Live3s Logo

LiveScore 22 Nov 2019

23/11 04:00
 
 Levante
Mallorca 
23/11 03:30
 
 Borussia Dortmund
Paderborn 07 
23/11 03:45
 
 PSG
Lille 
23/11 03:45
 
 Fulham
Queens Park Rangers 
23/11 03:30
 
 Club Brugge
Oostende 
22/11 16:30
 
 Western Sydney
Melbourne City 
23/11 00:30
 
 Spartak Tambov
Lokomotiv Moscow 
23/11 12:00
 
 Vissel Kobe
Cerezo Osaka 
22/11 22:30
 
 South Africa U23
Ghana U23 
23/11 02:00
 
 Egypt U23
Cote D Ivoire U23 
23/11 01:00
 
 Partizani Tirana
KF Laci 
23/11 02:30
 
 Ferrocarril Midland
Canuelas 
23/11 02:30
 
 Sportivo Dock Sud
Sportivo Italiano 
23/11 07:00
 
 Deportivo Laferrere
Victoriano Arenas 
23/11 08:00
 
 Sarmiento Junin
All Boys 
22/11 19:00
 
 Alashkert B Martuni
Masis 
22/11 19:00
 
 Ararat Yerevan 2
Ararat Armenia B 
22/11 19:00
 
 Aragats
Lernayin Artsakh 
22/11 19:00
 
 Lokomotiv Yerevan
Dilijan 
22/11 19:00
 
 Torpedo Yerevan
Junior Sevan 
22/11 19:00
 
 Van
Shirak Gjumri B 
22/11 22:00
 
 Ararat Yerevan
Gandzasar Kapan 
23/11 07:30
 
 Melbourne Heart Youth
Perth Glory Am 
23/11 07:30
 
 Central Coast Mariners Fc Am
Sydney FC U21 
22/11 14:00
 
 Ws Wanderers Womens
Newcastle Jets Womens 
22/11 16:30
 
 Adelaide United Womens
Sydney Womens 
23/11 02:10
 
 Kapfenberg Superfund
SK Vorwarts Steyr 
23/11 02:10
 
 Blau Weiss Linz
Liefering 
23/11 02:10
 
 SG Austria Klagenfurt
Austria Wien Youth 
23/11 02:10
 
 SV Horn
Wacker Innsbruck 
23/11 02:10
 
 Grazer AK
SKU Amstetten 
22/11 21:00
 
 Wacker Innsbruck Womens
Vorderland Womens 
22/11 18:30
 
 Agsu
Sabah 2 
22/11 18:30
 
 Turan Tovuz
Qarabag 2 
22/11 23:00
 
 Standard Sumqayit
Qarabag 
22/11 22:30
 
 Qalali
Bahrain Sc 
22/11 22:30
 
 Al Tadhmon
Al Budaiya 
23/11 03:30
 
 Westerlo
Oud Heverlee 
23/11 06:15
 
 CRB (AL)
Figueirense (SC) 
23/11 08:30
 
 Guarani
America Mineiro 
22/11 23:30
 
 Arda
Vitosha Bistritsa 
22/11 23:00
 
 Cobresal
Union Espanola 
23/11 04:30
 
 Union La Calera
Deportes Iquique 
22/11 19:35
 
 ShenHua SVA FC
Beijing Guoan 
22/11 19:35
 
 HeNan JianYe
Tianjin TianHai 
22/11 19:35
 
 Shandong Luneng
Chongqing Lifan 
22/11 19:35
 
 Wuhan ZALL
Guangzhou R&F 
23/11 01:00
 
 Dinamo Zagreb
Hajduk Split 
23/11 00:00
 
 Medjimurje
Rudes 
23/11 00:00
 
 Aris Limassol
Agia Napa 
23/11 00:00
 
 Vitkovice
Vysocina Jihlava 
23/11 01:00
 
 Usti nad Labem
Slavoj Vysehrad 
23/11 01:00
 
 Sparta Praha
Budejovice 
23/11 02:00
 
 Nordsjaelland
Randers 
22/11 21:00
 
 Nottingham Forest U23
Bolton Wanderers U23 
22/11 21:30
 
 Birmingham U23
Hull City U23 
23/11 03:00
 
 Newcastle U23
Benfica B 
23/11 01:00
 
 Pau
Avranches 
23/11 03:00
 
 Avenir Sportif Beziers
Lyon la Duchere 
23/11 03:00
 
 Bourg Peronnas
Le Puy Foot 43 Auvergne 
23/11 03:00
 
 Dunkerque
Bastia CA 
23/11 03:00
 
 Ajaccio GFCO
Quevilly 
23/11 03:00
 
 Stade Lavallois MFC
Creteil 
23/11 03:00
 
 Red Star 93
Cholet So 
23/11 03:00
 
 Toulon
US Boulogne 
23/11 03:00
 
 Villefranche
Concarneau 
23/11 03:00
 
 Paris Fc
Auxerre 
23/11 03:00
 
 Caen
Le Mans 
23/11 03:00
 
 ES Troyes AC
Chambly 
23/11 03:00
 
 Grenoble
Nancy 
23/11 03:00
 
 Ajaccio
Clermont Foot 
23/11 03:00
 
 Chateauroux
Lorient 
23/11 03:00
 
 Chamois Niortais
Rodez AF 
23/11 03:00
 
 Orleans US 45
Valenciennes 
22/11 18:00
 
 Norchi Dinamoeli Tbilisi
Samtredia 
23/11 02:00
 
 Carl Zeiss Jena
Hallescher 
23/11 02:15
 
 Ffc Frankfurt Womens
Hoffenheim (w) 
23/11 01:30
 
 Erzgebirge Aue
St. Pauli 
23/11 01:30
 
 Bochum
VfL Osnabruck 
23/11 02:00
 
 Nottingen
Reutlingen 
23/11 02:00
 
 Djk Don Bosco Bamberg
Tsv Karlburg 
23/11 02:00
 
 Sc Eltersdorf
Wurzburger Fv 
23/11 02:00
 
 Bramfelder Sv
Sc Concordia Hamburg 
23/11 02:00
 
 TeBe Berlin
Hertha Zehlendorf 
23/11 02:30
 
 Hamm United
Sv Rugenbergen 
23/11 02:30
 
 Tus Osdorf
Teutonia 05 
23/11 02:30
 
 SC Victoria Hamburg
Niendorfer Tsv 
23/11 03:00
 
 Ingolstadt 04 Am
Turkspor Augsburg 
23/11 03:00
 
 Suderelbe
Tsv Buchholz 08 
23/11 03:00
 
 Hamburger Sv Iii
Hsv Barmbek Uhlenhorst 
23/11 03:00
 
 Ksv Baunatal
Bad Vilbel 
23/11 03:00
 
 Eintracht Trier
Arminia Ludwigshafen 
22/11 22:00
 
 Platanias FC
Doxa Dramas 
22/11 23:00
 
 Bekescsaba
Siofok 
22/11 23:00
 
 Vasas
Budafoki Mte 
22/11 23:00
 
 Ajka
Gyirmot Se 
22/11 23:00
 
 Budaorsi Sc
Csakvari Tk 
22/11 23:00
 
 Dorogi
Szolnoki MAV 
22/11 23:00
 
 Duna Tisza
Szombathelyi Haladas 
22/11 23:00
 
 ETO Gyori FC
MTK Hungaria FC 
22/11 23:00
 
 Kazincbarcika
Balmazujvaros 
22/11 23:00
 
 Nyiregyhaza
Vac-Dunakanyar 
22/11 23:00
 
 Soroksar
Szegedi Ak 
22/11 16:30
 
 PS Tni
PSIS Semarang 
22/11 16:30
 
 Barito Putera
Pss Sleman 
22/11 16:30
 
 Pusamania Borneo
Persela Lamongan 
22/11 19:30
 
 Madura United
Bhayangkara Surabaya United 
22/11 20:00
 
 Teraktor-Sazi
Padideh Mashhad 
22/11 22:00
 
 Persepolis
Naft Masjed Soleyman 
22/11 22:30
 
 Sanat-Naft
Sepahan 
22/11 21:30
 
 Atalanta U19
Napoli U19 
22/11 23:30
 
 Juventus U19
Chievo Youth 
23/11 04:00
 
 Pescara
Cremonese 
23/11 12:00
 
 Mio Biwako Shiga
Honda 
22/11 18:00
 
 Nagano Futsal
F League Selection Futsal 
22/11 18:00
 
 Shriker Osaka Futsal
Nagoya Oceans Futsal 
23/11 12:00
 
 Yokohama Scc
Kataller Toyama 
23/11 12:00
 
 Fujieda Myfc
Blaublitz Akita 
23/11 09:30
 
 Beleza (w)
Yamato Sylphid Womens 
23/11 09:30
 
 Urawa Reds (w)
Tokiwagi Gakuen High School (w) 
22/11 21:05
 
 Al Salibikhaet
Kazma 
22/11 21:05
 
 Al Yarmouk
Al-Qadsia 
23/11 01:00
 
 FK Zalgiris Vilnius
Atlantas Klaipeda 
23/11 02:00
 
 Qormi
Qrendi 
23/11 02:00
 
 St Andrews
Pembroke Athleta 
23/11 02:00
 
 Hamrun Spartans
Floriana 
23/11 09:00
 
 Puebla
Necaxa 
23/11 11:10
 
 Club Tijuana
Leon 
23/11 02:00
 
 Puebla U20
Necaxa U20 
23/11 07:45
 
 Club Tijuana U20
Leon U20 
23/11 02:00
 
 Wydad Fes
KAC de Kenitra 
23/11 02:00
 
 Chabab Rif Hoceima
Itihad Z. Khemisset 
23/11 02:00
 
 Kawkab de Marrakech
ASS Association Sportive de Sale 
23/11 02:00
 
 SCCM Chabab Mohamedia
Chabab Atlas Khenifra 
23/11 02:00
 
 Union Sportive Sidi Kacem
Olympique Dcheira 
23/11 02:00
 
 Tas De Casablanca
Maghreb Fez 
23/11 00:00
 
 HUSA Hassania Agadir
Maghrib Association Tetouan 
23/11 02:00
 
 Difaa Hassani Jdidi
Raja de Beni Mellal 
23/11 02:30
 
 Zwolle Womens
Psv Eindhoven Womens 
23/11 02:30
 
 Twente Enschede Womens
Ado Den Haag Womens 
23/11 02:30
 
 Vv Alkmaar Womens
Excelsior Barendrecht Womens 
23/11 03:00
 
 Almere City FC
Den Bosch 
23/11 03:00
 
 NAC Breda
Jong Ajax Amsterdam 
23/11 03:00
 
 Dordrecht 90
Telstar 
23/11 03:00
 
 Eindhoven
Cambuur Leeuwarden 
23/11 03:00
 
 SBV Excelsior
Volendam 
23/11 03:00
 
 Go Ahead Eagles
Roda JC Kerkrade 
23/11 03:00
 
 De Graafschap
Jong PSV Eindhoven 
23/11 03:00
 
 Helmond Sport
NEC Nijmegen 
23/11 03:00
 
 Utrecht Am
Az Alkmaar 2 
23/11 03:00
 
 MVV Maastricht
Oss 
23/11 10:00
 
 Wellington Phoenix Reserve
Auckland City 
23/11 11:30
 
 Southern United
Hamilton Wanderers 
23/11 03:45
 
 Glenavon Lurgan
Linfield FC 
22/11 20:45
 
 Bahla
Al Nasr(OMA) 
22/11 21:40
 
 Alrstak
Al Seeb 
22/11 23:00
 
 Sohar Club
Dhufar 
23/11 00:00
 
 Oman Club
Al Oruba Sur 
23/11 05:00
 
 General Diaz
Sportivo San Lorenzo 
23/11 07:00
 
 Sol De America
Deportivo Santani 
22/11 23:30
 
 Wigry Suwalki
Stal Mielec 
23/11 01:00
 
 Gornik Zabrze
Wisla Plock 
23/11 01:00
 
 Miedz Legnica
Sandecja 
23/11 01:00
 
 Podbeskidzie
Chojniczanka Chojnice 
23/11 01:00
 
 Puszcza Niepolomice
Odra Opole 
23/11 03:30
 
 Lech Poznan
Piast Gliwice 
22/11 19:00
 
 Aves U23
Vitoria Guimaraes U23 
22/11 22:00
 
 Gd Estoril Praia U23
Leixoes U23 
22/11 23:00
 
 Feirense U23
Belenenses U23 
23/11 01:15
 
 Leixoes
Santa Clara 
23/11 04:45
 
 Varzim
Loris 
22/11 21:00
 
 Al Khor SC
Al-Gharafa 
22/11 21:00
 
 Al-Sailiya
Al Duhail Sc 
22/11 23:10
 
 Qatar SC
Al-Arabi SC 
23/11 02:30
 
 CFR Cluj
Chindia Targoviste 
22/11 17:00
 
 Rubin Kazan Youth
Zenit St.petersburg Youth 
22/11 19:00
 
 Orenburg Youth
Terek Groznyi Youth 
22/11 19:00
 
 Dinamo Moscow 2
Rostov Youth 
22/11 21:00
 
 Apr
Espoir 
22/11 21:00
 
 Sunrise
Garhwal Heroes 
22/11 20:25
 
 Najran
Al Qadasiya 
22/11 19:50
 
 Al Sahel
Al Washm 
22/11 19:55
 
 Jubail
Al Rawdhah 
22/11 20:10
 
 Al Riyadh
Arar 
22/11 20:10
 
 Al Sharq
Al Draih 
22/11 20:10
 
 Al Anwar Sa
Hercue 
22/11 20:20
 
 Afief
Al Jndal 
22/11 20:20
 
 Al Arabi Ksa
Al Orubah 
22/11 20:20
 
 Al Drae
Al Qaisoma 
22/11 20:40
 
 Al Entesar
Wajj 
22/11 20:45
 
 Al Suqoor Ksa
Al Sadd Sa 
22/11 20:30
 
 Abha
Al-Fath 
22/11 22:55
 
 Al Hazm
Al-Raed 
23/11 00:40
 
 Al Shabab Ksa
Al Feiha 
23/11 03:05
 
 Linlithgow Rose
Falkirk 
23/11 01:00
 
 Partizan Belgrade
FK Javor Ivanjica 
23/11 03:30
 
 Sala 10 Zaragoza Futsal
Catgas Energia Futsal 
23/11 04:00
 
 Peniscola Futsal
Levante Futsal 
23/11 04:00
 
 Sporting de Gijon
Tenerife 
22/11 22:00
 
 Grasshoppers
Aarau 
23/11 03:00
 
 Lausanne Sports
Wil 1900 
23/11 01:30
 
 Galatasaray
Istanbul Basaksehir 
23/11 00:00
 
 Adanaspor
Giresunspor 
22/11 20:35
 
 Al Oruba Uae
Masafi 
22/11 20:35
 
 Emirate
Al Taawon 
22/11 20:40
 
 Al Hamriyah
Al Arabi Uae 
23/11 01:00
 
 Shakhtar Donetsk
Lviv 
22/11 20:00
 
 Pfc Oleksandria U21
Zorya U21 
23/11 03:30
 
 Racing Club Montevideo
Boston River 
23/11 03:30
 
 Rampla Juniors
Ca River Plate 
23/11 03:30
 
 Ca Juventud
Cerro Montevideo 
23/11 03:30
 
 Liverpool P
Plaza Colonia 
23/11 07:30
 
 CA Penarol
Centro Atletico Fenix 
23/11 04:00
 
 Caracas FC
Aragua 
23/11 04:00
 
 Barry Town Afc
Penybont 
23/11 03:15
 
 Senegal Beach Soccer
Russia Beach Soccer 
23/11 04:50
 
 Portugal Beach Soccer
Nigeria Beach Soccer 
23/11 06:25
 
 Belarus Beach Soccer
United Arab Emirates Beach Soccer 
23/11 08:00
 
 Brazil Beach Soccer
Oman Beach Soccer 
23/11 01:30
 
 Turu Dusseldorf
Fortuna Koln