Live3s Logo

LiveScore 04 Dec 2019

05/12 03:30
FT 
 Leicester City
Watford 
05/12 03:30
FT 
 Wolves
West Ham 
05/12 03:30
FT 
 Manchester United
Tottenham Hotspur 
05/12 03:30
FT 
 Chelsea
Aston Villa 
05/12 03:30
FT 
 Southampton
Norwich 
05/12 04:15
FT 
 Liverpool
Everton 
05/12 02:00
FT 
 Dijon
Montpellier 
05/12 02:00
FT 
 Metz
Stade Rennais 
05/12 02:00
FT 
 Saint Etienne
Nice 
05/12 02:00
FT 
 Toulouse
AS Monaco 
05/12 04:05
FT 
 PSG
Nantes 
04/12 22:00
FT 
 Sassuolo
Perugia 
05/12 01:00
FT 
 Spal
Lecce 
05/12 04:00
FT 
 Udinese
Bologna 
05/12 03:45
FT 
 Aberdeen
Glasgow Rangers 
05/12 03:45
FT 
 Celtic
Hamilton 
05/12 03:45
FT 
 Hearts
Livingston 
05/12 03:45
FT 
 Kilmarnock
St. Johnstone 
05/12 03:45
FT 
 Ross County
Hibernian 
05/12 03:45
FT 
 St. Mirren
Motherwell 
04/12 21:00
FT 
 Maccabi Petach Tikva U19
Rennes U19 
04/12 16:00
FT 
 Philippines U23
Timor Leste U23 
04/12 16:00
FT 
 Cambodia U23
Malaysia U23 
04/12 16:00
FT 
 Angola U20
Seychelles U20 
04/12 18:45
FT 
 Comoros U20
Malawi U20 
04/12 21:30
FT 
 Zambia U20
Botswana U20 
05/12 04:00
FT 
 Ca San Miguel Reserves
Acassuso Reserves 1
05/12 04:00
FT 
 Leandro N Alem Reserves
Deportivo Merlo Reserves 
05/12 04:00
FT 
 Real Pilar Reserves
Cs Dock Sud Reserves 
05/12 04:00
FT 
 Sportivo Italiano Reserves
Deportivo Laferrere Reserves 
04/12 19:15
FT 
 Nepal U23
Sri Lanka U23 
04/12 18:00
FT 
 Zira
Qaradag Lokbatan 
04/12 19:00
FT 
 Sabah
Agsu 
04/12 21:00
FT 
 Standard Sumqayit
Zaqatala 
04/12 23:00
FT 
 Isa Town
Al Budaiya 
04/12 23:00
FT 
 Al Tadhmon
Sitra 
05/12 03:00
FT 
 Zulte-Waregem
Sint Truidense VV 1
05/12 03:00
FT 
 Kortrijk
AS Eupen 
05/12 03:00
FT 
 Standard Liege
Rus Rebecquoise 
05/12 03:30
AET 
1 Oostende
Club Brugge 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [2-4], Club Brugge win
05/12 03:45
FT 
 Sporting Charleroi
Gent 
05/12 03:00
FT 
 St Truidense Vv U21
Standard Liege U21 
05/12 03:00
FT 
 Club Guabira
Nacional Potosi 
05/12 08:30
FT 
 The Strongest
Sport Boys Warnes 
05/12 01:00
FT 
 Molepolole City
Prisons Xi Gaborone 
05/12 01:00
FT 
1 Midtjylland Youth
Atletico Mineiro Youth Mg 
05/12 03:00
FT 
1 Ca Talleres De Cordoba U20
Internacional Rs Youth 
05/12 06:00
FT 
 River Plate U20
Hammarby U20 
05/12 08:00
FT 
 Gremio Youth
Nacional Montevideo U20 
05/12 06:00
FT 
 Atletico Paranaense
Santos 1
05/12 06:30
FT 
1 Ceara
Corinthians 
05/12 06:30
FT 
 Atletico-MG
Botafogo 
05/12 08:00
FT 
 Chapecoense
CSA Alagoas AL 1
05/12 08:30
FT 
1 Fluminense
Fortaleza 1
05/12 08:30
FT 
 Sao Paulo
Internacional RS 
04/12 19:30
FT 
 Septemvri Simitli
Ludogorets Razgrad 
04/12 21:00
FT 
 Botev Galabovo
Vitosha Bistritsa 
04/12 22:00
FT 
 Botev Vratsa
Kariana Erden 
04/12 23:30
FT 
 Levski Sofia
Cherno More Varna 
04/12 20:00
FT 
 Eding Sport
Tonnerre Yaounde 
04/12 20:00
FT 
 Pwd De Bamenda
Union Douala 
04/12 22:00
FT 
 As Fortuna Mfou
Dragon Club Yaounde 
04/12 22:00
FT 
 Avion Academy
Fovu De Baham 
04/12 22:00
FT 
 Canon Yaounde
Apejes Academy 
04/12 22:00
FT 
 Young Sports
Panthere Sportive Du Nde 
04/12 22:10
FT 
 Ums De Loum
Feutcheu 
05/12 10:10
FT 
 Herediano
Alajuelense 
04/12 20:30
FT 
 Osijek Ii
Dinamo Zagreb 2 
04/12 23:30
FT 
 Zapresic
ZNK Osijek 
05/12 02:00
FT 
 Hnk Gorica
Slaven Belupo Koprivnica 
04/12 20:30
FT 
 Othellos Athienou
E.N.Paralimni 
04/12 20:30
FT 
 Akritas Chloraka
Doxa Katokopias 
04/12 20:30
FT 
 Apollon Limassol FC
Aris Limassol 
05/12 01:00
FT 
 Nordsjaelland U19
Brondby U19 
04/12 20:30
FT 
 Arab Contractors
Matroh 
05/12 01:30
FT 
 El Zamalek
El Sharkeyah 
04/12 23:00
FT 
 El Ismaily
Tanta 
05/12 01:30
FT 
 Haras El Hedoud
Ittihad Alexandria 
05/12 09:15
FT 
 Santa Tecla
Municipal Limeno 
05/12 03:30
FT 
 Birmingham Womens
Tottenham Hotspur Womens 
05/12 03:00
AET 
 Exeter City
Oxford United 
90min [0-0], Penalty [3-0], Exeter City win
05/12 03:30
AET 
 Peterborough United
Ipswich 
90min [1-1], Penalty [5-6], Ipswich win
05/12 03:45
AET 
 Bristol Rovers
Leyton Orient 
90min [1-1], Penalty [4-2], Bristol Rovers win
05/12 03:45
FT 
 Tranmere Rovers
Manchester United U21 1
05/12 03:45
FT 
 Doncaster Rovers
Leicester City U21 
04/12 21:00
FT 
 Crewe Alexandra U23
Wigan Athletic U23 
04/12 18:00
FT 
 Aragvi Dusheti
Guria Lanchkhuti 
05/12 01:30
FT 
 Rb Leipzig U19
Energie Cottbus U19 
05/12 02:30
FT 
 Hamburger Sv Ii
Hansa Luneburg 1
05/12 03:30
FT 
 Lions Gibraltar
College Europa 
04/12 21:00
FT 
 OFI Crete
Ao Kavala 
04/12 21:00
AET 
 Asteras Tripolis
Platanias FC 1
90min [0-1], Aggregate [1-1], 120min [3-2], Asteras Tripolis win
04/12 23:15
FT 
 Panionios
ASK Olympiakos Volou 
04/12 23:15
FT 
 Xanthi
Apollon Larissas 
05/12 01:30
FT 
 Larisa
Kalamata Ao 
05/12 01:30
FT 
 Veria
Pas Giannina 
05/12 02:00
FT 
 CD Malacateco
Siquinala 
05/12 02:30
FT 
 CSD Municipal
Guastatoya 
05/12 03:00
FT 
 CD Puerto de Iztapa
Santa Lucia Cotzumalguapa 
05/12 05:00
FT 
 Deportivo Mixco
Coban Imperial 
05/12 05:30
FT 
 Deportivo Sanarate
Club Comunicaciones 
05/12 10:00
FT 
 Xelaju MC
Antigua Gfc 
05/12 09:00
FT 
 Lobos Upnfm
CD Olimpia 
04/12 18:30
FT 
 Eastern (r)
Kitchee R 
04/12 20:30
FT 
 Sun Pegasus Reserve
Lee Man Reserves 
04/12 19:00
 
 Sauer Vohi
Zalaegerszegi TE 
04/12 19:00
FT 
 Dabas Gyon
Puskas Akademia 
04/12 19:00
FT 
 Monori Se
Budapest Honved 
04/12 19:00
AET 
1 Iiikeruleti Tue
Vasas 
90min [1-1], 120min [2-1], Iiikeruleti Tue win
04/12 19:00
FT 
 Mte Mosonmagyarovar
Paksi SE 
04/12 19:00
AET 
 Lipot Sk
Gyirmot Se 1
90min [1-1], 120min [3-1], Lipot Sk win
04/12 19:00
FT 
 Pecs
Varda Se 
04/12 22:30
FT 
 Szombathelyi Haladas
Budafoki Mte 
05/12 01:00
FT 
 Dunaujvaros
Siofok 
05/12 01:00
AET 
1 ETO Gyori FC
Mezokovesd-Zsory 
90min [1-1], 120min [2-3], Mezokovesd-Zsory win
05/12 03:00
FT 
 Bekescsaba
Ferencvarosi TC 1
04/12 19:30
 
 East Bengal
Real Kashmir 
04/12 17:15
 
 Kanan Veng
Venghnuai 
04/12 22:00
FT 
 Chhinga Veng
Electric Veng 
04/12 22:00
FT 
 Delhi Dynamos
Bengaluru 
04/12 16:45
FT 
 Karo United
Psls Lhokseumawe 
04/12 17:00
FT 
 Peusangan Raya
Persidi Idi 
04/12 16:30
FT 
 Persipura Jayapura
PSIS Semarang 
04/12 19:30
FT 
 Bhayangkara Surabaya United
Persija Jakarta 1
04/12 19:30
FT 
 Pars Jonoubi Jam
Mashin Sazi 1
04/12 19:45
FT 
 Saipa
Foolad Khozestan 1
04/12 20:30
FT 
 Maccabi Bnei Nahf
Bnei Majdal Krum United 
05/12 01:45
FT 
1 Sektzia Nes Tziona
Hapoel Haifa 
05/12 02:00
FT 
 Beitar Jerusalem
Hapoel Hadera 
05/12 02:10
FT 
 Maccabi Haifa
Ashdod MS 
05/12 02:15
FT 
 Hapoel Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv 
04/12 19:00
FT 
 Hapoel Afula U19
Maccabi Achi Nazareth U19 
04/12 20:15
FT 
 Hapoel Tel Aviv U19
Beitar Nes Tubruk U19 1
04/12 20:30
FT 
 Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19
Maccabi Netanya U19 
04/12 20:30
FT 
 Maccabi Haifa U19
Hapoel Kiryat Shmona U19 
04/12 23:30
FT 
 Hapoel Raanana Roei U19
Maccabi Tel Aviv U19 
04/12 19:30
 
 Atalanta U19
Empoli U20 
04/12 19:30
FT 
 Atalanta U19
Empoli U19 
04/12 21:30
FT 
 Inter Milan U20
Bologna U20 
04/12 21:30
 
 Genoa U20
Juventus U19 
04/12 21:30
FT 
 Inter Milan U19
Bologna Youth 
04/12 21:30
FT 
 Genoa U19
Juventus U19 
04/12 21:30
AET 
 Citta Di Fasano
Foggia 
90min [1-1], Penalty [5-3], Citta Di Fasano win
04/12 21:30
FT 
 Vado
Chieri 
04/12 22:00
FT 
 Us Folgore Caratese
Union Feltre Asd 
04/12 22:30
AET 
 Asd Seravezza Calcio
Unione Sanremo 
90min [1-1], Penalty [3-4], Unione Sanremo win
04/12 23:30
FT 
 Usc Bassam
Af Amadou Diallo Djekanou 1
05/12 02:00
FT 
 Asec Mimosas
Tanda 
04/12 17:30
FT 
 Beleza (w)
Yokohama Fc Seagulls Womens 
04/12 22:25
FT 
 Al Ttadamon
Al Kuwait SC 
04/12 22:25
FT 
 Burgan Sc
Al Salmiyah 
05/12 00:30
FT 
1 Al Shabab Kuw
Al Sahel 
05/12 00:30
AET 
1 Khaitan
Al-Arabi Club 
90min [1-1], Penalty [6-7], Al-Arabi Club win
04/12 20:00
FT 
 FK Shkendija 79
Rabotnicki Skopje 1
04/12 20:00
FT 
 Shkupi
Academy Pandev 
04/12 20:00
FT 
 Struga Trim Lum
Renova Cepciste 
04/12 23:30
FT 
 Bregalnica Stip
Labunishta 
04/12 20:30
FT 
 Masters Security
Be Forward Wanderers 
05/12 01:00
FT 
1 Nouadhibou
Asc Kedia 
05/12 11:05
FT 
 Monterrey
Necaxa 
05/12 08:00
FT 
1 Managua
Walter Ferretti 
04/12 23:00
FT 
 Akwa Starlets
Kano Pillars 
05/12 03:45
FT 
 Carrick Rangers Reserves
Glenavon Reserves 
05/12 03:45
FT 
 Crusaders Reserves
Dungannon Swifts Reserves 
05/12 03:45
FT 
 Glentoran Reserves
Cliftonville Reserves 
04/12 20:35
FT 
 Oman Club
Mrbat 
04/12 20:40
FT 
 Sohar Club
Muscat 
04/12 20:45
FT 
 AL-Nahda
Al Nasr(OMA) 
04/12 20:45
FT 
 Bahla
Al Oruba Sur 
04/12 20:55
FT 
 Alrstak
Saham 
04/12 23:00
FT 
 Dhufar
Al Seeb 
05/12 00:10
FT 
 Al-Suwaiq Club
Fnjaa SC 
05/12 06:00
FT 
 Libertad Asuncion
Guarani CA 
04/12 18:30
FT 
 Sportivo Luqueno Reserve
Club General Diaz Reserves 1
05/12 09:00
FT 
 Sporting Cristal
Alianza Lima 
04/12 19:15
FT 
 Stal Stalowa Wola
Lech Poznan 
05/12 00:45
FT 
 Lechia Gdansk
Zaglebie Lubin 1
05/12 03:45
FT 
 GKS Tychy
LKS Lodz 
04/12 19:00
FT 
 Sporting Braga U23
Famalicao U23 
05/12 02:45
FT 
 Vitoria Setubal
Vitoria Guimaraes 
05/12 04:45
FT 
 Gil Vicente
Sporting Lisbon 1
04/12 23:00
FT 
 Al Duhail U23
Al Gharafa U23 
04/12 23:00
FT 
 Al Wakra 2
Qatar Sc Doha U23 
04/12 20:00
FT 
 Clinceni
Hermannstadt 
05/12 00:00
FT 
 CFR Cluj
Sepsi 
05/12 02:30
FT 
 Dinamo Bucuresti
Chindia Targoviste 
04/12 21:00
FT 
 Espoir
Etincelles 
04/12 21:00
FT 
 Garhwal Heroes
Gasogi Utd 
04/12 21:00
FT 
 Musanze
As Kigali 
04/12 21:00
FT 
 Kiyovu
Marines 
04/12 21:30
FT 
 Mukura
Muhanga 
05/12 00:00
FT 
 Rayon Sports
Police Kibungo 
04/12 19:50
FT 
 Al Nahdha
Al Ansar 
04/12 20:25
FT 
 Najran
Al-Fath 
04/12 22:45
AET 
 Al Shoalah
Al Shabab Ksa 
90min [1-1], 120min [2-1], Al Shoalah win
04/12 23:20
FT 
 Al Rbeea
Al Faisaly Harmah 
05/12 03:45
AET 
 Airdrieonians Reserves
Queens Park Reserves 
90min [1-1], Penalty [6-5], Airdrieonians Reserves win
04/12 20:00
FT 
 Indjija
FK Rad Beograd 
04/12 22:00
FT 
 Mladost Lucani
Crvena Zvezda 
04/12 22:00
FT 
 Cukaricki
Karadjordje Topola 
04/12 22:00
FT 
 FK Vozdovac Beograd
Radnicki Nis 
05/12 00:00
FT 
 Partizan Belgrade
FK Napredak Krusevac 
05/12 00:00
FT 
 Spartak Subotica
Proleter Novi Sad 
05/12 00:00
FT 
 Vojvodina
Radnik Surdulica 
05/12 00:00
FT 
 Macva Sabac
FK Javor Ivanjica 
04/12 20:00
FT 
 Graficar
Zemun 
04/12 20:00
FT 
 Buducnost Dobanovci
Radnicki Pirot 1
04/12 20:00
FT 
 Kolubara
Kabel Novi Sad 
04/12 20:00
FT 
 Trajal Krusevac
Dinamo Vranje 
04/12 20:00
FT 
 Zarkovo
Backa Backa Palanka 
04/12 20:00
FT 
 Sindjelic Belgrad
FK Metalac Gornji Milanovac 
05/12 01:30
FT 
 Slovan Bratislava
MSK Zilina 
04/12 21:00
FT 
 Slovan Bratislava U19
Senica U19 
04/12 20:00
FT 
 Tabor Sezana
NK Publikum Celje 
04/12 22:45
FT 
 NK Aluminij
NK Triglav Kranj 
05/12 00:55
FT 
 NK Rudar Velenje
NK Maribor 
05/12 03:15
FT 
1 NK Olimpija Ljubljana
Domzale 1
04/12 18:00
FT 
 Publikum Celje U19
Domzale U19 
04/12 21:30
FT 
 Richards Bay
Pretoria Univ 
04/12 22:45
FT 
 Real Oviedo B
Atletico De Madrid B 
04/12 23:30
FT 
 UD Melilla
Coruxo 
04/12 23:30
FT 
 Mar Menor
Ucam Murcia B 
05/12 02:30
FT 
 Cartagena B
Lorca Deportiva FC 1
05/12 03:30
FT 
 SD Logrones
Cd Ebro 
05/12 03:30
FT 
 Muleno
Aguilas CF 
05/12 03:30
FT 
 Murcia B
Mazarron 
05/12 04:00
FT 
 Eg El Palmar
Olimpico De Totana 
05/12 05:00
FT 
 Ud Tamaraceite
Las Palmas C 
05/12 05:00
FT 
 Ud San Fernando
Villa Santa Brigida 
04/12 16:00
FT 
 Thammasat University
Dhurakij Pundit University 
04/12 16:05
 
 Rajapruek University
North Bangko College 
04/12 16:05
FT 
1 Thonburi University
Bangkok Thonburi University 1
04/12 16:05
FT 
 Bangkok Christian College
Chulalongkorn University 
04/12 18:00
FT 
 Duzyurtspor
Istanbul Basaksehir 
04/12 18:45
FT 
 Eyupspor
Antalyaspor 
04/12 19:30
FT 
 Kasimpasa
Belediye Vanspor 
04/12 21:30
FT 
 Erzurum BB
Bursaspor 
04/12 23:30
FT 
 Altay Spor Kulubu
Trabzonspor 
05/12 01:45
FT 
 Galatasaray
Tuzlaspor Kulubu 1
04/12 20:00
FT 
 Odra Wodzislaw Slaski
Zaglebie Sosnowiec 
04/12 20:00
FT 
 Montenegro U16
Azerbaijan U16 
04/12 21:00
FT 
 Brazil U21
Colombia U20 
04/12 21:00
FT 
 Jordan U23
Al Wihdat Amman 
04/12 21:30
FT 
 Cd Costa Do Sol
Ud Songo 
05/12 03:45
FT 
 Chichester City
Lewes 
05/12 03:45
FT 
 Witham Town
Maldon Tiptree 
05/12 03:45
FT 
 Stone Old Alleynians
Stafford Rangers 
05/12 03:45
FT 
 Phoenix Sports
Charlton Athletic Xi 
04/12 21:00
FT 
 Green Eagles
Green Buffaloes