Live3s Logo

LiveScore 17 Nov 2019

17/11 22:00
FT 
 Serbia
Ukraine 
17/11 22:00
FT 
 Luxembourg
Portugal 
18/11 01:00
FT 
 Kosovo
England 
18/11 01:00
FT 
 Bulgaria
Czech 
18/11 03:45
FT 
 Moldova
Iceland 
18/11 03:45
FT 
 Andorra
Turkey 
18/11 03:45
FT 
 Albania
France 
17/11 21:00
FT 
 Saint Maximin
Valenciennes 
17/11 21:00
FT 
 Mozac
Cournon 
17/11 22:00
FT 
 Marcq En Baroeuil
Iris Club de Croix 
17/11 22:30
FT 
 Sainte Marienne
Versailles 78 
17/11 13:00
FT 
 Brisbane Roar
Melbourne City 
17/11 15:30
FT 
 Sydney
Melbourne Victory 
17/11 23:00
FT 
 Germany U21
Belgium U21 
18/11 02:00
FT 
 Netherlands U17
France U17 
18/11 06:00
FT 
 Brazil U17
Mexico U17 
17/11 21:00
FT 
 Chad
Mali 
17/11 21:00
FT 
 South Africa
Sudan 
17/11 21:00
FT 
 South Sudan
Burkina Faso 
17/11 21:00
FT 
 Uganda
Malawi 
17/11 21:00
FT 
 Benin
Sierra Leone 
17/11 21:05
FT 
1 Swaziland
Senegal 
18/11 00:00
FT 
 Guinea
Namibia 
18/11 00:00
FT 
 Rwanda
Cameroon 
18/11 00:00
FT 
 Congo
Guinea Bissau 
18/11 00:00
FT 
 Lesotho
Nigeria 
18/11 03:00
FT 
 Gabon
Angola 
17/11 19:00
FT 
 Ethiopia Womens
Kenya Womens 
17/11 21:30
FT 
 Uganda Womens
Djibouti Womens 
18/11 01:45
FT 
 Mc Alger
Ca Bordj Bou Arreridj 
18/11 04:00
FT 
 Deportivo Armenio
Comunicaciones BsAs 
18/11 04:10
FT 
 Almirante Brown
Argentino de Quilmes 
18/11 04:00
FT 
1 Excursionistas
Deportivo Laferrere 
18/11 04:00
FT 
 Real Pilar
Deportivo Merlo 
18/11 04:00
FT 
 San Martin Burzaco
Club Lujan 
18/11 04:30
FT 
 Gimnasia Mendoza
Instituto 2
18/11 06:15
FT 
 Tigre
CA Brown Adrogue 1
18/11 08:15
FT 
 Temperley
Independiente Rivadavia 
18/11 04:00
FT 
 Defensores De Cambaceres
Sportivo Barracas 
18/11 04:00
FT 
 Yupanqui
Ca Atlas 1
18/11 04:00
FT 
 Olimpo
Sansinena 1
18/11 04:00
FT 
 Csyd Juventud Unida Gualeguaychu
Union Sunchales 
18/11 04:00
FT 
 Gsan Martin Formosa
Chaco For Ever 
18/11 04:00
FT 
 Sportivo Penarol
Ca Juventud Unida San Luis 
18/11 05:00
FT 
1 Club Cipolletti
Deportivo Camioneros 
17/11 13:00
FT 
 Sydney Womens
Melbourne Victory Womens 
17/11 13:00
FT 
 Canberra United Womens
Perth Glory Womens 
17/11 15:00
FT 
 Newcastle Jets Womens
Melbourne City Womens 
17/11 22:00
FT 
 Sint Eloois Winkel
Dender 
17/11 22:00
FT 
 Urs Lixhe Lanaye
Lalouviere 
18/11 02:00
FT 
1 Csa U20
Csp Youth 
18/11 03:00
FT 
 Bahia
Palmeiras 
18/11 03:00
FT 
 Gremio
Flamengo 1
18/11 05:00
FT 
 Corinthians
Internacional RS 
18/11 05:00
FT 
 Atletico Paranaense
Botafogo 
18/11 05:00
FT 
 Chapecoense
Ceara 
18/11 06:00
FT 
 Fortaleza
CSA Alagoas AL 
18/11 03:00
FT 
 Sao Bento
Brasil De Pelotas Rs 
18/11 03:00
FT 
 Sport Recife
Vila Nova (GO) 
18/11 05:30
FT 
 Figueirense (SC)
Cuiaba (MT) 
17/11 21:00
 
 Londrina Pr U19
Coritiba U19 
18/11 03:30
FT 
 Santa Fe
Alianza Petrolera 
18/11 09:30
FT 
 Cucuta
Deportes Tolima 
18/11 06:00
FT 
 French Guyana
St. Kitts and Nevis 
18/11 07:00
FT 
 Costa Rica
Haiti 
18/11 08:00
FT 
 Grenada
Belize 
18/11 09:00
FT 
 Honduras
Trinidad & Tobago 
17/11 17:15
AET 
 Slovan Liberec Ii
Jiskra Usti Nad Orlici 
90min [3-3], Penalty [3-5], Jiskra Usti Nad Orlici win
17/11 17:15
FT 
 Sparta Praha B
Fk Loko Vltavin 
17/11 17:20
FT 
 Dukla Praha B
Zivanice 
17/11 17:30
FT 
 Karlovy Vary Dvory
Plzen B 
17/11 22:00
 
 Synot Slovacko Womens
Sparta Praha Womens 
17/11 17:05
FT 
 Meteor Praha
Cesky Brod 
17/11 17:15
FT 
 Zenit Caslav
Velke Hamry 
17/11 20:45
FT 
 Naestved
Fremad Amager 1
17/11 22:00
FT 
 Skive IK
Kolding IF 
18/11 06:00
FT 
 Sonsonate
Once Municipal 
17/11 20:00
FT 
 Tranmere Rovers
Wycombe Wanderers 
17/11 20:30
FT 
1 Manchester City Womens
West Ham United Womens 
17/11 22:00
FT 
 Brighton Ha Womens
Birmingham Womens 
17/11 22:00
FT 
 Chelsea Fc Womens
Manchester United Womens 
17/11 22:00
FT 
 Reading Womens
Bristol Academy Womens 
17/11 23:00
FT 
 Tottenham Hotspur Womens
Arsenal Womens 
17/11 20:00
FT 
 Durham Wildcats Womens
London Bees Womens 
17/11 21:05
FT 
 Lewes Womens
Sheffield United Womens 
17/11 22:00
FT 
 Charlton Athletic Womens
Leicester City Womens 
17/11 22:00
FT 
 Coventry Womens
Aston Villa Womens 
17/11 22:00
FT 
 Crystal Palace Womens
London City Lionesses Womens 
17/11 22:00
 
 Huddersfield Town Womens
Sheffield Womens 
17/11 19:00
FT 
 Parnu Jk
Rakvere Flora 
17/11 18:00
FT 
 Colomiers U19
Cannes As U19 1
17/11 18:00
FT 
 Ffc Turbine Potsdam 2 Womens
Bv Cloppenburg Womens 
17/11 18:00
FT 
 Esc Geestemunde
Bremer Sv 
17/11 21:00
FT 
 Freie Turnerschaft Braunschweig
Sv Atlas Delmenhorst 
17/11 21:30
FT 
 Kaan Marienborn
SC Wiedenbruck 
17/11 21:30
FT 
 Holzwickeder Sc
Erndtebruck 
17/11 21:30
FT 
 Sc Paderborn 07 Ii
Sportfreunde Siegen 
17/11 22:00
FT 
 Tus Ennepetal
Gutersloh 
17/11 22:00
FT 
 Tsv Sasel
SC Victoria Hamburg 
17/11 22:00
FT 
 Ratingen Sv
Kray 1
17/11 22:15
FT 
1 Westfalia Herne
Rot Weiss Ahlen 
17/11 21:00
FT 
 Eintracht Norderstedt
Hansa Luneburg 
17/11 21:00
FT 
 VfB Oldenburg
Holstein Kiel 2 
17/11 21:00
FT 
 Havelse
Sv Drochtersen/assel 
17/11 21:00
FT 
 Fortuna Koln
Dortmund(am) 
17/11 18:00
FT 
 Nurnberg Womens
Arminia Bielefeld Womens 
17/11 21:00
AET 
 Saarbrucken Womens
Gutersloh Womens 
90min [3-3], 120min [3-4], Gutersloh Womens win
17/11 21:00
FT 
 Koln Womens
Sg Essen Schonebeck (w) 
17/11 19:00
FT 
 Panthrakikos
Aiolikos 
17/11 20:45
FT 
 Platanias FC
Apollon Smirnis 
17/11 21:00
FT 
 PAE Levadiakos
Apollon Larissas 
17/11 21:00
 
 Ergotelis
Giorgos Karaiskakis 
17/11 21:00
 
 Kerkyra
Kissamikos 
17/11 14:00
FT 
 Persija Jakarta Womens
Ps Tira Womens 1
17/11 17:00
FT 
 Persib Bandung Womens
Pss Sleman Womens 
17/11 14:00
FT 
1 Galuh
Al Jabbar 
17/11 17:05
FT 
1 Pesik Kuningan
Sukabumi 
17/11 19:00
FT 
 Lucan United
Swords Celtic 
17/11 19:10
FT 
 Glenville
Greystones 
17/11 22:00
 
 Ac Milan Womens
Juventus Womens 
17/11 22:00
FT 
1 Como
Pro Vercelli 1
17/11 22:00
 
1 Olbia
Novara 
17/11 22:00
FT 
 Renate Ac
Us Pianese 
17/11 22:05
FT 
 Pistoiese
Ac Monza 
18/11 00:30
FT 
 Giana
Robur Siena Ssd 
17/11 22:00
FT 
1 Alma Juventus Fano
Piacenza 
17/11 22:00
Postp. 
 Imolese
Triestina 
17/11 22:00
 
 Vicenza
Ravenna 
18/11 00:30
FT 
 Carpi
Fermana 
18/11 00:30
FT 
2 Gubbio
Cesena 
18/11 00:30
FT 
1 Modena
Usd Virtus Verona 
18/11 00:30
FT 
 Reggio Audace
Vis Pesaro 
18/11 00:30
FT 
 Rimini
Azy Based Nano Bo 
17/11 22:00
FT 
 Us Casertana 1908
Avellino 
17/11 22:00
FT 
 Paganese
Bari 
17/11 22:00
FT 
 Rende
Az Picerno Asd 
17/11 22:00
 
 Asd Sicula Leonzio
Virtus Francavilla 
17/11 23:00
FT 
 Teramo
Ternana 
17/11 21:30
FT 
 Trastevere Calcio
Portici 1906 1
17/11 21:30
FT 
 Forli
Asd Savignanese 
17/11 21:30
FT 
 Ligorna
As Casale Calcio 1
17/11 21:30
FT 
 Mantova
Us Fiorenzuola 
17/11 21:30
FT 
 Ponsacco
Nuova Monterosi 
17/11 21:30
FT 
 Savona
Ghivizzano 
17/11 21:30
FT 
 Scanzorosciate
Ponte San Pietro 
17/11 21:35
FT 
 Gladiator
Audace Cerignola 
17/11 22:00
FT 
1 Chieri
Sanremese 
18/11 04:00
FT 
 Mount Pleasant
Humble Lions 
18/11 08:00
 
 Waterhouse Fc
Harbour View 
18/11 09:00
 
 Cavalier
Arnett Gardens 
17/11 12:00
 
 Verspah Oita
Nara Club 
17/11 12:00
FT 
 Miyazaki
Veertien Kuwana 
17/11 12:00
FT 
 Maruyasu Industries
Matsue City 
17/11 12:00
FT 
 Suzuka Unlimited
Imabari FC 
17/11 12:00
FT 
 Vanraure Hachinohe
Kataller Toyama 
17/11 12:00
FT 
 Blaublitz Akita
Gamba Osaka U23 
17/11 12:00
FT 
 AC Nagano Parceiro
Azul Claro Numazu 
17/11 12:00
FT 
 Fujieda Myfc
Cerezo Osaka U23 
17/11 12:00
FT 
 Gainare Tottori
Fukushima United FC 
17/11 12:00
FT 
 Kamatamare Sanuki
SC Sagamihara 
17/11 13:00
 
 Tokyo U23
Yokohama Scc 
17/11 18:00
 
 Thespa Kusatsu Gunma
Giravanz Kitakyushu 
17/11 18:00
FT 
 Roasso Kumamoto
Grulla Morioka 
17/11 22:25
FT 
 Al-Nasar
Al Fahaheel 1
18/11 00:30
FT 
 Kazma
Al-Qadsia 
18/11 00:00
FT 
 Stade Malien De Bamako
Usfas Bamako 
18/11 09:00
FT 
 Tigres Womens
Tijuana Womens 
17/11 21:30
FT 
 Psv Eindhoven Womens
Sc Heerenveen Womens 
17/11 19:15
FT 
 Telstar
Go Ahead Eagles 
17/11 21:40
FT 
 Den Bosch
SBV Excelsior 
17/11 23:45
FT 
 Cambuur Leeuwarden
Almere City FC 
18/11 00:00
FT 
 Sporting Cristal
Alianza Universidad 
18/11 02:00
FT 
1 Deportivo Municipal
Dep. San Martin 1
18/11 04:30
FT 
1 Utc Cajamarca
Universitario de Deportes 1
18/11 07:30
FT 
 Univ. Cesar Vallejo
Melgar 
17/11 19:40
FT 
 Warta Poznan
Stal Mielec 
17/11 20:00
FT 
 Pogon Siedlce
Stal Rzeszow 
17/11 20:05
FT 
 Znicz Pruszkow
GKS Katowice 
17/11 20:00
FT 
 Stal Krasnik
Chelmianka Chelm 
17/11 20:00
FT 
 Rks Radomsko
Ursus Warszawa 1
17/11 19:00
FT 
 Kkp Bydgoszcz Womens
Mks Olimpia Szczecin Womens 
17/11 19:00
FT 
 Czarni Sosnowiec Womens
Ts Mitech Zywiec Womens 
17/11 20:00
 
 Uks Lodz Womens
Gks Katowice Womens 1
17/11 19:15
FT 
 CD Mafra
Sporting Covilha 
17/11 17:00
FT 
 Concordia Chiajna
CS Mioveni 
17/11 18:00
 
 Scm Argesul Pitesti
Petrolul Ploiesti 
17/11 22:30
FT 
 Voin Tate Numa Glenn
Universitaea Cluj 
17/11 17:00
FT 
 Becicherecu Mic Womens
Universitatea Galati Womens 
17/11 17:00
FT 
 Independenta Baia Mare Womens
Luceafarul Filiasi Womens 
17/11 17:00
FT 
 Uni Alexandria Womens
Css Targoviste Womens 
17/11 17:00
FT 
 Banat Girls Womens
Olimpia Cluj 2 Womens 
17/11 17:05
FT 
 Vasas Odorhei Womens
Piros Security Womens 1
17/11 17:05
FT 
 Fcm Targu Mures Womens
Vulpitele Galbene Roman Womens 
17/11 18:00
FT 
 Krasnodar 3
Spartak Nalchik 
17/11 19:00
FT 
 Inter Cherkessk
Druzhba Maykop 
17/11 19:00
FT 
 Dynamo Stavropol
Urozhay Krasnodar 
17/11 19:00
FT 
 Makhachkala
FK Biolog 
17/11 19:00
FT 
 Spartak Vladikavkaz
Anzhi 
17/11 20:00
FT 
 Volgar-Astrakhan
Legion Dynamo 
17/11 17:00
FT 
 Yenisey Krasnoyarsk
Tom Tomsk 
17/11 18:00
FT 
 Tekstilshchik Ivanovo
Neftekhimik Nizhnekamsk 
17/11 18:30
FT 
 Spartak Moscow II
Luch-Energiya 
17/11 19:00
FT 
 Avangard
Shinnik Yaroslavl 
17/11 20:00
FT 
 Mordovia Saransk
Fakel Voronezh 
17/11 20:00
FT 
1 Volga Olimpiets
Chayka K Sr 
17/11 20:00
FT 
 Rotor Volgograd
Krasnodar II 
17/11 21:00
FT 
 Torpedo Armavir
Torpedo Moscow 
17/11 22:00
FT 
 Baltika
Ska Khabarovsk 
17/11 22:00
FT 
 Khimki
Chertanovo Moscow 
17/11 18:25
FT 
 Vozdovac U19
Cukaricki U19 
17/11 20:00
FT 
 Mladost Lucani U19
Partizan Belgrade U19 
17/11 20:30
 
 Nd Beltinci
Brezice 
17/11 16:00
FT 
 Black Leopards Reserves
Chippa United Reserves 
17/11 16:00
FT 
 Stellenbosch Reserves
Cape Town City Reserves 
17/11 19:00
FT 
 Barcelona U19
Stadium Casablanca U19 
17/11 19:00
FT 
 Deportivo La Coruna U19
Ed Val Minor Nigran U19 
17/11 19:00
FT 
 Real Zaragoza U19
Damm U19 
17/11 19:00
FT 
 Villarreal U19
Levante U19 
17/11 19:30
FT 
 Calavera U19
Recreativo Huelva U19 
17/11 19:00
Postp. 
 Athletic Club Bibao Womens
Cd Tacon Womens 
17/11 20:00
Postp. 
 Valencia Womens
Atletico De Madrid Womens 
17/11 19:00
FT 
 SD Ponferradina
Girona 
17/11 21:00
FT 
 Alcorcon
Malaga 
17/11 23:00
FT 
 Real Oviedo
Sporting de Gijon 
18/11 01:30
FT 
 CD Lugo
Racing de Santander 
18/11 01:30
FT 
 CD Mirandes
Las Palmas 
18/11 04:00
FT 
 Tenerife
Cadiz 
17/11 19:00
 
 Inter De Madrid
Las Palmas Atletico 
17/11 19:00
FT 
 Atletico Baleares
Real Madrid Castilla 
17/11 19:00
FT 
 Racing de Ferrol
UD Melilla 
17/11 19:00
FT 
 Cf Rayo Majadahonda
Union Langreo 
17/11 19:00
FT 
 San Sebastian Reyes
Scr Pena Deportiva 
17/11 19:00
FT 
 Ud Ibiza
Getafe B 1
18/11 00:00
FT 
 Pontevedra
Marino luanco 1
17/11 22:30
FT 
1 Valladolid B
Calahorra 2
18/11 00:00
FT 
 Cultural Leonesa
Haro Deportivo 
18/11 00:00
FT 
 Salmantino
Alaves B 
18/11 01:00
FT 
 Real Union de Irun
Cd Guijuelo 
17/11 19:00
FT 
 Ud Levante B
CF La Nucia 
17/11 19:00
 
 UE Llagostera
Lleida 
17/11 19:00
FT 
1 AE Prat
Espanyol B 1
17/11 19:00
FT 
 Andorra
Cd Ebro 
18/11 00:00
FT 
1 Orihuela CF
CD Castellon 
18/11 00:00
FT 
 Sabadell
Gimnastic Tarragona 
18/11 01:00
FT 
 Barcelona B
Ue Cornella 
17/11 18:00
FT 
 Santutxu
JD Somorrostro 
17/11 18:30
FT 
 Sfc Minerva
Ud Los Garres 
17/11 18:30
FT 
 San Juan De Mozarrifar
Calamocha 
17/11 18:30
FT 
 CD Basconia
Cultural De Durango 
17/11 18:30
FT 
 Intercity
Eldense 
17/11 18:30
FT 
 Recambios Colon Cd
UD Alzira 
17/11 18:30
FT 
 Malaga B
CD El Palo 
17/11 19:00
FT 
 Sevilla C
Ciudad Lucena 
17/11 19:00
FT 
 Ucam Murcia B
Lorca Deportiva FC 
17/11 19:00
FT 
 Cacereno
Cd Calamonte 1
17/11 19:00
FT 
 Cd Covadonga
Urraca 
17/11 19:00
FT 
1 Rayo Cantabria
Gimnastica Torrelavega 1
17/11 19:00
FT 
 Cp San Cristobal
Sant Andreu 1
17/11 19:00
FT 
 Pobla De Mafumet Cf
Terrassa 
17/11 19:00
FT 
 Ua Horta
Figueres 
17/11 19:00
FT 
 Ue Castelldefels
Ue Vilassar De Mar 
17/11 19:00
FT 
2 Ud Paterna
Novelda 
17/11 19:00
FT 
 Pozuelo Alarcon
RSD Alcala Henares 
17/11 19:00
FT 
 Velez
Cd Linares Deportivo 
17/11 19:15
FT 
 Eg El Palmar
Edmf Churra 
17/11 20:00
FT 
 Marino
Cd Vera 
17/11 22:30
FT 
 CD Robres
Sd Borja 1
17/11 23:00
FT 
2 Real Betis B
Atletico Antoniano 
17/11 23:00
FT 
 Calahorra B
Cd Varea 
17/11 23:00
FT 
 Villanueva
Cd Valdefierro 
17/11 23:15
FT 
 Polvorin
Ud Ourense 
17/11 23:15
FT 
 Cd Plus Ultra
Cartagena B 
17/11 23:30
FT 
 Cd Torrijos
Cd Illescas 
17/11 23:30
FT 
 Atletico Bembibre
Real Avila CF 
18/11 00:00
FT 
 Rapido de Bouzas
Cd Estradense 
18/11 00:00
FT 
 Ce Andratx
Cd Llosetense 
18/11 00:00
FT 
 Villanovense
Jerez 
18/11 00:00
FT 
 Albacete B
CD Azuqueca 
18/11 00:00
FT 
1 Almansa
UB Conquense 
18/11 00:00
FT 
 Manchego Ciudad
La Roda CF 
18/11 00:00
FT 
 Cd Barquereno
Sd Textil Escudo 
18/11 00:00
FT 
 CD Tropezon
Cd Guarnizo 
18/11 00:00
FT 
 Alcoyano
Crevillente 1
18/11 00:00
FT 
1 Atletico Saguntino
CD Olimpic Xativa 1
18/11 00:00
FT 
 Flat Earth
Sad Villaverde San Andres 
18/11 00:00
FT 
 Cd Cristo Atletico
Numancia B 
18/11 00:00
FT 
 Ejido
Real Jaen CF 
18/11 00:30
FT 
 Sd Balmaseda
Sestao 
18/11 00:30
FT 
 Cd Vitoria Spa
Cd Ariznabarra 
18/11 00:30
FT 
 Huetor Tajar
Cd Torreperogil 
18/11 00:30
FT 
 Torredonjimeno
Loja CD 
18/11 01:00
FT 
 Real Sociedad C
CD Lagun Onak 
18/11 01:00
FT 
 Antequera
Maracena 
18/11 01:30
FT 
 Deportivo La Coruna B
Cd As Pontes 
17/11 19:00
FT 
 Fundacion Albacete Womens
Cd Pozoalbense Womens 
17/11 20:00
FT 
 Cd Femarguin Womens
Cff Caceres Womens 
17/11 19:00
FT 
 Granada Cf B
Villarrubia 
17/11 19:00
FT 
 Recreativo Huelva
Murcia 
17/11 23:30
FT 
 UD Marbella
Yeclano Deportivo 1
17/11 23:30
FT 
 Atletico Sanluqueno
Sevilla Atletico 
18/11 00:00
FT 
 Linense
UD Badajoz 1
18/11 00:00
FT 
1 Merida Ad
Algeciras 
18/11 00:00
FT 
 Futbol Club Cartagena
Talavera De La Reina 
18/11 00:00
FT 
 Don Benito
Cadiz B 
18/11 00:00
FT 
 UCAM Murcia
Cordoba 
17/11 21:30
FT 
 Bellinzona
Koniz 
17/11 14:00
FT 
 Buriram United U19
Roi Et U19 
17/11 14:00
FT 
 Sisaket Province U19
Nakhon Ratchasima U19 
17/11 16:00
FT 
 Khon Kaen U19
Surin Sugar Kcm U19 
17/11 16:00
FT 
1 Sports Association Sisaket U19
Yasothon U19 
17/11 18:30
FT 
 Erzin Belediyespor
Tokatspor 
17/11 18:30
FT 
2 Vestel Manisaspor
Catalca Spor 
17/11 18:30
FT 
 Aksarayspor
Wing Larsburg 
17/11 18:30
FT 
 Duzcespor
Karaman Belediyesi Spor 
17/11 18:30
FT 
 Karsiyaka
Fethiyespor 1
17/11 18:30
FT 
 Tekirova Belediyespor
Korfez Bld 
17/11 18:30
FT 
 Yeni Altindag Bs
Bursa Niluferspor AS 
17/11 18:30
FT 
 Nazillispor
Nevsehirspor Genclik 
17/11 18:30
FT 
 Darica Genclerbirligi
Diyarbakirspor 
17/11 16:00
FT 
 Konak Bel Womens
Adana Idmanyurduspor Womens 
17/11 18:00
FT 
1 Amedspor
Afjet Afyonspor 
17/11 18:00
FT 
 Duzyurtspor
Samsunspor 
17/11 18:00
FT 
 Surfaspor
Sariyer 
17/11 18:30
FT 
 Inegolspor
Bugsasspor 
17/11 18:30
FT 
1 Kirklarelispor
Tarsus Idman Yurdu 
17/11 18:30
FT 
 Corum Belediyespor
Manisa Bb Spor 
17/11 18:30
FT 
 Zonguldak
Gumushanespor 
17/11 18:00
FT 
 Elazigspor
Sivas Dort Eylul Belediyespor 
17/11 18:00
FT 
 Karabukspor
Bodrumspor 
17/11 18:30
FT 
 Bandirmaspor
Ergene Velimese 
17/11 18:30
FT 
 Kirsehir Koyhizmetleri
Usakspor 
17/11 18:30
FT 
 Nigde Belediyespor
Kahramanmaras 
17/11 19:30
FT 
 Sakaryaspor
Eyupspor 
18/11 03:00
FT 
 Nacional Montevideo
CA Penarol 
18/11 00:15
FT 
 Nacional De Montevideo Reserves
Penarol Reserve 
18/11 08:45
FT 
 Louisville City
Real Monarchs Slc 
17/11 16:00
FT 
 Ha Noi Sun
Ben Tre 
17/11 17:30
FT 
 Malaysia Beach Soccer
Afghanistan Beach Soccer 
17/11 18:35
FT 
 Thailand Beach Soccer
Viet Nam Beach Soccer 
17/11 16:00
FT 
 Australia U23
North Korea U23 
17/11 19:00
FT 
 Ethiopia Womens
Kenya Womens 
17/11 19:05
FT 
 Isloch Minsk
Vitebsk 
17/11 19:45
FT 
2 South Korea U23
Iraq U23 
17/11 19:45
FT 
 Syria U23
Jordan U23 
17/11 21:00
FT 
 Krasnodar
FK Rostov 
17/11 21:00
 
 Alanyaspor
Adana Demirspor 
17/11 22:00
FT 
 Lithuania
New Zealand 
17/11 22:00
FT 
 CFR Cluj
Varda Se 
17/11 23:10
FT 
 Bahrain U23
Saudi Arabia U22 
17/11 23:20
FT 
 UAE U23
Uzbekistan U23 
18/11 01:00
FT 
 Honduras Womens U20
El Salvador Womens U20 
18/11 01:00
FT 
 Club Comunicaciones
Real Espana 
18/11 03:00
FT 
 Panama Womens U20
Dominican Republic Womens U20 1
18/11 03:45
FT 
 Brazil U23
Argentina U23