Live3s Logo

LiveScore 01 Dec 2019

01/12 22:00
FT 
 Norwich
Arsenal 
01/12 22:00
FT 
 Wolves
Sheffield United 
02/12 00:30
FT 
 Leicester City
Everton 
02/12 00:30
FT 
 Manchester United
Aston Villa 
01/12 19:00
FT 
 Sevilla
Leganes 
01/12 21:00
FT 
 Athletic Bilbao
Granada 
01/12 23:00
FT 
 Espanyol
Osasuna 1
02/12 01:30
FT 
 Getafe
Levante 
02/12 04:00
FT 
 Atletico Madrid
Barcelona 
01/12 19:30
FT 
 Juventus
Sassuolo 
01/12 22:00
FT 
 Parma
AC Milan 
01/12 22:00
FT 
 Lazio
Udinese 
01/12 22:00
FT 
 Inter Milan
Spal 
02/12 01:00
FT 
 Napoli
Bologna 
02/12 03:45
FT 
 Hellas Verona
AS Roma 
01/12 22:30
FT 
 Monchengladbach
Freiburg 
02/12 01:00
FT 
 Wolfsburg
Werder Bremen 
01/12 22:00
FT 
 Nantes
Toulouse 1
02/12 00:00
FT 
 Stade Rennais
Saint Etienne 
01/12 22:00
FT 
 Peterborough United
Dover Athletic 
01/12 22:00
FT 
1 Bristol Rovers
Plymouth Argyle 
01/12 22:00
FT 
 Exeter City
Hartlepool United FC 
01/12 22:00
FT 
 Crawley Town
Fleetwood Town 
01/12 22:00
FT 
 Rochdale
Boston United 
01/12 22:00
FT 
 Northampton Town
Notts County 
01/12 22:00
FT 
 Blackpool
Maidstone United 
01/12 22:00
FT 
 Coventry
Ipswich 
01/12 22:00
FT 
 Gillingham
Doncaster Rovers 
01/12 23:00
FT 
 Tranmere Rovers
Chichester City 
01/12 19:15
FT 
 Twente Enschede
Ajax Amsterdam 
01/12 21:30
FT 
 Utrecht
RKC Waalwijk 
01/12 23:45
FT 
 Feyenoord Rotterdam
Zwolle 
01/12 23:45
FT 
 AZ Alkmaar
VVV Venlo 
02/12 03:00
FT 
1 Emmen
PSV Eindhoven 
01/12 21:30
FT 
 Oostende
Anderlecht 
02/12 01:00
FT 
 Standard Liege
Cercle Brugge 
02/12 03:00
FT 
 Kortrijk
Gent 
01/12 23:00
FT 
 Desportivo de Tondela
Belenenses 
02/12 01:30
FT 
 Vitoria Setubal
Vitoria Guimaraes 
02/12 04:00
FT 
 Gil Vicente
Sporting Lisbon 
01/12 20:00
FT 
 Ross County
Celtic 
01/12 23:00
FT 
 Glasgow Rangers
Hearts 
01/12 13:00
FT 
 Western United
Sydney 
01/12 15:00
FT 
 Adelaide United
Wellington Phoenix 
01/12 19:00
Postp. 
 PFC Sochi
Gazovik Orenburg 
01/12 21:30
FT 
 Lokomotiv Moscow
Dinamo Moscow 
02/12 00:00
FT 
1 Zenit St Petersburg
Spartak Moscow 
01/12 14:00
FT 
 Ulsan Hyundai Horang-i
Pohang Steelers 
01/12 14:00
FT 
 Jeonbuk Hyundai Motors
Gangwon 
01/12 14:00
FT 
 Daegu
Seoul 
01/12 16:00
FT 
 Thailand U23
Singapore U23 
01/12 16:00
FT 
 Laos U23
Brunei U23 1
01/12 20:00
FT 
 Vietnam U23
Indonesia U23 
01/12 21:00
FT 
1 Enugu Rangers International
Pyramids 
02/12 03:00
FT 
 Nouadhibou
EL Masry 
02/12 03:00
FT 
 HUSA Hassania Agadir
Enyimba International 
02/12 04:00
FT 
 Los Andes
Ca San Miguel 
02/12 04:00
FT 
 Deportivo Armenio
Acassuso 
02/12 04:00
FT 
 Almirante Brown
Talleres Rem De Escalada 
02/12 04:00
FT 
 Justo Jose De Urquiza
Club Atletico Colegiales 
02/12 04:00
FT 
 Los Andes
Ca San Miguel 
02/12 04:00
FT 
 Flandria
Club Comunicaciones Ar 
02/12 04:00
FT 
 Deportivo Armenio
Acassuso 
02/12 04:00
FT 
 Almirante Brown
Talleres Remdios De Escalada 
02/12 04:00
FT 
 CA Fenix Pilar
UAI Urquiza 
02/12 04:00
FT 
 Barracas Central
Nueva Chicago 1
02/12 04:00
FT 
 Deportivo Moron
Estudiantes Rio Cuarto 
02/12 05:00
FT 
 Instituto
Almagro 1
02/12 06:00
FT 
 Agropecuario De Carlos Casares
Guillermo Brown 
02/12 06:10
FT 
 Defensores de Belgrano
Tigre 
02/12 04:00
FT 
 Claypole
Liniers 
02/12 04:00
FT 
 Defensores De Cambaceres
Central Ballester 
02/12 04:00
FT 
 Cdys Juventud Unida
Argentino De Rosario 
02/12 04:10
FT 
 San Lorenzo
Patronato Parana 
02/12 06:40
FT 
 Godoy Cruz
Talleres Cordoba 
02/12 06:40
FT 
 Velez Sarsfield
Colon 
02/12 08:45
FT 
1 Aldosivi
Independiente 
02/12 04:00
FT 
 Olimpo
Desamparados 1
02/12 04:25
FT 
 Defensores Pronunciamiento
Boca Unidos 1
01/12 18:00
FT 
1 Alashkert
Pyunik 
01/12 18:30
FT 
 Lori Vanadzor
Yerevan 
01/12 19:00
FT 
 Avan Academy
Urartu 
01/12 13:00
FT 
 Perth Glory Womens
Sydney Womens 
01/12 21:30
FT 
 Trenkwalder Admira
Red Bull Salzburg 
01/12 21:30
FT 
 Rheindorf Altach
Wolfsberger AC 
02/12 00:00
FT 
1 LASK Linz
Rapid Wien 
01/12 17:30
FT 
 Liefering
Blau Weiss Linz 
01/12 19:00
FT 
 Sabail
Neftci Baku 
01/12 19:00
FT 
 Torpedo Zhodino
BATE Borisov 
01/12 19:00
FT 
 Slutsksakhar Slutsk
Neman Grodno 
01/12 19:00
FT 
 Dinamo Minsk
Dinamo Brest 
01/12 19:00
FT 
 Zorka-BDU Minsk
Dnepr Mogilev 
01/12 19:00
FT 
 Isloch Minsk
Torpedo Minsk 
01/12 19:00
FT 
 Shakhter Soligorsk
Gorodeya 
01/12 19:00
FT 
 Vitebsk
Slavia Mozyr 
01/12 23:00
FT 
1 St Gilloise
KFCO wilrijk 
02/12 03:00
FT 
 Sport Boys Warnes
Aurora 1
02/12 03:00
FT 
 Nacional Potosi
The Strongest 
02/12 04:00
FT 
 Bolivar
Always Ready 
02/12 05:15
FT 
 Jorge Wilstermann
Destroyers 
02/12 07:30
FT 
1 Oriente Petrolero
Blooming 
01/12 20:00
FT 
 NK Celik
Borac Banja Luka 
01/12 20:00
FT 
 Radnik Bijeljina
FK Velez Mostar 
01/12 23:00
FT 
 NK Siroki Brijeg
Zvijezda 09 Brgule 
02/12 02:30
FT 
 Palmeiras Youth
Vasco Da Gama Youth 
02/12 04:30
FT 
 Defensor Sporting U20
Racing Club U20 
02/12 04:30
FT 
 Independente Sp Youth
Sportivo Penarol Youth 1
02/12 01:00
FT 
 Cr Flamengo Rj Youth
Palmeiras Youth 
02/12 03:00
FT 
 Palmeiras
Flamengo 
02/12 03:00
FT 
 Goias
Fortaleza 
02/12 03:00
FT 
 Avai
Fluminense 
02/12 05:00
FT 
 Atletico-MG
Corinthians 
02/12 05:00
FT 
 CSA Alagoas AL
Bahia 1
02/12 06:00
FT 
 Gremio
Sao Paulo 
02/12 06:00
FT 
 Santos
Chapecoense 
01/12 18:00
FT 
1 Lokomotiv Plovdiv
Arda 
01/12 20:30
FT 
1 Vitosha Bistritsa
Dunav Ruse 
02/12 00:00
FT 
 CSKA Sofia
Ludogorets Razgrad 
01/12 15:00
FT 
 Dalian Yifang
Beijing Renhe 
01/12 15:00
FT 
 HeNan JianYe
Guangzhou R&F 
01/12 15:00
FT 
 Wuhan ZALL
Hebei Hx Xingfu 
01/12 15:00
FT 
 Guangzhou Evergrande
ShenHua SVA FC 
01/12 15:00
FT 
 Shanghai SIPG
Shenzhen Jiazhaoye 1
01/12 15:00
FT 
 Jiangsu Sainty
Tianjin TianHai 1
01/12 15:00
FT 
 Tianjin Teda
Chongqing Lifan 
01/12 15:00
FT 
 Beijing Guoan
Shandong Luneng 
02/12 08:00
FT 
 Atletico Junior Barranquilla
America de Cali 
02/12 04:15
FT 
 Cortulua
Boyaca Chico 
02/12 00:30
FT 
 Hajduk Split
NK Rijeka 
01/12 23:00
FT 
 AEP Paphos
Doxa Katokopias 
02/12 00:00
FT 
 Apollon Limassol FC
Nea Salamis 
01/12 17:00
 
 En Thoi Lakatamias Womens
Omonia Nicosia Womens 
01/12 21:30
FT 
 Baumit Jablonec
Budejovice 
01/12 21:30
FT 
 Mlada Boleslav
Teplice 
01/12 21:30
FT 
 Viktoria Plzen
Bohemians 1905 
02/12 00:00
FT 
 Slavia Praha
Mfk Karvina 
01/12 18:45
FT 
 Kobenhavn
Brondby 
01/12 19:00
FT 
 Randers
Sonderjyske 
01/12 21:00
FT 
 Horsens
Odense BK 
01/12 23:00
FT 
 Esbjerg FB
Aarhus AGF 
02/12 01:00
FT 
 Aalborg BK
Hobro I.K. 
01/12 20:30
Postp. 
 Everton Cd Womens
Chelsea Fc Womens 
01/12 20:30
FT 
 Arsenal Womens
Bristol Academy Womens 
01/12 22:00
FT 
 Manchester City Womens
Liverpool Womens 
01/12 23:00
FT 
1 West Ham United Womens
Manchester United Womens 
01/12 20:00
FT 
 Coventry Womens
Durham Wildcats Womens 
01/12 21:30
FT 
 Us Boulogne U19
Drancy U19 
01/12 18:00
FT 
 Laval U19
Rennes U19 
01/12 18:00
FT 
 Torpedo Kutaisi
Chikhura Sachkhere 
01/12 20:00
FT 
 Lokomotiv Tbilisi
Dinamo Batumi 
01/12 20:00
FT 
 Ingolstadt 04
Sv Meppen 
01/12 21:00
FT 
 SpVgg Unterhaching
Munchen 1860 
01/12 21:00
FT 
 Hoffenheim (w)
Turbine Potsdam (w) 
01/12 21:00
FT 
 Bayern Munich (w)
Sg Essen Schonebeck (w) 
01/12 21:00
FT 
 Sc Freiburg (w)
Ffc Frankfurt Womens 
01/12 20:30
FT 
 Darmstadt
Arminia Bielefeld 
01/12 20:30
FT 
 Heidenheimer
Greuther Furth 
01/12 20:30
FT 
 SV Sandhausen
VfB Stuttgart 
01/12 18:00
FT 
 Werder Bremen U19
Rb Leipzig U19 
01/12 19:35
FT 
 Hannover 96 U19
Niendorfer Tsv U19 
01/12 18:00
FT 
 Karlsruher Sc U19
Bayern Munich U19 
01/12 18:00
FT 
 Rw Oberhausen U19
Monchengladbach U19 
01/12 18:00
FT 
 Fortuna Dusseldorf U19
Aachen U19 1
01/12 18:00
FT 
 Dortmund U19
Bochum U19 
01/12 18:00
FT 
1 Schalke 04 U19
Koln U19 
01/12 17:45
FT 
 Uhlenhorster Sc Paloma
SC Victoria Hamburg 
01/12 20:00
FT 
 Hansa Rostock Ii
Ludwigsfelder 1
01/12 20:00
FT 
 Sv Tasmania Berlin
Hertha 06 Charlotten 
01/12 21:00
FT 
 Eintracht Norderstedt
St Pauli 2 
01/12 21:00
FT 
 VfB Oldenburg
Hsc Hannover 
01/12 21:00
FT 
 Havelse
Ssv Jeddeloh 
01/12 20:30
FT 
 Bischofswerdaer FV 08
Zfc Meuselwitz 
01/12 20:30
FT 
 FSV Union Furstenwalde
FSV Optik Rathenow 
01/12 20:30
FT 
 Germania Halberstadt
VFB Auerbach 
01/12 20:30
FT 
 Lichtenberg 47
Energie Cottbus 
01/12 20:30
FT 
 Wacker Nordhausen
Viktoria Berlin 1889 
01/12 21:00
FT 
 Kickers Offenbach
Sc Freiburg Am 
01/12 21:00
FT 
 Rot Weiss Koblenz
Mainz Am 
01/12 21:00
Postp. 
 VFB Homberg
Fortuna Koln 
01/12 21:00
FT 
 Koln Am
Monchengladbach Am 
01/12 21:00
FT 
 Panathinaikos
Asteras Tripolis 
01/12 23:15
FT 
 Xanthi
Atromitos Athens 
01/12 23:15
FT 
 Aris Salonica
Lamia 
02/12 01:30
FT 
 Olympiakos Piraeus
PAOK Saloniki 
01/12 21:00
FT 
 Doxa Dramas
PAE Levadiakos 
02/12 01:30
FT 
 Pas Giannina
Platanias FC 
01/12 18:30
FT 
 Panathinaikos U19
Asteras Tripolis U19 
01/12 19:30
FT 
 Aris Thessaloniki U19
Pas Lamia U19 
01/12 20:00
FT 
 Olympiakos Piraeus U19
Paok Saloniki U19 
01/12 20:00
FT 
 Xanthi U19
Atromitos U19 
01/12 14:30
FT 
 Happy Valley
Southern District 
01/12 14:30
 
 Leeman
Wofoo Tai Po 
01/12 17:30
 
 Sun Pegasus
Eastern A.A Football Team 
01/12 13:30
 
 Citizen
Central Western District Rsa 
01/12 15:30
FT 
 Kwai Tsing District Fa
Tung Sing 
01/12 15:30
 
 Dreams Metro Gallery
Hong Kong 
01/12 15:30
FT 
 Sham Shui Po
Wing Yee Ft 
01/12 15:30
FT 
 Kai Jing
Dreams Sports Club 
01/12 15:30
 
 Shatin Sports
Eastern District Sa 1
01/12 15:30
FT 
 North District
Wong Tai Sin District Rsc 
02/12 01:00
FT 
 Kaposvar
Ferencvarosi TC 
02/12 00:00
FT 
1 Ajka
Bekescsaba 
02/12 00:00
FT 
 Vasas
Budaorsi Sc 
02/12 00:30
FT 
 Kr Reykjavik U19
Throttur Reykjavik U19 
01/12 19:30
 
 Churchill Brothers
Minerva Academy 1
01/12 22:00
FT 
 Kerala Blasters
Goa 1
01/12 16:00
FT 
 Persib Bandung Womens
Arema Womens 
01/12 16:00
FT 
 Ps Tira Womens
Persipura Jayapura Womens 
01/12 16:15
FT 
 Psbk Blitar
Persik Kendal 
01/12 16:30
FT 
 Arema Malang
Kalteng Putra 1
01/12 19:00
FT 
 Hapoel Asi Gilboa
Hapoel Bnei Arrara Ara 
01/12 17:00
 
 Chievo Youth
Inter Milan U20 
01/12 17:00
FT 
 Chievo Youth
Inter Milan U19 
01/12 18:00
 
 Napoli U19
Cagliari U20 1
01/12 18:00
FT 
 Napoli U19
Cagliari U19 
01/12 19:30
FT 
 Gs Roma Womens
Tavagnacco Womens 
01/12 22:00
 
 Alessandria
Robur Siena Ssd 
01/12 22:00
FT 
 Novara
Us Pianese 
01/12 22:00
FT 
 Olbia
Ac Monza 
01/12 22:00
FT 
 Pontedera
Us Pergolettese 
02/12 00:30
FT 
 Giana
Albinoleffe 
02/12 00:30
FT 
 Pomigliano
Lecco 
02/12 00:30
FT 
 Renate Ac
Pro Patria 
01/12 22:00
FT 
 Carpi
Triestina 2
01/12 22:00
FT 
 Gubbio
Padova 
01/12 22:00
FT 
 Modena
Vis Pesaro 
01/12 22:00
 
 Alto Adige/sudtirol
Vicenza 
02/12 00:30
FT 
 Feralpisalo
Cesena 
02/12 00:30
FT 
 Reggio Audace
Piacenza 
01/12 19:30
 
 Ac Monopoli
Virtus Francavilla 
01/12 22:00
FT 
 Catanzaro
Ternana 
01/12 22:00
 
 Cavese
Bisceglie 1913 
01/12 22:00
FT 
1 Rende
Bari 
01/12 22:00
FT 
 Teramo
Reggina 
02/12 00:30
FT 
 Viterbese
Avellino 
02/12 03:00
FT 
 Potenza
Az Picerno Asd 
01/12 22:00
FT 
 Trapani
Chievo 
01/12 22:00
FT 
 Virtus Entella
Juve Stabia 
02/12 04:00
FT 
 Perugia
Pescara 
02/12 04:00
FT 
 Humble Lions
Molynes United 
02/12 04:00
FT 
 Vere United
University Of West Indies 
02/12 04:15
FT 
 Portmore United
Dunbeholden 
02/12 08:00
FT 
 Harbour View
Cavalier 
01/12 12:05
FT 
 Omiya Ardija
Yamagata Montedio 
01/12 12:05
FT 
 Tokushima Vortis
Ventforet Kofu 1
01/12 12:00
FT 
 Osaka
Suzuka Unlimited 
01/12 12:00
 
 Sony Sendai
Mio Biwako Shiga 
01/12 12:00
 
 Yokogawa Musashino
Verspah Oita 
01/12 12:00
 
 Nara Club
Maruyasu Industries 
01/12 12:00
FT 
 Ryutsu Keizai University
Matsue City 
01/12 12:00
FT 
 SC Sagamihara
AC Nagano Parceiro 
01/12 12:00
FT 
 Kamatamare Sanuki
Vanraure Hachinohe 
01/12 13:00
FT 
 Thespa Kusatsu Gunma
Grulla Morioka 
01/12 13:00
FT 
 Giravanz Kitakyushu
Gainare Tottori 
01/12 13:00
FT 
 Roasso Kumamoto
Fukushima United FC 1
01/12 13:00
FT 
 Gamba Osaka U23
Azul Claro Numazu 
01/12 13:00
FT 
 Yokohama Scc
Fujieda Myfc 
01/12 13:00
FT 
 Cerezo Osaka U23
Blaublitz Akita 
01/12 13:00
FT 
 Iga Kunoichi (w)
Vegalta Sendai (w) 
01/12 19:55
FT 
 Kf Llapi
Kf Flamurtari Pristina Kos 
01/12 19:55
FT 
 Gjilani
Kf Prishtina 
01/12 19:55
FT 
 Kf Trepca Mitrovice
De Rita Goni Lane 
01/12 22:00
FT 
 Una Strassen
Victoria Rosport 
01/12 23:00
FT 
 Differdange 03
Rodange 91 
01/12 23:00
FT 
 Etzella Ettelbruck
F91 Dudelange 
02/12 09:00
FT 
 Santos Laguna
Monterrey 
02/12 11:00
FT 
 Tigres UANL
Club America 
01/12 13:00
FT 
 Club Tijuana U20
Monarcas Morelia U20 2
01/12 22:00
FT 
 Renaissance Zmamra
Difaa Hassani Jdidi 
01/12 21:30
FT 
 Psv Eindhoven Womens
Twente Enschede Womens 
01/12 21:30
FT 
 Excelsior Barendrecht Womens
Ado Den Haag Womens 
01/12 21:30
FT 
 De Graafschap
Go Ahead Eagles 
01/12 22:00
 
 Start Kristiansand
KFUM Oslo 
02/12 01:00
FT 
 Molde
Bodo Glimt 
02/12 01:00
FT 
 Brann
Viking 
02/12 01:00
FT 
 Tromso IL
Stabaek 
02/12 01:00
FT 
 Rosenborg
Ranheim IL 
02/12 01:00
FT 
 FK Haugesund
Odd Grenland 
02/12 01:00
FT 
 Kristiansund BK
Stromsgodset 
02/12 01:00
FT 
 Lillestrom
Sarpsborg 08 FF 
02/12 01:00
FT 
 Mjondalen
Valerenga 
02/12 05:00
FT 
 Guarani CA
Sol De America 1
02/12 07:00
FT 
 Sportivo San Lorenzo
Olimpia Asuncion 
02/12 07:00
FT 
1 Cerro Porteno
Libertad Asuncion 
02/12 04:30
FT 
 Alianza Lima
Sporting Cristal 
01/12 19:30
FT 
 Rakow Czestochowa
Jagiellonia Bialystok 
01/12 22:00
FT 
 LKS Lodz
Cracovia Krakow 
02/12 00:30
FT 
 Wisla Krakow
Lechia Gdansk 
01/12 19:30
FT 
 Znicz Pruszkow
Resovia Rzeszow 
01/12 20:00
FT 
 Gryf Wejherowo
Stal Stalowa Wola 
01/12 20:00
FT 
 Pogon Siedlce
Ks Legionovia Legionowo 
01/12 20:05
FT 
 Bytovia Bytow
GKS Katowice 
01/12 19:15
FT 
 Casa Pia Ac
CD Nacional 
01/12 23:00
FT 
 Benfica B
CD Mafra 
01/12 23:00
FT 
 Porto B
CD Cova Piedade 
01/12 21:00
FT 
 Al-Wakra
Al Rayyan 
01/12 23:10
FT 
 Al-Sadd
Umm Salal 
01/12 19:00
 
 Dunarea Calarasi
UTA Arad 
01/12 22:00
FT 
 Chindia Targoviste
Clinceni 
02/12 01:00
FT 
 Hermannstadt
CFR Cluj 
01/12 17:00
FT 
 Uni Alexandria Womens
Fairplay Bucuresti Womens 
01/12 17:00
FT 
 Cska Moscow Youth
Arsenal Tula Youth 1
01/12 21:30
FT 
 Krasnodar Youth
Tambov Youth 
01/12 22:00
FT 
 Macva Sabac
Partizan Belgrade 
01/12 18:00
FT 
 Mladost Lucani U19
Rad U19 
01/12 22:00
FT 
 MSK Zilina
Slovan Bratislava 
01/12 18:00
FT 
 Dukla Banska Bystrica U19
Trencin U19 
01/12 20:00
FT 
 Ask Bravo Publikum
NK Olimpija Ljubljana 
01/12 22:00
FT 
 Domzale
NK Rudar Velenje 
01/12 21:30
FT 
 AmaZulu
Maritzburg United 
01/12 21:30
FT 
 Chippa United FC
Baroka 
01/12 16:00
FT 
 Supersport United Reserves
Bloem Celtic Reserves 
01/12 19:30
FT 
 Calavera U19
Cadiz U19 
01/12 18:45
FT 
 Deportivo La Coruna Womens
Sevilla Fc Womens 
01/12 20:00
FT 
 Granadilla Tenerife Womens
Cd Tacon Womens 
01/12 19:00
FT 
 Fuenlabrada
Cadiz 1
01/12 23:00
FT 
 Real Oviedo
Rayo Vallecano 
02/12 01:00
FT 
 Elche
Racing de Santander 
02/12 01:00
FT 
 CD Lugo
Deportivo La Coruna 
02/12 03:00
FT 
 Extremadura
Las Palmas 1
01/12 19:00
FT 
 Atletico Baleares
Celta Vigo B 
01/12 19:00
FT 
 Coruxo
Scr Pena Deportiva 
01/12 19:00
FT 
 Sporting De Gijon B
Las Rozas 
01/12 19:00
FT 
1 Inter De Madrid
Cf Rayo Majadahonda 1
01/12 19:00
 
 San Sebastian Reyes
Las Palmas Atletico 
01/12 19:00
FT 
 Ud Ibiza
UD Melilla 
02/12 00:00
FT 
 Racing de Ferrol
Marino luanco 
02/12 00:00
FT 
 Pontevedra
Union Langreo 
01/12 19:00
FT 
1 CD Tudelano
Haro Deportivo 1
01/12 19:00
FT 
 Valladolid B
Cultural Leonesa 
02/12 00:00
FT 
 Burgos CF
Unionistas De Salamanca 
02/12 00:00
FT 
1 Salmantino
Calahorra 
02/12 00:00
FT 
 UD Logrones
Cd Guijuelo 
01/12 19:00
 
 UE Llagostera
Valencia Cf Mestalla 
01/12 19:00
FT 
2 AE Prat
Gimnastic Tarragona 1
01/12 19:00
FT 
 Andorra
Lleida 1
01/12 17:45
FT 
 Santutxu
SD Deusto 
01/12 18:00
FT 
1 Portugalete
SD Gernika 
01/12 18:15
FT 
 CD Basconia
CD Lagun Onak 
01/12 18:30
FT 
1 Sfc Minerva
Mazarron 1
01/12 18:30
FT 
 San Juan De Mozarrifar
Tamar Ritter 1
01/12 18:30
FT 
 Intercity
UD Alzira 
01/12 18:30
FT 
 Recambios Colon Cd
Elche Cf Ilicitano 
01/12 19:00
FT 
 Cd Utrera
Cd San Roque De Lepe 
01/12 19:00
FT 
1 Santa Catalina Atletico
Ud Collerense 
01/12 19:00
FT 
 Cd Varea
CD Tudelano 
01/12 19:00
FT 
 Cd Covadonga
Cd Lealtad 
01/12 19:00
FT 
 L'Hospitalet
Sant Andreu 
01/12 19:00
FT 
2 Pobla De Mafumet Cf
Ue Vilassar De Mar 
01/12 19:00
FT 
 Ua Horta
Ue Sants 
01/12 20:00
FT 
 Cd Buzanada
Cd Mensajero 1
01/12 23:00
FT 
 Soller
Ibiza Islas Pitiusas 
02/12 00:00
FT 
 Albacete B
Cd Madridejos 1
02/12 02:00
FT 
 Cd San Fernando De Henares
Cd Artistico Navalcarnero 
01/12 18:00
FT 
 Elche Womens
Cff Maritim Womens 
01/12 18:00
FT 
1 Granada Cf B
Yeclano Deportivo 
01/12 19:00
FT 
 Don Benito
Cordoba 
01/12 19:00
FT 
1 Linense
Cadiz B 
01/12 19:00
FT 
 Recreativo Huelva
UD Badajoz 
01/12 19:00
FT 
 UCAM Murcia
Talavera De La Reina 
01/12 23:30
FT 
 UD Marbella
Sevilla Atletico 
01/12 23:30
FT 
1 Atletico Sanluqueno
Algeciras 
02/12 00:00
FT 
 Merida Ad
Cd San Fernando Isleno 
02/12 01:00
FT 
 Futbol Club Cartagena
CP Villarrobledo 
01/12 23:00
FT 
 Vaduz
Chiasso 
01/12 23:00
FT 
 Lugano
Servette 
01/12 23:00
FT 
 Luzern
St. Gallen 
01/12 23:00
FT 
 Basel
Young Boys 
01/12 14:00
FT 
 Udon Thani U19
Khon Kaen U19 
01/12 16:15
FT 
 Mahasarakham United U19
Kalasin U19 
01/12 21:00
 
 Cs. Hammam-lif
J.s. Kairouanaise 
01/12 21:00
 
 Stade Tunisien
Us Ben Guerdane 
01/12 21:00
 
 U.s.monastir
C. A. Bizertin 
01/12 19:00
FT 
 Gazisehir Gaziantep
Denizlispor 
01/12 21:30
FT 
 Istanbul Basaksehir
Antalyaspor 
02/12 00:00
FT 
 Trabzonspor
Galatasaray 
01/12 19:00
FT 
 Giresunspor
Adana Demirspor 
01/12 19:00
FT 
 Umraniyespor
Akhisar Bld.Geng 
01/12 21:30
FT 
 Boluspor
Menemen Belediye Spor 
02/12 00:00
FT 
 Altay Spor Kulubu
Eskisehirspor 
01/12 18:00
FT 
 Erzincanspor
Tokatspor 
01/12 18:30
FT 
 Tire 1922 Spor
Karaman Belediyesi Spor 
01/12 18:30
FT 
 Aksarayspor
Artvin Hopaspor 1
01/12 18:30
FT 
1 Erzin Belediyespor
Yeni Orduspor 
01/12 18:30
FT 
 Silivrispor
Duzcespor 
01/12 18:30
FT 
 Vestel Manisaspor
Kizilcabolukspor 
01/12 18:00
FT 
 Fatsa Belediyespor
Payas BS 1975 1
01/12 18:30
FT 
 Tepecik Bld
Ofspor 1
01/12 18:30
FT 
 Erbaaspor S
Cizrespor 
01/12 18:30
FT 
 Tekirova Belediyespor
Elazig Belediyespor 
01/12 17:00
FT 
 Pazarspor
Diyarbakirspor 
01/12 18:00
FT 
 Batman Petrolspor
Golcukspor 
01/12 18:30
FT 
 Nazillispor
Halide Edip Adivarspor 
01/12 18:30
FT 
 Muglaspor
Yimpas Yozgatspor 
01/12 18:30
FT 
 Darica Genclerbirligi
Osmaniyespor 
01/12 18:30
FT 
 Bayrampasa
Nevsehirspor Genclik 
01/12 18:30
FT 
 Hacettepe Spor
Pendikspor 
01/12 18:30
FT 
 Inegolspor
Afjet Afyonspor 
01/12 18:30
FT 
 Kirklarelispor
Manisa Bb Spor 
01/12 18:30
FT 
 Sancaktepe Belediye Spor
Tarsus Idman Yurdu 
01/12 18:00
FT 
 Bayburt Ozel Idare
Eyupspor 
01/12 18:00
FT 
 Kahramanmaras
Bodrumspor 
01/12 18:30
FT 
 Bandirmaspor
Ankara Demirspor 
01/12 18:30
FT 
1 Karabukspor
Ergene Velimese 
01/12 18:30
FT 
 Kastamonuspor
Sakaryaspor 
01/12 18:30
 
 Tuzlaspor Kulubu
Etimesgut Belediye Spor 
01/12 20:00
FT 
 Desna Chernihiv
PFC Oleksandria 
01/12 20:00
FT 
 Illichivets
Shakhtar Donetsk 
02/12 01:30
FT 
1 Olimpic Donetsk
Dynamo Kyiv 
01/12 15:00
 
 Andijon
Qizilqum Zarafshon 
01/12 15:00
FT 
 Kokand 1912
Navbahor Namangan 1
02/12 07:00
FT 
 Caracas FC
Deportivo Tachira 
02/12 03:15
FT 
 Russia Beach Soccer
Japan Beach Soccer 
02/12 05:00
FT 
 Italy Beach Soccer
Portugal Beach Soccer 
01/12 16:00
FT 
 Fu Jen University
Taicheng Lions 1
01/12 16:00
FT 
 Ntupes
Taichung Futuro 
01/12 21:00
FT 
 Triangle Fc
Hwange Colliery