Live3s Logo

LiveScore 13 Dec 2019

14/12 04:00
FT 
 Alaves
Leganes 
14/12 03:30
FT 
 Hoffenheim
Augsburg 
14/12 03:45
FT 
 Lille
Montpellier 
14/12 03:45
FT 
 Charlton Athletic
Hull City 
14/12 03:00
FT 
 SC Heerenveen
Willem II 
14/12 03:30
FT 
 Kortrijk
Mouscron Peruwelz 
14/12 04:30
FT 
1 Portimonense
Rio Ave 
13/12 16:30
FT 
 Brisbane Roar
Western United 
14/12 12:00
FT 
 Shonan Bellmare
Tokushima Vortis 
13/12 18:30
FT 
 Djibouti
Eritrea 
13/12 21:00
FT 
1 Burundi
Somalia 
14/12 02:00
FT 
 Partizani Tirana
KF Tirana 1
14/12 08:10
FT 
 Central Cordoba Sde
River Plate 
14/12 04:10
FT 
 Independiente
Newells Old Boys 
13/12 20:00
FT 
 Arsenal De Sarandi Reserves
Colon Reserves 
13/12 15:00
 
 Newcastle Jets Fc Youth
Western Sydney Wanderers Am 
14/12 08:30
 
 Brisbane Roar Am
Adelaide United U21 
13/12 19:15
FT 
 Perth Glory Womens
Canberra United Womens 
13/12 21:15
FT 
 Al Ahli Bhr
Busaiteen 
14/12 03:30
FT 
 Roeselare
Oud Heverlee 
14/12 02:30
FT 
1 As Eupen U21
Royal Charleroi U21 
14/12 06:00
FT 
1 River Plate U20
Vasco Da Gama Youth 
14/12 08:30
FT 
 Gremio Youth
Atletico Paranaense Youth 
13/12 23:00
FT 
 Etar Veliko Tarnovo
Botev Vratsa 1
14/12 01:00
FT 
1 Hnk Gorica
Zapresic 
14/12 01:00
FT 
 Doxa Katokopias
Olympiakos Nicosia 
14/12 00:00
FT 
 Othellos Athienou
Ermis Aradippou 1
14/12 01:00
FT 
 Mlada Boleslav
Baumit Jablonec 
14/12 02:00
FT 
 Aalborg BK
Nordsjaelland 
13/12 20:30
FT 
 Abo Qair Semads
Ghazl El Mahallah 
13/12 20:30
FT 
 Baladiyet El Mahallah
El Hammam 
14/12 03:00
FT 
 Blackburn Rovers U23
Leicester City U23 
14/12 03:00
FT 
 Brighton U23
Arsenal U23 1
13/12 21:00
FT 
 Sheffield Wed U23
Nottingham Forest U23 
13/12 21:00
FT 
 Watford U23
Millwall U23 
14/12 03:00
FT 
1 Hull City U23
Barnsley U23 
14/12 03:00
FT 
 Creteil
Concarneau 1
14/12 03:00
FT 
1 Red Star 93
Quevilly 
14/12 03:00
FT 
 Toulon
Lyon la Duchere 1
14/12 03:00
FT 
 Villefranche
Bastia CA 
13/12 21:00
FT 
1 Nantes B
Montpellier B 
14/12 03:00
FT 
 Nancy
Chateauroux 
14/12 03:00
FT 
 Le Mans
Orleans US 45 
14/12 03:00
FT 
 Rodez AF
Caen 
14/12 03:00
FT 
 Valenciennes
Paris Fc 
14/12 03:00
FT 
 Clermont Foot
Le Havre 
14/12 03:00
FT 
 Lorient
Auxerre 
14/12 03:00
FT 
 Sochaux
Grenoble 
14/12 03:30
FT 
 Chambly
Chamois Niortais 
14/12 02:00
FT 
1 Preuben Munster
1. Magdeburg 1
14/12 02:15
FT 
 Ffc Frankfurt Womens
Bayern Munich (w) 
14/12 01:30
FT 
 Erzgebirge Aue
SSV Jahn Regensburg 
14/12 01:30
FT 
 Bochum
Hannover 96 
14/12 02:00
FT 
 Greifswalder
Torgelower Sv Greif 
14/12 02:00
FT 
 Eilenburg
Sv 1899 Merseburg 
14/12 02:30
FT 
 Hamm United
Sv Curslack Neuengamme 
14/12 02:30
FT 
 TeBe Berlin
Sv Tasmania Berlin 
14/12 01:30
FT 
2 VFB Auerbach
VSG Altglienicke 
14/12 02:00
FT 
 Viktoria Berlin 1889
Bsg Chemie Leipzig 
14/12 02:30
FT 
 Fortuna Koln
Sv Rodinghausen 1
14/12 02:30
FT 
 RW Essen
VFB Homberg 
14/12 03:30
FT 
 St Josephs
Lincoln City 
13/12 23:00
FT 
 Kerkyra
Pas Giannina 
13/12 22:00
FT 
 Kerala Blasters
Jamshedpur 
13/12 19:30
FT 
1 PSIS Semarang
Semen Padang 2
13/12 19:30
FT 
 Persija Jakarta
Madura United 
13/12 19:30
FT 
 Nassaji Mazandaran
Padideh Mashhad 
13/12 20:00
FT 
 Teraktor-Sazi
Foolad Khozestan 
13/12 21:10
FT 
 Sepahan
Peykan 
14/12 03:45
FT 
 Carrigaline United
St Marys 
14/12 04:00
FT 
 Maynooth University Town
Portmarnock 
13/12 17:00
FT 
 Bnei Mamba Golan
Maccabi Maalot Tarshiha 
13/12 17:00
FT 
1 Otzma Holon
Beitar Ramat Gan 
13/12 17:15
FT 
 Ms Pardes Hana Karkur
Maccabi Neve Shaanan Eldad 
13/12 18:00
FT 
 Beitar Ironi Maale Adumim
Hapoel Ironi Gedera 
13/12 18:00
FT 
 Ms Hapoel Yeroham
Sc Shicun Hamizrah 1
13/12 18:30
FT 
 Shimshon Tel Aviv
Hapoel Kfar Bara 
13/12 18:30
FT 
1 Beitar Yavne
Maccabi Lroni Kiryat Malakhi 
13/12 18:45
FT 
 Hapoel Hod Hasharon
Beitar Petah Tikva 
13/12 19:00
FT 
 Maccabi Ironi Amishav Petah Tikva
Beitar Kfar Saba Shlomi 
13/12 19:30
FT 
1 Beitar Ironi Kiryat Gat
Bnei Eilat 
13/12 19:30
FT 
 Hapoel Kiryat Ono
Ironi Beit Dagan 
13/12 20:00
FT 
 Maccabi Ahi Iksal
Hapoel Bnei Pardes 
13/12 20:00
FT 
 Hapoel Bueine
Tzeirei Sakhnin 
13/12 20:15
FT 
1 Ironi Bnei Kabul
Bnei Majdal Krum United 1
13/12 21:00
FT 
 Kfar Kasem
Maccabi Ahi Nazareth 
13/12 21:00
FT 
 Hapoel Rishon Letzion
Hapoel Umm Al Fahm 
13/12 21:00
FT 
 Hapoel Bnei Sakhnin FC
Hapoel Ashkelon 
13/12 21:00
FT 
 Hapoel Ramat Gan FC
Ironi Ramat Hasharon 
13/12 21:00
FT 
 Hapoel Petah Tikva
Hapoel Bnei Lod 1
13/12 17:15
FT 
 Maccabi Kiryat Gat
Shimshon Kafr Qasim 
13/12 17:45
FT 
 Rubi Shapira
Maccabi Tamra 
13/12 18:00
FT 
 Hapoel Herzliya
Maccabi Tzur Shalom 1
13/12 18:30
FT 
 Maccabi Ironi Kiryat Ata
Sc Daburiyya Osama 
13/12 18:45
FT 
 Hapoel Migdal Haemek
Hapoel Iksal 
13/12 18:45
FT 
 Moadon Sport Tira
Ironi Tiberias 
13/12 18:45
FT 
 Maccabi Kabilio Jaffa
Hakoah Amidar Ramat Gan FC 
13/12 18:45
FT 
 AS Nordia Jerusalem
Maccabi Herzliya 
13/12 18:45
FT 
 Hapoel Azor
Maccabi Shaarayim 1
13/12 19:00
FT 
1 Hapoel Marmorek Irony Rehovot
Hapoel Bikat Hayarden 
13/12 19:00
FT 
 Maccabi Yavne
Sc Maccabi Ashdod 
13/12 19:15
FT 
 Hapoel Holon Yaniv
Hapoel Kfar Shalem 
13/12 20:00
FT 
 Hapoel Kaukab
Hapoel Bnei Arrara Ara 
13/12 21:30
FT 
 Sampdoria U19
Genoa U20 
14/12 04:00
FT 
 Chievo
Juve Stabia 
13/12 23:30
FT 
 Sol Abobo
Af Amadou Diallo Djekanou 
14/12 10:00
FT 
 Ipu Pacific Pacific University
Osaka Taiiku University 
14/12 10:00
FT 
 Meiji University
Chukyo University 
14/12 10:00
FT 
 Niigata Medical And Welfare University
Rissho University 
14/12 10:00
FT 
 Toho Yokohama University
Tokoha University Sc 
13/12 23:15
FT 
 Naxxar Lions
St Georges 
13/12 21:00
FT 
 Birkirkara FC
Sirens 
13/12 21:00
FT 
 Santa Lucia
Balzan 
13/12 23:00
FT 
1 Hibernians FC
Gzira United 2
14/12 00:00
FT 
1 Raja de Beni Mellal
HUSA Hassania Agadir 
14/12 03:00
FT 
 NAC Breda
Den Bosch 
14/12 03:00
FT 
 Cambuur Leeuwarden
Jong Ajax Amsterdam 
14/12 03:00
FT 
 Volendam
MVV Maastricht 
14/12 03:00
FT 
 De Graafschap
Telstar 
14/12 03:00
FT 
 Helmond Sport
Go Ahead Eagles 
14/12 03:00
FT 
 Jong PSV Eindhoven
Dordrecht 90 
14/12 03:00
FT 
 Utrecht Am
Eindhoven 
14/12 03:00
FT 
 NEC Nijmegen
Almere City FC 
14/12 03:00
FT 
 Oss
SBV Excelsior 
14/12 03:00
FT 
 Roda JC Kerkrade
Az Alkmaar 2 
14/12 08:00
FT 
1 Wellington Phoenix Reserve
Canterbury United 
14/12 11:30
FT 
 Auckland City
Eastern Suburbs Afc 
13/12 23:00
FT 
 Mfm
Akwa United 
13/12 21:05
FT 
 Mrbat
Bahla 
13/12 22:15
FT 
1 Muscat
Dhufar 
14/12 00:00
FT 
 Al Nasr(OMA)
Alrstak 
14/12 00:15
FT 
 Saham
Sohar Club 
13/12 20:30
FT 
 Markz Balata
Hilal Al Quds 
13/12 21:00
FT 
 Jabal Al Mukaber
Al Birah 
13/12 21:00
FT 
 Thaqafi Tulkarm
Ahli Al Khalil 
13/12 18:30
FT 
1 Deportivo Capiata Reserves
Club Libertad Reserve 
14/12 04:30
FT 
 Sol De America Reserves
Olimpia Asuncion Reserves 
14/12 01:00
FT 
 Arka Gdynia
Zaglebie Lubin 1
14/12 03:30
FT 
 Wisla Krakow
Pogon Szczecin 
13/12 23:00
FT 
 Academico Viseu
CD Cova Piedade 
14/12 01:15
FT 
 Porto B
Chaves 
14/12 02:00
FT 
 Benfica B
Varzim 
13/12 19:00
FT 
 Maritimo U23
Vitoria Guimaraes U23 
13/12 19:45
FT 
 Gd Estoril Praia U23
Benfica U23 
13/12 22:30
FT 
 Sporting Lisbon U23
Famalicao U23 
13/12 23:00
FT 
 Vitoria Setubal U23
Rio Ave U23 
14/12 02:30
FT 
1 Dinamo Bucuresti
Sepsi 
13/12 22:00
FT 
 Mfk Tyumen Futsal
Dynamo Samarra Futsal 
14/12 00:00
FT 
 Ttg Ugra Yugorsk Futsal
Berkut Futsal 
13/12 19:55
FT 
 Jubail
Al Entesar 
13/12 19:55
FT 
 Al Safa Ksa
Al Sharq 
13/12 20:00
FT 
 Hajer
Wajj 
13/12 20:25
FT 
 Al Orubah
Al Draih 
13/12 22:30
FT 
 Al-Ettifaq
Al-Fath 
14/12 00:45
FT 
 Al-Nasr Riyadh
Al Taawon 1
13/12 20:15
FT 
 Al Faisaly Harmah Youth
Al Tai Youth 
13/12 20:00
FT 
 Slovan Bratislava U19
Trencin U19 
13/12 21:30
FT 
 Cape Umoya United
Mbombela United 1
14/12 03:30
FT 
1 Xota Navarra Futsal
Jaen Paraiso Interior Futsal 
14/12 03:30
FT 
 Cd Burela Fs Pescados Ruben Futsal
Palma Futsal 
14/12 04:00
FT 
 Eipozo Murcia Turistica Futsal
Peniscola Futsal 
14/12 04:00
FT 
 Vaidepenas Futsal
Fcbarcelona Futsal 
14/12 04:00
FT 
 Numancia
Girona 
14/12 03:15
FT 
 Cd Ferriolense
Constancia 
14/12 03:00
FT 
 Grasshoppers
Lausanne Sports 1
13/12 14:00
FT 
 Chiangmai U19
Lamphun Warrior U19 
13/12 16:15
FT 
 Phrae United U19
Uttaradit U19 
13/12 16:00
 
 Bangkok Thonburi University
Chulalongkorn University 
13/12 16:00
 
 North Bangko College
Thammasat University 
14/12 01:30
FT 
 Alanyaspor
Antalyaspor 
14/12 00:00
FT 
 Altay Spor Kulubu
Adana Demirspor 
13/12 20:40
FT 
 Al Arabi Uae
Al Taawon 1
13/12 20:40
FT 
 Al Thaid
Al Bataeh 
13/12 20:45
FT 
 Al Hamriyah
Dubba Al-Husun 
13/12 18:00
FT 
 Lviv U21
Kolos Kovalivka U21 
13/12 21:00
FT 
 Nacional De Football U19
Rentistas U19 
14/12 03:30
FT 
 Swansea University
Taffs Well 
14/12 03:30
FT 
 Llanelli
Goytre United 
14/12 03:45
FT 
 Caernarfon
Airbus 
14/12 03:45
FT 
 Newi Cefn Druids
Connahs Quay Nomads 
14/12 04:00
FT 
 Barry Town Afc
The New Saints 
13/12 15:55
FT 
 Hoang Anh Gia Lai U19
Phu Yen U19 
14/12 00:30
FT 
 Al-Faisaly
Al-Jazeera (Jordan) 
14/12 01:30
FT 
 Tlaxcala
Antigua Gfc Reserves 
14/12 06:10
FT 
 Deportivo Laferrere
Almirante Brown 
14/12 07:00
FT 
 Tepatitlan De Morelos
Red Star 93 Xi