Live3s Logo

LiveScore 08 Dec 2019

08/12 22:00
FT 
 Aston Villa
Leicester City 
08/12 22:00
FT 
 Newcastle United
Southampton 
08/12 22:00
FT 
 Norwich
Sheffield United 
09/12 00:30
FT 
 Brighton
Wolves 
08/12 19:00
FT 
1 Eibar
Getafe 
08/12 21:00
FT 
 Real Betis
Athletic Bilbao 
08/12 23:00
FT 
 Valladolid
Real Sociedad 
09/12 01:30
FT 
 Leganes
Celta Vigo 1
09/12 04:00
FT 
1 Osasuna
Sevilla 
08/12 19:30
FT 
 Lecce
Genoa 2
08/12 22:00
FT 
 Torino
Fiorentina 
08/12 22:00
FT 
 Sassuolo
Cagliari 
08/12 22:00
FT 
 Spal
Brescia 
09/12 01:00
FT 
 Sampdoria
Parma 
09/12 03:45
FT 
 Bologna
AC Milan 
08/12 22:30
FT 
 Union Berlin
Koln 
09/12 01:00
FT 
 Werder Bremen
Paderborn 07 
08/12 22:00
FT 
 Stade Reims
Saint Etienne 
09/12 00:00
FT 
 Nantes
Dijon 
09/12 04:00
FT 
 Marseille
Bordeaux 
08/12 20:00
FT 
 West Bromwich
Swansea City 
08/12 19:35
AET 
1 St Pierroise
Thaon 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [5-3],
08/12 20:30
FT 
 Usm Senlis
Le Portel 2
08/12 20:30
FT 
 Reims Ste Anne
Dunkerque 
08/12 20:45
FT 
 Dieppe
Lens 
08/12 21:00
AET 
 Olympique De Valence
Paris Fc 
90min [0-0], 120min [0-1],
08/12 21:30
FT 
 Af Virois
Versailles 78 
08/12 22:00
FT 
 Vauban Strasbourg
Nancy 
08/12 22:00
AET 
2 Les Herbiers
Le Mans 1
90min [1-1], 120min [1-2],
08/12 22:00
FT 
 Tourcoing
Valenciennes 
08/12 19:15
FT 
 Vitesse Arnhem
Feyenoord Rotterdam 
08/12 21:30
FT 
 RKC Waalwijk
SC Heerenveen 
08/12 21:30
FT 
 Groningen
Utrecht 
08/12 23:45
FT 
 Sparta Rotterdam
Heracles Almelo 1
08/12 21:30
FT 
 Mouscron Peruwelz
Standard Liege 2
09/12 01:00
FT 
 Anderlecht
Sporting Charleroi 
09/12 03:00
FT 
 AS Eupen
Oostende 
08/12 23:00
FT 
 Pacos Ferreira
Vitoria Setubal 
08/12 23:00
FT 
 Vitoria Guimaraes
Portimonense 
09/12 01:30
FT 
 Sporting Lisbon
Moreirense 1
09/12 04:00
FT 
 Belenenses
Porto 
08/12 13:00
FT 
 Western United
Melbourne Victory 
08/12 15:00
FT 
 Adelaide United
Newcastle Jets 
08/12 19:00
FT 
 Krylya Sovetov Samara
Ural Sr 
08/12 21:30
FT 
 PFC Sochi
Rubin Kazan 
09/12 00:00
FT 
 Spartak Moscow
FK Rostov 
08/12 13:00
FT 
 Gyeongnam
Busan I'Park 
08/12 16:00
FT 
 Philippines womens
Myanmar womens 
08/12 20:00
AET 
 Thailand womens
Vietnam womens 
90min [0-0], 120min [0-1],
09/12 00:00
FT 
 Bahrain
Saudi Arabia 
08/12 21:00
FT 
 Zanaco
Renaissance Sportive de Berkane 
08/12 21:00
FT 
 Esae
Daring Club Motema Pembe 
08/12 21:00
FT 
 Enyimba International
Calor De San Pedro 
09/12 00:00
FT 
 EL Masry
Enugu Rangers International 
09/12 00:00
FT 
 Djoliba
Bidvest Wits 
09/12 00:00
FT 
 Horoya Ac
Al Nasr Benghazi 
09/12 03:00
FT 
 Pyramids
Nouadhibou 
09/12 03:00
FT 
 Paradou Ac
HUSA Hassania Agadir 
08/12 18:30
FT 
1 Zanzibar
Sudan 
08/12 21:10
FT 
 Kenya
Tanzania 
08/12 16:00
FT 
 Seychelles U20
Swaziland U20 
08/12 18:45
FT 
 Mauritius U20
Lesotho U20 1
08/12 21:30
FT 
 Madagascar U20
South Africa U20 
08/12 20:30
FT 
 KF Laci
Flamurtari 
08/12 23:30
FT 
 Teuta Durres
Skenderbeu Korca 
09/12 05:00
FT 
2 Old Road
Greenbay Hoppers 1
09/12 04:00
FT 
 Defensores Unidos
Tristan Suarez 
09/12 04:00
FT 
1 Comunicaciones BsAs
Los Andes 2
09/12 04:00
FT 
 Ca San Miguel
Justo Jose De Urquiza 1
09/12 04:00
FT 
 Sportivo Dock Sud
Leandro N Alem 1
09/12 04:20
FT 
 Ferrocarril Midland
Argentino De Merlo 
09/12 04:00
FT 
 Estudiantes de Caseros
Guillermo Brown 
09/12 04:00
FT 
 Liniers
Sportivo Barracas 
09/12 04:35
FT 
 Gimnasia LP
Central Cordoba Sde 
09/12 04:35
FT 
 Defensa Y Justicia
Godoy Cruz 
09/12 06:40
FT 
 Rosario Central
Boca Juniors 1
09/12 08:45
FT 
2 River Plate
San Lorenzo 
08/12 17:55
FT 
 Dilijan
Masis 
08/12 17:55
FT 
 Aragats
Ararat Yerevan 2 
08/12 18:00
FT 
 Alashkert B Martuni
Shirak Gjumri B 
08/12 18:00
FT 
 Torpedo Yerevan
Lernayin Artsakh 
08/12 18:00
FT 
 Van
Ararat Armenia B 
08/12 19:15
FT 
 Nepal U23
Bangladesh U23 1
08/12 13:00
FT 
 Sydney Womens
Melbourne City Womens 
08/12 21:30
FT 
 Mattersburg
Trenkwalder Admira 
08/12 21:30
FT 
 Sturm Graz
Rheindorf Altach 
09/12 00:00
FT 
 Rapid Wien
Austria Wien 
08/12 19:00
FT 
 Standard Sumqayit
Gilan Gabala 2
08/12 19:00
FT 
 Zira
Sabail 
08/12 21:00
FT 
 Sabah
Neftci Baku 
08/12 19:00
AET 
 Dnepr Mogilev
Rukh Brest 
90min [2-1], Aggregate [3-3], 120min [2-1], Penalty [5-4],
08/12 23:00
FT 
 Westerlo
St Gilloise 
08/12 22:00
FT 
 Sint Eloois Winkel
Rupel Boom 
09/12 03:00
FT 
 Real Potosi
Destroyers 1
09/12 04:00
FT 
 Bolivar
Blooming 
09/12 05:15
FT 
 Jorge Wilstermann
San Jose 
09/12 07:30
FT 
1 Royal Pari
The Strongest 
08/12 22:00
FT 
 Borac Banja Luka
Sloboda Uzice Sevojno 
09/12 02:30
FT 
 Corinthians Paulista U20
Nacional Montevideo U20 
09/12 04:30
FT 
 River Plate U20
Gremio Nacional U20 
09/12 06:30
FT 
1 Midtjylland Youth
Ca Talleres De Cordoba U20 
09/12 08:30
FT 
 Atletico Nacional U20
Internacional Rs Youth 
09/12 03:00
FT 
 Goias
Gremio 
09/12 03:00
FT 
 Cruzeiro
Palmeiras 
09/12 03:00
FT 
 Santos
Flamengo 
09/12 03:00
FT 
 CSA Alagoas AL
Sao Paulo 1
09/12 03:00
FT 
 Vasco da Gama
Chapecoense 
09/12 03:00
FT 
 Corinthians
Fluminense 
09/12 03:00
FT 
 Internacional RS
Atletico-MG 
09/12 03:00
FT 
 Fortaleza
Bahia 
09/12 03:00
FT 
 Botafogo
Ceara 
09/12 03:00
FT 
 Avai
Atletico Paranaense 
08/12 18:00
FT 
 Botev Vratsa
Slavia Sofia 1
08/12 20:15
FT 
 Arda
CSKA Sofia 
08/12 22:30
FT 
 Levski Sofia
Vitosha Bistritsa 
08/12 20:00
FT 
 Strumska Slava
Septemvri Simitli 
08/12 20:00
FT 
 Botev Galabovo
Ludogorets Razgrad Ii 
08/12 21:00
FT 
 PFK Montana
Kariana Erden 
08/12 20:00
FT 
1 Feutcheu
Pwd De Bamenda 1
08/12 20:00
FT 
 Colombe Du Dja Et Lobo
As Fortuna Mfou 
08/12 22:00
FT 
 Coton Sport
Eding Sport 
08/12 22:00
FT 
 Dragon Club Yaounde
Avion Academy 
08/12 22:00
FT 
 Stade Renard De Melong
Apejes Academy 
08/12 22:00
FT 
 Tonnerre Yaounde
Young Sports 
08/12 22:00
FT 
 Union Douala
Canon Yaounde 
08/12 22:00
FT 
1 Fovu De Baham
Panthere Sportive Du Nde 
08/12 20:30
FT 
 As Awa Ff Womens
Canon De Yaounde Womens 
08/12 22:30
FT 
 Louves Minproff Womens
Renaissance De Figuil Womens 
09/12 05:00
FT 
 Alajuelense
Herediano 
08/12 22:00
FT 
 ZNK Osijek
NK Lokomotiva Zagreb 1
09/12 00:30
FT 
 NK Rijeka
Istra 1961 
08/12 20:00
FT 
 Hajduk Split Ii
HNK Sibenik 
08/12 20:30
FT 
 Rudes
Bijelo Brdo 
08/12 22:00
FT 
 Omonia Nicosia
Doxa Katokopias 
09/12 00:00
FT 
 Apollon Limassol FC
AEK Larnaca 
08/12 17:00
FT 
 Apollon Lympion Womens
En Thoi Lakatamias Womens 
08/12 21:30
FT 
 Budejovice
Marila Pribram 
08/12 21:30
FT 
 Mfk Karvina
SK Sigma Olomouc 
09/12 00:00
FT 
 Sparta Praha
Mlada Boleslav 1
08/12 19:00
FT 
 Silkeborg IF
Randers 
08/12 21:00
FT 
 Aarhus AGF
Lyngby 
08/12 21:00
FT 
 Sonderjyske
Esbjerg FB 1
08/12 23:00
FT 
 Nordsjaelland
Kobenhavn 
09/12 01:00
FT 
 Brondby
Midtjylland 
09/12 00:30
FT 
 Cd Otavalo
Chacaritas Sc 
09/12 01:45
FT 
1 Esmeraldas
Club 9 De Octubre 1
08/12 19:45
AET 
 Aswan
Tanta 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [5-4],
08/12 20:25
FT 
 Suhag
National Bank 
08/12 20:30
FT 
 Al Minya
Telephonaat Bani Suweif 
08/12 20:00
FT 
 Manchester United Womens
Everton Cd Womens 
08/12 20:00
FT 
 Chelsea Fc Womens
Manchester City Womens 
08/12 22:00
FT 
 Liverpool Womens
West Ham United Womens 
08/12 22:00
FT 
 Tottenham Hotspur Womens
Brighton Ha Womens 
08/12 22:30
FT 
 Reading Womens
Arsenal Womens 
08/12 23:00
FT 
 Bristol Academy Womens
Birmingham Womens 
08/12 20:00
FT 
 Durham Wildcats Womens
Lewes Womens 
08/12 22:00
FT 
 Blackburn Rovers Womens
London City Lionesses Womens 
08/12 22:00
FT 
 Sheffield United Womens
London Bees Womens 
08/12 22:00
FT 
 Sheffield Womens
Derby County Womens 
08/12 20:10
FT 
 Sidama Bunna
Shire Endaselassie 
08/12 18:00
 
 Saint Etienne U19
Cannes As U19 
08/12 19:30
FT 
 Saburtalo Tbilisi
Lokomotiv Tbilisi 
08/12 20:00
FT 
 SV Waldhof Mannheim
Eintr. Braunschweig 
08/12 21:00
FT 
 MSV Duisburg
Bayern Munich (am) 
08/12 21:00
FT 
 Bayer Leverkusen (w)
Sg Essen Schonebeck (w) 
08/12 21:00
FT 
 Sc Sand (w)
Wolfsburg womens 
08/12 21:00
FT 
 Hoffenheim (w)
Ff Usv Jena (w) 
08/12 18:00
FT 
 Ffc Turbine Potsdam 2 Womens
Gutersloh Womens 
08/12 18:00
FT 
 Ffc Frankfurt 2 Womens
Bayern Munich 2 Womens 
08/12 18:00
FT 
 Werder Bremen Womens
Saarbrucken Womens 
08/12 18:00
FT 
1 Wolfsburg 2 Womens
Andernach Womens 
08/12 20:30
FT 
 SSV Jahn Regensburg
St. Pauli 1
08/12 20:30
FT 
 Dynamo Dresden
SV Sandhausen 
08/12 20:30
FT 
 SV Wehen Wiesbaden
Darmstadt 1
08/12 18:00
FT 
 Energie Cottbus U19
Holstein Kiel U19 
08/12 20:00
FT 
 Rw Oberhausen U19
Arminia Bielefeld U19 
08/12 21:00
FT 
 Werder Bremen Iii
Lts Bremerhaven 
08/12 21:00
FT 
 Vfb Ginsheim
Hanau 93 
08/12 21:30
FT 
 Duren
Spvg Frechen 20 
08/12 21:30
FT 
 Eintracht Rheine
Erndtebruck 
08/12 21:30
FT 
 Sv Westfalia Rhynern
Tsg Sprockhovel 
08/12 22:00
FT 
 Tsv Sasel
Tsv Buchholz 08 1
08/12 22:00
FT 
 Hennef 05
Borussia Freialdenhoven 
08/12 22:00
FT 
 Ratingen Sv
SF Baumberg 
08/12 21:00
FT 
 Wolfsburg Am
Werder Bremen Am 
08/12 21:00
Postp. 
 Hsc Hannover
Hamburger Sv Ii 
08/12 21:00
Postp. 
 St Pauli 2
VfB Lubeck 
08/12 20:30
FT 
 SV Babelsberg 03
Berliner Fc Dynamo 
08/12 20:30
FT 
 Bsg Chemie Leipzig
Wacker Nordhausen 
08/12 20:30
FT 
 Rot-weiss Erfurt
Viktoria Berlin 1889 
08/12 20:30
FT 
1 FSV Union Furstenwalde
Zfc Meuselwitz 
08/12 20:30
FT 
 Germania Halberstadt
FSV Optik Rathenow 
08/12 20:30
FT 
2 Lichtenberg 47
VFB Auerbach 
08/12 21:00
FT 
 Sc Freiburg Am
Sv Elversberg 
08/12 21:00
FT 
 Dortmund(am)
RW Essen 
08/12 18:30
FT 
 Ermis Koridalou
As Ano Mera 
08/12 21:00
FT 
 Posidonas Neas Michanionas
Megas Alexandros Trikalon 
08/12 21:00
FT 
 Thermaikos Thermis
Thiella Sarakinon 
08/12 21:00
FT 
1 Ilisiakos
Thyella Kamari 2
08/12 21:00
FT 
 Kallithea
Akratitos Neon Liosion 
08/12 21:00
FT 
 Lamia
OFI Crete 
08/12 23:15
FT 
 Asteras Tripolis
Larisa 
09/12 01:30
FT 
 Volos Nfc
Panathinaikos 
09/12 01:30
FT 
 Atromitos Athens
Aris Salonica 
08/12 20:55
FT 
 Apollon Smirnis
Giorgos Karaiskakis 
08/12 21:00
 
 Platanias FC
Kerkyra 
08/12 21:00
 
 Apollon Larissas
Apollon Kalamaria 
08/12 23:30
FT 
 Pas Giannina
Doxa Dramas 
09/12 01:00
FT 
 Antigua Gfc
CSD Municipal 
09/12 01:00
FT 
 Coban Imperial
Deportivo Sanarate 
09/12 01:00
FT 
 Club Comunicaciones
Xelaju MC 
09/12 01:00
FT 
 Guastatoya
CD Malacateco 
09/12 01:00
FT 
 Santa Lucia Cotzumalguapa
Deportivo Mixco 1
09/12 01:00
FT 
 Siquinala
CD Puerto de Iztapa 
09/12 06:00
FT 
 CD Olimpia
Marathon 
09/12 06:00
FT 
 CD Motagua
Lobos Upnfm 
08/12 13:30
 
 Wing Yee Ft
Citizen 
08/12 13:35
 
 Tung Sing
Lucky Mile 
08/12 15:30
FT 
 Central Western District Rsa
Dreams Sports Club 
08/12 15:30
 
 Shatin Sports
South China 
08/12 15:40
 
 Kwun Tong Fa
Double Flower Fa 
08/12 15:40
 
 Tuen Mun Progoal
Kowloon City 
08/12 22:45
FT 
 Ferencvarosi TC
Puskas Akademia 
08/12 20:00
FT 
 Budafoki Mte
Szegedi Ak 
08/12 20:00
FT 
1 ETO Gyori FC
Ajka 
08/12 20:00
FT 
 Kazincbarcika
Soroksar 1
08/12 20:00
FT 
 Nyiregyhaza
Budaorsi Sc 
08/12 20:00
FT 
 Vac-Dunakanyar
Szolnoki MAV 
09/12 00:00
FT 
 Duna Tisza
Bekescsaba 
09/12 00:00
FT 
 Szombathelyi Haladas
Gyirmot Se 
09/12 00:00
FT 
 Vasas
Dorogi 
08/12 19:30
 
 Mohun Bagan
Churchill Brothers 
08/12 22:00
FT 
 Fateh Hyderabad
Goa 
08/12 16:30
FT 
 PSIS Semarang
Arema Malang 
08/12 16:30
FT 
 Persebaya Surabaya
Bhayangkara Surabaya United 
08/12 19:15
FT 
 Perseru Badak Lampung
Persija Jakarta 
08/12 21:30
FT 
1 Bali United
Persipura Jayapura 1
08/12 19:00
FT 
 Dublin Bus
Dublin University 
09/12 01:45
FT 
 Hapoel Hadera
Hapoel Tel Aviv 
09/12 02:15
FT 
 Ashdod MS
Beitar Jerusalem 
08/12 17:00
FT 
 Empoli U20
AS Roma U19 
08/12 19:00
FT 
 Cagliari U20
Sampdoria U19 
08/12 19:30
FT 
 Inter Milan Womens
Gs Roma Womens 
08/12 22:00
 
 Arezzo
Pomigliano 
08/12 22:00
 
 Juventus U23
Carrarese 
08/12 22:00
FT 
 Lecco
Olbia 
08/12 22:00
 
 Pro Patria
Novara 
09/12 00:30
FT 
 Albinoleffe
Renate Ac 
09/12 00:30
FT 
 Us Pergolettese
Alessandria 
08/12 22:00
FT 
 Padova
Imolese 
08/12 22:00
FT 
 Piacenza
Rimini 
08/12 22:00
 
 Ravenna
Alto Adige/sudtirol 
09/12 00:30
FT 
1 Fermana
Azy Based Nano Bo 
09/12 00:30
FT 
 Triestina
Modena 
09/12 00:30
FT 
 Usd Virtus Verona
Reggio Audace 
09/12 00:30
FT 
 Vis Pesaro
Carpi 
08/12 21:30
FT 
 Avellino
Asd Sicula Leonzio 
08/12 22:00
FT 
 Az Picerno Asd
Ac Monopoli 
08/12 22:00
 
 Reggina
Viterbese 
08/12 22:00
 
1 Rieti
Bisceglie 1913 
08/12 22:00
FT 
 Vibonese
Teramo 
08/12 22:00
 
 Virtus Francavilla
Cavese 
09/12 00:30
FT 
 Bari
Potenza 
09/12 00:30
FT 
 Ternana
Us Casertana 1908 
08/12 22:00
FT 
 Pisa
Virtus Entella 1
08/12 22:00
FT 
 Juve Stabia
Frosinone 
09/12 04:00
FT 
 Pordenone Calcio Ssd
Crotone 
08/12 21:30
FT 
 Apdc Chions
Us Adriese 
08/12 21:30
FT 
 Asd Muravera
Aprilia 2
08/12 21:30
FT 
 Villafranca
Belluno 
08/12 21:30
FT 
 Ciliverghe Mazzano
Asd Sasso Marconi 
08/12 21:30
FT 
 Ac Legnano
Asd Cartigliano 
08/12 21:30
FT 
 Lucchese
Tsv Klausdorf 
08/12 21:30
FT 
1 Palermo
Acireale 
08/12 21:30
FT 
 Pro Calcio Tor Sapienza
As Ostia Mare 
08/12 21:30
FT 
 Giulianova
San Nicolo Notaresco 
08/12 21:30
FT 
1 Scandicci
Bastia 1924 
08/12 21:30
FT 
 Latina Calcio
Us Ladispoli 
08/12 21:30
FT 
 Virtus Bergamo
Us Folgore Caratese 
08/12 23:30
FT 
1 Sol Abobo
Sporting Gagnoa 2
09/12 02:00
FT 
 Asi Abengourou
Asec Mimosas 
09/12 04:00
FT 
 Molynes United
Portmore United 
09/12 04:00
FT 
 Dunbeholden
Siti Worley Garden J 
09/12 04:00
FT 
 Uwi
Harbour View 
08/12 12:05
FT 
 Tokushima Vortis
Yamagata Montedio 
08/12 12:00
FT 
 Vanraure Hachinohe
Cerezo Osaka U23 
08/12 12:00
FT 
 Grulla Morioka
Kamatamare Sanuki 
08/12 12:00
FT 
 Blaublitz Akita
SC Sagamihara 
08/12 12:00
FT 
 Fukushima United FC
Thespa Kusatsu Gunma 
08/12 12:00
FT 
 AC Nagano Parceiro
Roasso Kumamoto 1
08/12 12:00
FT 
 Fujieda Myfc
Giravanz Kitakyushu 
08/12 12:00
FT 
 Azul Claro Numazu
Kataller Toyama 
08/12 12:00
FT 
 Gainare Tottori
Yokohama Scc 
08/12 12:00
FT 
 Tokyo U23
Gamba Osaka U23 
08/12 12:05
FT 
 Beleza (w)
Nippon Sport Science University (w) 
08/12 13:00
FT 
 Vegalta Sendai (w)
Urawa Reds (w) 
08/12 15:00
FT 
 Inac Kobe (w)
Nojima Stella womens 
08/12 20:00
FT 
 Kcb
Posta Rangers 2
08/12 20:00
FT 
 Nairobi Stima
Bidco United 
08/12 22:10
FT 
 Lprc Oilers
Nimba United 
08/12 23:00
FT 
 Us Esch
Differdange 03 
08/12 23:00
FT 
 Racing Beirut
Una Strassen 1
08/12 23:00
FT 
 Blue Boys Muhlench
Hostert 
08/12 20:00
FT 
 Renova Cepciste
Rabotnicki Skopje 
08/12 20:00
FT 
 Shkupi
Makedonija Gjorce Petrov 
08/12 20:00
FT 
 Struga Trim Lum
Borec Veles 
08/12 20:00
FT 
 Vardar Skopje
FK Shkendija 79 
08/12 20:30
FT 
 Adelaide Blue Eagles
Chitipa United 
08/12 18:00
FT 
 Vittoriosa Stars
Naxxar Lions 
08/12 20:15
FT 
 Lija Athletic
Zebbug Rangers 
08/12 21:00
FT 
 Tarxien Rainbows
Sirens 
08/12 23:00
FT 
 Valletta FC
Hibernians FC 
09/12 08:30
FT 
 Club America
Morelia 
09/12 01:00
FT 
 Santos Laguna U20
Monterrey U20 
08/12 22:00
FT 
 SCCM Chabab Mohamedia
Chabab Atlas Khenifra 
08/12 22:00
 
 Union Sportive Sidi Kacem
Olympique Dcheira 1
09/12 02:00
FT 
 IRT Itihad de Tanger
Raja de Beni Mellal 
09/12 09:00
 
 Diriangen
Real Esteli 
08/12 23:00
FT 
 Heartland
Plateau United 
08/12 23:00
FT 
 Ifeanyi Ubah
Wikki Tourist 
08/12 23:00
FT 
 Abia Warriors
Akwa Starlets 
08/12 23:00
FT 
 Katsina United
Mfm 
08/12 20:15
FT 
 FK Haugesund
Viking 
09/12 06:00
FT 
 Olimpia Asuncion
Guarani CA 
09/12 06:00
FT 
 Libertad Asuncion
Deportivo Santani 1
08/12 19:30
FT 
 Cracovia Krakow
Rakow Czestochowa 
08/12 22:00
FT 
 Pogon Szczecin
Piast Gliwice 
09/12 00:40
FT 
 Slask Wroclaw
Legia Warszawa 
08/12 19:15
FT 
 Feirense
Benfica B 
08/12 23:00
FT 
 Academica Coimbra
Casa Pia Ac 
08/12 23:00
FT 
1 Leixoes
Academico Viseu 
08/12 23:00
FT 
 CD Mafra
GD Estoril-Praia 
09/12 01:15
FT 
 Varzim
Sporting Covilha 
08/12 19:00
FT 
 Arc Oleiros
Scpraiense 
08/12 19:00
FT 
 Vitoria Guimaraes B
Marr Tino 
08/12 19:45
FT 
 SCU Torreense
Caldas 
08/12 23:00
 
 Fafe
Mirandela 
08/12 23:00
FT 
 Amarante
Canelas 2010 1
08/12 23:00
FT 
 Anadia
Fatima 
08/12 23:00
FT 
 Pinhalnovense
Loures 
08/12 23:00
FT 
 Armacenenses
Su 1 Dezembro 
08/12 23:00
FT 
 Arouca
Valadares Gaia 
08/12 23:00
FT 
 GD Vitoria Sernache
Sertanense 1
08/12 23:00
FT 
 Gondomar
Vila Real 
08/12 23:00
FT 
 Louletano
Alverca 
08/12 23:00
 
 Lusitania Lourosa
Sc Coimbroes 1
08/12 23:00
FT 
 Pedras Salgadas
Maritimo B 
08/12 23:00
FT 
 Maria da Fonte
Merelinense 1
08/12 23:00
FT 
 Sintrense
Sacavenense 
08/12 23:00
 
 Vizela
Csd Camara Lobos 
08/12 23:00
FT 
 Olhanense SC
Amora 
09/12 00:15
FT 
 Sporting Braga B
Montalegre 
09/12 04:30
FT 
2 Clube Desportivo Trofense
Sp Espinho 
08/12 19:00
FT 
 UTA Arad
Petrolul Ploiesti 1
08/12 23:00
FT 
 Luceafarul Oradea
Universitaea Cluj 1
08/12 23:30
FT 
 Botosani
CFR Cluj 
09/12 02:30
FT 
 Astra Ploiesti
Universitatea Craiova 
08/12 19:00
FT 
 Police Kibungo
Mukura 
08/12 21:00
FT 
 As Kigali
Gicumbi 
08/12 21:00
FT 
 Garhwal Heroes
Rayon Sports 
08/12 21:00
FT 
 Marines
Espoir 1
09/12 03:00
FT 
 Slh St Pauls Utd
Old Road Jets 
09/12 07:00
FT 
 He Garden Hotspurs
St Peters 
08/12 23:00
FT 
 Glasgow Rangers
Celtic 1
09/12 00:30
FT 
 Pikine
Asec Ndiambour 
08/12 20:30
FT 
 FK Rad Beograd
Partizan Belgrade 
08/12 22:00
FT 
 Karadjordje Topola
Vojvodina 
08/12 22:00
FT 
 Proleter Novi Sad
Cukaricki 
08/12 22:00
FT 
 FK Napredak Krusevac
Macva Sabac 
08/12 22:00
FT 
 Radnik Surdulica
Indjija 
08/12 22:00
FT 
 FK Javor Ivanjica
FK Vozdovac Beograd 
08/12 22:00
FT 
 Radnicki Nis
Mladost Lucani 
08/12 22:00
FT 
 FK Senica
MSK Zilina 
08/12 18:00
FT 
 Mfk Zemplin Michalovce U19
Dukla Banska Bystrica U19 
08/12 21:00
FT 
 Domzale U19
Nd Ilirija U19 
08/12 21:30
FT 
 Ts Galaxy
Uthongathi 
08/12 21:30
FT 
1 Tshakhuma Tm
Free State Stars 
08/12 21:30
FT 
 Polokwane City
Maritzburg United 
08/12 19:00
FT 
 Ce Europa U19
Real Zaragoza U19 
08/12 19:00
FT 
 Racing Ferrol U19
Racing Santander U19 
08/12 19:00
FT 
 Ud Alzira U19
Alboraya U19 
08/12 23:30
FT 
 Fcbarcelona Futsal
Inter Movistar Futsal 
09/12 00:00
FT 
 Cd Tacon Womens
Rcd Espanyol Womens 
09/12 01:30
FT 
 Levante Ud Womens
Deportivo La Coruna Womens 
08/12 19:00
FT 
 Girona
CD Lugo 1
08/12 23:00
FT 
 Deportivo La Coruna
Zaragoza 
09/12 01:00
FT 
 Las Palmas
Numancia 
09/12 04:00
FT 
 Cadiz
Elche 
08/12 18:30
 
 Getafe B
Atletico De Madrid B 
08/12 18:30
FT 
 UD Melilla
Atletico Baleares 
08/12 18:30
FT 
 Scr Pena Deportiva
Racing de Ferrol 
08/12 19:00
FT 
 Celta Vigo B
Real Oviedo B 1
08/12 19:00
FT 
 Union Langreo
Coruxo 
08/12 19:00
FT 
 Las Rozas
Ud Ibiza 1
08/12 19:00
 
 Cf Rayo Majadahonda
San Sebastian Reyes 
08/12 20:00
 
1 Las Palmas Atletico
Pontevedra 
08/12 19:00
FT 
 SD Ejea
AE Prat 
08/12 19:00
 
 Espanyol B
Hercules 
08/12 19:00
FT 
1 Gimnastic Tarragona
Villarreal B 
08/12 19:00
FT 
 UE Olot
Orihuela CF 
08/12 19:00
 
 Valencia Cf Mestalla
Barcelona B 
09/12 00:00
FT 
 CD Castellon
Andorra 
09/12 00:00
FT 
 CF La Nucia
UE Llagostera 1
08/12 19:00
FT 
 Lorca Deportiva FC
Muleno 
08/12 19:00
FT 
 Ud Los Garres
At Pulpileno 
08/12 19:10
FT 
 Murcia B
Aguilas CF 2
08/12 19:15
FT 
 Cartagena B
Edmf Churra 
08/12 20:30
 
 Rayo Vallecano B
Flat Earth 
08/12 23:00
FT 
 RSD Alcala Henares
Parla Escuela 1
08/12 23:30
FT 
2 Futbol Club Cartagena
Cd Plus Ultra 
08/12 23:30
FT 
 Ciudad Murcia
Mar Menor 1
08/12 23:30
FT 
 Huercal
Sfc Minerva 
09/12 00:00
FT 
 Mazarron
Lorca Deportiva 1
08/12 19:00
FT 
 CD Parquesol Womens
Cpm Friol Womens 
08/12 19:00
FT 
 Atleico Malaga Womens
CD Juan Grande Womens 
08/12 19:00
FT 
 Yeclano Deportivo
Villarrubia 
08/12 23:00
FT 
 Cadiz B
UD Marbella 
09/12 00:00
FT 
1 Algeciras
Linense 2
09/12 00:00
FT 
 UD Badajoz
Granada Cf B 
09/12 00:00
FT 
1 Talavera De La Reina
Merida Ad 
09/12 00:00
FT 
 Cordoba
Atletico Sanluqueno 2
09/12 00:00
FT 
 Cd San Fernando Isleno
Don Benito 
09/12 01:00
FT 
 Murcia
Futbol Club Cartagena 
09/12 02:00
FT 
 CP Villarrobledo
UCAM Murcia 1
08/12 22:00
FT 
 Lausanne Sports
Vaduz 
08/12 22:00
FT 
 Winterthur
Stade Ouchy 
08/12 23:00
FT 
 Zurich
Servette 
08/12 23:00
FT 
 Thun
St. Gallen 
08/12 23:00
FT 
 Basel
Sion 
08/12 23:00
FT 
 Asck
Us Koroki 
08/12 21:00
FT 
 As Slimane
Chebba 
08/12 21:00
 
 Us Tataouine
J.s. Kairouanaise 
08/12 19:00
FT 
 Konyaspor
Gazisehir Gaziantep 
08/12 21:30
FT 
 Antalyaspor
Trabzonspor 
08/12 21:30
FT 
 Denizlispor
Istanbul Basaksehir 
09/12 00:00
FT 
1 Kasimpasa
Besiktas 
08/12 19:00
FT 
 Osmanlispor
Altay Spor Kulubu 1
08/12 21:30
FT 
 Altinordu
Adanaspor 1
08/12 21:30
FT 
 Bursaspor
Giresunspor 
09/12 00:00
FT 
 Adana Demirspor
Erzurum BB 
08/12 18:00
FT 
2 Yeni Orduspor
Sile Yildizspor 
08/12 18:00
FT 
 Artvin Hopaspor
Vestel Manisaspor 
08/12 18:30
FT 
 Serik Belediyespor
Erzin Belediyespor 
08/12 18:30
FT 
 Duzcespor
Wing Larsburg 
08/12 18:30
FT 
 Kizilcabolukspor
Catalca Spor 
08/12 18:30
FT 
 Sultanbeyli
Erzincanspor 
08/12 18:00
FT 
 Fethiyespor
Fatsa Belediyespor 
08/12 18:30
FT 
 Payas BS 1975
Tekirova Belediyespor 
08/12 18:30
FT 
 Turgutluspor
Erbaaspor S 
08/12 18:30
FT 
 Dai Lin Jissbon
Karsiyaka 
08/12 18:30
FT 
 Osmaniyespor
Diyarbakirspor 
08/12 18:30
FT 
 Bursa Niluferspor AS
Darica Genclerbirligi 
08/12 17:30
FT 
 Atasehir Belediyesi Womens
Kocaeli Bayan Womens 
08/12 17:40
FT 
 Kirecburnu Womens
Kdz Ereglispor Womens 
08/12 18:00
FT 
 Adana Idmanyurduspor Womens
Hakkarigucu Womens 
08/12 18:00
 
 Besiktas Womens
Konak Bel Womens 
08/12 18:00
FT 
 Gumushanespor
Surfaspor 
08/12 18:30
FT 
 Afjet Afyonspor
Sancaktepe Belediye Spor 1
08/12 18:30
FT 
 Anadolu Selcukluspor
Sariyer 
08/12 18:30
FT 
 Manisa Bb Spor
Inegolspor 
08/12 18:30
FT 
 Tarsus Idman Yurdu
Zonguldak 
08/12 17:30
FT 
 Sivas Dort Eylul Belediyespor
Bandirmaspor 
08/12 18:00
FT 
 Belediye Vanspor
Tuzlaspor Kulubu 1
08/12 18:30
FT 
 Ankara Demirspor
Nigde Belediyespor 
08/12 18:30
FT 
 Ergene Velimese
Bodrumspor 
08/12 18:30
FT 
 Etimesgut Belediye Spor
Kirsehir Koyhizmetleri 
08/12 18:30
FT 
1 Eyupspor
Elazigspor 
08/12 18:30
FT 
 Kastamonuspor
Bayburt Ozel Idare 
08/12 18:30
FT 
 Usakspor
Karabukspor 
08/12 19:00
FT 
1 Sakaryaspor
Kahramanmaras 
08/12 20:00
FT 
1 Karpaty Lviv
Desna Chernihiv 
08/12 20:00
FT 
1 Illichivets
Lviv 1
08/12 23:00
FT 
1 Dynamo Kyiv
Zorya 
09/12 09:30
 
 North Carolina University Womens
Standford College Womens 
09/12 07:00
FT 
 Deportivo Tachira
Caracas FC 
08/12 19:35
FT 
 China U22
Tajikistan U23