Live3s Logo

LiveScore 18 Nov 2019

19/11 03:45
FT 
 Ireland Republic
Denmark 
19/11 03:45
FT 
 Gibraltar
Switzerland 
19/11 03:45
FT 
 Sweden
Faroe Islands 
19/11 03:45
FT 
 Spain
Romania 
19/11 03:45
FT 
 Malta
Norway 
19/11 03:45
FT 
 Liechtenstein
Bosnia Herzegovina 
19/11 03:45
FT 
 Italy
Armenia 
19/11 03:45
FT 
 Greece
Finland 
19/11 01:00
FT 
1 Slovakia U21
Georgia U21 1
19/11 01:00
FT 
1 Croatia U21
Czech U21 
18/11 22:00
FT 
 Israel U17
Ireland U17 
18/11 22:00
FT 
3 Andorra U17
Montenegro U17 
18/11 21:00
FT 
 Sao Tome & Principe
Ghana 
18/11 21:00
FT 
 Comoros
Egypt 
19/11 00:00
FT 
 Gambia
Democratic Rep Congo 
19/11 00:00
FT 
 Cape Verde
Mozambique 
19/11 00:00
FT 
 Kenya
Togo 
19/11 03:00
FT 
1 Botswana
Algeria 
18/11 19:00
FT 
 South Sudan Womens
Zanzibar Womens 
18/11 21:30
FT 
 Tanzania Womens
Burundi Womens 
19/11 04:00
FT 
 Argentino De Merlo
El Porvenir 
19/11 04:00
FT 
 Sportivo Italiano
General Lamadrid 
19/11 04:00
FT 
1 Canuelas
Sportivo Dock Sud 
19/11 04:00
FT 
 Victoriano Arenas
Central Cordoba De Rosario 
19/11 07:30
FT 
 Santa Marina Tandil
San Martin Tucuman 
19/11 09:00
FT 
 Atletico Mitre De Salta
Ca Platense 
19/11 04:00
FT 
 Claypole
Deportivo Muniz 
19/11 04:00
FT 
2 Centro Espanol
Liniers 
19/11 07:30
FT 
 Sportivo Las Parejas
Boca Unidos 
18/11 23:00
FT 
 Isa Town
East Riffa 
18/11 23:00
FT 
 Qalali
Manama Club 
18/11 23:00
FT 
 Al Ittifaq
Al-Muharraq 
18/11 23:00
FT 
 Al Ittihad Bhr
Al-shabbab 
19/11 02:00
FT 
 Genk U21
Zulte Waregem Reserves 
19/11 03:00
FT 
1 Antwerp Reserves
Waasland Beveren Reserves 
19/11 03:30
FT 
 Eupen Reserves
Cercle Brugge Reserves 
19/11 06:30
FT 
 Vasco da Gama
Goias 
19/11 07:00
FT 
 Cruzeiro
Avai 
19/11 03:00
FT 
 Dominica
St Vincent Grenadines 
19/11 07:00
FT 
1 Aruba
Antigua & Barbuda 
19/11 09:00
FT 
 Jamaica
Guyana 
19/11 11:00
FT 
 Nicaragua
Suriname 
19/11 03:45
FT 
 Haringey Borough
AFC Hornchurch 
19/11 03:45
FT 
 Carshalton Athletic
Brightlingsea Regent 
19/11 03:45
FT 
 Haringey Borough
AFC Hornchurch 
19/11 03:45
FT 
 Carshalton Athletic
Brightlingsea Regent 
18/11 20:00
FT 
 Leeds United U23
Barnsley U23 
18/11 21:00
FT 
 Charlton Athletic U23
Watford U23 
18/11 21:00
FT 
 Crewe Alexandra U23
Birmingham U23 
18/11 21:05
FT 
 Crystal Palace U23
Bristol City U23 
19/11 03:00
FT 
 Bolton Wanderers U23
Sheffield United U23 
18/11 23:00
FT 
 Pas Giannina
Apollon Kalamaria 1
18/11 18:15
FT 
 Dempo SC
Churchill Brothers 
18/11 21:30
FT 
 Chhinga Veng
Aizawl 
18/11 16:30
FT 
 Persik Kediri
Martapura 
18/11 16:30
 
 PSMS Medan
Persita Tangerang 
18/11 16:10
FT 
 Psil Lumajang
Villa 2000 B 
18/11 16:15
 
 Persekap Pasuruan
Psip Pemalang 
18/11 16:15
FT 
1 Sumbersari
Serang Jaya 
18/11 17:00
FT 
 Taraz
Akzhayik 
18/11 17:40
FT 
 Mount Kenya United
Administration Police 
18/11 19:45
FT 
 Wu Shuru
Coast Stima 
18/11 20:00
FT 
 Shabana
Nairobi Stima 
18/11 20:35
FT 
 Migori Youth
St Josephs Youth 
18/11 21:45
 
 Nairobi Star City
Muranga Seal 
18/11 21:10
FT 
1 Al Kuwait SC
Al Sahel 
18/11 22:25
FT 
 Al-Arabi Club
Burgan Sc 
18/11 22:25
FT 
 Al Ttadamon
Al Salmiyah 
19/11 05:45
FT 
 Club America Womens
Chivas Guadalajara Womens 1
19/11 09:00
FT 
 Monterrey Womens
Atlas Womens 
19/11 11:00
FT 
 Pachuca Womens
Toluca Womens 
19/11 07:00
FT 
 Cafessa Jalisco
Irapuato 
18/11 22:00
FT 
 Tas De Casablanca
HUSA Hassania Agadir 
19/11 04:00
FT 
 Real Garcilaso
Deportivo Union Comercio 1
18/11 22:00
FT 
 Deportivo Municipal Reserves
Deportivo San Martin Reserves 1
19/11 01:00
FT 
 Real Garcilaso Reserves
Union Comercio Reserves 1
18/11 20:00
FT 
 Semendrija 1924
Radnicki 1923 Kragujevac 1
18/11 20:00
FT 
 Backa Backa Palanka
FK Metalac Gornji Milanovac 
18/11 20:00
FT 
 Dinamo Vranje
Sindjelic Belgrad 
18/11 20:00
FT 
 Kabel Novi Sad
Zlatibor 
18/11 20:00
FT 
 Radnicki Pirot
Zarkovo 
18/11 20:00
FT 
 Zemun
Trajal Krusevac 
18/11 20:00
FT 
 Novi Pazar
Kolubara 
18/11 20:00
FT 
 Graficar
Buducnost Dobanovci 
18/11 21:00
FT 
 Onduparaka
Sc Villa 
18/11 20:05
FT 
 Progreso Reserves
Ca River Plate Reserves 1
18/11 21:00
FT 
 Defensor Sporting Reserve
Ca Cerro Reserve 
18/11 22:25
FT 
 Rampla Juniors Reserves
Plaza Colonia Reseves 2
19/11 03:00
FT 
 Liverpool Montevideo Reserve
Boston River Reserve 
19/11 03:20
FT 
 Juventud De Las Piedras Reserves
Danubio Reserves 
18/11 17:00
FT 
 CSKA Moscow
SKA Rostov 
18/11 17:00
FT 
 Ararat Yerevan
Lokomotiv Yerevan 
18/11 17:55
FT 
 Dinamo Batumi
Guria Lanchkhuti 
18/11 18:00
FT 
 Lokomotiv Moscow
Ufa 
18/11 19:00
FT 
 Saburtalo Tbilisi
Kakheti Telavi 
18/11 21:00
FT 
 Italy U20
Switzerland U21 
18/11 21:30
FT 
 Rkc Waalwijk Reserve
Go Ahead Eagles Reserve 
18/11 22:00
FT 
 Montenegro U21
Poland U21 
18/11 22:00
FT 
 Czech U18
England U19 
18/11 22:30
FT 
 Al-Shamal
Russell City 
18/11 23:05
FT 
 Teunhueth
As Dakar Sacre Coeur 
19/11 00:00
FT 
 Poland U20
Norway U20 
19/11 00:45
FT 
 Al-Khuraitiat
Al Mesaimeer Club 
19/11 01:10
FT 
 Generation Foot
Us Goree 
19/11 02:00
FT 
 Hungary U21
Austria U21 
19/11 02:30
FT 
 Portugal U20
Germany U20 
19/11 03:20
FT 
 Argentina
Uruguay 
19/11 03:30
FT 
 Northern Ireland U19
Germany U19