Live3s Logo

LiveScore 07 Dec 2019

07/12 20:30
FT 
 Everton
Chelsea 
07/12 23:00
FT 
 Bournemouth
Liverpool 
07/12 23:00
FT 
 Tottenham Hotspur
Burnley 
07/12 23:00
FT 
 Watford
Crystal Palace 
08/12 01:30
FT 
 Manchester City
Manchester United 
07/12 20:00
FT 
1 Real Madrid
Espanyol 
07/12 23:00
FT 
 Granada
Alaves 2
08/12 01:30
FT 
1 Levante
Valencia 
08/12 04:00
FT 
 Barcelona
Mallorca 
07/12 22:00
FT 
 Atalanta
Hellas Verona 1
08/12 01:00
FT 
 Udinese
Napoli 
08/12 03:45
FT 
 Lazio
Juventus 1
07/12 22:30
FT 
 Monchengladbach
Bayern Munich 1
07/12 22:30
FT 
 Freiburg
Wolfsburg 
07/12 22:30
FT 
 Borussia Dortmund
Fortuna Dusseldorf 
07/12 22:30
FT 
 Augsburg
Mainz 05 
07/12 22:30
FT 
 RB Leipzig
Hoffenheim 
08/12 01:30
FT 
 Bayer Leverkusen
Schalke 04 
08/12 00:30
FT 
1 Montpellier
PSG 
08/12 03:00
FT 
 AS Monaco
Amiens 
08/12 03:00
FT 
 Nice
Metz 
08/12 03:00
FT 
 Stade Rennais
Angers SCO 
08/12 03:00
FT 
 Strasbourg
Toulouse 
07/12 20:30
FT 
 Huddersfield Town
Leeds United 
07/12 23:00
FT 
 Blackburn Rovers
Derby County 
07/12 23:00
FT 
 Middlesbrough
Charlton Athletic 
07/12 23:00
FT 
 Reading
Birmingham 
07/12 23:00
FT 
 Queens Park Rangers
Preston North End 
07/12 23:00
FT 
 Cardiff City
Barnsley 
07/12 23:00
FT 
 Hull City
Stoke City 
07/12 23:00
FT 
 Luton Town
Wigan Athletic 1
07/12 23:00
FT 
 Sheffield Wed.
Brentford 
07/12 23:00
FT 
 Fulham
Bristol City 
07/12 20:30
FT 
 Cote Chaude Sportif
Le Puy Foot 43 Auvergne 
07/12 20:30
FT 
1 4 Rivieres 70
Bourg Peronnas 
07/12 20:30
FT 
 Prix Les Mezieres
Quevilly 1
07/12 20:30
AET 
2 Vandoeuvre
Red Star 93 
90min [2-2], 120min [2-3],
07/12 21:00
FT 
 Annecy
Chambly 
07/12 21:15
FT 
 Pontivy Stade
Lorient 
07/12 21:15
FT 
 Chartres
Caen 
07/12 22:00
FT 
 Cournon
Chamois Niortais 
07/12 22:00
AET 
 Tours
Franciscain 1
90min [1-1], 120min [2-1],
07/12 22:00
FT 
 Hombourg Haut
Auxerre 
07/12 22:00
FT 
 St Pryve St Hilaire
Saint Georges 
07/12 23:00
FT 
 Guichen
Le Rheu 
07/12 23:30
FT 
 US Raon L Etape
Boulay 
08/12 00:00
FT 
 Mulhouse
Epinal 
08/12 00:00
FT 
 Saint Quentin
Grande Synthe 
08/12 00:00
AET 
 Chilly
As Fabregues 
90min [0-0], 120min [0-1],
08/12 00:00
FT 
 Stade Poitevin
Rodez AF 
08/12 01:00
FT 
 Montceau
Besancon 
08/12 01:00
AET 
 Limonest
Villefranche 
90min [0-0], 120min [2-1],
08/12 01:00
FT 
1 Graces
GS Consolat Marseille 
08/12 01:00
FT 
 Angouleme
St Flour 
08/12 01:00
AET 
 Bergerac
Trelissac 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [6-7],
08/12 01:00
FT 
 Bayonne
Fontenay Vendee Foot 
08/12 01:00
AET 
 Challans
Colomiers 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [3-1],
08/12 01:00
FT 
 Sable-sur-Sarthe
Concarneau 2
08/12 01:00
AET 
 Chateaubriant
Stade Briochin 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [5-6],
08/12 01:00
FT 
 Plabennec
Granville 
08/12 01:00
FT 
 Rouen
Orleans US 45 
08/12 01:00
FT 
 Iris Club de Croix
Entente Sannois 
08/12 01:00
AET 
 Gonfreville
Creteil 
90min [1-1], 120min [5-2],
08/12 01:30
AET 
 Frejus Saint-Raphael
Olympique Ales 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [5-3],
08/12 02:00
FT 
 Marssac Srdt
Pau 
08/12 01:30
FT 
 ADO Den Haag
Twente Enschede 
08/12 02:45
FT 
 PSV Eindhoven
Fortuna Sittard 
08/12 02:45
FT 
 VVV Venlo
Emmen 1
08/12 03:45
FT 
 Zwolle
AZ Alkmaar 
08/12 01:00
FT 
 KV Mechelen
Kortrijk 
08/12 03:00
FT 
 Cercle Brugge
Genk 
08/12 03:00
FT 
 Gent
Zulte-Waregem 
08/12 03:30
FT 
 Sint Truidense VV
Club Brugge 
07/12 23:00
FT 
 Maritimo
Santa Clara 
08/12 02:00
FT 
 Famalicao
Desportivo de Tondela 
08/12 04:30
FT 
 Aves
Sporting Braga 
07/12 23:00
FT 
1 Hamilton
St. Mirren 
07/12 23:00
FT 
 Hibernian
Aberdeen 
07/12 23:00
FT 
 Livingston
Kilmarnock 
07/12 23:00
FT 
 Motherwell
Hearts 1
07/12 14:00
FT 
 Wellington Phoenix
Western Sydney 
07/12 16:30
FT 
 Sydney
Brisbane Roar 
07/12 19:00
FT 
 Spartak Tambov
Gazovik Orenburg 1
07/12 21:30
FT 
 Krasnodar
CSKA Moscow 
08/12 00:00
FT 
 Akhmat Grozny
Ufa 
07/12 13:00
FT 
 Vissel Kobe
Jubilo Iwata 
07/12 13:00
FT 
 Urawa Red Diamonds
Gamba Osaka 
07/12 13:00
FT 
 Nagoya Grampus Eight
Kashima Antlers 
07/12 13:00
FT 
 Oita Trinita
Cerezo Osaka 
07/12 13:00
FT 
 Shimizu S-Pulse
Sagan Tosu 
07/12 13:00
FT 
 Sanfrecce Hiroshima
Vegalta Sendai 
07/12 13:00
FT 
 Matsumoto Yamaga
Shonan Bellmare 
07/12 13:00
FT 
 Consadole Sapporo
Kawasaki Frontale 
07/12 13:00
FT 
1 Yokohama F Marinos
Tokyo 
07/12 16:00
AET 
 Myanmar U23
Indonesia U23 
90 minutes[2-2], 120 minutes[2-4]
07/12 20:00
FT 
 Vietnam U23
Cambodia U23 
07/12 21:00
FT 
 Platinum
Es Du Sahel 
07/12 21:00
FT 
 Petro Atletico De Luanda
Usm Alger 
08/12 03:00
FT 
 Wydad Casablanca
Mamelodi Sundowns 
08/12 03:00
FT 
 El Zamalek
Primeiro De Agosto 1
07/12 18:30
FT 
 Djibouti
Somalia 
07/12 21:15
FT 
 Uganda
Burundi 
07/12 16:00
FT 
1 Angola U20
Mozambique U20 
07/12 18:45
FT 
 Botswana U20
Malawi U20 
07/12 21:30
FT 
 Zambia U20
Comoros U20 
07/12 20:30
FT 
 Ks Bylis
Partizani Tirana 1
07/12 20:30
FT 
1 Luftetari Gjirokaster
Vllaznia Shkoder 
07/12 22:00
FT 
 Usm Bel Abbes
Mc Alger 
07/12 22:00
FT 
 Cr Belouizdad
Js Saoura 
07/12 22:00
FT 
 Na Hussein Dey
Mc Magra 
07/12 22:00
FT 
 Es Setif
As Ain Mlila 
07/12 23:00
FT 
 Us Biskra
Ca Bordj Bou Arreridj 
07/12 18:00
FT 
 Cr Belouizdad U21
Js Saoura U21 
07/12 18:00
FT 
 Es Setif U21
As Ain Mlila U21 
07/12 18:00
FT 
 Na Hussein Dey U21
Nc Magra U21 
07/12 18:15
FT 
 Usm Bel Abbes U21
Mc Alger U21 
07/12 19:00
FT 
1 Us Biskra U21
Ca Bordj Bou Arreridj U21 2
08/12 04:00
FT 
 Argentino de Quilmes
Deportivo Armenio 
08/12 04:00
FT 
 Villa San Carlos
Flandria 
08/12 04:00
FT 
 UAI Urquiza
Almirante Brown 
08/12 04:00
FT 
 Acassuso
San Telmo 
08/12 04:00
FT 
 Deportivo Laferrere
Deportivo Espanol 1
08/12 04:00
FT 
 Central Cordoba De Rosario
Canuelas 
08/12 06:10
FT 
 Almagro
Tigre 
08/12 04:00
FT 
 Deportivo Muniz
Puerto Nuevo 
08/12 04:00
FT 
 Argentino De Rosario
Centro Espanol 
08/12 04:35
FT 
 CA Huracan
Arsenal de Sarandi 
08/12 06:40
FT 
1 Atletico Tucuman
Newells Old Boys 1
08/12 06:40
FT 
 Talleres Cordoba
Union Santa Fe 
08/12 08:55
FT 
 Lanus
Racing Club 
08/12 04:00
FT 
 Club Circulo Deportivo
Deportivo Madryn 1
08/12 04:00
FT 
 Deportivo Camioneros
Estudiantes De San Luis 1
08/12 04:00
FT 
1 Gimnasia C Uruguay
Sarmiento Resistencia 
08/12 04:30
FT 
 Ca Juventud Unida San Luis
Olimpo 1
08/12 04:30
FT 
 Sportivo Belgrano
Gsan Martin Formosa 
08/12 05:00
FT 
 Villa Mitre
Sportivo Penarol 
08/12 07:00
FT 
1 Defensores Belgrano Villa Ramallo
Csyd Juventud Unida Gualeguaychu 1
08/12 08:30
FT 
 Boca Unidos
CA Douglas Haig 
08/12 08:45
FT 
 Chaco For Ever
Defensores Pronunciamiento 1
07/12 15:45
FT 
 Nepal U23
Maldives U23 
07/12 19:45
FT 
 Sri Lanka U23
Bhutan U23 
07/12 16:15
FT 
 Nepal Womens
India Womens 
07/12 13:45
 
 Sydney FC U21
Western Sydney Wanderers Am 
08/12 10:30
 
 Perth Glory Am
Brisbane Roar Am 
07/12 13:00
FT 
 Melbourne Victory Womens
Ws Wanderers Womens 
07/12 19:15
FT 
 Perth Glory Womens
Newcastle Jets Womens 
08/12 00:00
FT 
 Wolfsberger AC
LASK Linz 
08/12 00:00
FT 
 TSV Hartberg
St.Polten 1
08/12 00:00
FT 
 Red Bull Salzburg
WSG Wattens 
08/12 00:00
FT 
2 KFCO wilrijk
Excelsior Virton 
08/12 03:30
FT 
 Lokeren
Roeselare 
08/12 03:00
FT 
 Lalouviere
Patro Eisden 
08/12 03:00
FT 
 Olympic Charleroi
Kmsk Deinze 
08/12 03:00
FT 
 Tubize
Dender 
08/12 03:00
FT 
1 Sport Boys Warnes
Nacional Potosi 1
07/12 20:00
FT 
 Zvi Jerzy Da
FK Sarajevo 
07/12 20:00
FT 
 Zrinjski Mostar
Radnik Bijeljina 
07/12 20:00
FT 
 Mladost Doboj Kakanj
NK Celik 
07/12 20:00
FT 
 Sloboda Uzice Sevojno
NK Siroki Brijeg 
08/12 02:30
FT 
1 Sportivo Penarol Youth
Atletico Paranaense Youth 1
08/12 04:00
FT 
 Defensor Sporting U20
America De Cali U20 
08/12 04:45
FT 
 Independente Sp Youth
Estudiantes La Plata U20 1
08/12 06:00
FT 
 Racing Club U20
Vasco Da Gama Youth 
07/12 20:15
FT 
 Botev Plovdiv
Beroe 1
07/12 22:30
FT 
1 Ludogorets Razgrad
Cherno More Varna 
07/12 18:00
FT 
 Lokomotiv Sofia
Cska 1948 Sofia 
07/12 20:00
FT 
1 Chernomorets Pomorie
Chernomorets Balchik 
07/12 20:00
FT 
 Spartak Varna
Neftohimik 
07/12 20:00
FT 
 Spartak Pleven
Hebar Pazardzhik 
07/12 19:30
 
 Levski Sofia U19
Ludogorets Razgrad U19 
07/12 20:00
FT 
 Yafoot
Nternational Sporting De Douala 
08/12 05:00
FT 
 America de Cali
Atletico Junior Barranquilla 1
07/12 22:00
FT 
1 Hnk Gorica
Slaven Belupo Koprivnica 1
08/12 00:30
FT 
 Zapresic
Hajduk Split 
07/12 20:30
FT 
 Hrvatski Dragovoljac
Solin 
07/12 20:30
FT 
 Dubrava Zagreb
Croatia Zmijavci 
07/12 20:30
FT 
 Cibalia
Radnik Sesvete 
07/12 20:30
FT 
 Dugopolje
Kustosija 
07/12 23:00
FT 
 Anorthosis Famagusta FC
AEL Limassol 
08/12 01:00
FT 
 Olympiakos Nicosia
APOEL Nicosia 1
07/12 20:30
FT 
 AE Zakakiou
Onisilos Sotiras 
07/12 20:30
FT 
 Akritas Chloraka
Othellos Athienou 
07/12 20:30
FT 
 Ermis Aradippou
Digenis Morphou 
07/12 20:30
FT 
 Karmiotissa Pano Polemidion
Omonia Psevda 
07/12 20:30
FT 
 Asil Lysi
Omonia Aradippou 
07/12 20:30
FT 
 Aris Limassol
Alki Oroklini 
07/12 21:30
FT 
 Opava
Baumit Jablonec 
07/12 21:30
FT 
 Teplice
Zlin 
08/12 00:00
FT 
 Synot Slovacko
Viktoria Plzen 
07/12 20:00
FT 
 Lyngby U19
Kobenhavn U19 
07/12 20:30
FT 
 Haras El Hedoud
Petrojet 
07/12 20:30
FT 
 Ittihad Alexandria
Al Nasr Cairo 
07/12 23:00
FT 
 Talaea Ei Gaish
Dekernes 
08/12 09:00
 
 Sonsonate
Aguila 
07/12 23:00
FT 
 Barrow
Aldershot Town 
07/12 23:00
FT 
 Chesterfield
Bromley 
07/12 23:00
FT 
 Dagenham and Redbridge
Maidenhead United 
07/12 23:00
FT 
 Dover Athletic
Boreham Wood  
07/12 23:00
FT 
1 Eastleigh
Ebbsfleet United 
07/12 23:00
FT 
 Harrogate Town
Torquay United 
07/12 23:00
FT 
 Notts County
Sutton United 
07/12 23:00
FT 
 Stockport County
Chorley 
07/12 23:00
FT 
 Woking
Hartlepool United FC 
07/12 23:00
FT 
 Wrexham
Solihull Moors 
07/12 23:00
FT 
1 Yeovil Town
Halifax Town 
08/12 01:20
FT 
 Barnet
AFC Fylde 
07/12 23:00
FT 
 AFC Telford United
Farsley Celtic 
07/12 23:00
FT 
 Bradford Park Avenue
Altrincham 
07/12 23:00
FT 
 Curzon Ashton
Hereford 
07/12 23:00
FT 
 Darlington
Chester FC 
07/12 23:00
FT 
 Gateshead
Alfreton Town 
07/12 23:00
FT 
1 Guiseley
Brackley Town 
07/12 23:00
FT 
 Kettering Town
York City 
07/12 23:00
FT 
 Kidderminster
Boston United 
07/12 23:00
FT 
 Kings Lynn
Blyth Spartans 
07/12 23:00
FT 
 Leamington
Spennymoor Town 
07/12 23:00
FT 
 Southport FC
Gloucester City 
07/12 23:00
FT 
 Chelmsford City
Hungerford Town 
07/12 23:00
FT 
 Concord Rangers
Eastbourne Borough 
07/12 23:00
FT 
 Dorking
Weymouth 
07/12 23:00
FT 
 Dulwich Hamlet
Dartford 
07/12 23:00
FT 
 Havant and Waterlooville
Chippenham Town 1
07/12 23:00
FT 
1 Oxford City
Maidstone United 
07/12 23:00
FT 
 Slough Town
Braintree Town 
07/12 23:00
FT 
 St Albans City
Hampton & Richmond 1
07/12 23:00
FT 
 Tonbridge Angels
Billericay Town 
07/12 23:00
FT 
 Welling United
Hemel Hempstead Town 1
07/12 23:00
FT 
 Bath City
Wealdstone 
07/12 23:00
FT 
 Gillingham
Sunderland 
07/12 23:00
FT 
 Doncaster Rovers
Milton Keynes Dons 
07/12 23:00
FT 
 Coventry
Ipswich 
07/12 23:00
FT 
 Bristol Rovers
Southend United 
07/12 23:00
FT 
 Bolton Wanderers
AFC Wimbledon 
07/12 23:00
FT 
 Rotherham United
Rochdale 
07/12 23:00
FT 
 Burton Albion
Lincoln City 
07/12 23:00
FT 
 Portsmouth
Peterborough United 
07/12 23:00
FT 
 Tranmere Rovers
Accrington Stanley 
07/12 23:00
FT 
 Blackpool
Fleetwood Town 
07/12 23:00
FT 
 Oxford United
Shrewsbury Town 
07/12 23:00
FT 
1 Port Vale
Walsall 
07/12 23:00
FT 
 Oldham Athletic
Leyton Orient 
07/12 23:00
FT 
 Forest Green Rovers
Scunthorpe United 1
07/12 23:00
FT 
 Colchester United
Salford City 
07/12 23:00
FT 
 Cambridge United
Plymouth Argyle 
07/12 23:00
FT 
 Grimsby Town
Swindon 
07/12 23:00
FT 
 Exeter City
Northampton Town 
07/12 23:00
FT 
 Bradford AFC
Newport County 
08/12 03:30
FT 
 Aston Villa Womens
Leicester City Womens 
07/12 20:00
FT 
 Chelsea U23
Derby County U23 
07/12 20:00
FT 
 Newcastle U23
Reading U23 
07/12 20:00
FT 
 Adama City
Welkite Ketema 
07/12 20:00
FT 
 Welwalo Adigrat
Wolaita Dicha 
08/12 01:00
FT 
 Sainte Genevieve Sports
Bobigny Ac 
07/12 21:00
FT 
 Nantes U19
Trelissac U19 
07/12 21:00
FT 
 Castelnau Le Cres U19
Colomiers U19 
08/12 01:00
FT 
 Dijon U19
Paris U19 
07/12 21:00
FT 
 Carl Zeiss Jena
SpVgg Unterhaching 
07/12 21:00
FT 
 Kaiserslautern
Hallescher 
07/12 21:00
FT 
 1. Magdeburg
Ingolstadt 04 
07/12 21:00
FT 
 Munchen 1860
SG Sonnenhof Grobaspach 1
07/12 21:00
FT 
 Uerdingen
Hansa Rostock 
07/12 21:00
FT 
 Wurzburger Kickers
Viktoria Koln 
07/12 20:00
FT 
 Turbine Potsdam (w)
Ffc Frankfurt Womens 
07/12 20:00
FT 
 Greuther Furth
Bochum 
07/12 20:00
FT 
 Hannover 96
Erzgebirge Aue 
07/12 20:00
FT 
1 Holstein Kiel
VfL Osnabruck 
07/12 18:00
FT 
 Werder Bremen U19
Dynamo Dresden U19 
07/12 19:00
FT 
 Magdeburg U19
Rb Leipzig U19 
07/12 20:00
 
 St Pauli U19
Wolfsburg U19 
07/12 18:00
FT 
1 Eintracht Frankfurt U19
Sc Freiburg U19 
07/12 18:00
FT 
 Kickers Offenbach U19
Ingolstadt U19 
07/12 18:00
FT 
 Mainz U19
1 Fc Heidenheim U19 1
07/12 20:00
FT 
 Hoffenheim U19
Vfb Stuttgart U19 
07/12 20:00
FT 
 Karlsruher Sc U19
Greuther Furth U19 
07/12 20:00
FT 
 Augsburg U19
Bayern Munich U19 
07/12 18:00
FT 
 Schalke 04 U19
Monchengladbach U19 
07/12 18:00
FT 
 Dortmund U19
Wuppertaler Sv U19 
07/12 18:00
FT 
 Fortuna Dusseldorf U19
Bochum U19 
07/12 18:00
FT 
 Bayer Leverkusen U19
Viktoria Koln U19 
07/12 20:00
FT 
 Aachen U19
Msv Duisburg U19 
07/12 20:00
FT 
 Tus Dassendorf
Hsv Barmbek Uhlenhorst 
07/12 20:00
FT 
 Ludwigsfelder
Sc Staaken 
07/12 20:00
FT 
 TeBe Berlin
Msv Pampow 
07/12 20:30
FT 
 Oberlausitz
Sg Union Sandersdorf 
07/12 21:00
FT 
 Sandhausen Ii
Fsv 08 Bissingen 
07/12 21:00
FT 
 Freiberg
Sv Linx 
07/12 21:00
FT 
 Sv Oberachern
Reutlingen 1
07/12 21:00
FT 
 Ksv Hessen Kassel
Bad Vilbel 
07/12 20:00
FT 
 Hannover 96 Am
Heider Sv 
07/12 20:00
FT 
 Holstein Kiel 2
Eintracht Norderstedt 
07/12 20:30
FT 
1 Etsv Weiche Flensburg
VfB Oldenburg 
07/12 21:00
Postp. 
 Altonaer
Ssv Jeddeloh 
07/12 21:00
FT 
 Hansa Luneburg
Sv Drochtersen/assel 
07/12 20:30
FT 
 VSG Altglienicke
Energie Cottbus 
07/12 20:30
FT 
 Bischofswerdaer FV 08
Berliner Ak 07 1
07/12 21:00
FT 
 Bahlinger SC
Tsg Hoffenheim Am 
07/12 21:00
FT 
 Saarbrucken
Rot Weiss Koblenz 
07/12 21:00
Postp. 
 Bayern Alzenau
Steinbach 
07/12 21:00
FT 
 Giessen
Pirmasens 
07/12 21:00
FT 
 Ssv Ulm 1846
08 Homburg 
07/12 21:00
Postp. 
 VfR Aalen
Kickers Offenbach 
07/12 21:00
FT 
 Astoria Walldorf
Tsg Balingen 
07/12 21:00
FT 
 Mainz Am
FSV Frankfurt 
07/12 21:00
FT 
 TSV Alemannia Aachen
Wuppertaler Sv 
07/12 21:00
FT 
 VFB Homberg
Bergisch Gladbach 09 
07/12 21:00
Postp. 
 SV Lippstadt
Fortuna Dusseldorf Ii 
07/12 21:00
FT 
 Sv Rodinghausen
Monchengladbach Am 
07/12 21:00
Postp. 
 Tus Haltern
Sportfreunde Lotte 
08/12 00:00
FT 
 PAOK Saloniki
Xanthi 
08/12 01:30
FT 
 AEK Athens
Panionios 
08/12 02:00
FT 
 Panaitolikos Agrinio
Olympiakos Piraeus 
07/12 16:00
FT 
 Apollon Smirnis U19
Ergotelis U19 
07/12 17:30
FT 
1 Aek Athens U19
Panionios U19 
07/12 17:30
FT 
 Panaitolikos U19
Olympiakos Piraeus U19 
07/12 17:30
FT 
 Asteras Tripolis U19
Ael Larisa U19 
07/12 18:00
FT 
 Atromitos U19
Aris Thessaloniki U19 
07/12 18:00
FT 
 Volos Nps U19
Panathinaikos U19 
07/12 19:30
FT 
 Pas Lamia U19
Ofi Crete U19 
07/12 19:30
FT 
 Platanias U19
Panahaiki 2005 U19 
07/12 20:00
FT 
 Paok Saloniki U19
Xanthi U19 
08/12 10:00
FT 
 CD Marquense
Cd Achuapa 
07/12 14:30
FT 
 Guangzhou Rf U19
Happy Valley 
07/12 21:30
FT 
 Mezokovesd-Zsory
Diosgyor 
08/12 00:00
FT 
 Debreceni VSC
Budapest Honved 
08/12 00:00
FT 
 Mol Fehervar
Paksi SE 
08/12 00:00
FT 
 Ujpesti TE
Varda Se 
08/12 00:00
FT 
 Zalaegerszegi TE
Kaposvar 
07/12 17:00
FT 
 Budapest Honved U19
Puskas Akademia Fehervar U19 
07/12 16:30
 
 Minerva Academy
East Bengal 
07/12 22:00
FT 
 Northeast United
Atletico De Kolkata 
07/12 14:05
FT 
 Persipura Jayapura Womens
Ps Tira Womens 1
07/12 17:00
FT 
 Arema Womens
Persib Bandung Womens 
07/12 16:30
FT 
 Persela Lamongan
PSM Makassar 
07/12 19:30
FT 
 Pss Sleman
Persib Bandung 
07/12 14:35
FT 
 Paykan U23
Moghavemat Tehran U23 1
07/12 14:40
FT 
 Caspian Kosar U23
Arvand Charkh Shemiran U23 
07/12 16:35
FT 
2 Bnei Bir Al Maksur
Alnada Nazareth 1
07/12 18:40
FT 
1 Maccabi Ahva Yarka
Bnei Majdal Krum United 
08/12 02:00
FT 
1 Hapoel Beit Shean
Ironi Nesher 
07/12 21:00
FT 
 Hapoel Raanana
Hapoel Kfar Saba 
07/12 23:30
FT 
 Hapoel Haifa
Bnei Yehuda Tel Aviv 
08/12 00:30
FT 
 Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Sektzia Nes Tziona 
08/12 01:45
FT 
 Sc Maccabi Ashdod
Maccabi Kabilio Jaffa 
08/12 02:15
FT 
 Ironi Or Yehuda
AS Nordia Jerusalem 
07/12 17:00
FT 
 Hapoel Nof Hagalil U19
Hapoel Ramat Gan U19 
07/12 17:30
FT 
 Hapoel Hadera U19
Hapoel Beer Sheva U19 
07/12 16:30
FT 
 Juve Stabia U20
Trapani Youth 
07/12 18:00
FT 
 Lazio U20
Inter Milan U20 
07/12 18:00
FT 
 Frosinone Youth
Pisa Youth 
07/12 18:00
FT 
 Lecce U20
Livorno U19 
07/12 18:30
FT 
 Benevento Youth
Salernitana Youth 
07/12 20:00
FT 
 Juventus U19
Torino U19 
07/12 19:00
FT 
 Empoli Womens
Fiorentina Womens 
07/12 22:00
FT 
 Us Pianese
Pontedera 
07/12 22:00
 
 Pro Vercelli
Pistoiese 1
08/12 03:45
FT 
 Robur Siena Ssd
Como 1
08/12 03:45
FT 
1 Cesena
Alma Juventus Fano 
07/12 22:00
FT 
 Pescara
Venezia 
07/12 22:00
FT 
 Cittadella
Salernitana 
07/12 22:00
FT 
 Spezia
Livorno 
07/12 22:00
FT 
 Empoli
Ascoli 
08/12 01:00
FT 
 Chievo
Cremonese 1
08/12 12:00
FT 
 Vanraure Hachinohe
Cerezo Osaka U23 
08/12 12:00
FT 
 Grulla Morioka
Kamatamare Sanuki 
08/12 12:00
FT 
 Blaublitz Akita
SC Sagamihara 
08/12 12:00
FT 
 Fukushima United FC
Thespa Kusatsu Gunma 
08/12 12:00
FT 
 AC Nagano Parceiro
Roasso Kumamoto 1
08/12 12:00
FT 
 Fujieda Myfc
Giravanz Kitakyushu 
08/12 12:00
FT 
 Azul Claro Numazu
Kataller Toyama 
08/12 12:00
FT 
 Gainare Tottori
Yokohama Scc 
08/12 12:00
FT 
 Tokyo U23
Gamba Osaka U23 
08/12 10:00
AET 
 As Elfen Sayama (w)
Orca Kamogawa Womens 
90min [2-2], 120min [3-2],
07/12 17:15
FT 
 Mount Kenya United
Vihiga Bullets 
07/12 19:15
FT 
 Administration Police
Nairobi Star City 
07/12 19:25
FT 
 Chemelil Sugar
Weston Shitima 
07/12 20:00
FT 
 Nzoia United
Kakamega 
07/12 20:00
FT 
 Fortune Sacco
Vihiga United 1
07/12 20:00
FT 
 Modern Coast
Wu Shuru 
07/12 20:00
FT 
 Sileks
Academy Pandev 
08/12 07:00
FT 
 Monterrey Womens
Tigres Womens 
08/12 10:30
FT 
 Necaxa
Monterrey 
07/12 22:00
 
 Union Touarga Sport Rabat
Maghrib Association Tetouan 
07/12 19:00
FT 
 Almere City U19
Vitesse U19 
07/12 14:00
FT 
 Southern United
Hawkes Bay United 
08/12 09:00
FT 
 Canterbury United
Auckland City 
08/12 09:00
FT 
 Tasman United
Wellington Phoenix Reserve 
08/12 11:00
FT 
 Eastern Suburbs Afc
Team Wellington 
07/12 23:00
FT 
 Carrick Rangers
Institute 1
07/12 23:00
FT 
 Coleraine
Glentoran 
07/12 23:00
FT 
 Crusaders FC
Ballymena United 
07/12 23:00
FT 
 Dungannon Swifts
Warrenpoint Town 
07/12 23:00
FT 
 Glenavon Lurgan
Larne 
07/12 23:00
FT 
1 Linfield FC
Cliftonville 1
08/12 01:00
FT 
 Start Kristiansand
Lillestrom 
08/12 08:00
FT 
2 Ca Independiente De La Chorrera Reserves
Cd Arabe Unido Reserves 1
07/12 22:00
FT 
1 Jagiellonia Bialystok
Zaglebie Lubin 
08/12 00:30
FT 
 Lech Poznan
LKS Lodz 
08/12 03:00
FT 
 Lechia Gdansk
Wisla Plock 
07/12 19:00
FT 
 Penafiel
Porto B 
07/12 23:00
FT 
 CD Nacional
SC Farense 
07/12 23:00
FT 
 CD Cova Piedade
Vilafranquense 
08/12 01:15
FT 
 Chaves
UD Oliveirense 
07/12 19:00
FT 
 Belenenses U23
Cova Piedade U23 
07/12 19:00
FT 
 Feirense U23
Gd Estoril Praia U23 
07/12 19:00
FT 
 Maritimo U23
Sporting Clube De Portugal U23 
07/12 22:00
FT 
 Vitoria Guimaraes U23
Benfica U23 
07/12 23:00
FT 
 Leixoes U23
Vitoria Setubal U23 
07/12 19:00
FT 
 Nacional U19
Rio Ave U19 
07/12 23:10
FT 
 Al-Sailiya
Al-Gharafa 
07/12 23:10
FT 
 Qatar SC
Al Khor SC 
07/12 23:10
FT 
 Al-Arabi SC
Al Duhail Sc 
07/12 17:00
FT 
 Scolar Resita
CS Mioveni 
07/12 17:00
FT 
 Gloria Buzau
Ripensia Timisoara 
07/12 17:00
FT 
 Metaloglobus
Csikszereda 
07/12 18:00
FT 
 Dunarea Calarasi
Farul Constanta 1
07/12 20:00
FT 
 Politehnica Timisoara
Pandurii 
08/12 00:00
FT 
 Chindia Targoviste
Politehnica Iasi 
08/12 02:30
FT 
 Hermannstadt
Dinamo Bucuresti 
07/12 16:00
FT 
 Krasnodar Youth
Cska Moscow Youth 
07/12 18:00
FT 
 Pfc Sochi Youth
Rubin Kazan Youth 
07/12 19:00
FT 
 Spartak Moscow Youth
Rostov Youth 
07/12 20:30
FT 
 Abha
Al Arabi Ksa 
07/12 23:00
FT 
 Arbroath
Dundee 
07/12 23:00
FT 
 Dundee United
Alloa Athletic 
07/12 23:00
FT 
 Dunfermline
Greenock Morton 
07/12 23:00
FT 
 Inverness C.T.
Ayr Utd 
07/12 23:00
FT 
 Queen of the South
Partick Thistle 
07/12 23:00
FT 
 Clyde
Forfar Athletic 
07/12 23:00
FT 
 Dumbarton
Montrose 
07/12 23:00
FT 
 East Fife
Falkirk 
07/12 23:00
FT 
 Peterhead
Stranraer 
07/12 23:00
FT 
2 Raith Rovers
Airdrie United 1
07/12 23:00
FT 
 Edinburgh City
Cove Rangers 
07/12 23:00
FT 
 Stenhousemuir
Annan Athletic 
07/12 23:00
FT 
 Stirling Albion
Brechin City 
07/12 22:30
FT 
 Crvena Zvezda
Spartak Subotica 
07/12 20:00
FT 
 Novi Pazar
Semendrija 1924 
07/12 20:00
FT 
 Zlatibor
Radnicki 1923 Kragujevac 
07/12 21:00
FT 
 Nitra
Trencin 
07/12 21:00
FT 
 FK Pohronie
Skf Sered 
07/12 21:00
FT 
 MFK Ruzomberok
Zlate Moravce 
07/12 21:00
FT 
 Zemplin Michalovce
Spartak Trnava 
07/12 22:30
FT 
 Slovan Bratislava
DAC Dunajska Streda 
07/12 17:00
FT 
 Scp Ruzomberoku19
Slovan Bratislava U19 
07/12 18:00
FT 
 Nitra U19
Senica U19 
07/12 18:00
FT 
 Zeleziarne Podbrezova U19
Poprad U19 
07/12 18:00
FT 
 Msk Zilina U19
Trencin U19 
07/12 21:30
FT 
 Black Leopards
AmaZulu 
07/12 21:30
FT 
 Baroka
Orlando Pirates 
08/12 00:00
FT 
 Kaizer Chiefs FC
Chippa United FC 
08/12 02:15
FT 
 Kaizer Chiefs FC
Bloemfontein Celtic 
07/12 16:00
FT 
 Mamelodi Sundowns Reserves
Amazulu Reserves 
07/12 16:00
FT 
 Maritzburg United Reserves
Highlands Park Reserves 
07/12 16:00
FT 
 Orlando Pirates Reserves
Chippa United Reserves 
07/12 16:00
FT 
 Stellenbosch Reserves
Supersport United Reserves 
07/12 19:00
FT 
 Rayo Majadahonda U19
Union Adarve U19 
07/12 20:00
FT 
 Cd Ofra U19
Acodetti U19 
07/12 20:40
FT 
 Rc Victoria U19
Ad Huracan U19 1
08/12 01:00
FT 
 Eipozo Murcia Turistica Futsal
Peinsa Fs Cartagena Futsal 
08/12 01:00
FT 
 Peniscola Futsal
Vaidepenas Futsal 
08/12 01:00
FT 
 Sala 10 Zaragoza Futsal
Levante Futsal 
08/12 01:30
FT 
 Rios Renovables Ribera Navarra Futsal
Cd Burela Fs Pescados Ruben Futsal 
07/12 18:00
 
 Cdef Logrono Womens
Valencia Womens 
07/12 23:00
FT 
 SD Huesca
Rayo Vallecano 
08/12 01:00
FT 
 Sporting de Gijon
SD Ponferradina 1
08/12 03:00
FT 
1 Almeria
CD Mirandes 1
08/12 00:00
FT 
 Cd Guijuelo
Burgos CF 1
07/12 18:00
FT 
 Granada Cf Womens
Ud Granadilla Tenerife B Womens 
07/12 19:00
FT 
 Villarreal Womens
Levante B Womens 
07/12 19:00
FT 
 Sevilla Atletico
Recreativo Huelva 
08/12 00:00
FT 
 Chiasso
Grasshoppers 
08/12 00:30
FT 
 Kriens
Wil 1900 
08/12 02:00
FT 
 Neuchatel Xamax
Lugano 
08/12 02:00
FT 
 Young Boys
Luzern 
07/12 21:00
 
 C. A. Bizertin
Etoile Metlaoui 
07/12 20:00
FT 
 Yeni Malatyaspor
Sivasspor 
07/12 22:30
FT 
 Ankaragucu
Goztepe 
08/12 01:00
FT 
 Galatasaray
Alanyaspor 
07/12 19:00
FT 
 Hatayspor
Boluspor 
07/12 21:30
FT 
 Karagumruk
Balikesirspor 
08/12 00:00
FT 
 Akhisar Bld.Geng
Istanbulspor 
07/12 18:30
FT 
 Silivrispor
Tire 1922 Spor 
07/12 18:30
FT 
1 Muglaspor
Batman Petrolspor 1
07/12 18:30
FT 
 Halide Edip Adivarspor
Yeni Altindag Bs 
07/12 18:30
FT 
 Modafenspor
Bayrampasa 
07/12 18:30
FT 
 Bugsasspor
Hacettepe Spor 1
07/12 17:05
FT 
 Menemenspor U19
Genclerbirligi U19 
07/12 18:00
FT 
 Akhisar Bldgeng U19
Istanbulspor U19 
07/12 19:30
 
 Ankaragucu U19
Goztepe U19 
07/12 19:30
 
 Kasimpasa U19
Besiktas Jk U19 
07/12 19:30
FT 
 Gaokaerlishibang U19
Altay Spor Kulubu U19 
07/12 19:30
FT 
 Osmanlispor U19
Buyuksehir Bldspor U19 
07/12 19:40
FT 
1 Erokspor U19
Balikesirspor U19 1
07/12 20:00
FT 
 PFC Oleksandria
Vorskla Poltava 
07/12 23:00
FT 
 Kolos Kovalyovka
Dnipro 1 1
07/12 19:00
FT 
 Karpaty Lviv U21
Desna Chernihiv U21 1
07/12 19:00
FT 
 Dynamo Kyiv U21
Zorya U21 1
07/12 19:00
FT 
 Mariupol U21
Lviv U21 
07/12 20:00
FT 
 Santiago Wanderers U19
Liverpool Montevideo U19 1
07/12 20:00
FT 
 Rentistas U19
Penarol U19 
07/12 22:30
FT 
 Barry Town Afc
Newtown 
07/12 16:00
FT 
 Moreton Bay United
Brisbane Knights 
07/12 20:00
FT 
 Eslovs Bk
Osterlen Ff