Live3s Logo

LiveScore 24 Nov 2019

25/11 00:30
 
 Sheffield United
Manchester United 
24/11 19:00
 
 Espanyol
Getafe 
24/11 21:00
 
 Osasuna
Athletic Bilbao 
24/11 23:00
 
 Eibar
Alaves 
25/11 01:30
 
 Villarreal
Celta Vigo 
25/11 04:00
 
 Valladolid
Sevilla 
24/11 19:30
 
 Bologna
Parma 
24/11 22:00
 
 Sassuolo
Lazio 
24/11 22:00
 
 AS Roma
Brescia 
24/11 22:00
 
 Hellas Verona
Fiorentina 
25/11 01:00
 
 Sampdoria
Udinese 
25/11 03:45
 
 Lecce
Cagliari 
24/11 22:30
 
 Augsburg
Hertha Berlin 
25/11 01:00
 
 Hoffenheim
Mainz 05 
24/11 22:00
 
 Bordeaux
AS Monaco 
25/11 00:00
 
 Saint Etienne
Montpellier 
25/11 04:00
 
 Toulouse
Marseille 
24/11 20:00
 
 Middlesbrough
Hull City 
24/11 21:00
 
 Olympique De Valence
Evian Thonon Gaillard 
24/11 19:15
 
 Groningen
Feyenoord Rotterdam 
24/11 21:30
 
 PSV Eindhoven
SC Heerenveen 
24/11 21:30
 
 RKC Waalwijk
Emmen 
24/11 23:45
 
 VVV Venlo
Twente Enschede 
24/11 23:45
 
 Sparta Rotterdam
Vitesse Arnhem 
24/11 21:30
 
 Gent
Royal Antwerp 
25/11 01:00
 
 Anderlecht
Kortrijk 
25/11 03:00
 
 Sint Truidense VV
Sporting Charleroi 
24/11 20:15
 
 Hamilton
Glasgow Rangers 
24/11 23:00
 
 St. Johnstone
Aberdeen 
24/11 15:00
 
 Central Coast Mariners
Western United 
24/11 18:00
 
 Urawa Red Diamonds
Al Hilal 
24/11 16:30
 
 Ufa
PFC Sochi 
24/11 19:00
 
 Ural Sr
Spartak Moscow 
24/11 21:30
 
 Arsenal Tula
Krasnodar 
25/11 00:00
 
 CSKA Moscow
Krylya Sovetov Samara 
24/11 20:00
 
 Kuwait U19
Iraq U19 
24/11 23:00
 
 Pakistan U19
Palestine U19 
24/11 13:00
 
 Seongnam Ilhwa Chunma
Gyeongnam 
24/11 13:00
 
 Incheon United
Sangju Sangmu Phoenix 
24/11 15:00
 
 Jeju United
Suwon Samsung Bluewings 
25/11 02:00
 
 Iraq
Oman 
24/11 23:30
 
 Vllaznia Shkoder
Teuta Durres 
24/11 21:00
 
 Inter Club Escaldes
UE Sant Julia 
24/11 23:00
 
 Ue Engordany
Atletic Escaldes 
25/11 01:00
 
 Ordino
Ce Carroi 
25/11 04:00
 
 Club Atletico Colegiales
UAI Urquiza 
25/11 04:00
 
 Argentino de Quilmes
Sacachispas 
25/11 04:00
 
 Ca San Miguel
Flandria 
25/11 04:00
 
 Justo Jose De Urquiza
Los Andes 
25/11 04:00
 
 General Lamadrid
Argentino De Merlo 
25/11 04:00
 
 Guillermo Brown
San Martin San Juan 
25/11 04:00
 
 Villa Dalmine
Gimnasia Jujuy 
25/11 06:00
 
 Ferrol Carril Oeste
Deportivo Moron 
25/11 07:00
 
 Independiente Rivadavia
Ca Platense 
25/11 07:00
 
 San Martin Tucuman
Instituto 
25/11 04:00
 
 Liniers
Defensores De Cambaceres 
25/11 04:10
 
 Boca Juniors
Union Santa Fe 
25/11 06:40
 
 Gimnasia LP
Arsenal de Sarandi 
25/11 06:40
 
 CA Banfield
Velez Sarsfield 
25/11 08:45
 
 Talleres Cordoba
Racing Club 
24/11 19:00
 
 Bkma
Pyunik B 
24/11 13:00
 
 Canberra United Womens
Melbourne City Womens 
24/11 21:30
 
 Trenkwalder Admira
Austria Wien 
24/11 21:30
 
 TSV Hartberg
Rheindorf Altach 
25/11 00:00
 
 Rapid Wien
Sturm Graz 
24/11 17:30
 
 SV Ried
Dornbirn 
24/11 19:00
 
 Zira
FK Inter Baku 
24/11 21:00
 
 Neftci Baku
Gilan Gabala 
24/11 23:00
 
 Manama Club
Al-shabbab 
24/11 23:00
 
 Al-Riffa
Al-hala 
24/11 19:00
 
 Gorodeya
Gomel 
24/11 19:00
 
 BATE Borisov
Dinamo Minsk 
24/11 19:00
 
 Torpedo Minsk
Shakhter Soligorsk 
24/11 19:00
 
 Neman Grodno
Zorka-BDU Minsk 
24/11 19:00
 
 Dinamo Brest
Vitebsk 
24/11 19:00
 
 Slavia Mozyr
Isloch Minsk 
24/11 19:00
 
 Dnepr Mogilev
Torpedo Zhodino 
24/11 23:00
 
 Excelsior Virton
Roeselare 
24/11 22:00
 
 Sint Eloois Winkel
Urs Lixhe Lanaye 
25/11 03:00
 
 Blooming
Real Potosi 
25/11 03:00
 
 Sport Boys Warnes
Oriente Petrolero 
25/11 03:00
 
 Nacional Potosi
Jorge Wilstermann 
25/11 06:15
 
 The Strongest
Bolivar 
25/11 07:30
 
 Blooming
Destroyers 
24/11 23:00
 
 FK Zeljeznicar
NK Siroki Brijeg 
25/11 03:00
 
 Palmeiras
Gremio 
25/11 03:00
 
 Atletico-MG
Atletico Paranaense 
25/11 03:00
 
 Goias
Bahia 
25/11 05:00
 
 Botafogo
Corinthians 
25/11 06:00
 
 Ceara
Sao Paulo 
25/11 06:00
 
 Avai
Chapecoense 
25/11 06:00
 
 Internacional RS
Fortaleza 
25/11 03:00
 
 Coritiba (PR)
Bragantino SP 
24/11 21:15
 
 Dunav Ruse
Beroe 
24/11 23:45
 
 Levski Sofia
Tsarsko Selo 
24/11 18:15
 
 Neftohimik
Lokomotiv Sofia 
24/11 20:30
 
 Hebar Pazardzhik
Botev Galabovo 
24/11 22:00
 
 Cska 1948 Sofia
Ludogorets Razgrad Ii 
24/11 22:00
 
 Melipilla
Deportes Temuco 
24/11 22:30
 
 Rangers Talca
Cobreloa 
25/11 05:00
 
 Cd Magallanes
La Serena 
24/11 22:30
 
 Huachipato
Universidad de Chile 
25/11 01:45
 
 Everton CD
Palestino 
25/11 04:15
 
 Univ. Catolica
Audax Italiano 
25/11 06:00
 
 Atletico Junior Barranquilla
Cucuta 
25/11 08:30
 
 Atletico Nacional
Deportes Tolima 
24/11 22:00
 
 ZNK Osijek
Istra 1961 
25/11 00:30
 
 Zapresic
NK Rijeka 
24/11 20:30
 
 Bijelo Brdo
Dugopolje 
24/11 23:00
 
 AEL Limassol
Olympiakos Nicosia 
25/11 00:00
 
 Anorthosis Famagusta FC
Ethnikos Achnas 
24/11 20:30
 
 Alki Oroklini
Asil Lysi 
24/11 20:30
 
 Fk Graffin Vlasim
Prostejov 
24/11 21:30
 
 Teplice
Banik Ostrava 
25/11 00:00
 
 Mfk Karvina
Viktoria Plzen 
24/11 19:00
 
 Sonderjyske
Lyngby 
24/11 21:00
 
 Aalborg BK
Horsens 
24/11 21:00
 
 Silkeborg IF
Esbjerg FB 
24/11 23:00
 
 Kobenhavn
Hobro I.K. 
25/11 01:00
 
 Aarhus AGF
Brondby 
24/11 20:00
 
 Manchester United Womens
Brighton Ha Womens 
24/11 20:30
 
 Everton Cd Womens
Tottenham Hotspur Womens 
24/11 20:30
 
 Bristol Academy Womens
Manchester City Womens 
24/11 22:00
 
 Arsenal Womens
Liverpool Womens 
24/11 22:45
 
 Birmingham Womens
Chelsea Fc Womens 
24/11 23:00
 
 West Ham United Womens
Reading Womens 
24/11 20:00
 
 Aston Villa Womens
Lewes Womens 
24/11 20:00
 
 Sheffield United Womens
Durham Wildcats Womens 
24/11 22:00
 
 Blackburn Rovers Womens
Crystal Palace Womens 
24/11 22:00
 
 Leicester City Womens
Coventry Womens 
24/11 22:00
 
 London Bees Womens
Charlton Athletic Womens 
25/11 02:45
 
 Mickleover Sports
Nantwich Town 
24/11 22:00
 
 Burnley Womens
Sheffield Womens 
24/11 22:00
 
 Fylde Lfc Womens
West Bromwich Wfc Womens 
24/11 22:00
 
 Middlesbrough Womens
Huddersfield Town Womens 
24/11 22:00
 
 Cardiff City Womens
Oxford United Womens 
24/11 22:00
 
 Queens Park Rangers Womens
Gillingham Womens 
24/11 18:00
 
 Dinamo Batumi
Metalurgi Rustavi 
24/11 18:00
 
 Dila Gori
Dinamo Tbilisi 
24/11 18:00
 
 Chikhura Sachkhere
Saburtalo Tbilisi 
24/11 18:00
 
 WIT Georgia Tbilisi
Torpedo Kutaisi 
24/11 18:00
 
 Sioni Bolnisi
Lokomotiv Tbilisi 
24/11 20:00
 
 Kaiserslautern
Hansa Rostock 
24/11 21:00
 
 Munchen 1860
Bayern Munich (am) 
24/11 21:00
 
 Turbine Potsdam (w)
Fcr 2001 Duisburg (w) 
24/11 20:30
 
 Greuther Furth
Nurnberg 
24/11 20:30
 
 SSV Jahn Regensburg
Heidenheimer 
24/11 20:30
 
 VfB Stuttgart
Karlsruher 
24/11 23:00
 
 Atromitos Athens
OFI Crete 
24/11 23:15
 
 Asteras Tripolis
Volos Nfc 
25/11 00:00
 
 PAOK Saloniki
Larisa 
25/11 01:30
 
 Panaitolikos Agrinio
Panathinaikos 
25/11 01:30
 
 AEK Athens
Aris Thessaloniki 
24/11 20:00
 
 Apollon Larissas
Ergotelis 
24/11 20:45
 
 Giorgos Karaiskakis
Kissamikos 
24/11 21:00
 
 Apollon Smirnis
Pas Giannina 
24/11 21:00
 
 Apollon Kalamaria
Kerkyra 
24/11 17:00
 
 Panaitolikos U19
Panathinaikos U19 
24/11 20:00
 
 Asteras Tripolis U19
Volos Nps U19 
25/11 01:00
 
 Club Comunicaciones
Guastatoya 
25/11 01:00
 
 Deportivo Sanarate
CD Malacateco 
25/11 02:00
 
 Santa Lucia Cotzumalguapa
Xelaju MC 
25/11 05:00
 
 Deportivo Mixco
CD Puerto de Iztapa 
24/11 14:30
 
 Wofoo Tai Po
Hong Kong Rangers FC 
24/11 17:30
 
 Kitchee
Eastern A.A Football Team 
24/11 13:00
 
 Fu Moon
Lucky Mile 
24/11 13:00
 
 Kwong Wah Aa
Kwai Tsing District Fa 
24/11 13:00
 
 Double Flower Fa
Kowloon City 
24/11 13:00
 
 Wan Chai Sf
Tuen Mun Progoal 
24/11 13:00
 
 Sao Jose Ap
Yau Tsim Mong Ft 
24/11 13:00
 
 Mutual Football Club
Tung Sing 
25/11 01:00
 
 Ferencvarosi TC
Zalaegerszegi TE 
24/11 20:00
 
 Budaorsi Sc
Kazincbarcika 
24/11 20:00
 
 Dorogi
Duna Tisza 
24/11 20:00
 
 Siofok
Vac-Dunakanyar 
24/11 20:00
 
 Soroksar
Ajka 
24/11 20:00
 
 Szolnoki MAV
Nyiregyhaza 
24/11 22:15
 
 Bekescsaba
ETO Gyori FC 
25/11 00:00
 
 Csakvari Tk
Vasas 
25/11 00:00
 
 Gyirmot Se
Budafoki Mte 
25/11 00:00
 
 Szegedi Ak
MTK Hungaria FC 
24/11 20:00
 
 Ferencvarosi Tc Womens
Diosgyori Vtk Womens 
24/11 22:00
 
 Delhi Dynamos
Atletico De Kolkata 
24/11 16:30
 
 Persib Bandung
Barito Putera 
24/11 16:30
 
 Perseru Badak Lampung
Madura United 
24/11 19:30
 
 Persipura Jayapura
Persebaya Surabaya 
24/11 18:45
 
 Baderan Tehran
Oxin Alborz 
24/11 20:45
 
 Saipa
Shahin Bushehr 
24/11 22:00
 
 Zob Ahan
Foolad Khozestan 
24/11 17:00
 
 Cagliari U20
Bologna U20 
24/11 19:30
 
 Gs Roma Womens
Juventus Womens 
24/11 22:00
 
 Ascoli
Cosenza Calcio 1914 
24/11 22:00
 
 Cittadella
Pisa 
25/11 04:00
 
 Spezia
Frosinone 
25/11 04:00
 
 Uwi
Cavalier 
25/11 08:00
 
 Harbour View
Dunbeholden 
24/11 13:00
 
 Kashiwa Reysol
Kyoto Purple Sanga 
24/11 13:00
 
 Zweigen Kanazawa FC
Omiya Ardija 
24/11 13:00
 
 Yokohama
Ehime 
24/11 13:00
 
 JEF United Ichihara
Tochigi SC 
24/11 13:00
 
 Tokyo Verdy
Gifu 
24/11 13:00
 
 Avispa Fukuoka
Kagoshima United 
24/11 13:00
 
 Ventforet Kofu
Ryukyu 
24/11 13:00
 
 Yamagata Montedio
Machida Zelvia 
24/11 13:00
 
 Albirex Niigata
V-Varen Nagasaki 
24/11 13:00
 
 Tokushima Vortis
Renofa Yamaguchi 
24/11 13:00
 
 Mito Hollyhock
Okayama 
24/11 12:00
 
 Imabari FC
Honda Lock SC 
24/11 12:00
 
 Verspah Oita
Sony Sendai 
24/11 12:00
 
 Veertien Kuwana
Yokogawa Musashino 
24/11 12:00
 
 Miyazaki
Osaka 
24/11 12:00
 
 Suzuka Unlimited
Nara Club 
24/11 12:00
 
 Espo Lada Hokkaido Futsal
Shonan Bellmare Futsal 
24/11 12:00
 
 Vasagey Oita Futsal
Voscuore Sendai Futsal 
24/11 15:00
 
 Peace Does Machida Futsal
Bardral Urayasu Futsal 
24/11 12:00
 
 Fukushima United FC
Vanraure Hachinohe 
24/11 12:00
 
 SC Sagamihara
Roasso Kumamoto 
24/11 12:00
 
 Azul Claro Numazu
Gainare Tottori 
24/11 13:00
 
 Grulla Morioka
AC Nagano Parceiro 
24/11 14:00
 
 Giravanz Kitakyushu
Kamatamare Sanuki 
24/11 14:00
 
 Cerezo Osaka U23
Tokyo U23 
24/11 14:00
 
 Gamba Osaka U23
Thespa Kusatsu Gunma 
24/11 12:30
 
 Setagaya Sfida (w)
Shizuoka Sangyo University (w) 
24/11 12:30
 
 Nojima Stella womens
B Kyoto (w) 
24/11 13:00
 
 Orca Kamogawa Womens
As Harima Albion (w) 
24/11 13:00
 
 Ehime (w)
Fc Takatsuki (w) 
24/11 19:00
 
 Posta Rangers
Tusker 
24/11 20:00
 
 Bandari
Gor Mahia 
24/11 20:00
 
 Chemelil Sugar
Mathare United 
24/11 20:00
 
 Kakamega
Sony Sugar 
24/11 20:00
 
 Ulinzi Stars Nakuru
Nzoia United 
24/11 20:00
 
 Weston Shitima
Kcb 
24/11 21:15
 
 Afc Leopards Sc
Kisumu All Stars 
24/11 20:15
 
 Al-Ahed
Shabab El Bourj 
24/11 22:00
 
 Al-Nejmeh
Trables Sports Club 
24/11 22:00
 
 Racing Beirut
Etzella Ettelbruck 
24/11 22:00
 
 Jeunesse Esch
CS Petange 
24/11 22:00
 
 Victoria Rosport
Differdange 03 
24/11 22:00
 
 Progres Niedercorn
Muhlenbach Sandzak 
24/11 22:00
 
 Rodange 91
Us Mondorf-les-bains 
24/11 22:00
 
 F91 Dudelange
Una Strassen 
24/11 22:00
 
 Hostert
Fola Esch 
24/11 20:00
 
 Academy Pandev
Struga Trim Lum 
24/11 20:00
 
 Borec Veles
Sileks 
24/11 20:00
 
 FK Shkendija 79
Renova Cepciste 
24/11 20:00
 
 Vardar Skopje
Shkupi 
24/11 20:00
 
 Shkupi
Academy Pandev 
24/11 20:00
 
 Sileks
Vardar Skopje 
24/11 20:00
 
 Struga Trim Lum
FK Shkendija 79 
24/11 18:00
 
 Pieta Hotspurs
Fgura United 
24/11 20:15
 
 Zebbug Rangers
Mqabba 
24/11 21:00
 
 Mosta
Valletta FC 
24/11 23:00
 
 Hibernians FC
Balzan 
25/11 02:00
 
 Toluca
Santos Laguna 
25/11 09:00
 
 Juarez
Tigres UANL 
24/11 23:00
 
 Toluca U20
Santos Laguna U20 
25/11 00:00
 
 Juarez U20
Tigres Uanl U20 
24/11 20:00
 
 Bokelj Kotor
Arsenal Tivat 
24/11 20:00
 
 Mornar
Jezero Plav 
24/11 20:00
 
 Decic Tuzi
Jedinstvo Bijelo Polje 
24/11 20:00
 
 Drezga
Ibar Rozaje 
24/11 20:00
 
 Lovcen Cetinje
Otrant 
24/11 22:00
 
 Chabab Rif Hoceima
KAC de Kenitra 
24/11 22:00
 
 Wydad Temara
Racing Casablanca 
24/11 22:00
 
 Kawkab de Marrakech
Itihad Z. Khemisset 
24/11 22:00
 
 SCCM Chabab Mohamedia
Chabab Ben Guerir 
24/11 22:00
 
 Tas De Casablanca
Olympique Dcheira 
25/11 00:00
 
 MCO Mouloudia Oujda
Renaissance Sportive de Berkane 
25/11 02:00
 
 Union Touarga Sport Rabat
Renaissance Zmamra 
24/11 21:30
 
 Sc Heerenveen Womens
Ajax Amsterdam Womens 
25/11 05:00
 
 Deportivo Ocotal
Juventus Managua 
25/11 05:00
 
 Chinandega
Real Madriz 
24/11 23:00
 
 Katsina United
Sunshine Stars 
24/11 23:00
 
 Akwa United
Nasarawa United 
24/11 23:00
 
 Kano Pillars
Wikki Tourist 
24/11 23:00
 
 Heartland
Jigawa Golden Stars 
24/11 23:00
 
 Ifeanyi Ubah
Lobi Stars 
24/11 23:00
 
 Enugu Rangers International
Akwa Starlets 
24/11 23:00
 
 Warri Wolves
Rivers United 
24/11 23:00
 
 Abia Warriors
Mfm 
25/11 01:00
 
 Viking
Rosenborg 
25/11 01:00
 
 Ranheim IL
Lillestrom 
25/11 01:00
 
 Valerenga
Molde 
25/11 01:00
 
 Bodo Glimt
Kristiansund BK 
25/11 01:00
 
 Stromsgodset
Brann 
25/11 01:00
 
 Sarpsborg 08 FF
FK Haugesund 
25/11 01:00
 
 Stabaek
Mjondalen 
25/11 01:00
 
 Odd Grenland
Tromso IL 
25/11 04:00
 
 Olimpia Asuncion
Cerro Porteno 
25/11 06:30
 
 Guarani CA
Deportivo Capiata 
25/11 01:00
 
 Molinos El Pirata
Utc Cajamarca 
25/11 04:00
 
 Alianza Universidad
Univ. Cesar Vallejo 
25/11 04:00
 
 Em Deportivo Binacional
Sporting Cristal 
25/11 04:00
 
 Dep. San Martin
Inti Gas Deportes 
25/11 04:00
 
 Carlos Manucci
Deportivo Municipal 
25/11 04:00
 
 Melgar
Academia Deportiva Cantolao 
25/11 04:00
 
 Sport Huancayo
Sport Boys 
25/11 04:00
 
 Universitario de Deportes
Real Garcilaso 
25/11 04:00
 
 Deportivo Union Comercio
Alianza Lima 
24/11 19:40
 
 Olsztyn OKS 1945
Radomiak Radom 
24/11 22:00
 
 Jagiellonia Bialystok
Arka Gdynia 
25/11 00:30
 
 Slask Wroclaw
Wisla Krakow 
24/11 20:05
 
 Widzew lodz
Bytovia Bytow 
24/11 19:00
 
 Lech Poznan Youth
Zha Buse U19 
24/11 19:00
 
 Gornik Zabrze Youth
Korona Kielce Youth 
24/11 19:00
 
 Belenenses U17
Uniao Leiria U17 
25/11 00:30
 
 Benfica U17
Academica Coimbra U17 
24/11 23:00
 
 Moreirense
CD Mafra 
24/11 23:00
 
 Pedras Salgadas
Kane Rush 
24/11 23:00
 
 Pacos Ferreira
Sanjoanense 
24/11 23:00
 
 Anadia
Beira Mar 
24/11 23:30
 
 Rio Ave
Alverca 
25/11 01:30
 
 Porto
Vitoria Setubal 
25/11 04:00
 
 Chaves
Belenenses 
24/11 17:30
 
 UTA Arad
Farul Constanta 
24/11 19:30
 
 Clinceni
Dinamo Bucuresti 
24/11 22:30
 
 Gaz Metan Medias
Botosani 
25/11 01:30
 
 Universitatea Craiova
Hermannstadt 
24/11 15:30
 
 Arsenal Tula Youth
Krasnodar Youth 
24/11 22:30
 
 Al-Ettifaq
Al Ittihad Ksa 
25/11 00:40
 
 Al Wehda Mecca
Al-Nasr Riyadh 
24/11 20:00
 
 Indjija
Macva Sabac 
24/11 23:00
 
 Spartak Subotica
Radnik Surdulica 
24/11 20:00
 
 Graficar
Semendrija 1924 
24/11 20:00
 
 Buducnost Dobanovci
Novi Pazar 
24/11 20:00
 
 Zarkovo
Kabel Novi Sad 
24/11 20:00
 
 FK Metalac Gornji Milanovac
Radnicki 1923 Kragujevac 
24/11 17:30
 
 Ruzomberok B
Sport Podbrezova 
24/11 20:30
 
 Tabor Sezana
NK Mura 05 
25/11 00:00
 
 NK Aluminij
NK Maribor 
24/11 21:30
 
 Pretoria Univ
Ajax Cape Town 
24/11 21:30
 
 Steenberg United
Royal Eagles 
24/11 21:00
 
 Kaizer Chiefs FC
Maritzburg United 
24/11 18:00
 
 Rayo Vallecano Womens
Athletic Club Bibao Womens 
24/11 19:00
 
 Barcelona Womens
Deportivo La Coruna Womens 
25/11 01:00
 
 Cdef Logrono Womens
Levante Ud Womens 
24/11 19:00
 
 Almeria
Numancia 
24/11 23:00
 
 Albacete
CD Mirandes 
24/11 23:00
 
 Malaga
Elche 
25/11 01:00
 
 Girona
Fuenlabrada 
25/11 01:00
 
 Las Palmas
Real Oviedo 
25/11 04:00
 
 Cadiz
CD Lugo 
24/11 22:00
 
 Winterthur
Kriens 
24/11 23:00
 
 St. Gallen
Neuchatel Xamax 
24/11 23:00
 
 Thun
Lugano 
24/11 23:00
 
 Sion
Young Boys 
24/11 21:00
 
 Club Africain
As Slimane 
24/11 21:00
 
 Cs. Hammam-lif
J.s. Kairouanaise 
24/11 21:00
 
 Etoile Metlaoui
Us Tataouine 
24/11 21:00
 
 Es Du Sahel
Club Sportif Sfaxien 
24/11 21:00
 
 Stade Tunisien
Us Ben Guerdane 
24/11 21:00
 
 U.s.monastir
C. A. Bizertin 
24/11 19:00
 
 Kayserispor
Sivasspor 
24/11 21:30
 
 Alanyaspor
Goztepe 
24/11 21:30
 
 Kasimpasa
Genclerbirligi 
25/11 00:00
 
 Yeni Malatyaspor
Fenerbahce 
24/11 19:00
 
 Hatayspor
Istanbulspor 
24/11 21:30
 
 Menemen Belediye Spor
Balikesirspor 
24/11 21:30
 
 Osmanlispor
Adana Demirspor 
25/11 00:00
 
 Akhisar Bld.Geng
Altay Spor Kulubu 
24/11 17:00
 
 Kocaeli Bayan Womens
Hakkarigucu Womens 
24/11 17:00
 
 Adana Idmanyurduspor Womens
Kdz Ereglispor Womens 
24/11 17:00
 
 Kirecburnu Womens
Fatih Vatan Spor Womens 
24/11 17:00
 
 Besiktas Womens
Alg Spor Womens 
24/11 18:00
 
 Karaman Belediyesi Spor
Silivrispor 
24/11 18:00
 
 Wing Larsburg
Vestel Manisaspor 
24/11 18:00
 
 Artvin Hopaspor
Erzincanspor 
24/11 18:00
 
 Agri 1970 Spor
Tekirova Belediyespor 
24/11 18:00
 
 Elazig Belediyespor
Fatsa Belediyespor 
24/11 18:00
 
 Cizrespor
Karsiyaka 
24/11 18:00
 
 Pazarspor
Darica Genclerbirligi 
24/11 18:00
 
 Diyarbakirspor
Yimpas Yozgatspor 
24/11 18:30
 
 Serik Belediyespor
Tire 1922 Spor 
24/11 18:30
 
 Kizilcabolukspor
Aksarayspor 
24/11 18:30
 
 Catalca Spor
Duzcespor 
24/11 18:30
 
 Sultanbeyli
Erzin Belediyespor 
24/11 18:30
 
 Tokatspor
Sile Yildizspor 
24/11 18:30
 
 Dai Lin Jissbon
Tepecik Bld 
24/11 18:30
 
 Korfez Bld
Erokspor 
24/11 18:30
 
 Golcukspor
Muglaspor 
24/11 18:30
 
 Nevsehirspor Genclik
Yeni Altindag Bs 
24/11 18:30
 
 Bursa Niluferspor AS
Bayrampasa 
24/11 20:00
 
 Hirnyk Sport
Kremin Kremenchuk 
24/11 20:00
 
 Prykarpattya Ivano Frankivsk
Rukh Vynnyky 
24/11 20:00
 
 Karpaty Lviv
Olimpic Donetsk 
24/11 20:00
 
 Kolos Kovalyovka
Desna Chernihiv 
24/11 23:00
 
 Dynamo Kyiv
Illichivets 
24/11 17:30
 
 Termez Surkhon
Sogdiana Jizak 
24/11 17:30
 
 Andijon
Lokomotiv Tashkent 
24/11 19:45
 
 Kuruvchi Bunyodkor
Navbahor Namangan 
25/11 03:15
 
 Russia Beach Soccer
United Arab Emirates Beach Soccer 
25/11 04:50
 
 Nigeria Beach Soccer
Oman Beach Soccer 
25/11 06:25
 
 Belarus Beach Soccer
Senegal Beach Soccer 
25/11 08:00
 
 Brazil Beach Soccer
Portugal Beach Soccer 
24/11 21:00
 
 Asane Fotball
Notodden FK 
25/11 03:45
 
 Blackfield Langley
Sholing