Live3s Logo

LiveScore 26 Nov 2019

27/11 01:55
 
 Galatasaray
Club Brugge 
27/11 01:55
 
 Lokomotiv Moscow
Bayer Leverkusen 
27/11 04:00
 
 Real Madrid
PSG 
27/11 04:00
 
 Tottenham Hotspur
Olympiakos Piraeus 
27/11 04:00
 
 Crvena Zvezda
Bayern Munich 
27/11 04:00
 
 Atalanta
Dinamo Zagreb 
27/11 04:00
 
 Manchester City
Shakhtar Donetsk 
27/11 04:00
 
 Juventus
Atletico Madrid 
27/11 03:45
 
 Huddersfield Town
Swansea City 
27/11 03:45
 
 Millwall
Wigan Athletic 
27/11 03:45
 
 Cardiff City
Stoke City 
27/11 03:45
 
 Luton Town
Charlton Athletic 
27/11 03:45
 
 Fulham
Derby County 
27/11 04:00
 
 Reading
Leeds United 
27/11 03:45
 
 St. Mirren
Hibernian 
26/11 20:00
 
 Iraq U19
Pakistan U19 
26/11 23:00
 
 Oman U19
Kuwait U19 
26/11 19:00
 
 Galatasaray U19
Club Brugge U19 
26/11 19:00
 
 Lokomotiv Moscow U19
Bayer Leverkusen U19 
26/11 20:00
 
 Atalanta U19
Dinamo Zagreb U19 
26/11 20:30
 
 Sheen Lensky U19
Midtjylland U19 
26/11 22:00
 
 Tottenham Hotspur U19
Olympiakos Piraeus U19 
26/11 22:00
 
 Juventus U19
Atletico Madrid U19 
26/11 23:00
 
 Real Madrid U19
PSG U19 
26/11 23:00
 
 Crvena Zvezda U19
Bayern Munich U19 
26/11 23:00
 
 Manchester City U19
Shakhtar Donetsk U19 
26/11 16:00
 
 Thailand U23
Indonesia U23 
26/11 16:00
 
 Vietnam U23
Brunei U23 
26/11 20:00
 
 Laos U23
Singapore U23 
27/11 00:30
 
 Qatar
Iraq 
27/11 02:30
 
 United Arab Emirates
Yemen 
27/11 07:00
 
 Chacarita Juniors
Quilmes 
27/11 07:00
 
 Independiente
River Plate 
26/11 22:00
 
 Al-Jazira UAE
El Ismaily 
26/11 23:00
 
 Al-Muharraq
Ittihad Alexandria 
27/11 00:00
 
 Al Shorta
Nouadhibou 
27/11 04:00
 
 Cd Copiapo S.a.
Santiago Wanderers 
27/11 04:00
 
 Deportes Temuco
Deportes Santa Cruz 
27/11 04:00
 
 Huadiwei Sub
Union San Felipe 
27/11 04:00
 
 San Luis Quillota
Melipilla 
27/11 04:00
 
 Nublense
Rangers Talca 
27/11 04:00
 
 Cobreloa
Csyd Barnechea 
27/11 04:00
 
 La Serena
Puerto Montt 
27/11 03:00
 
 Deportes Tolima
Atletico Junior Barranquilla 
27/11 03:00
 
 Cucuta
Atletico Nacional 
27/11 03:00
 
 Deportivo Cali
Alianza Petrolera 
27/11 03:00
 
 America de Cali
Santa Fe 
27/11 11:00
 
 CD Motagua
Deportivo Saprissa 
27/11 01:00
 
 Ittihad Alexandria
Tanta 
27/11 01:00
 
 Aswan
Talaea Ei Gaish 
27/11 01:00
 
 El Gounah
Enppi 
27/11 01:00
 
 El Ismaily
Misr Elmaqasah 
27/11 01:00
 
 EL Masry
Arab Contractors 
27/11 01:00
 
 El Entag Al Harby
Smouha SC 
27/11 01:00
 
 Haras El Hedoud
Masr 
27/11 01:00
 
 Wadi Degla SC
Al Ahly 
27/11 01:00
 
 El Zamalek
Pyramids 
26/11 23:00
 
 Eastleigh
Wrexham 
27/11 03:45
 
 Barnet
Ebbsfleet United 
27/11 03:45
 
 Barrow
Chorley 
27/11 03:45
 
 Chesterfield
Hartlepool United FC 
27/11 03:45
 
 Dagenham and Redbridge
Sutton United 
27/11 03:45
 
 Dover Athletic
Maidenhead United 
27/11 03:45
 
 Eastleigh
Torquay United 
27/11 03:45
 
 Harrogate Town
Halifax Town 
27/11 03:45
 
 Notts County
Boreham Wood  
27/11 03:45
 
 Stockport County
Solihull Moors 
27/11 03:45
 
 Woking
Bromley 
27/11 03:45
 
 Wrexham
AFC Fylde 
27/11 03:45
 
 Yeovil Town
Aldershot Town 
27/11 03:45
 
 Kettering Town
Altrincham 
27/11 03:45
 
 Dulwich Hamlet
Havant and Waterlooville 
27/11 03:45
 
 Sunderland
Burton Albion 
27/11 03:45
 
 Ipswich
Wycombe Wanderers 
27/11 03:45
 
 Portsmouth
Rotherham United 
26/11 23:00
 
 Radcliffe Borough
Mickleover Sports 
27/11 03:45
 
 Potters Bar Town
Haringey Borough 
27/11 03:45
 
 Metropolitan Police
Wimborne Town 
27/11 03:00
 
 Exeter City U23
Doncaster Rovers U23 
27/11 03:00
 
 Sheffield United U23
Sheffield Wed U23 
27/11 03:45
 
 Coalville
Kings Langley 
27/11 03:45
 
 Royston Town
Stratford Town 
27/11 03:00
 
 Everton U23
Swansea City U23 
26/11 13:30
 
 Yau Tsim Mong Ft
Double Flower Fa 
26/11 13:30
 
 Fu Moon
Wan Chai Sf 
26/11 13:30
 
 Sao Jose Ap
Wan Chai Sf 
26/11 22:00
 
 Goa
Jamshedpur 
26/11 20:45
 
 Persepolis
Sanat-Naft 
26/11 21:20
 
 Sepahan
Peykan 
26/11 21:30
 
 Navad Urmia
Teraktor-Sazi 
26/11 18:30
 
 B Kyoto (w)
Nagano Parceiro (w) 
27/11 05:00
 
 General Diaz
Guarani CA 
26/11 19:45
 
 Al Nahdha
Al Thuqbah 
26/11 20:10
 
 Al taqdom
Najran 
26/11 22:30
 
 Al Jeel
Al Khaleej Club 
26/11 22:45
 
 Al Shoalah
Al Qadasiya 
27/11 03:45
 
 Partick Thistle
Alloa Athletic 
27/11 03:45
 
 East Fife
Clyde 
27/11 03:45
 
 Raith Rovers
Forfar Athletic 
26/11 23:00
 
 Stenhousemuir
Elgin City 
27/11 01:30
 
 Highlands Park
Bidvest Wits 
27/11 01:30
 
 Mamelodi Sundowns
AmaZulu 
27/11 02:30
 
 Orlando Pirates
Polokwane City 
26/11 23:00
 
 Esperance Sportive de Tunis
Club Africain 
27/11 05:05
 
 Nicaragua Womens U20
Costa Rica Womens U20