 Rakow Czestochowa
Gornik Zabrze 
15/12 00:30
FT 
 Slask Wroclaw
Lech Poznan 
15/12 03:00
FT 
 Legia Warszawa
Wisla Plock 
14/12 19:00
FT 
 GD Estoril-Praia
CD Nacional 
14/12 23:00
FT 
 Casa Pia Ac
CD Mafra 
15/12 01:15
FT 
 Vilafranquense
Leixoes 
14/12 19:00
FT 
 Sporting Braga U23
Leixoes U23 1
14/12 19:00
FT 
 Coimbra Ec U23
Belenenses U23 
14/12 23:00
FT 
 Aves U19
Nacional U19 
14/12 23:00
FT 
 Rio Ave U19
Vizela U19 1
14/12 19:00
FT 
1 Clinceni
Botosani 
14/12 21:00
FT 
 Politehnica Iasi
Gaz Metan Medias 
15/12 02:00
FT 
 Universitatea Craiova
Cs Voluntari 
14/12 19:00
 
 Ttg Ugra Yugorsk Futsal
Berkut Futsal 
14/12 19:00
 
 Mfk Tyumen Futsal
Dynamo Samarra Futsal 
14/12 22:00
FT 
 Ukhta Tyumen Futsal
Norilsky Nickel Futsal 
14/12 21:00
FT 
1 Gasogi Utd
As Kigali 1
14/12 21:00
FT 
 Gicumbi
Bugesera 
14/12 21:00
FT 
 Garhwal Heroes
Apr 
14/12 20:10
FT 
 Al Riyadh
Al Arabi Ksa 
14/12 20:35
FT 
 Dhamk
Al Feiha 
15/12 00:45
FT 
1 Al Ittihad Ksa
Al Faisaly Harmah 
14/12 23:00
FT 
 Arbroath
Dundee United 
14/12 23:00
FT 
 Ayr Utd
Alloa Athletic 
14/12 23:00
FT 
 Dundee
Dunfermline 1
14/12 23:00
FT 
 Partick Thistle
Inverness C.T. 
14/12 23:00
FT 
 Airdrie United
Peterhead 
14/12 23:00
FT 
2 Falkirk
Raith Rovers 1
14/12 23:00
FT 
 Forfar Athletic
Dumbarton 
14/12 23:00
FT 
 Montrose
Clyde 
14/12 23:00
FT 
 Stranraer
East Fife 
14/12 23:00
FT 
1 Annan Athletic
Edinburgh City 
14/12 23:00
FT 
1 Brechin City
Cowdenbeath 1
14/12 23:00
FT 
 Cove Rangers
Stenhousemuir 1
14/12 23:00
FT 
 Elgin City
Albion Rovers 
14/12 23:00
FT 
 Queens Park
Stirling Albion 1
14/12 22:00
FT 
 Spartans
Dalbeattie Star 
14/12 21:00
FT 
1 Proleter Novi Sad
Radnicki Nis 
14/12 19:00
FT 
 Pretoria Univ
Royal Eagles 
14/12 21:30
FT 
 Real Kings
Ts Sporting 
14/12 21:30
FT 
 Steenberg United
Jdr Stars 
14/12 16:00
FT 
1 Bidvest Wits Reserves
Supersport United Reserves 
14/12 16:00
FT 
1 Chippa United Reserves
Stellenbosch Reserves 1
14/12 18:00
FT 
 Highlands Park Reserves
Cape Town City Reserves 1
15/12 00:00
FT 
 Maritzburg United
Mamelodi Sundowns 
14/12 18:00
FT 
 Real Zaragoza U19
Mallorca U19 
14/12 19:00
FT 
 Juventud Laguna U19
Cd Juventud Maritima U19 
14/12 19:15
FT 
 Athletic Bilbao U19
Udc Txantrea U19 
14/12 20:00
FT 
 Acodetti U19
Laguna U19 
14/12 20:30
FT 
 Ad Huracan U19
Cd Sobradillo U19 
14/12 23:00
FT 
 Alcorcon U19
Extremadura U19 
14/12 23:00
FT 
 Cd Roda U19
Valencia U19 1
14/12 23:00
FT 
 Hercules U19
Ud Alzira U19 
15/12 02:00
FT 
2 Alboraya U19
Real Murcia U19 
14/12 19:00
FT 
 Peinsa Fs Cartagena Futsal
Cordoba Futsal 
14/12 20:00
FT 
 Levante Futsal
Paruro Five Foot 
15/12 01:30
FT 
 Inter Movistar Futsal
Sala 10 Zaragoza Futsal 
14/12 19:00
 
 Real Sociedad Womens
Cdef Logrono Womens 
14/12 23:00
FT 
 CD Mirandes
SD Huesca 
15/12 01:00
FT 
 SD Ponferradina
Deportivo La Coruna 1
15/12 01:00
FT 
 Tenerife
Alcorcon 
15/12 04:00
FT 
 Zaragoza
Racing de Santander 
14/12 19:00
FT 
 Atletico Baleares
Las Rozas 
15/12 00:00
FT 
 Racing de Ferrol
Union Langreo 
14/12 23:00
FT 
1 Osasuna B
Calahorra 1
14/12 23:00
FT 
 Unionistas De Salamanca
Cd Guijuelo 
14/12 23:00
FT 
 Valladolid B
Salmantino 
14/12 23:30
FT 
 SD Amorebieta
Alaves B 
15/12 01:00
FT 
 Arenas Club De Getxo
Haro Deportivo 
14/12 19:00
 
 Cd Ebro
CD Castellon 
14/12 19:00
FT 
 Andorra
Valencia Cf Mestalla 
15/12 00:00
FT 
 Orihuela CF
Espanyol B 
14/12 19:00
FT 
 Portugalete
Santutxu 1
14/12 20:00
FT 
2 Ud Tamaraceite
Ud San Fernando 1
14/12 20:00
FT 
 Melilla Cd
Antequera 
14/12 22:30
FT 
 Barreda Balompie
CD Tropezon 
14/12 22:30
FT 
 Cd Guarnizo
Cf Vimenor 
14/12 23:00
FT 
 Ibiza Islas Pitiusas
Ce Andratx 
14/12 23:00
FT 
 Ad Llerenense
Cd Diocesano 
14/12 23:15
FT 
 Sfc Minerva
Olimpico De Totana 
15/12 00:30
FT 
 Emd Aceuchal
Extremadura B 
15/12 00:30
FT 
1 Ud Paiosaco
Bergantinos 
15/12 01:00
FT 
1 Ce Felanitx
Mallorca B 
15/12 01:00
FT 
 Las Palmas C
Unión Viera 1
15/12 01:00
FT 
 U.M. Escobedo
Cd Bezana 
15/12 01:00
FT 
 Santfeliuenc
Ua Horta 
15/12 01:30
FT 
 Caudal
Cd Lealtad 
15/12 00:00
FT 
 UD Marbella
Algeciras 
15/12 00:30
FT 
 Villarrubia
UD Badajoz 
15/12 01:00
FT 
 Futbol Club Cartagena
UCAM Murcia 
15/12 01:30
FT 
 Recreativo Huelva
Cadiz B 
15/12 01:30
FT 
 Granada Cf B
Sevilla Atletico 
15/12 00:00
FT 
 Stade Ouchy
Schaffhausen 
15/12 02:00
FT 
 St. Gallen
Zurich 
15/12 02:00
FT 
 Servette
Thun 
14/12 15:00
FT 
 Chiangmai U19
Phrae United U19 
14/12 21:00
FT 
 U.s.monastir
As Slimane 
14/12 20:00
FT 
1 Rizespor
Kasimpasa 
14/12 22:00
FT 
 Genclerbirligi
Goztepe 
15/12 01:00
FT 
 Galatasaray
Ankaragucu 1
14/12 19:00
FT 
 Boluspor
Karagumruk 
14/12 19:00
FT 
1 Erzurum BB
Giresunspor 1
14/12 21:30
FT 
 Istanbulspor
Eskisehirspor 
15/12 00:00
FT 
1 Adanaspor
Menemen Belediye Spor 
14/12 18:30
FT 
 Vestel Manisaspor
Tokatspor 
14/12 18:30
FT 
1 Bayrampasa
Halide Edip Adivarspor 
14/12 18:00
FT 
 Duzyurtspor
Bugsasspor 
14/12 18:30
FT 
 Samsunspor
Anadolu Selcukluspor 
14/12 18:30
FT 
 Sancaktepe Belediye Spor
Manisa Bb Spor 1
14/12 18:30
FT 
 Kirsehir Koyhizmetleri
Belediye Vanspor 
14/12 18:30
FT 
 Tuzlaspor Kulubu
Eyupspor 
14/12 18:00
FT 
 Istanbulspor U19
Eskisehirspor U19 
14/12 18:00
FT 
 Trabzonspor U19
Osmanlispor U19 
14/12 19:30
FT 
 Balikesirspor U19
Akhisar Bldgeng U19 
14/12 19:30
 
 Bursaspor U19
Kayserispor U19 
14/12 19:30
FT 
 Galatasaray U19
Ankaragucu U19 
14/12 19:30
FT 
 Genclerbirligi U19
Hatayspor U19 
14/12 19:30
FT 
1 Buyuksehir Bldspor U19
Konyaspor U19 
14/12 20:40
FT 
 Emirate
Dabba Al-Fujairah 
14/12 20:40
FT 
 Al Oruba Uae
Masfut 1
14/12 20:00
FT 
1 Lviv
Kolos Kovalyovka 
14/12 23:00
FT 
 Zorya
Shakhtar Donetsk 
15/12 01:30
FT 
 Olimpic Donetsk
Illichivets 
14/12 18:00
FT 
 Zorya U21
Shakhtar Donetsk U21 
14/12 19:00
FT 
 Desna Chernihiv U21
Dynamo Kyiv U21 
14/12 20:00
FT 
 Defensor Sporting U19
Santiago Wanderers U19 
14/12 19:00
 
 Binh Duong
Myanmar U19 
14/12 22:30
FT 
 Uwic Inter Cardiff
Aberystwyth Town 
14/12 22:30
FT 
 Newtown
Carmarthen 
14/12 15:00
FT 
1 Tajikistan U22
Syria U23 
14/12 19:30
FT 
 Binh Duong
Myanmar U21 
14/12 19:35
FT 
 China U22
Mali U22 
15/12 06:10
FT 
 Racing Club
Tigre 1
14/12 21:00
FT 
 Chapungu
Highlanders Fc 
14/12 21:00
FT 
 Harare City
Ngezi Platinum 
14/12 21:00
FT 
 Caps United Fc
Platinum 1
14/12 21:00
FT 
 Triangle Fc
Dynamos Fc 
14/12 21:20
FT 
 Chicken Inn
Tron