Live3s Logo

LiveScore 05 Dec 2019

06/12 03:30
FT 
 Sheffield United
Newcastle United 
06/12 04:15
FT 
 Arsenal
Brighton 
06/12 01:00
FT 
 Parma
Frosinone 
06/12 04:00
FT 
 Cagliari
Sampdoria 
05/12 18:00
FT 
 Busan I'Park
Gyeongnam 
05/12 16:00
FT 
1 Brunei U23
Singapore U23 
05/12 16:00
FT 
 Indonesia U23
Laos U23 
05/12 16:00
FT 
 Vietnam U23
Thailand U23 
05/12 20:00
FT 
 Myanmar womens
Thailand womens 
05/12 20:00
FT 
 Philippines womens
Vietnam womens 
05/12 22:00
AET 
 Iraq
Bahrain 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [3-5], Bahrain win
06/12 01:00
FT 
 Qatar
Saudi Arabia 
05/12 16:00
FT 
 Mozambique U20
Swaziland U20 
05/12 18:45
FT 
 Lesotho U20
Madagascar U20 
05/12 21:30
FT 
 South Africa U20
Mauritius U20 
05/12 15:45
FT 
 Bhutan U23
Maldives U23 
05/12 19:40
FT 
 Bangladesh U23
Sri Lanka U23 
05/12 19:45
FT 
 Sri Lanka U23
Bangladesh U23 
05/12 12:15
FT 
 India Womens
Sri Lanka Womens 
05/12 16:15
FT 
 Nepal Womens
Maldives Womens 
05/12 16:30
FT 
 Canberra United Womens
Brisbane Roar Womens 
06/12 03:45
FT 
 Mouscron Peruwelz
Anderlecht 
06/12 03:00
FT 
 Always Ready
Real Potosi 
06/12 03:30
FT 
 Destroyers
Bolivar 
06/12 06:15
FT 
 Aurora
Royal Pari 1
06/12 08:30
FT 
 San Jose
Oriente Petrolero 
06/12 08:30
FT 
 Blooming
Jorge Wilstermann 
06/12 02:30
FT 
1 America De Cali U20
Racing Club U20 1
06/12 03:00
FT 
 Estudiantes La Plata U20
Sportivo Penarol Youth 1
06/12 04:30
FT 
 Palmeiras Youth
Defensor Sporting U20 
06/12 05:00
FT 
 Fluminense Rj Youth
Independente Sp Youth 
06/12 06:15
FT 
1 Bahia
Vasco da Gama 1
06/12 06:15
FT 
 Gremio
Cruzeiro 1
06/12 06:15
FT 
 Palmeiras
Goias 
06/12 07:00
FT 
 Flamengo
Avai 
05/12 19:30
FT 
1 Arda
CSKA Sofia 1
05/12 23:30
FT 
 Lokomotiv Plovdiv
Litex Lovech 
05/12 22:10
FT 
 Coton Sport
Bamboutos De 
05/12 18:00
FT 
1 Canon De Yaounde Womens
Eding Sport Womens 1
05/12 20:30
FT 
 As Awa Ff Womens
Eclair De Saa Womens 
05/12 21:00
FT 
 Caiman Douala Womens
Vision Sports Bamenda Womens 
05/12 21:00
FT 
 Ebolowa Womens
Renaissance De Figuil Womens 
05/12 22:30
FT 
 Louves Minproff Womens
Renaissance Athletic Womens 
06/12 05:00
FT 
 Chacaritas Sc
Esmeraldas 
06/12 05:00
FT 
 Club 9 De Octubre
Cd Otavalo 
05/12 23:00
FT 
 EL Masry
El Raja Marsa Matruh 
06/12 01:30
FT 
 Pyramids
Nogoom El Mostakbal 
06/12 09:15
FT 
1 Sonsonate
Aguila 1
05/12 18:00
FT 
 Telavi
Metalurgi Rustavi 
05/12 18:00
FT 
 Sioni Bolnisi
Samtredia 
06/12 02:30
FT 
 Sv Hemelingen
Habenhauser 
06/12 03:30
FT 
 Glacis United
Boca Juniors Gibraltar 
05/12 21:00
FT 
 Lamia
Aiolikos 
05/12 23:15
AET 
 Volos Nfc
Panserraikos 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [4-2], Volos Nfc win
06/12 01:30
FT 
 Panathinaikos
Panahaiki-2005 
06/12 05:00
FT 
 Marathon
CD Vida 
05/12 19:00
 
 Sun Pegasus
Kitchee 
05/12 22:00
FT 
 Mumbai City
Kerala Blasters 
05/12 16:10
FT 
 Persibabar Barat
Tornado 
05/12 16:30
FT 
 Solok
Persiba Bantul 
05/12 19:30
FT 
 Esteghlal Tehran
Padideh Mashhad 
05/12 20:00
FT 
 Teraktor-Sazi
Shahin Bushehr 
05/12 20:30
FT 
 Gol Gohar
Naft Masjed Soleyman 
05/12 20:30
FT 
 Nassaji Mazandaran
Sepahan 
05/12 20:45
FT 
 Sanat-Naft
Peykan 
05/12 22:05
FT 
 Zob Ahan
Persepolis 
06/12 03:45
FT 
 Malahide United
Tek United 
06/12 01:20
FT 
 As Tel Aviv University Womens
Maccabi Kiryat Gat Womens 
06/12 01:30
FT 
 Maccabi Holon Womens
Ironi Ramat Hasharon Womens 
06/12 02:30
FT 
1 Maccabi Kishronot Hadera Womens
Hapoel Raanana Womens 
06/12 02:30
FT 
 Maccabi Emekheifer Womens
Bnot Netanya Womens 
05/12 23:30
FT 
 Wac Dadjame
Sporting Gagnoa 
06/12 02:00
FT 
 Sol Abobo
Africa Sports 
05/12 20:30
FT 
 Azam Tigers
Kamuzu Barracks 
06/12 10:30
FT 
1 Morelia
Club America 1
05/12 13:05
FT 
 Club Tijuana U20
Atlas U20 
05/12 23:00
FT 
 Monterrey U20
Santos Laguna U20 
05/12 20:00
FT 
 Bokelj Kotor
Mornar 
05/12 20:00
FT 
 Drezga
Jezero Plav 
05/12 20:00
FT 
 Lovcen Cetinje
Jedinstvo Bijelo Polje 
05/12 20:00
FT 
 Zeta
Ofk Titograd 
05/12 20:00
FT 
 Grbalj Radanovici
FK Sutjeska Niksic 
05/12 20:00
FT 
 OFK Petrovac
Rudar Pljevlja 
05/12 20:00
FT 
 Kom Podgorica
Mladost Ljeskopolje 
06/12 02:00
FT 
 FK Buducnost Podgorica
Iskra Danilovgrad 
06/12 09:00
FT 
 Real Esteli
Diriangen 
06/12 06:00
AET 
 Sol De America
Deportivo Capiata 
90min [0-0], Penalty [5-6], Deportivo Capiata win
05/12 19:15
FT 
 Blekitni Stargard Szczecinski
Stal Mielec 
06/12 04:15
FT 
 Casa Pia Ac
Porto 
06/12 00:00
FT 
 Universitatea Craiova
Botosani 
06/12 02:30
FT 
 Viitorul Constanta
Astra Ploiesti 
05/12 17:00
FT 
1 Arsenal Tula Youth
Lokomotiv Moscow Youth 
05/12 18:00
FT 
 Zenit St.petersburg Youth
Dinamo Moscow 2 
05/12 19:55
FT 
 Al Adalh
Al Rawdhah 
05/12 20:10
FT 
 Al Feiha
Al Drae 
05/12 20:20
FT 
 Dhamk
Al Jeel 
05/12 20:10
FT 
 Al Hilal Youths
Al Tai Youth 
05/12 20:10
FT 
 Al Nasr Riyadh Youths
Al Taawon Youths 
05/12 20:15
FT 
 Al Faisaly Harmah Youth
Ohud Medina Youths 
05/12 20:45
FT 
 Al Ahli Jeddah Youth
Al Wehda Youth 
05/12 23:25
FT 
 Al Ittihad Youths
Al Ettifaq Youths 1
05/12 20:10
FT 
 Spartak Zdrepceva Krv U19
Crvena Zvezda U19 
06/12 00:00
FT 
 NK Mura 05
Ask Bravo Publikum 
06/12 05:00
FT 
 Argentina U15
Colombia U15 
06/12 07:30
FT 
 Paraguay U15
Brasil U15 
06/12 03:00
FT 
 Deportiva Minera
Ud Los Garres 
06/12 03:30
FT 
 At Pulpileno
Lorca Deportiva 
06/12 03:30
FT 
 Comillas
Cd Pradejon 
06/12 03:30
FT 
 Cd Villegas
Cdfc La Calzada 
06/12 04:00
FT 
1 Ciudad Murcia
Futbol Club Cartagena 
06/12 03:00
AET 
 Murcia
CD Tudelano 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [4-2], Murcia win
05/12 18:00
FT 
 Kirklarelispor
Gazisehir Gaziantep 
05/12 19:30
FT 
 Kayserispor
Manisa Bb Spor 
05/12 21:30
FT 
 Altinordu
Denizlispor 
05/12 23:30
FT 
 Rizespor
Samsunspor 
06/12 01:45
FT 
 Besiktas
Erzincanspor 
06/12 04:00
FT 
 Rampla Juniors
Centro Atletico Fenix 1
06/12 04:00
FT 
 Liverpool P
Ca River Plate 1
06/12 04:00
FT 
 Wanderers FC
Cerro Montevideo 
06/12 04:00
FT 
 Racing Club Montevideo
Plaza Colonia 
06/12 04:00
FT 
 Boston River
Danubio FC 
06/12 07:30
FT 
 CA Penarol
Cerro Largo 
06/12 07:30
FT 
1 Defensor
Club Atletico Progreso 2
06/12 07:30
FT 
 Ca Juventud
Nacional Montevideo 
05/12 20:00
FT 
 Bella Vista U19
Boston River U19 
05/12 19:00
FT 
 Rukh Brest
Dnepr Mogilev 
05/12 22:00
FT 
 Al Karmel
Umm Al Qotain 
06/12 01:00
FT 
 Lincoln City
Malmo