Live3s Logo

LiveScore 06 Dec 2019

07/12 04:00
FT 
 Villarreal
Atletico Madrid 
07/12 03:45
FT 
 Inter Milan
AS Roma 
07/12 03:30
FT 
 Eintr. Frankfurt
Hertha Berlin 
07/12 02:00
FT 
 Lille
Stade Brestois 
07/12 03:45
FT 
2 Nimes
Lyon 
07/12 03:45
FT 
 Millwall
Nottingham Forest 
07/12 03:15
FT 
 Ajax Amsterdam
Willem II 
07/12 03:30
FT 
 Red Star Waasland-Beveren
Royal Antwerp 
07/12 04:30
FT 
 Boavista
Benfica 
06/12 16:30
FT 
 Melbourne City
Perth Glory 
07/12 00:30
FT 
 Arsenal Tula
Lokomotiv Moscow 1
07/12 00:30
FT 
 Zenit St Petersburg
Dinamo Moscow 
07/12 00:00
FT 
 Rec Calla
RCA Raja Casablanca Atlhletic 
07/12 03:00
FT 
 Al Ahly
Al Hilal Omdurman 
07/12 03:00
FT 
 Esperance Sportive de Tunis
Js Kabylie 
07/12 04:00
FT 
 Club Atletico Colegiales
CA Fenix Pilar 
07/12 04:00
FT 
 Yupanqui
Deportivo Paraguayo 1
07/12 06:00
FT 
 Colon
Aldosivi 
07/12 08:10
FT 
 Independiente
CA Banfield 
06/12 20:00
FT 
 Argentinos Jrs Reserves
Estudiantes Lp Reserves 
06/12 20:00
FT 
1 Ca Independiente Reserves
Banfield Reserves 
06/12 20:00
FT 
 Ca Talleres De Córdoba Reserves
Union Santa Fe Reserves 1
06/12 20:00
FT 
 Colon Reserves
Ca Aldosivi Reserves 
06/12 20:00
FT 
 Defensa Y Justicia Reserves
Godoy Cruz Reserves 
06/12 20:00
FT 
 Gimnasia Lp Reserves
Central Cordoba Sde Reserves 
06/12 20:00
FT 
 Huracan Reserves
Arsenal De Sarandi Reserves 
06/12 20:00
FT 
 Lanus Reserves
Racing Club Reserves 
06/12 20:00
FT 
 Ca Patronato Reserves
Velez Sarsfield Reserves 1
06/12 20:00
FT 
 River Plate R
San Lorenzo Reserves 
06/12 20:00
FT 
 Rosario Central Reserves
Boca Juniors Reserve 
06/12 20:10
FT 
 Atletico Tucuman Reserve
Newells Reserves 
07/12 08:45
FT 
 Desamparados
Huracan Las Heras 
07/12 08:45
FT 
1 Deportivo Maipu
Ferrol Carril Oeste 1
06/12 18:00
FT 
 Ani Yerevan
Urartu B 
06/12 18:00
FT 
 Bkma
Lokomotiv Yerevan 
06/12 18:00
FT 
 West Armenia
Junior Sevan 
07/12 08:00
 
 Adelaide United U21
Melbourne Heart Youth 
06/12 23:00
FT 
 Qarabag
FK Inter Baku 
07/12 03:30
FT 
 KVSK Lommel
Oud Heverlee 1
07/12 02:30
FT 
 Hammarby U20
Corinthians Paulista U20 
07/12 04:30
FT 
 Nacional Montevideo U20
River Plate U20 
07/12 06:15
FT 
 Atletico Mineiro Youth Mg
Atletico Nacional U20 
07/12 08:30
FT 
 Internacional Rs Youth
Midtjylland Youth 
06/12 23:00
FT 
 Tsarsko Selo
Etar Veliko Tarnovo 
06/12 19:35
FT 
 ShenHua SVA FC
Shandong Luneng 
07/12 09:00
FT 
 Boyaca Chico
Cortulua 2
07/12 01:00
FT 
 Dinamo Zagreb
Varteks Varazdin 
07/12 01:00
FT 
 AEP Paphos
Nea Salamis 1
07/12 00:00
FT 
 Anagenisis Dherina
Xylotympou 
07/12 00:30
FT 
 Bohemians 1905
Banik Ostrava 
07/12 02:30
FT 
 Slovan Liberec
Slavia Praha 
07/12 02:00
FT 
 Hobro I.K.
Horsens 
06/12 23:30
AET 
 Enppi
El Terasanah 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [3-4], El Terasanah win
06/12 20:30
FT 
 El Olympi
Biyala Sc 
06/12 20:00
FT 
1 Tottenham Hotspur U23
Liverpool U23 1
07/12 03:00
FT 
 Arsenal U23
Blackburn Rovers U23 
07/12 03:00
FT 
 Southampton U23
Manchester City U23 
07/12 03:00
FT 
 Fulham U23
West Ham United U23 
07/12 03:00
FT 
 Nottingham Forest U23
Birmingham U23 
07/12 03:00
FT 
1 Toulon
US Boulogne 
07/12 02:00
FT 
 Chemnitzer
Fsv Zwickau 1
07/12 02:15
FT 
 Bayern Munich (w)
Sc Freiburg (w) 1
07/12 01:30
FT 
 Arminia Bielefeld
Karlsruher 
07/12 01:30
FT 
 Hamburger
Heidenheimer 
07/12 02:00
FT 
 Bramfelder Sv
Sv Rugenbergen 
07/12 02:00
FT 
 Eilenburg
Vfl 05 Hohenstein Ernstthal 
07/12 02:30
FT 
 Hamm United
Teutonia 05 
07/12 02:30
FT 
 SC Victoria Hamburg
Sc Concordia Hamburg 1
07/12 03:00
FT 
 Suderelbe
Meiendorfer Sv 
07/12 03:00
FT 
 Hamburger Sv Iii
Sv Curslack Neuengamme 
07/12 02:00
FT 
 BSV Rehden
Havelse 
07/12 01:00
FT 
 Hertha Bsc Berlin Am
Lokomotive Leipzig 
07/12 02:30
FT 
 Koln Am
Fortuna Koln 
07/12 03:30
FT 
 Lynx
College 1975 
06/12 22:00
FT 
 PAE Levadiakos
Ergotelis 
06/12 20:00
FT 
 Southern District
Yuen Long 
06/12 16:30
 
 Neroca
Aizawl 
06/12 19:30
 
 AIFF XI
Gokulam Kerala 1
06/12 18:15
FT 
 Corps Of Signals
Salgaocar Sports Club 1
06/12 18:15
FT 
 Goa Development Ii
Sporting Clube de Goa 
06/12 16:30
FT 
 Pusamania Borneo
PS Tni 
06/12 19:30
FT 
 Barito Putera
Semen Padang 
06/12 19:30
FT 
 Kalteng Putra
Madura United 
06/12 18:30
FT 
 Khouneh Be Khouneh
Malavan 
06/12 18:30
FT 
 Qashqai Shiraz
Damash Gilan FC 
06/12 18:30
FT 
 Shahrdary Arak
Mes Krman 
06/12 18:30
FT 
 Shahrdari Tabriz
Oxin Alborz 
06/12 18:30
FT 
 Niroye Zamini
Fajr Sepasi 
06/12 18:30
FT 
 Sepidroud Rasht
Baderan Tehran 
06/12 18:30
FT 
 Persepolis Pakdasht
Arman Gohar Sirjan 
06/12 18:30
FT 
 Mes Rafsanjan
Navad Urmia 
06/12 19:00
FT 
 Esteghlal Khozestan
Khooshe Talaee Sana Saveh 
07/12 03:45
FT 
2 Tolka Rovers
Portlaoise Afc 1
07/12 04:15
FT 
 Collinstown
St John Bosco 
06/12 16:30
FT 
 Beitar Nahariya
Bnei Mamba Golan 1
06/12 16:30
FT 
 Maccabi Um El Fahem
Hapoel Sandala Gilboa 
06/12 17:30
FT 
1 Hapoel Ironi Gedera
Beitar Yavne 1
06/12 17:45
FT 
 Maccabi Neve Shaanan Eldad
Hapoel Bnei Musmus 
06/12 18:00
FT 
 Beitar Ramat Gan
Hapoel Qalansawe 
06/12 18:00
FT 
 Hapoel Mahane Yehuda
Otzma Holon 
06/12 18:00
FT 
 Maccabi Ironi Sderot
Ms Hapoel Yeroham 
06/12 18:00
FT 
 Sc Shicun Hamizrah
Beitar Ironi Maale Adumim 
06/12 18:30
FT 
 Maccabi Lroni Kiryat Malakhi
Maccabi Ironi Netivot 
06/12 18:30
FT 
1 Sc Beer Sheva
Beitar Ironi Kiryat Gat 
06/12 19:00
FT 
1 Beitar Kfar Saba Shlomi
Shimshon Tel Aviv 
06/12 19:00
FT 
 Ironi Modiin
Ms Hapoel Lod 
06/12 19:15
FT 
 Ironi Beit Dagan
Hapoel Kfar Qasm Shuaa 
06/12 20:30
FT 
 Ahi Acre
Hapoel Bueine 
06/12 20:40
FT 
 Hapoel Ihud Bnei Gat
Hapoel Ramot Menashe 
06/12 21:00
FT 
 Maccabi Ahi Nazareth
Hapoel Petah Tikva 
06/12 21:00
FT 
 Hapoel Bnei Lod
Beitar Tel Aviv Ramla 
06/12 21:00
FT 
 Hapoel Umm Al Fahm
Hapoel Natzrat Illit 
06/12 21:00
FT 
 Hapoel Katamon Jerusalem
Hapoel Akko 
06/12 21:00
FT 
 Maccabi Petah Tikva FC
Kfar Kasem 
06/12 17:00
FT 
 Hapoel Kafr Kanna
Hapoel Migdal Haemek 
06/12 18:00
FT 
 Sc Daburiyya Osama
Hapoel Herzliya 
06/12 18:30
FT 
 Hakoah Amidar Ramat Gan FC
Hapoel Bikat Hayarden 
06/12 18:40
FT 
 Hapoel Ironi Baka El Garbiya
Rubi Shapira 
06/12 18:45
FT 
 Hapoel Iksal
Hapoel Bnei Zalfa 
06/12 18:45
FT 
1 Hapoel Holon Yaniv
Hapoel Marmorek Irony Rehovot 
06/12 18:45
FT 
 Shimshon Kafr Qasim
Maccabi Yavne 2
06/12 18:45
FT 
 Maccabi Tzur Shalom
Hapoel Kaukab 
06/12 19:00
FT 
 Ironi Tiberias
Hapoel Asi Gilboa 
06/12 19:00
FT 
 Maccabi Tamra
Maccabi Ironi Kiryat Ata 
06/12 19:00
FT 
1 Maccabi Shaarayim
As Ashdod 1
06/12 19:00
FT 
 Maccabi Herzliya
Maccabi Kiryat Gat 
06/12 19:30
FT 
1 Hapoel Kfar Shalem
Hapoel Azor 
07/12 00:00
FT 
 Sassuolo Womens
Florentia Womens 
07/12 04:00
FT 
 Benevento
Trapani 
07/12 08:00
FT 
 Waterhouse Fc
Mount Pleasant 
06/12 18:30
FT 
 Voscuore Sendai Futsal
Peace Does Machida Futsal 
06/12 19:00
FT 
 Bandari
Wazito 
07/12 01:00
FT 
1 St Georges
Swieqi United 
07/12 03:15
FT 
 Mqabba
St Andrews 
07/12 02:00
FT 
 Balzan
Hamrun Spartans 
07/12 10:30
 
 Alebrijes De Oaxaca
Zacatepec 
07/12 03:00
FT 
 Almere City FC
Oss 
07/12 03:00
FT 
 Den Bosch
De Graafschap 
07/12 03:00
FT 
 Dordrecht 90
Cambuur Leeuwarden 
07/12 03:00
FT 
 Eindhoven
Volendam 
07/12 03:00
FT 
 SBV Excelsior
NEC Nijmegen 
07/12 03:00
FT 
 Go Ahead Eagles
Jong PSV Eindhoven 
07/12 03:00
FT 
 MVV Maastricht
Utrecht Am 
07/12 03:00
FT 
 Telstar
NAC Breda 
06/12 21:00
FT 
 Ahli Al Khalil
Al Quwwat Al Falistinia 
07/12 01:00
FT 
 Korona Kielce
Arka Gdynia 
07/12 03:30
FT 
 Gornik Zabrze
Wisla Krakow 
06/12 23:10
FT 
 Al-Ahli Doha
Al-Wakra 
06/12 23:10
FT 
 Umm Salal
Al Shahaniya 1
06/12 23:10
FT 
 Al Rayyan
Al-Sadd 
07/12 02:30
FT 
 Steaua Bucuresti
Gaz Metan Medias 
06/12 19:00
FT 
 Terek Groznyi Youth
Ufa Youth 
06/12 23:00
FT 
 Tambov Youth
Orenburg Youth 1
06/12 19:55
FT 
 Jubail
Al Suqoor Ksa 
06/12 20:45
FT 
 Al Entesar
Al Jndal 
06/12 20:15
AET 
 Al-Raed
Al Mojzel 
90min [0-0], 120min [3-1], Al-Raed win
06/12 20:35
FT 
 Al Ameade
Al Taawon 
06/12 22:25
FT 
 Al Nojoom
Al Ahli Jeddah(KSA) 
06/12 22:25
FT 
 Al-Ettifaq
Al Tai 
07/12 00:45
FT 
 Al-Nasr Riyadh
Al Bukayriyah 
06/12 21:30
FT 
 Ajax Cape Town
Jdr Stars 
07/12 02:00
FT 
 Supersport United
Highlands Park 
06/12 19:00
FT 
 Leioa U19
Antiguoko Ke U19 
06/12 19:00
FT 
 Pena Barcelonista U19
Vazquez Cultural U19 
06/12 19:00
FT 
 Recreativo Huelva U19
Real Betis U19 
06/12 19:00
FT 
 Valencia U19
Villarreal U19 
06/12 19:30
FT 
 Valladolid U19
Getafe U19 1
06/12 20:00
FT 
 San Felix U19
Ad Nervion U19 1
06/12 20:00
FT 
 Real Sociedad U19
Numancia U19 
06/12 20:00
FT 
 Sevilla U19
Granada U19 
06/12 23:00
FT 
 Atletico Madrileno U19
Torre Levante U19 
07/12 01:30
FT 
 Jaen Paraiso Interior Futsal
Catgas Energia Futsal 
07/12 02:00
FT 
 Paruro Five Foot
Xota Navarra Futsal 
07/12 03:30
FT 
 Palma Futsal
Cordoba Futsal 
06/12 19:00
FT 
 Albacete
Extremadura 
06/12 23:00
FT 
1 Racing de Santander
Fuenlabrada 
07/12 01:30
FT 
 Alcorcon
Real Oviedo 
07/12 04:00
FT 
 Malaga
Tenerife 
07/12 00:00
FT 
 Marino luanco
Sporting De Gijon B 
06/12 23:00
FT 
 Alaves B
Arenas Club De Getxo 
06/12 23:00
FT 
 Unionistas De Salamanca
Valladolid B 1
07/12 00:00
FT 
 Haro Deportivo
Osasuna B 
07/12 00:30
FT 
 Cultural Leonesa
Salmantino 
06/12 18:00
FT 
 Elche Cf Ilicitano
Intercity 
06/12 18:30
FT 
 Villaverde Boetticher
Alcorcon B 
06/12 19:00
FT 
 Edmf Churra
Huercal 1
06/12 19:00
FT 
 Cd Berceo
Vianes 
06/12 19:00
FT 
 Dav Santa Ana
Ad Union Adarve 1
06/12 19:45
FT 
 CD Mirandes B
Tuoer De Cilliers 
06/12 22:30
FT 
 Leganes B
Rcd Carabanchel 1
06/12 22:45
FT 
 Uc Ceares
Sd Lenense 
06/12 23:30
FT 
 CD Guadalajara
Almansa 
07/12 03:00
FT 
 Cd El Alamo
Cd San Fernando De Henares 
06/12 19:00
FT 
 Collerense Womens
Fundacion Albacete Womens 
06/12 20:30
FT 
 Seccio Esportiva Aem Womens
Atletico Madrid Women B Womens 
07/12 03:00
FT 
 Schaffhausen
Aarau 
07/12 01:30
FT 
 Fenerbahce
Genclerbirligi 
07/12 00:00
FT 
 Eskisehirspor
Umraniyespor 
06/12 22:00
FT 
 Al Ain
Al-Sharjah 
06/12 22:00
 
 Ahli Al-Fujirah
Al Nasr Dubai 
07/12 00:30
FT 
 Al Wehda UAE
Al-Jazira UAE 
07/12 00:30
FT 
 Al Ahli Dubai
Al-Wasl 
06/12 20:40
FT 
 Al Bataeh
Masafi 
06/12 20:40
FT 
 Dubba Al-Husun
Al-Arabi SC 
06/12 20:40
FT 
 Al Bataeh
Masafi 
07/12 01:00
FT 
 Shakhtar Donetsk
Olimpic Donetsk 
06/12 18:00
FT 
 Metalurh Zaporozhya U19
Vorskla U19 
06/12 19:00
 
 Karpaty Lviv U19
Shakhtar Donetsk U19 
06/12 19:00
FT 
 Pfc Oleksandria U21
Vorskla U21 
06/12 16:00
 
 HCMC Womens U19
Ha Noi Womens U19 
06/12 18:30
FT 
 Phong Phu Ha Nam Womens U19
Than Ksvn Womens U19 
07/12 03:45
AET 
 Colwyn Bay
Airbus 
90min [0-0], 120min [1-0], Colwyn Bay win
07/12 04:00
FT 
 Carmarthen
Ammanford 
07/12 03:30
FT 
 Briton Ferry Athletic
Caerau 1
06/12 18:00
 
 Montenegro U16
Azerbaijan U16 
06/12 22:55
FT 
 Ursus Warszawa
Polonia Warszawa 
06/12 23:25
FT 
1 Ebusua Dwarfs
Asante Kotoko 1
07/12 01:15
FT 
 Gaborone United
Jwaneng Galaxy 
07/12 02:00
FT 
 Santa Cruz
Nautico (PE) 
07/12 04:00
FT 
 Castleknock Celtic
Bangor Celtic 
07/12 07:00
FT 
 La Horquetta Rangers
Trinidad Tobago Police