Live3s Logo

LiveScore 23 Nov 2019

23/11 20:30
 
 West Ham
Tottenham Hotspur 
23/11 23:00
 
 Arsenal
Southampton 
23/11 23:00
 
 Bournemouth
Wolves 
23/11 23:00
 
 Brighton
Leicester City 
23/11 23:00
 
 Crystal Palace
Liverpool 
23/11 23:00
 
 Everton
Norwich 
23/11 23:00
 
 Watford
Burnley 
24/11 01:30
 
 Manchester City
Chelsea 
23/11 20:00
 
 Leganes
Barcelona 
23/11 23:00
 
 Real Betis
Valencia 
24/11 01:30
 
 Granada
Atletico Madrid 
24/11 04:00
 
 Real Madrid
Real Sociedad 
23/11 22:00
 
 Atalanta
Juventus 
24/11 01:00
 
 AC Milan
Napoli 
24/11 03:45
 
 Torino
Inter Milan 
23/11 22:30
 
 Fortuna Dusseldorf
Bayern Munich 
23/11 22:30
 
 Werder Bremen
Schalke 04 
23/11 22:30
 
 Bayer Leverkusen
Freiburg 
23/11 22:30
 
 Union Berlin
Monchengladbach 
23/11 22:30
 
 Eintr. Frankfurt
Wolfsburg 
24/11 01:30
 
 RB Leipzig
Koln 
24/11 00:30
 
 Lyon
Nice 
24/11 03:00
 
 Amiens
Strasbourg 
24/11 03:00
 
 Angers SCO
Nimes 
24/11 03:00
 
 Stade Brestois
Nantes 
24/11 03:00
 
 Dijon
Stade Rennais 
24/11 03:00
 
 Metz
Stade Reims 
23/11 20:30
 
 Charlton Athletic
Cardiff City 
23/11 23:00
 
 Luton Town
Leeds United 
23/11 23:00
 
 West Bromwich
Sheffield Wed. 
23/11 23:00
 
 Huddersfield Town
Birmingham 
23/11 23:00
 
 Derby County
Preston North End 
23/11 23:00
 
 Bristol City
Nottingham Forest 
23/11 23:00
 
 Swansea City
Millwall 
23/11 23:00
 
 Brentford
Reading 
23/11 23:00
 
 Stoke City
Wigan Athletic 
23/11 23:00
 
 Blackburn Rovers
Barnsley 
24/11 01:00
 
 Sainte Genevieve Sports
Entente Sannois 
24/11 01:00
 
 Dinan Lehon
Pontivy Stade 
24/11 01:30
 
 Utrecht
AZ Alkmaar 
24/11 02:45
 
 Zwolle
Fortuna Sittard 
24/11 02:45
 
 Ajax Amsterdam
Heracles Almelo 
24/11 03:45
 
 ADO Den Haag
Willem II 
24/11 01:00
 
 AS Eupen
Standard Liege 
24/11 03:00
 
 KV Mechelen
Zulte-Waregem 
24/11 03:00
 
 Red Star Waasland-Beveren
Cercle Brugge 
24/11 03:30
 
 Mouscron Peruwelz
Genk 
23/11 23:00
 
 Celtic
Livingston 
23/11 23:00
 
 Hibernian
Motherwell 
23/11 23:00
 
 Kilmarnock
Hearts 
23/11 23:00
 
 St. Mirren
Ross County 
23/11 14:00
 
 Wellington Phoenix
Brisbane Roar 
23/11 16:30
 
 Adelaide United
Melbourne Victory 
23/11 18:45
 
 Perth Glory
Sydney 
24/11 04:00
 
 River Plate
Flamengo 
23/11 16:30
 
 Gazovik Orenburg
Akhmat Grozny 
23/11 19:00
 
 Rubin Kazan
Zenit St Petersburg 
23/11 21:30
 
 Dinamo Moscow
FK Rostov 
23/11 12:00
 
 Vissel Kobe
Cerezo Osaka 
23/11 13:00
 
 Consadole Sapporo
Jubilo Iwata 
23/11 13:00
 
 Sanfrecce Hiroshima
Kashima Antlers 
23/11 13:00
 
 Matsumoto Yamaga
Yokohama F Marinos 
23/11 13:00
 
 Nagoya Grampus Eight
Sagan Tosu 
23/11 13:00
 
 Shimizu S-Pulse
Oita Trinita 
23/11 13:00
 
 Tokyo
Shonan Bellmare 
23/11 14:00
 
 Gamba Osaka
Vegalta Sendai 
23/11 13:00
 
 Seoul
Pohang Steelers 
23/11 13:00
 
 Gangwon
Daegu 
23/11 14:00
 
 Ulsan Hyundai Horang-i
Jeonbuk Hyundai Motors 
23/11 20:30
 
 Flamurtari
Luftetari Gjirokaster 
23/11 20:30
 
 KS Perparimi Kukesi
Ks Bylis 
23/11 23:30
 
 Skenderbeu Korca
KF Tirana 
23/11 22:00
 
 Cr Belouizdad
As Ain Mlila 
23/11 22:00
 
 Usm Bel Abbes
Cs Constantine 
23/11 23:00
 
 Mc Magra
Ca Bordj Bou Arreridj 
23/11 23:00
 
 Aso Chlef
Mc Alger 
23/11 23:00
 
 Js Kabylie
Js Saoura 
24/11 00:00
 
 Us Biskra
Usm Alger 
24/11 01:45
 
 Paradou Ac
Es Setif 
23/11 23:00
 
 Recreativo Caala
Desportivo Huila 
23/11 23:00
 
 Petro Atletico De Luanda
Recreativo Libolo 
23/11 23:00
 
 Primeiro De Agosto
Academica Lobito 
23/11 23:00
 
 Estrela Clube 1 De Maio
Ferroviario Do Huambo 
24/11 04:00
 
 Defensores Unidos
Almirante Brown 
24/11 04:00
 
 Villa San Carlos
Deportivo Armenio 
24/11 04:00
 
 Deportivo Merlo
Excursionistas 
24/11 04:00
 
 Central Cordoba De Rosario
Ituzaingo 
24/11 04:00
 
 El Porvenir
Leandro N Alem 
24/11 04:00
 
 Nueva Chicago
Agropecuario De Carlos Casares 
24/11 04:00
 
 Almagro
Santa Marina Tandil 
24/11 04:00
 
 CA Brown Adrogue
Defensores de Belgrano 
24/11 04:00
 
 Deportivo Riestra
Atletico Rafaela 
24/11 07:00
 
 Alvarado Mar Del Plata
Estudiantes de Caseros 
24/11 08:10
 
 Belgrano
Atletico Mitre De Salta 
24/11 04:00
 
 Deportivo Muniz
Yupanqui 
24/11 04:00
 
 Ca Atlas
Puerto Nuevo 
24/11 04:00
 
 Argentino De Rosario
Deportivo Paraguayo 
24/11 04:00
 
 Ca Lugano
Cdys Juventud Unida 
24/11 04:00
 
 Central Ballester
Centro Espanol 
24/11 04:00
 
 Sportivo Barracas
Claypole 
24/11 06:40
 
 Defensa Y Justicia
Lanus 
24/11 06:40
 
 CA Huracan
Central Cordoba Sde 
24/11 08:45
 
 Atletico Tucuman
San Lorenzo 
23/11 18:00
 
 Lori Vanadzor
Avan Academy 
23/11 18:00
 
 Shirak
Alashkert 
23/11 22:00
 
 Urartu
Noah 
24/11 01:00
 
 Esperance Sportive de Tunis
Olympique de Safi 
24/11 03:00
 
 Wydad Casablanca
RCA Raja Casablanca Atlhletic 
23/11 13:00
 
 Western Sydney Wanderers Am
Canberra United U21 
24/11 08:00
 
 Adelaide United U21
Melbourne Victory Fc Am 
24/11 00:00
 
 Mattersburg
Wolfsberger AC 
24/11 00:00
 
 Red Bull Salzburg
St.Polten 
24/11 00:00
 
 WSG Wattens
LASK Linz 
23/11 21:30
 
 Austria Lustenau
Lafnitz 
23/11 21:30
 
 Juniors OO
FAC Team Fur Wien 
23/11 19:00
 
 Sabail
Sabah 
23/11 21:15
 
 Al Ahli Bhr
Busaiteen 
23/11 23:00
 
 East Riffa
Al-Najma 
23/11 23:00
 
 Al-Najma
Busaiteen 
23/11 23:00
 
 Al-Riffa
Al-Hadd 
23/11 23:00
 
 Al Ahli Bhr
Al-Muharraq 
23/11 23:00
 
 Al-hala
Al-shabbab 
23/11 23:00
 
 East Riffa
Manama Club 
23/11 23:30
 
 Al-Hadd
Al-Muharraq 
23/11 19:00
 
 Lokomotiv Gomel
Vigvam Smolevichy 
23/11 19:00
 
 Rukh Brest
Sputnik 
23/11 19:00
 
 Krumkachy
Belshina Babruisk 
23/11 23:00
 
 Torpedo Minsk
Slutsksakhar Slutsk 
24/11 00:00
 
 KVSK Lommel
St Gilloise 
24/11 03:30
 
 KFCO wilrijk
Lokeren 
24/11 03:00
 
 Lalouviere
Kmsk Deinze 
24/11 03:00
 
 Olympic Charleroi
Royal Fc Liege 
24/11 03:00
 
 Patro Eisden
Jeunesse Molenbeek 
24/11 03:00
 
 Tubize
KSK Heist 
24/11 06:15
 
 San Jose
Always Ready 
24/11 07:30
 
 Club Guabira
Royal Pari 
23/11 20:00
 
 Zvi Jerzy Da
Sloboda Uzice Sevojno 
23/11 20:00
 
 FK Velez Mostar
FK Sarajevo 
23/11 20:00
 
 Mladost Doboj Kakanj
Radnik Bijeljina 
23/11 20:00
 
 Sloboda Uzice Sevojno
NK Celik 
23/11 23:00
 
 Borac Banja Luka
Zrinjski Mostar 
24/11 08:00
 
 Santos
Cruzeiro 
24/11 04:00
 
 Botafogo Sp
Cuiaba (MT) 
23/11 18:30
 
 Slavia Sofia
Cherno More Varna 
23/11 21:00
 
 Botev Vratsa
CSKA Sofia 
23/11 23:30
 
 Ludogorets Razgrad
Lokomotiv Plovdiv 
23/11 20:30
 
 Septemvri Simitli
Chernomorets Pomorie 
23/11 20:30
 
 Chernomorets Balchik
Spartak Varna 
23/11 20:30
 
 Kariana Erden
Spartak Pleven 
23/11 22:00
 
 Pirin Blagoevgrad
Strumska Slava 
23/11 22:30
 
 Litex Lovech
PFK Montana 
23/11 22:30
 
 Puerto Montt
San Luis Quillota 
24/11 04:30
 
 Union San Felipe
Cd Santiago Morning 
24/11 06:00
 
 Deportes Santa Cruz
Cd Copiapo S.a. 
24/11 06:30
 
 Csyd Barnechea
Huadiwei Sub 
23/11 22:30
 
 Colo Colo
Coquimbo Unido 
24/11 01:00
 
 Csd Antofagasta
Universidad de Concepcion 
24/11 04:00
 
 O Higgins
Curico Unido 
23/11 15:30
 
 Dalian Yifang
Hebei Hx Xingfu 
23/11 15:30
 
 Tianjin Teda
Shenzhen Jiazhaoye 
23/11 15:30
 
 Beijing Renhe
Jiangsu Sainty 
23/11 19:35
 
 Guangzhou Evergrande
Shanghai SIPG 
24/11 06:00
 
 Santa Fe
Deportivo Cali 
24/11 06:00
 
 Alianza Petrolera
America de Cali 
23/11 22:00
 
 Hnk Gorica
Varteks Varazdin 
24/11 00:30
 
 Slaven Belupo Koprivnica
NK Lokomotiva Zagreb 
23/11 20:00
 
 Dinamo Zagreb 2
Hajduk Split Ii 
23/11 20:30
 
 Radnik Sesvete
Orijent Rijeka 
23/11 20:30
 
 Cibalia
Hrvatski Dragovoljac 
23/11 20:30
 
 Kustosija
Croatia Zmijavci 
23/11 20:30
 
 HNK Sibenik
Dubrava Zagreb 
23/11 20:30
 
 Solin
Osijek Ii 
23/11 23:00
 
 Nea Salamis
AEK Larnaca 
24/11 00:00
 
 APOEL Nicosia
AEP Paphos 
24/11 01:00
 
 E.N.Paralimni
Omonia Nicosia 
23/11 20:30
 
 Akritas Chloraka
Digenis Morphou 
23/11 20:30
 
 Ermis Aradippou
AE Zakakiou 
23/11 20:30
 
 Othellos Athienou
Anagenisis Dherina 
23/11 20:30
 
 Onisilos Sotiras
Xylotympou 
23/11 20:30
 
 Omonia Psevda
Omonia Aradippou 
23/11 17:15
 
 Fk Banik Sokolov
Viktoria Zizkov 
23/11 17:15
 
 Dukla Praha
Hradec Kralove 
23/11 17:15
 
 Pardubice
Brno 
23/11 17:15
 
 Fotbal Trinec
Sk Slovan Varnsdorf 
23/11 17:30
 
 Banik Ostrava u19
Opava U19 
23/11 20:00
 
 Slavia Praha u19
Synot Slovacko U19 
23/11 20:30
 
 Mfk Karvina U19
Sparta Praha U19 
23/11 21:30
 
 Bohemians 1905
Marila Pribram 
23/11 21:30
 
 Slovan Liberec
Zlin 
23/11 21:30
 
 Opava
Mlada Boleslav 
24/11 00:00
 
 SK Sigma Olomouc
Slavia Praha 
23/11 22:00
 
 Roskilde
Vejle 
24/11 00:45
 
 Vendsyssel
Viborg 
23/11 22:30
 
 Vejle U17
Lyngby U17 
23/11 19:00
 
 Fortuna Hjorring Womens
Vsk Aarhus Womens 
23/11 20:00
 
 Sundby Bk Womens
Kolding Bk Womens 
23/11 20:00
 
 Ob Womens
Thisted Fc Womens 
23/11 19:00
 
 Randers Fc U19
Nordsjaelland U19 
23/11 19:30
 
 Sonderjyske U19
Kobenhavn U19 
23/11 19:30
 
 Odense Bk U19
Aarhus Agf U19 
23/11 20:00
 
 Vejle U19
Lyngby U19 
23/11 20:00
 
 Aalborg Bk U19
Brondby U19 
23/11 20:00
 
 Midtjylland U19
Esbjerg Fb U19 
24/11 06:15
 
 Sociedad Deportiva Aucas
Barcelona Sporting Club 
24/11 08:30
 
 Liga Dep. Universitaria Quito
Univ. Catolica 
23/11 20:30
 
 Tanta
Talaea Ei Gaish 
23/11 23:00
 
 Arab Contractors
Aswan 
24/11 04:00
 
 Isidro Metapan
Municipal Limeno 
24/11 04:00
 
 Cd Chalatenango
Once Municipal 
24/11 04:00
 
 Santa Tecla
Cd El Vencedor 
24/11 04:00
 
 Aguila
Sonsonate 
24/11 04:00
 
 Jocoro
CD FAS 
24/11 04:00
 
 Alianza San Salvador
Independiente San Vicente 
23/11 23:00
 
 AFC Fylde
Dagenham and Redbridge 
23/11 23:00
 
 Aldershot Town
Notts County 
23/11 23:00
 
 Barrow
Barnet 
23/11 23:00
 
 Chorley
Torquay United 
23/11 23:00
 
 Dover Athletic
Solihull Moors 
23/11 23:00
 
 Halifax Town
Eastleigh 
23/11 23:00
 
 Harrogate Town
Chesterfield 
23/11 23:00
 
 Hartlepool United FC
Boreham Wood  
23/11 23:00
 
 Stockport County
Ebbsfleet United 
23/11 23:00
 
 Sutton United
Bromley 
23/11 23:00
 
 Wrexham
Yeovil Town 
24/11 01:20
 
 Maidenhead United
Woking 
23/11 23:00
 
 Sunderland
Coventry 
23/11 23:00
 
 Accrington Stanley
Bolton Wanderers 
23/11 23:00
 
 Rochdale
Portsmouth 
23/11 23:00
 
 AFC Wimbledon
Gillingham 
23/11 23:00
 
 Milton Keynes Dons
Rotherham United 
23/11 23:00
 
 Peterborough United
Burton Albion 
23/11 23:00
 
 Shrewsbury Town
Bristol Rovers 
23/11 23:00
 
 Wycombe Wanderers
Doncaster Rovers 
23/11 23:00
 
 Fleetwood Town
Tranmere Rovers 
23/11 23:00
 
 Southend United
Oxford United 
23/11 23:00
 
 Ipswich
Blackpool 
23/11 23:00
 
 Lincoln City
Bury 
23/11 23:00
 
 Plymouth Argyle
Bradford AFC 
23/11 23:00
 
 Northampton Town
Grimsby Town 
23/11 23:00
 
 Swindon
Mansfield Town 
23/11 23:00
 
 Newport County
Oldham Athletic 
23/11 23:00
 
 Cheltenham Town
Colchester United 
23/11 23:00
 
 Crewe Alexandra
Morecambe 
23/11 23:00
 
 Salford City
Macclesfield Town 
23/11 23:00
 
 Carlisle
Cambridge United 
23/11 23:00
 
 Crawley Town
Exeter City 
23/11 23:00
 
 Walsall
Stevenage Borough 
23/11 23:00
 
 Leyton Orient
Forest Green Rovers 
23/11 23:00
 
 Scunthorpe United
Port Vale 
23/11 23:00
 
 Lancaster City
Stourbridge 
23/11 23:00
 
 Curzon Ashton
Kidderminster 
23/11 23:00
 
 York City
Altrincham 
23/11 23:00
 
 Workington
Farsley Celtic 
23/11 23:00
 
 Hednesford Town
Coalville 
23/11 23:00
 
 Runcorn Linnets
Fc United Of Manchester 
23/11 23:00
 
 Darlington
Gainsborough Trinity 
23/11 23:00
 
 Gloucester City
Bradford Park Avenue 
23/11 23:00
 
 Blyth Spartans
Alfreton Town 
23/11 23:00
 
 Brackley Town
Chester FC 
23/11 23:00
 
 Guiseley
AFC Telford United 
23/11 23:00
 
 Colney Heath
Southport FC 
23/11 23:00
 
 Kings Lynn
Hereford 
23/11 23:00
 
 Atherton Collieries
Boston United 
23/11 23:00
 
 Peterborough Sports
Kettering Town 
23/11 23:00
 
 Halesowen Town
Gateshead 
23/11 23:00
 
 Leamington
Spennymoor Town 
23/11 23:00
 
 Dulwich Hamlet
Chippenham Town 
23/11 23:00
 
 Bath City
Gosport Borough 
23/11 23:00
 
 Tonbridge Angels
Bognor Regis Town 
23/11 23:00
 
 Weymouth
Hastings United 
23/11 23:00
 
 Chelmsford City
Hungerford Town 
23/11 23:00
 
 Havant and Waterlooville
Cinderford Town 
23/11 23:00
 
 Carshalton Athletic
Tooting Mitcham Unted 
23/11 23:00
 
 Enfield Town
Maldon Tiptree 
23/11 23:00
 
 Braintree Town
Yate Town 
23/11 23:00
 
 Kingstonian
AFC Sudbury 
23/11 23:00
 
 Eastbourne Borough
Hartley Wintney 
23/11 23:00
 
 Leatherhead
Dorking 
23/11 23:00
 
 Concord Rangers
Slough Town 
23/11 23:00
 
 Maidstone United
Dartford 
23/11 23:00
 
 Haringey Borough
Hemel Hempstead Town 
23/11 23:00
 
 Wealdstone
Royston Town 
23/11 23:00
 
 Oxford City
AFC Hornchurch 
23/11 23:00
 
 Billericay Town
Hampton & Richmond 
23/11 23:00
 
 Welling United
St Albans City 
23/11 23:00
 
 Salisbury City
Hayes&Yeading 
23/11 23:00
 
 Ashton United
Nantwich Town 
23/11 23:00
 
 Bamber Bridge
Morpeth Town 
23/11 23:00
 
 Bamber Bridge
South Shields 
23/11 23:00
 
 Lancaster City
Gainsborough Trinity 
23/11 23:00
 
 Mickleover Sports
Warrington Town AFC 
23/11 23:00
 
 Morpeth Town
Fc United Of Manchester 
23/11 23:00
 
 Nantwich Town
Atherton Collieries 
23/11 23:00
 
 Radcliffe Borough
Basford Utd 
23/11 23:00
 
 Stafford Rangers
Hyde United 
23/11 23:00
 
 Stalybridge Celtic
Buxton FC 
23/11 23:00
 
 Whitby Town
Grantham Town 
23/11 23:00
 
 Witton Albion
Scarborough 
23/11 23:00
 
 Bowers Pitsea
Carshalton Athletic 
23/11 23:00
 
 Cheshunt
Merstham 
23/11 23:00
 
 Cray Wanderers
AFC Hornchurch 
23/11 23:00
 
 East Thurrock United
Enfield Town 
23/11 23:00
 
 Kingstonian
Horsham 
23/11 23:00
 
 Bishop's Stortford
Lewes 
23/11 23:00
 
 Margate
Potters Bar Town 
23/11 23:00
 
 Worthing
Corinthian Casuals 
23/11 23:00
 
 Yate Town
Swindon Supermarine 
23/11 23:00
 
 Blackfield Langley
Truro City 
23/11 23:00
 
 Gosport Borough
Weston Super Mare 
23/11 23:00
 
 Merthyr Town
Hayes&Yeading 
23/11 23:00
 
 Chesham United
Dorchester Town 
23/11 23:00
 
 Harrow Borough
Wimborne Town 
23/11 23:00
 
 Hendon
Tiverton Town 
23/11 23:00
 
 Metropolitan Police
Farnborough Town 
23/11 23:00
 
 Walton Casuals
Poole Town 
23/11 23:00
 
 Beaconsfield Sycob
Swindon Supermarine 
23/11 23:00
 
 Bromsgrove Sporting
Redditch United 
23/11 23:00
 
 Kings Langley
Biggleswade Town 
23/11 23:00
 
 Bromsgrove Sporting
St Ives Town 
23/11 23:00
 
 Hednesford Town
Peterborough Sports 
23/11 23:00
 
 Hitchin Town
Nuneaton Town 
23/11 23:00
 
 Kings Langley
Needham Market 
23/11 23:00
 
 Rushall Olympic
Biggleswade Town 
23/11 19:00
 
 Kuressaare
Parnu Linnameeskond 
23/11 19:00
 
 Rakvere Flora
Parnu Jk 
23/11 21:30
 
 Montpellier Hsc Womens
Guingamp Womens 
23/11 21:30
 
 Dijon Womens
Marseille Womens 
23/11 21:30
 
 Metz Womens
Fleury 91 Womens 
23/11 22:00
 
 Lens
Sochaux 
23/11 18:00
 
 Baia Zugdidi
Shevardeni 
23/11 18:00
 
 Gagra
Kolkheti Poti 
23/11 18:00
 
 Shukura Kobuleti
Telavi 
23/11 18:00
 
 Guria Lanchkhuti
Spartaki Tskhinvali 
23/11 21:00
 
 Eintr. Braunschweig
Chemnitzer 
23/11 21:00
 
 1. Magdeburg
SpVgg Unterhaching 
23/11 21:00
 
 SV Waldhof Mannheim
Ingolstadt 04 
23/11 21:00
 
 Sv Meppen
SG Sonnenhof Grobaspach 
23/11 21:00
 
 Wurzburger Kickers
Uerdingen 
23/11 21:00
 
 Fsv Zwickau
Preuben Munster 
23/11 20:00
 
 Sg Essen Schonebeck (w)
Sc Freiburg (w) 
23/11 20:00
 
 Wolfsburg womens
Bayern Munich (w) 
23/11 20:00
 
 Koln Womens
Bayer Leverkusen (w) 
23/11 20:00
 
 Ff Usv Jena (w)
Sc Sand (w) 
23/11 20:00
 
 Arminia Bielefeld
SV Sandhausen 
23/11 20:00
 
 Hamburger
Dynamo Dresden 
23/11 20:00
 
 SV Wehen Wiesbaden
Holstein Kiel 
24/11 01:30
 
 Panionios
Olympiakos Piraeus 
24/11 02:00
 
 Lamia
Xanthi 
23/11 16:30
 
 Atromitos U19
Ofi Crete U19 
23/11 17:30
 
 Pas Lamia U19
Xanthi U19 
23/11 18:00
 
 Aek Athens U19
Aris Thessaloniki U19 
23/11 18:00
 
 Panionios U19
Olympiakos Piraeus U19 
23/11 20:00
 
 Paok Saloniki U19
Ael Larisa U19 
24/11 09:00
 
 Coban Imperial
CSD Municipal 
23/11 14:30
 
 Happy Valley
Leeman 
23/11 17:30
 
 Southern District
Guangzhou Rf U19 
24/11 00:00
 
 Budapest Honved
Paksi SE 
24/11 00:00
 
 Varda Se
Debreceni VSC 
24/11 00:00
 
 Mezokovesd-Zsory
Kaposvar 
24/11 00:00
 
 Mol Fehervar
Puskas Akademia 
24/11 02:30
 
 Ujpesti TE
Diosgyor 
23/11 16:30
 
 Vasas U19
Puskas Akademia Fehervar U19 
23/11 22:00
 
 Mtk Hungaria Fc Womans
Szetomeharry Womens 
23/11 22:00
 
 Bengaluru
Kerala Blasters 
23/11 16:30
 
 Arema Malang
Persija Jakarta 
23/11 16:30
 
 Kalteng Putra
PS Tni 
23/11 16:30
 
 PSIS Semarang
PSM Makassar 
23/11 19:30
 
 PSM Makassar
Bali United 
23/11 18:45
 
 Shahrdari Tabriz
Malavan 
23/11 18:45
 
 Niroye Zamini
Damash Gilan FC 
23/11 18:45
 
 Sepidroud Rasht
Mes Krman 
23/11 18:45
 
 Mes Rafsanjan
Khooshe Talaee Sana Saveh 
23/11 18:45
 
 Qashqai Shiraz
Persepolis Pakdasht 
23/11 18:45
 
 Shahrdary Arak
Khouneh Be Khouneh 
23/11 19:30
 
 Esteghlal Khozestan
Arman Gohar Sirjan 
24/11 03:45
 
 St John Bosco
Kilnamanagh Afc 
23/11 18:00
 
 Lazio U20
AS Roma U19 
23/11 18:00
 
 Benevento Youth
Frosinone Youth 
23/11 18:00
 
 Pisa Youth
Salernitana Youth 
23/11 18:30
 
 Ascoli Youth
Crotone Youth 
23/11 20:00
 
 Inter Milan U20
Torino U19 
23/11 21:30
 
 Empoli U20
Fiorentina U20 
23/11 21:30
 
 Sassuolo Calcio Youth
Sampdoria U19 
23/11 21:30
 
 Brescia Youth
AC Milan U19 
23/11 21:30
 
 Parma U20
Cittadella Youth 
23/11 21:30
 
 Spal Youth
Cremonese Youth 
23/11 21:30
 
 Udinese Youth
Verona U20 
23/11 21:30
 
 Venezia Youth
Spezia U20 
23/11 21:30
 
 Cosenza Calcio Youth
Livorno U19 
23/11 21:30
 
 Juve Stabia U20
Perugia Youth 
23/11 21:30
 
 Lecce U20
Trapani Youth 
23/11 22:00
 
 Genoa U20
Pescara Youth 
23/11 19:00
 
 Ac Milan Womens
Sassuolo Womens 
23/11 21:30
 
 Tavagnacco Womens
Inter Milan Womens 
23/11 22:00
 
 Pordenone Calcio Ssd
Perugia 
23/11 22:00
 
 Juve Stabia
Salernitana 
23/11 22:00
 
 Livorno
Trapani 
23/11 22:00
 
 Benevento
Crotone 
24/11 01:00
 
 Empoli
Venezia 
23/11 12:00
 
 Mio Biwako Shiga
Honda 
24/11 11:00
 
 Matsue City
Reinmeer Aomori 
24/11 12:00
 
 Imabari FC
Honda Lock SC 
24/11 12:00
 
 Verspah Oita
Sony Sendai 
24/11 12:00
 
 Veertien Kuwana
Yokogawa Musashino 
24/11 12:00
 
 Miyazaki
Osaka 
24/11 12:00
 
 Suzuka Unlimited
Nara Club 
23/11 15:00
 
 Fuchu Athletic Futsal
Fugador Sumida Futsal 
24/11 12:00
 
 Espo Lada Hokkaido Futsal
Shonan Bellmare Futsal 
24/11 12:00
 
 Vasagey Oita Futsal
Voscuore Sendai Futsal 
23/11 12:00
 
 Yokohama Scc
Kataller Toyama 
23/11 12:00
 
 Fujieda Myfc
Blaublitz Akita 
24/11 12:00
 
 Fukushima United FC
Vanraure Hachinohe 
24/11 12:00
 
 SC Sagamihara
Roasso Kumamoto 
24/11 12:00
 
 Azul Claro Numazu
Gainare Tottori 
23/11 12:30
 
 Nagano Parceiro (w)
Ntv Menina Womens 
23/11 12:30
 
 Iga Kunoichi (w)
Niigata University H W Womens 
23/11 13:00
 
 Cerezo Osaka Sakai (w)
Yunogo Belle (w) 
24/11 09:30
 
 As Elfen Sayama (w)
Ngu Nagoya Womens 
24/11 09:30
 
 Vegalta Sendai (w)
Jfa Academy Fukushima (w) 
24/11 10:00
 
 Yokohama Fc Seagulls Womens
Teikyo Heisei University Womens 
24/11 10:00
 
 Nippon Sport Science University (w)
Waseda University Afc Womens 
23/11 14:00
 
 Anyang
Bucheon 1995 
23/11 20:00
 
 De Rita Goni Lane
Kf Llapi 
23/11 20:00
 
 Kf Drenica Srbica
Kosova Vushtrri 
23/11 20:00
 
 Kf Flamurtari Pristina Kos
Kf Feronikeli 
23/11 21:00
 
 Kf Prishtina
Kf Trepca Mitrovice 
23/11 21:05
 
 Al Sahel
Burgan Sc 
23/11 21:05
 
 Khaitan
Al Kuwait SC 
23/11 23:30
 
 Al Salmiyah
Al-Arabi Club 
23/11 23:30
 
 Al Ttadamon
Al Shabab Kuw 
23/11 20:15
 
 Tadamon Sour
Shabab Al Ghazieh 
23/11 22:00
 
 Shabab Sahel
Al-Safa 
23/11 19:00
 
 Riteriai
Suduva 
23/11 19:00
 
 Kauno Zalgiris
Baltija Panevezys 
24/11 00:00
 
 Progres Niedercorn
Muhlenbach Sandzak 
23/11 20:00
 
 Makedonija Gjorce Petrov
Rabotnicki Skopje 
23/11 20:00
 
 Osogovo
Pehchevo 
23/11 20:00
 
 Plackovica
Pobeda Prilep 
23/11 20:00
 
 Kozuv
Belasica Strumica 
23/11 20:00
 
 Labunishta
Skopje 
23/11 20:00
 
 Kadino
Drita 
23/11 20:00
 
 Pelister Bitola
Ohrid 2004 
23/11 20:00
 
 Vardar Forino
Vlazrimi Kicevo 
23/11 20:00
 
 Korab Debar
Fk Rinija Gostivar 
24/11 00:00
 
 Bregalnica Stip
Kamenica Sasa 
23/11 21:00
 
 Naxxar Lions
Lija Athletic 
23/11 23:15
 
 Zejtun Corinthians
St Georges 
23/11 21:00
 
 Santa Lucia
Sliema Wanderers FC 
23/11 23:15
 
 Sirens
Gudja United 
24/11 07:00
 
 Queretaro
Morelia 
24/11 09:00
 
 Cruz Azul
Atletico San Luis 1
24/11 09:00
 
 Monterrey
Atlas 
24/11 11:00
 
 Pachuca
Pumas UNAM 
24/11 11:00
 
 Chivas Guadalajara
Veracruz 
23/11 23:00
 
 Cdsyc Cruz Azul U20
San Luis U20 
23/11 23:00
 
 Queretaro U20
Monarcas Morelia U20 
23/11 23:00
 
 Monterrey U20
Atlas U20 
24/11 02:00
 
 Chivas Guadalajara U20
Veracruz U20 
24/11 02:00
 
 Pachuca U20
Pumas U20 
24/11 07:00
 
 Atlante
Zacatepec 
24/11 09:00
 
 Alebrijes De Oaxaca
Celaya 
23/11 20:00
 
 Zeta
Grbalj Radanovici 
23/11 20:00
 
 FK Buducnost Podgorica
Ofk Titograd 
23/11 20:00
 
 OFK Petrovac
FK Sutjeska Niksic 
23/11 20:00
 
 Kom Podgorica
Iskra Danilovgrad 
23/11 20:00
 
 Mladost Ljeskopolje
Rudar Pljevlja 
23/11 22:00
 
 Union Sportive Sidi Kacem
ASS Association Sportive de Sale 
23/11 23:00
 
 IRT Itihad de Tanger
Cayb Club Athletic Youssoufia Berrechid 
23/11 23:00
 
 IRT Itihad de Tanger
OCK Olympique de Khouribga 
23/11 23:00
 
 Renaissance Sportive de Berkane
Cayb Club Athletic Youssoufia Berrechid 
23/11 23:00
 
 OCK Olympique de Khouribga
MCO Mouloudia Oujda 
23/11 23:00
 
 Forces Armee Royales
IRT Itihad de Tanger 
23/11 23:00
 
 Raja de Beni Mellal
Wydad Casablanca 
23/11 23:00
 
 Renaissance Zmamra
Difaa Hassani Jdidi 
23/11 23:00
 
 RCA Raja Casablanca Atlhletic
Union Touarga Sport Rabat 
23/11 23:00
 
 Maghrib Association Tetouan
Rcoz Oued Zem 
23/11 23:00
 
 Olympique de Safi
HUSA Hassania Agadir 
23/11 21:30
 
 Excelsior Maassluis
Scheveningen 
23/11 22:00
 
 Kozakken Boys
ASWH 
23/11 22:30
 
 Volendam Am
HHC Hardenberg 
23/11 22:30
 
 Jong Sparta Rotterdam
Noordwijk 
23/11 22:30
 
 Quick boys
AFC Amsterdam 
24/11 09:00
 
 Canterbury United
Hawkes Bay United 
24/11 09:00
 
 Tasman United
Team Wellington 
24/11 11:00
 
 Eastern Suburbs Afc
Waitakere United 
24/11 05:00
 
 Jalapa
Managua 
24/11 09:00
 
 Diriangen
Real Esteli 
24/11 09:00
 
 Las Sabanas
Walter Ferretti 
23/11 22:00
 
 Harland Wolff Welders
Ards 
23/11 22:00
 
 Knockbreda Parish
Newry City 
23/11 22:00
 
 Queens University
Ballyclare Comrades 
23/11 23:00
 
 Ballinamallard United
Police Service Of Northern Ireland 
23/11 23:00
 
 Dergview
Dundela 
23/11 23:00
 
 Portadown FC
Loughgall 
23/11 23:00
 
 Ballymena United
Institute 
23/11 23:00
 
 Coleraine
Carrick Rangers 
23/11 23:00
 
 Crusaders FC
Warrenpoint Town 
23/11 23:00
 
 Glentoran
Dungannon Swifts 
23/11 23:00
 
 Larne
Cliftonville 
23/11 23:00
 
 Warrenpoint Town
Crusaders FC 
24/11 01:00
 
 Kongsvinger
Sogndal 
23/11 23:00
 
 Lsk Kvinner Womens
Valerenga Womens 
23/11 20:45
 
 AL-Nahda
Muscat 
23/11 22:05
 
 Mrbat
Fnjaa SC 
24/11 00:20
 
 Al-Suwaiq Club
Saham 
24/11 05:00
 
 Ca River Plate Asuncion
Libertad Asuncion 
24/11 07:00
 
 Nacional Asuncion
Sportivo Luqueno 
24/11 07:00
 
 Sportivo San Lorenzo
Olimpia Asuncion 
23/11 19:40
 
 Belchatow
Warta Poznan 
23/11 22:00
 
 Korona Kielce
Rakow Czestochowa 
23/11 23:00
 
 Olimpia Grudziadz
Zaglebie Sosnowiec 
24/11 00:00
 
 LKS Nieciecza
Chrobry Glogow 
24/11 00:00
 
 GKS Tychy
Gks Jastrzebie 
24/11 00:30
 
 Pogon Szczecin
Legia Warszawa 
24/11 03:00
 
 Lechia Gdansk
LKS Lodz 
23/11 19:00
 
 Resovia Rzeszow
Pogon Siedlce 
23/11 20:00
 
 Elana Torun
Blekitni Stargard Szczecinski 
23/11 20:00
 
 Garbarnia Krakow
Skra Czestochowa 
23/11 20:00
 
 Lech Ii Poznan
Gornik Leczna 
23/11 20:00
 
 Ks Legionovia Legionowo
Stal Rzeszow 
23/11 20:00
 
 Stal Stalowa Wola
Znicz Pruszkow 
23/11 23:00
 
 Gornik Polkowice
Olimpia Elblag 
24/11 01:00
 
 GKS Katowice
Gryf Wejherowo 
23/11 18:00
 
 Cracovia Krakow Youth
Zaglebie Lubin Youth 
23/11 18:00
 
 Pogon Szczecin Youth
Arka Gdynia Youth 
23/11 19:00
 
 Escola Varsovia Warszawa Youth
Sms Lodz Youth 
23/11 19:00
 
 Legia Warszawa Youth
Nowy Hutnik Youth 
23/11 19:00
 
 Jagiellonia Bialystok Youth
Lechia Gdansk Youth 
23/11 19:00
 
 Slask Wroclaw Youth
Wisla Krakow Youth 
23/11 19:00
 
 Benfica U23
Rio Ave U23 
23/11 19:00
 
 Sporting Braga U23
Sporting Lisbon U23 
23/11 19:00
 
 Coimbra Ec U23
Famalicao U23 
23/11 19:00
 
 Vitoria Setubal U23
Maritimo U23 
23/11 19:00
 
 Vitoria Sc Guimaraes U17
Boavista U17 
23/11 19:00
 
 Chaves U17
Rio Ave U17 
23/11 19:00
 
 Padroense U17
Porto Sad U17 
23/11 19:00
 
 Pacos Ferreira U17
Palmeiras U17 
23/11 19:00
 
 Cova Da Pied U17
Casa Pia Ac U17 
23/11 23:00
 
 Tondela U17
Spg C Braga U17 
23/11 23:00
 
 Sport Clube Caldas U17
Sporting Lisbon U17 
23/11 22:00
 
 Sertanense
SC Farense 
23/11 23:00
 
 Academico Viseu
Feirense 
23/11 23:00
 
 Sp Espinho
Arouca 
24/11 00:45
 
 Famalicao
Academica Coimbra 
24/11 02:30
 
 Sporting Braga
Gil Vicente 
24/11 04:45
 
 Vizela
Benfica 
23/11 21:00
 
 Al Shahaniya
Al-Wakra 
23/11 23:10
 
 Al-Ahli Doha
Al Khor SC 
23/11 23:10
 
 Umm Salal
Al Rayyan 
23/11 23:10
 
 Al-Ahli Doha
Al-Sadd 
23/11 17:00
 
 Dunarea Calarasi
Metaloglobus 
23/11 17:00
 
 Juventus Bucharest
Rapid Bucuresti 
23/11 17:00
 
 Csikszereda
Scm Argesul Pitesti 
23/11 17:00
 
 CS Mioveni
Voin Tate Numa Glenn 
23/11 17:00
 
 Pandurii
Concordia Chiajna 
23/11 17:00
 
 Snagov
Scolar Resita 
23/11 18:00
 
 Universitaea Cluj
Politehnica Timisoara 
24/11 00:00
 
 Politehnica Iasi
Cs Voluntari 
24/11 02:30
 
 Steaua Bucuresti
Astra Ploiesti 
23/11 20:00
 
 Kubanochka Krasnodar Womens
Ryazan Womens 
23/11 17:00
 
 Ural Youth
Spartak Moscow Youth 
23/11 17:00
 
 Cska Moscow Youth
Krylya Sovetov Samara Youth 
23/11 18:30
 
 Ufa Youth
Pfc Sochi Youth 
23/11 18:00
 
 Spartak Moscow II
Avangard 
23/11 19:00
 
 Chayka K Sr
Torpedo Armavir 
23/11 19:00
 
 Neftekhimik Nizhnekamsk
Yenisey Krasnoyarsk 
23/11 19:00
 
 Shinnik Yaroslavl
Tekstilshchik Ivanovo 
23/11 20:00
 
 Chertanovo Moscow
Ska Khabarovsk 
23/11 20:00
 
 Fakel Voronezh
Volga Olimpiets 
23/11 20:00
 
 Rotor Volgograd
Tom Tomsk 
23/11 21:00
 
 Krasnodar II
Khimki 
23/11 22:00
 
 Baltika
Mordovia Saransk 
24/11 00:30
 
 Torpedo Moscow
Luch-Energiya 
23/11 22:00
 
 Ac Juvenes
SP La Fiorita 
23/11 20:20
 
 Afief
Al Jndal 
23/11 20:20
 
 Al Kholood
Al Safa Ksa 
23/11 20:30
 
 Dhamk
Al Taawon 
23/11 23:00
 
 Al Hilal
Al Adalh 
24/11 00:40
 
 Al Ahli Jeddah(KSA)
Al Faisaly Harmah 
23/11 23:00
 
 Inverness C.T.
Dundee 
23/11 21:45
 
 Auchinleck Talbot
Arbroath 
23/11 23:00
 
 Stranraer
Dunfermline 
23/11 23:00
 
 Elgin City
Alloa Athletic 
23/11 23:00
 
 Raith Rovers
Peterhead 
23/11 23:00
 
 Stirling Albion
Clyde 
23/11 23:00
 
 Bonnyrigg Rose
Montrose 
23/11 23:00
 
 Albion Rovers
Airdrie United 
23/11 23:00
 
 Dumbarton
Forfar Athletic 
23/11 23:00
 
 Queen of the South
Queens Park 
23/11 23:00
 
 Edinburgh City
Annan Athletic 
23/11 23:00
 
 Greenock Morton
Brora Rangers 
23/11 23:00
 
 Formartine United
East Kilbride 
23/11 23:00
 
 East Fife
Bsc Glasgow 
23/11 23:00
 
 Buckie Thistle
Inverurie Loco Works 
23/11 23:00
 
 Clachnacuddin
Strathspey Thistle 
23/11 23:00
 
 Formartine United
Keith 
23/11 23:00
 
 Fort William
Brora Rangers 
23/11 23:00
 
 Huntly
Lossiemouth 
23/11 23:00
 
 Nairn County
Deveronvale 
23/11 23:00
 
 Rothes
Turriff United 
23/11 23:00
 
 Wick Academy
Fraserburgh 
23/11 23:00
 
 Radnicki Nis
Crvena Zvezda 
23/11 23:00
 
 Cukaricki
FK Rad Beograd 
23/11 23:00
 
 Mladost Lucani
Karadjordje Topola 
23/11 23:00
 
 FK Vozdovac Beograd
Proleter Novi Sad 
24/11 01:00
 
 Vojvodina
FK Napredak Krusevac 
23/11 20:00
 
 Trajal Krusevac
Radnicki Pirot 
23/11 20:00
 
 Zlatibor
Dinamo Vranje 
23/11 20:00
 
 Sindjelic Belgrad
Backa Backa Palanka 
23/11 23:00
 
 Kolubara
Zemun 
23/11 21:00
 
 Trencin
Spartak Trnava 
23/11 21:00
 
 Nitra
MSK Zilina 
23/11 21:00
 
 FK Pohronie
Zlate Moravce 
23/11 21:00
 
 Zemplin Michalovce
DAC Dunajska Streda 
23/11 22:00
 
 MFK Ruzomberok
FK Senica 
23/11 23:00
 
 Slovan Bratislava
Skf Sered 
23/11 20:30
 
 Brezice
Koroska Dravograd 
23/11 20:30
 
 Jadran Dekani
Krsko Posavlje 
23/11 20:30
 
 Gorica
NK Ptuj Drava 
23/11 20:30
 
 NK Krka
Bilje 
24/11 00:00
 
 Nafta
Koper 
23/11 19:45
 
 Ask Bravo Publikum
NK Rudar Velenje 
23/11 21:45
 
 Domzale
NK Triglav Kranj 
23/11 23:55
 
 NK Publikum Celje
NK Olimpija Ljubljana 
23/11 21:30
 
 Cape Umoya United
Ts Galaxy 
23/11 21:30
 
 Free State Stars
Maccabi 
23/11 21:30
 
 Jdr Stars
Jomo Cosmos 
23/11 21:30
 
 Mbombela United
Richards Bay 
23/11 21:30
 
 Tshakhuma Tm
Real Kings 
23/11 21:30
 
 Uthongathi
Ts Sporting 
23/11 21:00
 
 Lamontville Golden Arrows
Mamelodi Sundowns 
23/11 20:00
 
 Rios Renovables Ribera Navarra Futsal
Palma Futsal 
24/11 01:00
 
 Fcbarcelona Futsal
Xota Navarra Futsal 
24/11 01:00
 
 Eipozo Murcia Turistica Futsal
Inter Movistar Futsal 
24/11 01:15
 
 Vaidepenas Futsal
Peinsa Fs Cartagena Futsal 
24/11 01:30
 
 Jaen Paraiso Interior Futsal
Cordoba Futsal 
24/11 02:00
 
 Paruro Five Foot
Cd Burela Fs Pescados Ruben Futsal 
23/11 20:00
 
 Cd Tacon Womens
Real Sociedad Womens 
23/11 23:00
 
 Rayo Vallecano
Zaragoza 
24/11 01:00
 
 Deportivo La Coruna
Alcorcon 
24/11 01:00
 
 Racing de Santander
Extremadura 
24/11 03:00
 
 SD Huesca
SD Ponferradina 
24/11 00:00
 
 Chiasso
Stade Ouchy 
24/11 02:00
 
 Schaffhausen
Vaduz 
24/11 02:00
 
 Servette
Basel 
24/11 02:00
 
 Zurich
Luzern 
23/11 23:00
 
 As Slimane
Stade Tunisien 
23/11 23:00
 
 C. A. Bizertin
Chebba 
23/11 23:00
 
 Club Sportif Sfaxien
Cs. Hammam-lif 
23/11 23:00
 
 J.s. Kairouanaise
Etoile Metlaoui 
23/11 23:00
 
 Us Tataouine
U.s.monastir 
23/11 20:00
 
 Denizlispor
Rizespor 
23/11 22:30
 
 Ankaragucu
Trabzonspor 
24/11 01:00
 
 Konyaspor
Besiktas 
23/11 19:00
 
 Karagumruk
Umraniyespor 
23/11 21:30
 
 Eskisehirspor
Erzurum BB 
24/11 00:00
 
 Bursaspor
Keciorengucu 
23/11 18:30
 
 Fethiyespor
Erbaaspor S 
23/11 18:30
 
 Modafenspor
Nazillispor 
23/11 22:00
 
 Banni Yas
Hatta 
23/11 22:00
 
 Al Ain
Ittihad Kalba 
24/11 00:30
 
 Al-Sharjah
Ahli Al-Fujirah 
23/11 20:35
 
 Dabba Al-Fujairah
Al Bataeh 
23/11 22:00
 
 Khor Fakkan
Al-Dhafra 
23/11 22:00
 
 Al Ain
Al Nasr Dubai 
24/11 00:45
 
 Al Ahli Dubai
Al Wehda UAE 
23/11 19:00
 
 Ahrobiznes Tsk Romny
Metalist Kharkiv 
23/11 19:00
 
 Cherkashchyna Akademiya
Inhulets Petrove 
23/11 20:00
 
 Mynai
Obolon Kiev 
23/11 20:00
 
 Fk Avanhard Kramatorsk
Chernomorets Odessa 
23/11 22:00
 
 Metalurh Zaporizhya
Balkany Zorya 
24/11 01:00
 
 Volyn
Mfk Vodnyk Mikolaiv 
23/11 20:00
 
 PFC Oleksandria
Zorya 
23/11 23:00
 
 Dnipro 1
Vorskla Poltava 
23/11 18:00
 
 Kolos Kovalivka U21
Desna Chernihiv U21 
23/11 19:00
 
 Dynamo Kyiv U21
Mariupol U21 
23/11 19:45
 
 Nasaf Qarshi
Pakhtakor Tashkent 
23/11 22:30
 
 Stm Sports
Aberystwyth Town 
23/11 22:30
 
 Connahs Quay Nomads
Bala Town 
23/11 22:30
 
 Uwic Inter Cardiff
Newi Cefn Druids 
24/11 03:15
 
 Tahiti Beach Soccer
Mexico Beach Soccer 
24/11 04:50
 
 Usa Beach Soccer
Japan Beach Soccer 
24/11 06:25
 
 Uruguay Beach Soccer
Italy Beach Soccer 
24/11 08:00
 
 Paraguay Beach Soccer
Switzerland Beach Soccer