Live3s Logo

LiveScore 16 Nov 2019

16/11 22:00
FT 
 Cyprus
Scotland 
17/11 01:00
FT 
 Azerbaijan
Wales 
17/11 01:00
FT 
 Slovenia
Latvia 
17/11 01:00
FT 
 San Marino
Kazakhstan 
17/11 01:00
FT 
 Russia
Belgium 
17/11 03:45
FT 
 Northern Ireland
Netherlands 
17/11 03:45
FT 
 Germany
Belarus 
17/11 03:45
FT 
 Croatia
Slovakia 1
17/11 03:45
FT 
 Israel
Poland 
17/11 03:45
FT 
 Austria
Macedonia 
16/11 21:00
FT 
 Noeux Les Mines
Bastia CA 
16/11 21:00
FT 
 Auch
Rodez AF 
16/11 21:30
FT 
 Bergerac
Clermont Foot 
16/11 22:00
FT 
1 Euga Ardziv
Le Puy Foot 43 Auvergne 
16/11 22:00
FT 
 Epinal
Sochaux 
16/11 22:00
AET 
 Chateauroux
Chamois Niortais 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [6-7], Chamois Niortais win
16/11 23:00
FT 
 Jura Sud Foot
St Pierroise 
17/11 00:00
AET 
 Lens
US Boulogne 
90min [1-1], 120min [3-1], Lens win
17/11 00:00
FT 
1 Frejus Saint-Raphael
Grenoble 
17/11 00:00
FT 
 Sarre Union
Creteil 
17/11 00:30
FT 
 Lorient
Guingamp 
17/11 01:00
FT 
 Cambrai
Quevilly 
17/11 01:00
FT 
 Lyon
GS Consolat Marseille 
17/11 02:00
FT 
 Olympique Ales
Lattes As 
17/11 02:00
AET 
 Bourges
Sable-sur-Sarthe 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [3-5], Sable-sur-Sarthe win
17/11 03:00
FT 
 Beauvais
Chambly 
16/11 14:00
FT 
 Central Coast Mariners
Adelaide United 
16/11 16:30
FT 
 Western United
Newcastle Jets 
17/11 01:30
FT 
 Italy U21
Iceland U21 
16/11 18:00
FT 
 Bulgaria U19
Armenia U19 
16/11 19:00
FT 
 Slovakia U19
Malta U19 1
16/11 20:00
FT 
 France U19
Finland U19 1
16/11 20:00
FT 
 Sweden U19
Estonia U19 
16/11 20:00
FT 
 England U19
North Macedonia U19 
16/11 20:00
FT 
 Bosnia Herzegovina U19
Luxembourg U19 
16/11 20:00
FT 
 Republic of Ireland U19
Gibraltar U19 
16/11 21:00
FT 
1 Turkey U19
Montenegro U19 1
16/11 21:00
FT 
 Russia U19
Wales U19 
16/11 21:00
FT 
 Poland U19
Kosovo U19 
16/11 22:00
FT 
 Italy U19
Cyprus U19 
16/11 22:00
FT 
 Ukraine U19
Slovenia U19 
17/11 00:00
FT 
 Austria U19
Switzerland U19 
17/11 01:00
FT 
 Denmark U19
Faroe Islands U19 
17/11 02:30
FT 
 Belgium U19
Albania U19 
17/11 02:30
FT 
 Greece U19
Iceland U19 
16/11 20:00
FT 
 Germany U17
Azerbaijan U17 
16/11 21:00
FT 
 Greece U17
Kazakhstan U17 1
16/11 23:00
FT 
 Ukraine U17
Albania U17 
17/11 01:00
FT 
 Portugal U17
Georgia U17 
16/11 21:00
FT 
 Madagascar
Ethiopia 
17/11 03:00
FT 
 Cote d Ivoire
Niger 
16/11 19:00
FT 
 Burundi Womens
Zanzibar Womens 
16/11 21:30
FT 
 Tanzania Womens
South Sudan Womens 
16/11 23:00
FT 
1 Cr Belouizdad
Aso Chlef 
17/11 01:00
FT 
 Js Saoura
Mc Oran 
17/11 04:00
FT 
 Los Andes
Club Atletico Colegiales 
17/11 04:00
FT 
 Deportivo Espanol
Ferrocarril Midland 
17/11 04:00
FT 
 Ituzaingo
Berazategui 
17/11 04:00
FT 
 All Boys
Villa Dalmine 
17/11 04:00
FT 
1 Quilmes
Deportivo Riestra 1
17/11 04:10
FT 
 Defensores de Belgrano
Chacarita Juniors 
17/11 05:00
FT 
1 Agropecuario De Carlos Casares
Estudiantes Rio Cuarto 1
17/11 06:10
FT 
 Atletico Rafaela
Sarmiento Junin 
17/11 04:00
FT 
1 Cdys Juventud Unida
Central Ballester 
17/11 04:00
FT 
 Puerto Nuevo
Argentino De Rosario 
16/11 13:00
 
 Sydney FC U21
Newcastle Jets Fc Youth 
17/11 10:30
 
 Perth Glory Am
Adelaide United U21 
16/11 21:00
FT 
 Sv Stripfing Weiden
Andelsbuch 
16/11 22:00
FT 
 Wiener Viktoria
Fcm Traiskirchen 
17/11 00:00
FT 
 Sv Leobendorf
Sc Neusiedl 1919 
17/11 01:00
FT 
 Team Wiener Linien
SC Wiener Neustadt 
16/11 19:00
 
 Fk Orsha
Naftan Novopolock 
16/11 19:00
 
 Belshina Babruisk
Lida 
16/11 19:00
FT 
 Sputnik
Krumkachy 
16/11 19:00
FT 
 Volna Pinsk
Rukh Brest 
16/11 19:00
 
1 Kommunalnik Slonim
Lokomotiv Gomel 
16/11 19:00
FT 
 Khimik Svetlogorsk
Fc Baranovichi 
17/11 03:30
FT 
 Lokeren
KVSK Lommel 
17/11 02:30
FT 
 Thes Sport
Tubize 
17/11 03:00
FT 
 KSK Heist
Olympic Charleroi 
17/11 03:00
FT 
 Lierse Kempenzonen
Patro Eisden 
17/11 03:00
FT 
 Marilia Ma Youth
River Pi Youth 1
17/11 04:00
FT 
 Santos
Sao Paulo 
17/11 06:00
FT 
 Fluminense
Atletico-MG 
17/11 03:30
FT 
 CRB (AL)
Ponte Preta 
17/11 03:30
FT 
1 Guarani
Operario Ferroviario Pr 
17/11 03:30
FT 
 Coritiba (PR)
Oeste FC 
17/11 06:00
FT 
 Londrina (PR)
Botafogo Sp 
17/11 04:00
FT 
1 Fortaleza
Boyaca Chico 
17/11 08:00
FT 
1 Tigres Zipaquira
Deportivo Pereira 
17/11 08:00
FT 
 Deportes Quindio
Cortulua 1
17/11 07:00
FT 
 St Lucia
Dominican Republic 
17/11 08:30
FT 
 Cayman Islands
US Virgin Islands 
17/11 09:00
FT 
 Guatemala
Puerto Rico 
17/11 11:00
FT 
 El Salvador
Montserrat 
17/11 07:00
FT 
 Perez Zeledon
Herediano 
17/11 10:00
FT 
 Deportivo Saprissa
Ad Grecia 
16/11 17:05
FT 
 Pribram B
Sokol Hostoun 
16/11 17:15
FT 
 Mlada Boleslav B
Sokol Brozany 
16/11 17:15
AET 
 Sk Motorlet Praha
Benesov 
90min [2-2], Penalty [2-3], Benesov win
16/11 17:15
AET 
 Pisek
Admira Praha 
90min [1-1], Penalty [4-2], Pisek win
16/11 17:15
FT 
 Stechovice
Domazlice 
16/11 17:30
FT 
 Prepere
Sokol Zapy 
16/11 20:30
FT 
 Slovan Velvary
Zbuzany 1953 
16/11 20:35
AET 
 Fk Mas Taborsko
Kraluv Dvur 
90min [2-2], Penalty [5-3], Fk Mas Taborsko win
16/11 20:30
FT 
 Lisen
Chrudim 1
16/11 17:15
FT 
 Aritma Praha
Brandys Nad Labem 
16/11 17:15
FT 
 Sk Mondi Steti
Kladno 
16/11 17:30
FT 
 Jindrichuv Hradec
Rokycany 
16/11 17:30
 
 Uhelne Sklady
Predni Kopanina 
16/11 17:15
FT 
 Frydek-mistek
Velke Mezirici 
16/11 17:15
FT 
 Viktoria Otrokovice
Slovan Rosice 
16/11 17:15
FT 
1 Slovacko Ii
Dolni Benesov 1
16/11 17:15
 
 Unicov
Vyskov 
16/11 20:30
FT 
 Hlucin
Sigma Olomouc B 
16/11 20:30
FT 
1 Odra Petrkovice
Slavia Kromeriz 
16/11 20:30
FT 
 Uhersky Brod
Banik Ostrava B 
16/11 20:30
FT 
 Vrchovina
Blansko 
16/11 20:30
FT 
 SC Znojmo
Zlin B 
16/11 17:30
AET 
 Ceske Budejovice u19
Opava U19 
90min [1-1], Penalty [2-3], Opava U19 win
16/11 17:30
FT 
 Viktoria Plzen U19
Pribram U19 
16/11 18:45
FT 
 Brno U19
Meteor Praha U19 
16/11 20:00
FT 
 Boldklubben Af 1893 Womens
Damso Womens 
16/11 23:00
FT 
 Barnet
Stockport County 
16/11 23:00
FT 
 Boreham Wood
Maidenhead United 1
16/11 23:00
FT 
 Bromley
Harrogate Town 
16/11 23:00
FT 
 Chesterfield
Chorley 
16/11 23:00
FT 
 Dagenham and Redbridge
Aldershot Town 
16/11 23:00
FT 
1 Ebbsfleet United
Hartlepool United FC 
16/11 23:00
FT 
 Notts County
Barrow 
16/11 23:00
FT 
 Solihull Moors
AFC Fylde 
16/11 23:00
FT 
 Torquay United
Sutton United 
16/11 23:00
FT 
 Woking
Halifax Town 1
17/11 01:20
FT 
 Yeovil Town
Dover Athletic 
16/11 23:00
FT 
 AFC Telford United
Spennymoor Town 
16/11 23:00
FT 
 Altrincham
Hereford 
16/11 23:00
FT 
 Brackley Town
Darlington 
16/11 23:00
FT 
1 Bradford Park Avenue
Leamington 
16/11 23:00
FT 
 Curzon Ashton
York City 
16/11 23:00
FT 
 Farsley Celtic
Boston United 2
16/11 23:00
FT 
 Kettering Town
Blyth Spartans 
16/11 23:00
FT 
 Southport FC
Kings Lynn 
16/11 23:00
FT 
 Chippenham Town
Slough Town 
16/11 23:00
FT 
 Concord Rangers
Dorking 
16/11 23:00
FT 
 Dartford
Maidstone United 
16/11 23:00
FT 
 Havant and Waterlooville
Bath City 
16/11 23:00
FT 
 Tonbridge Angels
St Albans City 
16/11 23:00
FT 
1 Welling United
Braintree Town 1
16/11 23:00
FT 
 Bolton Wanderers
Milton Keynes Dons 1
16/11 23:00
FT 
 Blackpool
AFC Wimbledon 
16/11 23:00
FT 
 Coventry
Rochdale 
16/11 23:00
FT 
 Gillingham
Lincoln City 
16/11 23:00
FT 
1 Rotherham United
Accrington Stanley 
16/11 23:00
FT 
 Northampton Town
Crewe Alexandra 
16/11 23:00
FT 
 Macclesfield Town
Mansfield Town 
16/11 23:00
FT 
 Exeter City
Cheltenham Town 
16/11 23:00
FT 
 Forest Green Rovers
Plymouth Argyle 
16/11 23:00
FT 
 Walsall
Cambridge United 
16/11 23:00
FT 
 Salford City
Swindon 
16/11 23:00
FT 
 Crawley Town
Morecambe 
16/11 23:00
FT 
 Leyton Orient
Scunthorpe United 
16/11 23:00
FT 
 Atherton Collieries
Buxton FC 
16/11 23:00
FT 
 Basford Utd
Whitby Town 
16/11 23:00
FT 
 Gainsborough Trinity
Morpeth Town 
16/11 23:00
FT 
 Hyde United
Bamber Bridge 
16/11 23:00
FT 
 Nantwich Town
Grantham Town 
16/11 23:00
FT 
1 Scarborough
Lancaster City 
16/11 23:00
FT 
 Witton Albion
Fc United Of Manchester 
16/11 23:00
FT 
 Bognor Regis Town
Merstham 
16/11 23:00
FT 
 Bowers Pitsea
Margate 
16/11 23:00
FT 
 Brightlingsea Regent
Cray Wanderers 
16/11 23:00
FT 
 Cheshunt
Carshalton Athletic 
16/11 23:00
FT 
 East Thurrock United
Leatherhead 
16/11 23:00
FT 
 Enfield Town
Folkestone Invicta 
16/11 23:00
FT 
 Haringey Borough
Bishop's Stortford 
16/11 23:00
FT 
 AFC Hornchurch
Corinthian Casuals 
16/11 23:00
FT 
 Kingstonian
Lewes 
16/11 23:00
FT 
 Potters Bar Town
Horsham 
16/11 23:00
FT 
 Wingate Finchley
Worthing 
16/11 23:00
FT 
 Beaconsfield Town
Yate Town 
16/11 23:00
FT 
 Dorchester Town
Walton Casuals 
16/11 23:00
FT 
 Farnborough Town
Harrow Borough 
16/11 23:00
FT 
 Hayes&Yeading
Salisbury City 
16/11 23:00
FT 
 Swindon Supermarine
Hendon 
16/11 23:00
FT 
 Taunton Town
Blackfield Langley 
16/11 23:00
FT 
 Tiverton Town
Metropolitan Police 
16/11 23:00
FT 
 Truro City
Hartley Wintney 
16/11 23:00
FT 
 Weston Super Mare
Chesham United 
16/11 23:00
FT 
 Wimborne Town
Gosport Borough 
16/11 20:00
FT 
 Sheffield Wed U23
Wigan Athletic U23 
16/11 19:00
FT 
 Parnu Linnameeskond
Kuressaare 
16/11 21:30
FT 
 Marseille Womens
Montpellier Hsc Womens 
16/11 21:30
FT 
 Fleury 91 Womens
Dijon Womens 
16/11 20:00
FT 
 Tus Dassendorf
Sv Rugenbergen 
16/11 20:30
FT 
 Ludwigsfelder
Brandenburger Sc Sud 05 1
16/11 21:00
FT 
2 Wurzburger Fv
Bayern Hof 
16/11 21:00
FT 
 Tsv Dachau 1865
Tsv Schwaben Augsburg 
16/11 21:00
FT 
2 Turkspor Augsburg
Tsv Schwabmunchen 
16/11 21:00
FT 
 Sv Curslack Neuengamme
Hsv Barmbek Uhlenhorst 
16/11 21:00
FT 
 Arminia Ludwigshafen
Fv Diefflen 
16/11 21:00
FT 
 TuS Koblenz
VfR Wormatia Worms 
16/11 21:30
FT 
 Freiburger
Fsv 08 Bissingen 
16/11 23:00
FT 
 SF Baumberg
Monheim 1
17/11 01:00
FT 
 Spvg Schonnebeck
SV Straelen 
16/11 20:00
FT 
1 Hannover 96 Am
Ssv Jeddeloh 
16/11 20:30
FT 
 Etsv Weiche Flensburg
Hsc Hannover 1
16/11 21:00
Postp. 
 VfB Lubeck
Altonaer 
16/11 22:00
FT 
 BSV Rehden
Wolfsburg Am 
16/11 21:00
FT 
 Tsg Balingen
Rot Weiss Koblenz 
16/11 21:00
FT 
 Monchengladbach Am
VFB Homberg 
16/11 21:00
FT 
 Bergisch Gladbach 09
Tus Haltern 
16/11 21:00
Postp. 
 SV Lippstadt
RW Oberhausen 
16/11 21:00
FT 
1 Sportfreunde Lotte
Wuppertaler Sv 
16/11 21:00
FT 
 RW Essen
TSV Alemannia Aachen 
16/11 21:00
FT 
 Schalke 04 II
Sv Rodinghausen 
16/11 20:00
FT 
 Ffc Frankfurt Womens
Bayer Leverkusen (w) 
16/11 21:00
FT 
 Werder Bremen Womens
Sc Sand (w) 
16/11 21:00
 
 Bayern Munich (w)
Wolfsburg womens 
16/11 21:00
FT 
 Sc Freiburg (w)
Turbine Potsdam (w) 
16/11 18:05
 
 Ferencvarosi Tc U19
Gyori Eto Fc U19 
16/11 19:00
FT 
 Gyori Dozsa Womans
Diosgyori Vtk Womens 
16/11 18:30
FT 
 Ramhlun North
Electric Veng 
16/11 12:50
FT 
 Crpf Jalandhar
Indian Air Force 
16/11 14:00
FT 
 Arema Womens
Persipura Jayapura Womens 
16/11 14:00
FT 
 Ps Tira Womens
Pss Sleman Womens 
16/11 17:00
FT 
 Persija Jakarta Womens
Psis Semarang Womens 
16/11 17:00
FT 
 Psm Makassar Womens
Bali United Womens 
17/11 09:00
FT 
 Persebaya Surabaya Womens
Arema Womens 
16/11 16:30
FT 
 Persiraja Aceh
Sriwijaya Palembang 
16/11 16:30
 
 Mitra Kukar
Persewar Waropen 
16/11 16:00
FT 
 Persigo Semeru
Psn Ngada 1
16/11 16:00
FT 
 Perssu MU
Gresik United 
16/11 16:45
FT 
1 Persijap Jepara
Psbk Blitar 
16/11 19:00
FT 
 Arman Gohar Sirjan
Shahrdary Arak 
16/11 19:00
FT 
1 Malavan
Niroye Zamini 1
16/11 14:30
FT 
 Caspian Kosar U23
Sorkhpooshan Pakdasht U23 
16/11 16:10
FT 
1 Peyrovan Hejazi U23
Saipa U23 1
16/11 16:40
FT 
 Olympic Andisheh U23
Paykan U23 1
16/11 18:35
FT 
 Esteghlal Tehran U23
Baderan Tehran U23 
16/11 18:40
FT 
 Moghavemat Tehran U23
Cypress Teresopolis U23 
16/11 19:05
FT 
 Oghab Tehran U23
Raad Sorkh U23 
16/11 19:30
FT 
 Inter Milan Womens
Orobica Womens 
16/11 21:30
FT 
 Agsm Verona Womens
Empoli Womens 
16/11 21:30
 
 Bari Womens
Fiorentina Womens 
16/11 21:30
FT 
 Frosinone Youth
Ascoli Youth 
17/11 03:45
FT 
 Us Pergolettese
Albinoleffe 
17/11 03:45
FT 
 Feralpisalo
Padova 2
16/11 12:00
FT 
 Renofa Yamaguchi
Yamagata Montedio 
16/11 12:00
FT 
 Avispa Fukuoka
Zweigen Kanazawa FC 
16/11 13:00
FT 
 Kyoto Purple Sanga
JEF United Ichihara 
16/11 13:00
FT 
 Machida Zelvia
Kashiwa Reysol 
16/11 13:00
FT 
 Omiya Ardija
Albirex Niigata 
16/11 13:00
FT 
 Ehime
Ryukyu 
16/11 13:00
FT 
 Okayama
Yokohama 
16/11 13:00
FT 
 V-Varen Nagasaki
Tochigi SC 
16/11 13:00
FT 
 Gifu
Ventforet Kofu 
16/11 14:00
FT 
 Kagoshima United
Mito Hollyhock 
16/11 14:00
FT 
 Tokyo Verdy
Tokushima Vortis 
16/11 12:00
 
 Sony Sendai
Honda Lock SC 
16/11 12:00
 
 Mio Biwako Shiga
Yokogawa Musashino 
17/11 12:00
 
 Verspah Oita
Nara Club 
17/11 12:00
FT 
 Miyazaki
Veertien Kuwana 
17/11 12:00
FT 
 Maruyasu Industries
Matsue City 
17/11 12:00
FT 
 Suzuka Unlimited
Imabari FC 
17/11 12:00
FT 
 Vanraure Hachinohe
Kataller Toyama 
17/11 12:00
FT 
 Blaublitz Akita
Gamba Osaka U23 
17/11 12:00
FT 
 AC Nagano Parceiro
Azul Claro Numazu 
17/11 12:00
FT 
 Fujieda Myfc
Cerezo Osaka U23 
17/11 12:00
FT 
 Gainare Tottori
Fukushima United FC 
17/11 12:00
FT 
 Kamatamare Sanuki
SC Sagamihara 
16/11 12:00
FT 
 Nagano Parceiro (w)
Cerezo Osaka Sakai (w) 
16/11 18:30
FT 
 B Kyoto (w)
Ngu Nagoya Womens 
16/11 20:00
FT 
 Super Nova
Metta/LU Riga 
17/11 09:00
FT 
 Tepatitlan De Morelos
Atletico Saltillo 
17/11 09:00
FT 
 Club Canoneros Marina
Pioneros De Cancun 
17/11 10:00
 
 Tampico Madero
Celaya 
17/11 09:00
 
 Team Wellington
Wellington Phoenix Reserve 
16/11 21:00
FT 
1 Institute
Linfield FC 
16/11 23:00
FT 
 Cliftonville
Ballymena United 
16/11 23:00
FT 
 Dungannon Swifts
Larne 1
16/11 23:00
FT 
 Warrenpoint Town
Coleraine 
16/11 20:00
 
 Arna Bjornar Womens
Valerenga Womens 
16/11 20:00
FT 
 Avaldsnes Womens
Trondheims Orn Womens 
16/11 20:00
 
 Roa Womens
Sandviken Womens 
16/11 20:00
 
 Stabaek Womens
Lsk Kvinner Womens 
16/11 20:10
 
 Kolbotn Womens
Lyn Womens 
17/11 04:30
FT 
 Alianza Lima
Sport Huancayo 
17/11 06:45
FT 
 Academia Deportiva Cantolao
Carlos Manucci 
17/11 09:00
FT 
 Sport Boys
Em Deportivo Binacional 1
17/11 02:00
FT 
 Cd Coopsol
Santos Cape Town 
16/11 19:40
FT 
 Podbeskidzie
Zaglebie Sosnowiec 1
16/11 22:00
FT 
 Olsztyn OKS 1945
Belchatow 
16/11 23:00
FT 
 Chojniczanka Chojnice
Wigry Suwalki 
17/11 00:00
FT 
1 Sandecja
LKS Nieciecza 1
17/11 00:00
FT 
 GKS Tychy
Radomiak Radom 
16/11 20:00
FT 
 Blekitni Stargard Szczecinski
Gornik Polkowice 1
16/11 20:00
FT 
 Lech Ii Poznan
Olimpia Elblag 
16/11 20:00
FT 
1 Resovia Rzeszow
Stal Stalowa Wola 
17/11 00:00
FT 
 Gornik Leczna
Garbarnia Krakow 
16/11 18:05
FT 
 Baltyk Koszalin
Chemik Police 
16/11 19:00
FT 
 Jutrzenka Giebultow
Sokol Sieniawa 
16/11 20:00
FT 
 Lechia Zielona Gora
Gks Pniowek Pawlowice Slaskie 
16/11 20:00
FT 
 Slask Wroclaw Ii
Piast Zmigrod 
16/11 20:00
FT 
 Sokol Aleksandrow Lodzki
Olimpia Zambrow 
16/11 20:30
FT 
 Gwarek Tarnowskie Gory
Gornik Ii Zabrze 
16/11 20:30
FT 
 Miedz Legnica Ii
Mks Kluczbork 
16/11 20:30
FT 
 Stal Brzeg
Gawin Sleza Wroclaw 
16/11 23:00
FT 
 Varzim
SC Farense 
17/11 01:15
FT 
 Penafiel
Feirense 
16/11 23:00
FT 
 Casa Pia Ac
Chaves 
16/11 21:00
FT 
 Al-Gharafa
Qatar SC 
16/11 23:10
FT 
 Al-Arabi SC
Al-Sailiya 
16/11 17:00
FT 
 Scolar Resita
Ripensia Timisoara 
16/11 17:00
FT 
 Gloria Buzau
Dunarea Calarasi 
16/11 17:00
FT 
 Luceafarul Oradea
Csikszereda 
16/11 18:00
FT 
 Rapid Bucuresti
Pandurii 
16/11 20:00
FT 
 Afumati
Afc Metalul Buzau 
16/11 20:00
FT 
 Chernomorets Novorossiysk
Alania 
16/11 20:00
 
 Zvezda Irkutsk Womens
Chertanovo Moscow Womens 
16/11 23:00
AET 
 Inverness C.T.
Clyde 
90min [0-0], Penalty [4-2], Inverness C.T. win
16/11 23:00
FT 
 Stenhousemuir
Partick Thistle 
16/11 23:00
FT 
 Dundee United
Queen of the South 
16/11 23:00
FT 
 Greenock Morton
Arbroath 
16/11 23:00
FT 
 Dumbarton
Falkirk 
16/11 23:00
FT 
 Peterhead
Montrose 
16/11 23:00
FT 
 Stranraer
Airdrie United 
16/11 23:00
FT 
 Cove Rangers
Brechin City 
16/11 23:00
FT 
1 Cowdenbeath
Queens Park 1
16/11 23:00
FT 
 Edinburgh City
Albion Rovers 
16/11 23:00
FT 
1 Stirling Albion
Annan Athletic 
16/11 18:00
FT 
 Trajal Krusevac U19
Spartak Zdrepceva Krv U19 
16/11 18:00
FT 
 Ofk Belgrade U19
Crvena Zvezda U19 
16/11 20:00
FT 
 Rad U19
Napredak U19 
16/11 20:00
FT 
 Partizan Bardejov
Slovan Bratislava 
16/11 19:00
 
1 Nk Roltek Dob
NK Krka 
16/11 19:00
FT 
 Cd San Francisco U19
Ce Europa U19 
16/11 20:00
FT 
 San Felix U19
Pena Barcelonista U19 
17/11 00:30
FT 
 Leioa U19
Udc Txantrea U19 
17/11 01:00
FT 
 Alboraya U19
Toledo U19 
17/11 01:00
FT 
 Ud San Fernando U19
Ad Huracan U19 
16/11 23:00
FT 
 Peinsa Fs Cartagena Futsal
Rios Renovables Ribera Navarra Futsal 
17/11 01:00
FT 
 Catgas Energia Futsal
Fcbarcelona Futsal 
16/11 20:00
FT 
 Fuenlabrada
SD Huesca 
16/11 23:00
FT 
 Extremadura
Deportivo La Coruna 
17/11 01:30
FT 
 Elche
Almeria 
17/11 01:30
FT 
 Numancia
Rayo Vallecano 
17/11 04:00
FT 
 Zaragoza
Albacete 
16/11 23:00
FT 
 Sporting De Gijon B
Celta Vigo B 
17/11 00:00
FT 
 Coruxo
Las Rozas 
17/11 00:00
FT 
 Athletic Bilbao B
Unionistas De Salamanca 
16/11 20:30
FT 
1 Unión Viera
Cd Mensajero 1
16/11 22:30
FT 
 Cd Cortes
Ucd Burlades 1
16/11 23:00
FT 
 Platges De Calvia
CD Manacor 
16/11 23:00
FT 
 Casalarreina
Alfaro 
16/11 23:30
FT 
 Santa Catalina Atletico
Santanyi 
17/11 00:00
FT 
 Cs Puertollano
Almagro 2
17/11 00:00
FT 
 Cd Roda
Hercules Ii 
17/11 00:00
FT 
 Tuoer De Cilliers
Cd Becerril 
17/11 00:30
FT 
 Constancia
Ce Felanitx 
17/11 00:30
FT 
 Cd Santa Ursula
UD Ibarra 
17/11 01:00
FT 
 UD Gijon Industrial
Cd Lealtad 
17/11 01:00
FT 
 Igualada
Ce Europa 
17/11 01:00
FT 
 Santfeliuenc
Cerdanyola del Valles 
17/11 01:30
FT 
 Ud Logrones B
CD Tudelano 1
17/11 01:30
FT 
 Yague
Cd Arnedo 1
17/11 01:30
FT 
 Caudal
Uc Ceares 
17/11 02:00
FT 
 Cd San Roque De Lepe
Arcos 
17/11 02:00
FT 
 Aguilas CF
Huercal 1
17/11 02:30
FT 
 Tenerife B
Atletico Union Guimar 
16/11 19:00
FT 
 CFF Albacete Womens
Mislata Cf Women 
17/11 00:00
FT 
 CP Villarrobledo
Cd San Fernando Isleno 
17/11 00:00
FT 
 Etoile Carouge
Sion U21 
16/11 13:50
FT 
 Roiet United U19
Surin City U19 
16/11 14:00
FT 
 Yasothon U19
Khonkaen United U19 
16/11 16:10
FT 
 Surin Sugar Kcm U19
Sports Association Sisaket U19 
16/11 16:00
FT 
 Nakhon Ratchasima University
Asian Graduate College 
16/11 18:30
FT 
 Silivrispor
Serik Belediyespor 
16/11 18:00
FT 
 Ofspor
Dai Lin Jissbon 
16/11 18:30
FT 
 Tepecik Bld
Turgutluspor 
16/11 18:30
FT 
 Bayrampasa
Osmaniyespor 
16/11 18:30
FT 
 Hacettepe Spor
Anadolu Selcukluspor 
16/11 18:30
FT 
 Sancaktepe Belediye Spor
Pendikspor 
16/11 18:30
FT 
 Tuzlaspor Kulubu
Ankara Demirspor 
16/11 22:00
FT 
 Hatta
Al-Sharjah 
16/11 22:00
FT 
 Al-Dhafra
Al Ain 
17/11 00:30
FT 
 Al-Wasl
Banni Yas 
16/11 20:00
FT 
 Kampala City Council
Vipers 
16/11 19:00
FT 
 Kremin Kremenchuk
Cherkashchyna Akademiya 
16/11 20:00
FT 
 Balkany Zorya
Ahrobiznes Tsk Romny 
16/11 20:10
FT 
 Mfk Vodnyk Mikolaiv
Fk Avanhard Kramatorsk 
16/11 21:00
FT 
 Prykarpattya Ivano Frankivsk
Volyn 
16/11 22:00
FT 
 Centro Atletico Fenix
Club Atletico Progreso 
17/11 03:00
FT 
 Cerro Largo
Racing Club Montevideo 
17/11 03:00
FT 
1 Boston River
Wanderers FC 
17/11 03:00
FT 
 Danubio FC
Liverpool P 
17/11 03:00
FT 
 Plaza Colonia
Ca Juventud 
17/11 03:00
FT 
 Cerro Montevideo
Rampla Juniors 
17/11 03:00
FT 
 Ca River Plate
Defensor 
16/11 22:30
FT 
1 Newi Cefn Druids
Barry Town Afc 
16/11 22:30
FT 
 Uwic Inter Cardiff
Carmarthen 
16/11 17:20
FT 
 Afghanistan Beach Soccer
Viet Nam Beach Soccer 
16/11 19:00
FT 
 Thailand Beach Soccer
China Beach Soccer 
16/11 17:30
FT 
 Indonesia U23
Iran U23 
16/11 19:00
FT 
 Viitorul Constanta
Clinceni 
16/11 19:05
FT 
 Zira
Standard Sumqayit 
16/11 20:00
FT 
 Arka Gdynia
Olimpia Grudziadz 
16/11 21:00
FT 
 Albania U20
Croatia U20 
16/11 21:30
FT 
 Tanzania Womens
South Sudan Womens 
16/11 21:30
FT 
 Hellas Verona
Tabor Sezana 
16/11 21:30
FT 
 Aris Thessaloniki
CSKA Sofia 
16/11 22:00
FT 
 Breidablik
Ka Akureyri 
16/11 22:00
FT 
 Fiorentina
Virtus Entella 
17/11 03:00
FT 
 Dominican Republic Womens U20
Cuba Womens U20 
17/11 09:00
FT 
 Club America
Monterrey