Live3s Logo

LiveScore 10 Dec 2019

11/12 01:55
FT 
 Napoli
Genk 
11/12 01:55
FT 
 Red Bull Salzburg
Liverpool 
11/12 04:00
FT 
 Inter Milan
Barcelona 
11/12 04:00
FT 
1 Borussia Dortmund
Slavia Praha 
11/12 04:00
FT 
 Benfica
Zenit St Petersburg 1
11/12 04:00
FT 
 Lyon
RB Leipzig 
11/12 04:00
FT 
 Ajax Amsterdam
Valencia 1
11/12 04:00
FT 
 Chelsea
Lille 
11/12 03:45
AET 
 Hartlepool United FC
Exeter City 1
90min [0-0], 120min [1-0],
11/12 03:45
FT 
 Crewe Alexandra
Eastleigh 
11/12 03:45
FT 
 Carlisle
Forest Green Rovers 
11/12 03:45
FT 
 Ipswich
Coventry 
11/12 03:45
FT 
 Bristol City
Millwall 
11/12 03:45
FT 
1 Preston North End
Fulham 1
11/12 03:45
FT 
 Leeds United
Hull City 
11/12 03:45
FT 
 Nottingham Forest
Middlesbrough 
11/12 04:00
FT 
 Charlton Athletic
Huddersfield Town 
11/12 04:00
FT 
 Stoke City
Luton Town 
10/12 20:00
FT 
 Napoli U19
Krc Genk U19 
10/12 21:00
FT 
 Red Bull Salzburg U19
Liverpool U19 
10/12 21:00
FT 
 Ajax Amsterdam U19
Valencia U19 
10/12 21:00
FT 
 Chelsea U19
Lille U19 
10/12 22:00
FT 
 Lyon U19
Rb Leipzig U19 
10/12 23:00
FT 
 Inter Milan U19
Barcelona U19 
10/12 23:00
FT 
 Dortmund U19
Slavia Praha u19 
10/12 23:00
FT 
 Benfica U19
Zenit St.Petersburg U19 
10/12 18:30
FT 
 China
Japan 
10/12 15:15
FT 
 South Korea womens
China (w) 
10/12 16:00
AET 
 Myanmar U23
Cambodia U23 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [5-4],
10/12 20:00
FT 
 Vietnam U23
Indonesia U23 
10/12 18:30
FT 
 Sudan
Kenya 
10/12 21:00
FT 
 Tanzania
Zanzibar 
10/12 21:30
FT 
 South Africa U20
Lesotho U20 
10/12 21:30
FT 
 Madagascar U20
Mauritius U20 
10/12 17:15
FT 
 Nepal U23
Bhutan U23 
11/12 08:30
FT 
1 River Plate U20
Internacional Rs Youth 
10/12 21:30
FT 
 Odense Bk Reserve
Horsens Reserve 
10/12 20:30
FT 
 Alaab Damanhour
Pharco 
10/12 20:30
FT 
 El Mansurah
Olympic Egy 
10/12 23:00
FT 
 El Gounah
Enppi 
11/12 01:30
FT 
1 El Entag Al Harby
Smouha SC 
11/12 03:45
FT 
1 AFC Fylde
Sutton United 
11/12 04:00
FT 
 Chesterfield
Yeovil Town 
11/12 03:45
FT 
 Guiseley
Kidderminster 
11/12 03:45
FT 
 Maidstone United
Chippenham Town 
11/12 03:45
FT 
 Wealdstone
Eastbourne Borough 
11/12 03:45
FT 
 Accrington Stanley
Bolton Wanderers 
10/12 21:00
FT 
 Mansfield Town Reserve
Scunthorpe (r) 
10/12 21:00
FT 
 Fleetwood Town Reserve
Blackpool R 
10/12 21:00
FT 
 Doncaster Reserve
Walsall Reserve 
10/12 21:00
FT 
 Peterborough United Reserve
Southend Utd Reserve 
10/12 21:20
FT 
 Morecambe Reserve
Tranmere Rovers 
11/12 03:45
FT 
1 Gosport Borough
Dorchester Town 1
10/12 22:00
FT 
 Barnsley U23
Sheffield United U23 
11/12 03:50
FT 
 Tamworth
Needham Market 
11/12 03:00
FT 
 Derby County U23
Southampton U23 
10/12 17:30
FT 
 Samgurali Tskh
Kolkheti Poti 1
10/12 17:30
AET 
 Guria Lanchkhuti
Aragvi Dusheti 
90min [0-1], Aggregate [1-1], 120min [0-2],
10/12 16:30
 
 Minerva Academy
Chennai City 
10/12 16:30
 
 Neroca
East Bengal 
10/12 18:15
FT 
 Sesa Football Academy
Sporting Clube de Goa 
10/12 21:00
FT 
 Shahin Bushehr
Sanat-Naft 
10/12 21:05
FT 
 Naft Masjed Soleyman
Saipa 
10/12 22:00
FT 
 Persepolis
Gol Gohar 1
10/12 20:00
FT 
 Hapoel Bnei Pardes
Maccabi Bnei Raina 
10/12 20:00
FT 
 Chievo Youth
Cremonese Youth 
10/12 20:00
FT 
 Sofapaka
Kisumu All Stars 
11/12 03:45
FT 
 Glenavon Lurgan
Carrick Rangers 
10/12 18:30
FT 
1 Club River Plate Asuncion Reserve
Deportivo Capiata Reserves 
11/12 04:30
FT 
 Club General Diaz Reserves
Sol De America Reserves 
10/12 23:00
FT 
 Rio Ave U23
Coimbra Ec U23 
10/12 23:00
FT 
 Umm Salal U23
Al Shahaniya 2 1
10/12 22:00
FT 
 Sepsi
Clinceni 
11/12 04:15
FT 
 SP Libertas
Folgore/falciano 
10/12 19:50
FT 
 Al Qadasiya
Hottain 
10/12 20:05
FT 
 Al Kawkab
Najran 
10/12 20:35
FT 
 Al Ameade
Al Thuqbah 
10/12 22:35
FT 
 Al Jeel
Al Baten 
10/12 22:50
FT 
 Al Mojzel
Uhud 
11/12 03:45
FT 
 Ayr Utd
Arbroath 
11/12 03:45
FT 
 Greenock Morton
Dundee United 
10/12 22:00
FT 
 Dunfermline Reserves
Hamilton R 
10/12 20:00
FT 
 Scp Ruzomberoku19
Senica U19 
11/12 01:00
FT 
 Ahli Al Khartoum
Alamal Atbara 
10/12 14:00
FT 
 Sports Association Mae Hong Son U19
Nan U19 
10/12 14:00
FT 
 Lampang U19
Uttaradit U19 
10/12 16:15
FT 
 Lamphun Warrior U19
Phayao U19 1
10/12 16:15
FT 
 Sukhotai Sports Association U19
Chiangmai U19 
10/12 18:00
FT 
 Caykur Rizespor U19
Gazisehir Gaziantep Fk U19 
10/12 19:30
FT 
 Fenerbahce U19
Altinordu U19 
10/12 22:00
FT 
 Khor Fakkan
Al-Dhafra 
10/12 22:00
FT 
 Ittihad Kalba
Ajman 
11/12 00:30
FT 
1 Al-Sharjah
Banni Yas 
10/12 20:00
FT 
 Bella Vista U19
Danubio U19 
10/12 20:00
FT 
 Penarol U19
River Plate U19 
10/12 20:00
FT 
 Liverpool Montevideo U19
Boston River U19 
11/12 01:00
FT 
 Torque U19
Rampla Juniors U19 
11/12 04:00
FT 
 Argentina Beach Soccer
Ecuador Beach Soccer 
11/12 05:30
FT 
 Uruguay Beach Soccer
Chile Beach Soccer 
10/12 18:00
FT 
 Indian Prime Minister Soccer Academy
Gm Sports 
11/12 03:00
FT 
 Atletico Nacional U20
Gremio Youth 
11/12 03:45
FT 
 Farsley Celtic
Halifax Town 
11/12 04:00
FT 
 Pioneros De Cancun
Red Star 93 Xi 1
11/12 08:00
FT 
 Tepatitlan De Morelos
Atletico Paranaense U23 
10/12 21:00
FT 
 Yadah
Triangle Fc