Live3s Logo

LiveScore 02 Dec 2019

03/12 03:45
FT 
 Cagliari
Sampdoria 
03/12 03:40
FT 
 Mainz 05
Eintr. Frankfurt 1
03/12 03:45
FT 
 Solihull Moors
Rotherham United 
03/12 03:45
FT 
 Preston North End
West Bromwich 
03/12 02:45
FT 
 Sporting Braga
Rio Ave 
03/12 04:45
FT 
 Porto
Pacos Ferreira 
03/12 00:30
FT 
 Krasnodar
Spartak Tambov 
03/12 00:30
FT 
 CSKA Moscow
Arsenal Tula 
02/12 20:00
FT 
 Malaysia U23
Timor Leste U23 
02/12 20:00
FT 
 Myanmar U23
Cambodia U23 
02/12 16:00
FT 
 Myanmar womens
Malaysia womens 
02/12 16:00
FT 
 Thailand womens
Indonesia womens 
02/12 22:30
FT 
 Qatar
United Arab Emirates 
02/12 22:30
FT 
 Yemen
Iraq 1
03/12 01:00
FT 
 Oman
Saudi Arabia 
03/12 01:00
FT 
 Kuwait
Bahrain 
03/12 04:00
FT 
 Deportivo Espanol
Central Cordoba De Rosario 
03/12 04:00
FT 
 Excursionistas
Club Lujan 
03/12 04:00
FT 
 Real Pilar
San Martin Burzaco 
03/12 07:30
FT 
 Santa Marina Tandil
Villa Dalmine 
03/12 08:00
FT 
 Atletico Rafaela
Chacarita Juniors 
03/12 08:00
FT 
 Quilmes
CA Brown Adrogue 
03/12 08:10
FT 
 Ca Platense
Atletico Atlanta 
03/12 08:30
FT 
 Atletico Mitre De Salta
Independiente Rivadavia 
03/12 08:30
FT 
 San Martin San Juan
Alvarado Mar Del Plata 1
03/12 08:30
FT 
 Gimnasia Mendoza
San Martin Tucuman 
03/12 04:00
FT 
 Sportivo Barracas
Deportivo Muniz 
03/12 04:00
FT 
 Deportivo Paraguayo
Ca Atlas 1
03/12 06:00
FT 
 Arsenal de Sarandi
Lanus 
03/12 08:10
FT 
 Union Santa Fe
CA Huracan 
03/12 04:30
FT 
 CA Douglas Haig
Central Norte Salta 
02/12 18:00
FT 
 West Armenia
Urartu B 1
02/12 18:00
FT 
 Ani Yerevan
Masis 
02/12 18:00
FT 
1 Noah
Ararat Yerevan 
02/12 18:45
FT 
 Gandzasar Kapan
Shirak 
02/12 15:15
FT 
 Bangladesh U23
Bhutan U23 
02/12 19:15
FT 
1 Sri Lanka U23
Maldives U23 
03/12 00:00
FT 
 Sabah
Qarabag 
03/12 02:30
FT 
 Anderlecht U21
Genk U21 1
03/12 02:30
FT 
 Red Star Waasland Beveren U21
Cercle Brugge U21 
03/12 02:30
FT 
 Royal Antwerp U21
Zulte Waregem U21 
03/12 02:30
FT 
 As Eupen U21
Excelsior Virton U21 
03/12 02:30
FT 
 Lokeren U21
Royal Charleroi U21 1
03/12 03:00
FT 
 Kv Mechelen U21
Gent U21 
03/12 03:00
FT 
1 Oud Heverlee Leuven U21
Club Brugge Youth 
03/12 03:00
FT 
 St Gilloise U21
Kv Oostende U21 
03/12 03:00
FT 
 Westerlo U21
Roeselare U21 
03/12 03:00
FT 
 Lommel Sk U21
Excelsior Mouscron U21 
03/12 03:15
FT 
 Beerschot Wilrijk U21
Kortrijk U21 
03/12 07:30
FT 
 Royal Pari
San Jose 
03/12 02:00
FT 
 Hammarby U20
Gremio Nacional U20 
03/12 02:30
FT 
 Atletico Mineiro Youth Mg
Ca Talleres De Cordoba U20 
03/12 04:00
FT 
 Corinthians Paulista U20
River Plate U20 
03/12 04:30
FT 
 Atletico Nacional U20
Midtjylland Youth 1
03/12 07:00
FT 
 Vasco da Gama
Cruzeiro 
02/12 20:30
FT 
 Ludogorets Razgrad Ii
Pirin Blagoevgrad 
02/12 14:00
FT 
 Tianjin Teda 2
Chongqing Lifan Reserves 
02/12 14:00
FT 
 Wuhan Guanggu R
Hebei Cffc Reserves 
02/12 14:30
FT 
 Shanghai Sipg 2
Shenzhen Reserves 
02/12 20:30
FT 
 Hajduk Split Ii
Bijelo Brdo 
03/12 01:00
FT 
 Omonia Nicosia
APOEL Nicosia 
02/12 20:00
 
 Randers
Aalborg Bk Reserve 
03/12 02:00
FT 
 Midtjylland
Silkeborg IF 
02/12 20:30
FT 
 Wadi Degla SC
Biyala Sc 
03/12 01:30
FT 
 Misr Elmaqasah
Pharco 
02/12 20:30
FT 
 Al Nasr Cairo
Al Zarka 
02/12 20:30
FT 
 Gomhoreyet Shepin
Montakhab El Suweis 
02/12 20:40
FT 
 Serameka
Tersana Sc 
02/12 23:00
FT 
 Smouha SC
Talaea Ei Gaish 
03/12 03:45
FT 
 Curzon Ashton
Kettering Town 
02/12 22:00
FT 
 Crystal Palace U23
Middlesbrough U23 
03/12 03:00
FT 
 Southampton U23
Afc Bournemouth U23 
03/12 03:00
FT 
 Everton U23
Watford U23 
03/12 03:00
FT 
 Stoke City U23
Nottingham Forest U23 
03/12 03:00
FT 
 Huddersfield Town U23
Liverpool U23 
03/12 03:00
FT 
 Derby County U23
Birmingham U23 
02/12 21:00
FT 
 Queens Park Rangers U23
Colchester United U23 
03/12 03:00
FT 
 Hull City U23
Burnley U23 
03/12 03:45
FT 
 Hitchin Town
Lowestoft Town 1
03/12 03:45
FT 
 Caen
Nancy 
03/12 02:00
FT 
 Eintr. Braunschweig
Fsv Zwickau 
02/12 22:00
FT 
 Kerkyra
Apollon Smirnis 
03/12 09:00
FT 
 CD Motagua
CD Vida 
02/12 22:00
FT 
 Jamshedpur
Northeast United 
02/12 15:00
FT 
 Perseden Denpasar
Persebi Bima 1
02/12 15:15
FT 
1 Gaspa 1958
Nene Mallomo 1
02/12 16:00
 
1 Persekat Kabupaten Tegal
Persebi Boyolali 1
02/12 16:00
FT 
 Persekap Pasuruan
Sleman United 
02/12 16:00
FT 
 Persibas Banyumas
Persikasi Kabupaten Bekasi 
02/12 16:05
FT 
 Persitangsel Tangerang Selatan
Putra Sinar Giri 
02/12 16:30
FT 
 PSM Makassar
Pusamania Borneo 
02/12 17:00
FT 
 Semen Padang
Bali United 
02/12 19:30
FT 
 PS Tni
Barito Putera 
02/12 19:30
FT 
1 Madura United
Persebaya Surabaya 
02/12 20:30
FT 
 Maccabi Bnei Raina
Ihud Bnei Kfar Kara 
03/12 01:00
FT 
 Hapoel Akko
Hapoel Umm Al Fahm 
03/12 01:00
FT 
 Hapoel Rishon Letzion
Ironi Ramat Hasharon 
03/12 01:00
FT 
 Hapoel Bnei Sakhnin FC
Hapoel Afula 
02/12 19:00
FT 
 Hapoel Bnei Zalfa
Hapoel Migdal Haemek 
03/12 04:00
FT 
1 Pisa
Pordenone Calcio Ssd 
02/12 23:30
FT 
1 Racing Club Abidjan
Societe Omnisports De Larmee 
03/12 02:00
FT 
 Africa Sports
Issia Wazy 
03/12 09:00
FT 
 Arnett Gardens
Mount Pleasant 1
02/12 20:00
FT 
 Kosova Vushtrri
Ballkani 
02/12 20:00
FT 
 Kf Drenica Srbica
Kf Ferizaj 
02/12 20:00
FT 
 Kf Feronikeli
Kf Dukagjini 
03/12 00:30
FT 
 As Garde National
Trarza Ac 
03/12 02:30
FT 
 Asc Tidjikja
Asac Concorde 
02/12 22:00
 
 Cayb Club Athletic Youssoufia Berrechid
Olympique de Safi 2
03/12 03:00
FT 
 Utrecht Am
Almere City FC 
02/12 20:00
FT 
 Nac Breda Reserve
Willem Ii Reserves 
02/12 21:00
FT 
 Emmen Reserves
Heracles Almelo Reserves 
02/12 21:00
FT 
 Twente Enschede Am.
Go Ahead Eagles Reserve 
02/12 21:30
FT 
 Vitesse Arnhem Am
De Graafschap R 
02/12 22:00
FT 
 Jong Zwolle Reserve
Feyenoord Reserve 
03/12 01:30
FT 
 Dordrecht Reserve
Rkc Waalwijk Reserve 
03/12 01:30
FT 
 Eindhoven Reserves
Fortuna Sittard Reserve 
03/12 01:30
FT 
 Groningen Reserves
Sc Heerenveen 2 
03/12 01:30
FT 
 Nec Nijmegen Am
Sbv Excelsior Reserve 
03/12 01:30
FT 
 Roda Jc Kerkrade Reserve
Den Bosch Youth 
02/12 23:00
FT 
 Jigawa Golden Stars
Ifeanyi Ubah 
03/12 05:00
FT 
 Deportivo Capiata
Nacional Asuncion 
02/12 18:30
FT 
 Sportivo San Lorenzo Reserve
Olimpia Asuncion Reserves 
03/12 02:30
FT 
 Botosani
Viitorul Constanta 
02/12 21:15
FT 
 Dundee U20
Dunfermline Reserves 
02/12 21:30
FT 
 Celtic R
Motherwell U20 
02/12 22:00
FT 
 Hamilton U20
Hearts U20 
02/12 22:00
FT 
 Queen Of South R
Ross County R 
02/12 22:30
FT 
 St Johnstone U20
Kilmarnock R 
03/12 03:30
FT 
1 East Stirlingshire Reserves
Alloa Athletic R 
03/12 03:45
FT 
 Bsc Glasgow R
Livingston Reserves 
03/12 03:45
FT 
1 East Kilbride Reserves
Ayr United Reserve 
02/12 18:30
 
 Cukaricki U19
Internacional U19 
03/12 05:00
FT 
 Uruguay U15
Chile U15 
03/12 07:30
FT 
 Paraguay U15
Argentina U15 
02/12 21:00
FT 
 Young Africans
Kmc 
02/12 14:00
FT 
 Khon Kaen U19
Kalasin U19 1
02/12 16:20
FT 
 Muang Loei United U19
Nong Bua U19 
03/12 01:00
FT 
 Besiktas
Kayserispor 
03/12 00:00
FT 
 Balikesirspor
Hatayspor 
02/12 23:00
FT 
 Karsiyaka
Turgutluspor 
02/12 21:00
 
 Ca Cerro Reserve
Penarol Reserve 
03/12 00:30
FT 
 Austria Wien
Fcm Traiskirchen 
03/12 02:00
FT 
 Nautico (PE)
Santa Cruz 
03/12 03:45
AET 
 Coleshill Town
Tamworth 
90min [2-2], Penalty [2-4], Tamworth win